Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nem hiszem el, hogy ilyen szerencsétlenül alakul ez a szezon. Valamelyik QB mindig sérült volt. Szerencsére egy ideig tudták váltani egymást, de az, hogy mindkét srác kidől végleg az már sok. Nem akarok folyamatosan siránkozni, de ha Palmer egészséges lenne, gyanítom seed 1 lenne, és meg sem állnánk a SB-ig. Itthon bárki ellen esélyesek lennénk. Persze ha nagymamám salakmotoros lenne, akkor minden másképp történik, de azért mégis bassza a csőröm a dolog....
Azt még hozzá tenném, hogy tavaly is jó formába kerültünk az alapszakasz végére, de szerencsétlenségünkre az egymás elleni eredmények miatt nem jutottunk tovább, most meg itt van ez az év...
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
azért még az Atlanta/Carolina - t így is meg tudnánk verni (nehezen)
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
"Cardinals QB Drew Stanton could be done for the season.

Arizona Cardinals quarterback Drew Stanton could be done for the season after undergoing arthroscopic surgery to fight an infection in his knee, according to NFL Media Insider Ian Rapoport, per source."

Akkor nekünk azt hiszem lesz még egy búcsúmeccsünk a PO-ban, aztán annyi.csongi
Stantonnal is gyengek lettunk volna sajnos...
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
zseniális...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
"Cardinals QB Drew Stanton could be done for the season.

Arizona Cardinals quarterback Drew Stanton could be done for the season after undergoing arthroscopic surgery to fight an infection in his knee, according to NFL Media Insider Ian Rapoport, per source."

Akkor nekünk azt hiszem lesz még egy búcsúmeccsünk a PO-ban, aztán annyi.
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Gyerekek, Karácsony van, béke van. Amúgy undisputedly tényleg nem írt semmi bántót, nagyjából egyet is értek vele, a Hawks jelenleg elit szinten pörög, mi meg sajnos nagyon nem, ennyi 😊
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért idén okozott már a Rams meglepetést, bár ez ellen a Hawks ellen pláne Seattle-ben senkinek sincs esélye jelenleg...
csongi
Cowboys? Lions és Packers is simán esélyes ott. nekünk kidőlt a 2 futónk, a backup ILB-nk és még így is szoros volt. szóval nem kell már túlmisztifikálni.petey
Próbálom nem túlmisztifikálni, és az is igaz, hogy egy (egyeneset dobni képes) irányító nélküli és fejben is szétesett Cardinalst vertek bucira, de azért ez a Hawks most nagyon egyben van.csongi
Futoitok meg egyben voltak amikor már rovidre lettetek zárva,ennyire volt szoros...,de ha így neked könnyebb feldolgozni,mondogasd csak,jövőre jöhettek próbálkozni. Unalmas már,hogy mindig a sérülésekkel takarozol.
undisputedly
Jézusom neked mire van ekkora arcod?
Egyébként meg ha nincs QB és nincs passzjáték, akkor a ligaelit Seahawks védelemnek nyilván csak a futásra kell koncentrálni, és mekkora meglepetés, hogy megtudják fogni.tenorx
Oké, szerintem te két dologban is elég nagy tévedésben vagy.

1, A "nincs Qb és nincs passzjáték" részből arra következtetek, hogy szerinted ezt a Cardinals elleni győzelemre írtam.
Na itt be is bukik a személyeskedésed, mert a friscos kommentre írtam. Továbbá látszik,hogy közöd nincs a fórumos kommentjeimhez, mert a Cardinalst és a mostani vezetést, az idei eredményüket Hawks fanként is tisztelem, ezt le is írtam itt is többször. Szimpatikus munkát végeznek, és ezt ellenfélként is el lehet ismerni. Btw a meccs előtt 50-50-re adtam a találkozót, ezt le is írtam a topikunkban.

2. Az itteni frisco fanokkal sajátos barátság fűz össze, ami mindig megújul egy-egy vereségük és az eredménykövetőzés alkalmával, szerintem semmi olyan nem volt a kommentben ami bántó lenne, ha igen, nem kötelező olvasni.

3. Szerintem a Cards fanoknak nincs kedvük az ilyen off kommenteket olvasni,de mivel személyeskedsz ezért mégis inkább itt válaszolok.
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azért idén okozott már a Rams meglepetést, bár ez ellen a Hawks ellen pláne Seattle-ben senkinek sincs esélye jelenleg...
csongi
Cowboys? Lions és Packers is simán esélyes ott. nekünk kidőlt a 2 futónk, a backup ILB-nk és még így is szoros volt. szóval nem kell már túlmisztifikálni.petey
Próbálom nem túlmisztifikálni, és az is igaz, hogy egy (egyeneset dobni képes) irányító nélküli és fejben is szétesett Cardinalst vertek bucira, de azért ez a Hawks most nagyon egyben van.csongi
Futoitok meg egyben voltak amikor már rovidre lettetek zárva,ennyire volt szoros...,de ha így neked könnyebb feldolgozni,mondogasd csak,jövőre jöhettek próbálkozni. Unalmas már,hogy mindig a sérülésekkel takarozol.
undisputedly
Jézusom neked mire van ekkora arcod?
Egyébként meg ha nincs QB és nincs passzjáték, akkor a ligaelit Seahawks védelemnek nyilván csak a futásra kell koncentrálni, és mekkora meglepetés, hogy megtudják fogni.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Szerintem elég kellemetlen, hogy kihúztátok Thomast a negyedik körben, pedig bent volt Mettenberger, aki ráadásul Palmermásolat stílusát tekintve. Ezek szerint Tamás annyira szar az edzéseken, hogy Lindleyt képtelen kiszorítani. Kár érte...mustaine
Azért Loganben még lehet potenciál, ezt a preseasonben valamennyire megmutatta, bár nem túl mérvadó.
Őt abszolút nem erre a szezonra draftoltuk, de mégcsak nem is a következőre szerintem. Persze ettől függetlenül elég szánalmas hogy megkapja az esélyt, és 1 edzés alatt el is szórakozza. Valami magatartásbeli dolgot tudok elképzelni, másnaposan ment edzésre vagy ilyesmi 😀.Kexandro
Szerintem egyszerűen szar, az egyetemen sem volt jó játékos.

több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Szerintem elég kellemetlen, hogy kihúztátok Thomast a negyedik körben, pedig bent volt Mettenberger, aki ráadásul Palmermásolat stílusát tekintve. Ezek szerint Tamás annyira szar az edzéseken, hogy Lindleyt képtelen kiszorítani. Kár érte...mustaine
Azért Loganben még lehet potenciál, ezt a preseasonben valamennyire megmutatta, bár nem túl mérvadó.
Őt abszolút nem erre a szezonra draftoltuk, de mégcsak nem is a következőre szerintem. Persze ettől függetlenül elég szánalmas hogy megkapja az esélyt, és 1 edzés alatt el is szórakozza. Valami magatartásbeli dolgot tudok elképzelni, másnaposan ment edzésre vagy ilyesmi 😀.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Szerintem elég kellemetlen, hogy kihúztátok Thomast a negyedik körben, pedig bent volt Mettenberger, aki ráadásul Palmermásolat stílusát tekintve. Ezek szerint Tamás annyira szar az edzéseken, hogy Lindleyt képtelen kiszorítani. Kár érte...

több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Ryan Lindley karácsonyra egy Frisco elleni meccset kap 😀 Logan Thomast ugyanis cserepadra küldte Arians, biztos jól teljesített az edzéseken 😀Dexxter Tailor
Király, Lindley gondolom rendkívül motivált lesz egy ilyen hét után.
Felőlem simán ki is kaphatunk, nem is számítok másra, csak ne sérüljön le senki, és kezdjenek visszafelé szivárogni a sérültjeink. Én Fitz-et is pihentetném, mert kezd elfogyni a szezon végére, és nélküle aztán tényleg semmi esélyünk nem lesz.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ryan Lindley karácsonyra egy Frisco elleni meccset kap 😀 Logan Thomast ugyanis cserepadra küldte Arians, biztos jól teljesített az edzéseken 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Ezt ugye te sem gondolod komolyan 😀silent7939
Miért, anno a Ravensre ki számított? 😊Kexandro
Flacco nem egy nagyagyu de nem is Stanton. Az akkori Ravens D tol is messze vagyunk.silent7939
De azért nem is olyan messze. Eddig sem rajtuk múlt, és ha még mindig Palmer irányítana, akkor szinte biztos hogy már a no.1 seed biztos tudatában ennénk most a bejglit és végig otthon játszva nem kevés esély lenne egy SB run-ra. Szóval ez megint a QB poszton ment el...

Szerk.: persze még nem ment el, csak megint vészmadárkodok 😊
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Ezt ugye te sem gondolod komolyan 😀silent7939
Miért, anno a Ravensre ki számított? 😊Kexandro
Flacco nem egy nagyagyu de nem is Stanton. Az akkori Ravens D tol is messze vagyunk.silent7939
Nyilván nem vagyunk SB esélyesek, de az előző meccsből sem szabad kiindulni, az egy óriási botlás volt minden téren, annál csak jobban fogunk játszani.
Egyébként mi van Cooperrel? A WC körre nagyon kellene a játéka, szerintem ott egy magabiztos győzelem nagyon jót tenne a srácoknak, és elhinnék hogy tényleg van keresnivalójuk. Mert valljuk be, tényleg voltak mákos meccseink, és egyre sem emlékszem ahol hengereltünk volna. Biztos érzik Ők is hogy több kell.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ezt ugye te sem gondolod komolyan 😀silent7939
Miért, anno a Ravensre ki számított? 😊Kexandro
Flacco nem egy nagyagyu de nem is Stanton. Az akkori Ravens D tol is messze vagyunk.
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Ezt ugye te sem gondolod komolyan 😀silent7939
Miért, anno a Ravensre ki számított? 😊
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jared Veldheer valaki?
PP vicc, CC és Bethel megérdemlik.Fucu
Szó szerint ez jutott eszembe. JV-t keresgéltem, PP-t meg reméltem, hogy nem lesz ott.andree
PP-nek ez visszaigazolás hogy milyen fasza éve volt, ami kurvára nem igaz. Bármely épkézláb WR ott szopatta ahol tudta. Nem kellett volna beválasztani mert rengeteg jobban teljesítő CB volt a szezonban. Talán ha most nem jön ez a PB jelöltség akkor elgondolkodott volna.silent7939
Nyugi, nem fognak tudni elmenni a PB-re, elfoglaltságuk lesz 😊Leon78
Ezt ugye te sem gondolod komolyan 😀
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Jared Veldheer valaki?
PP vicc, CC és Bethel megérdemlik.Fucu
Szó szerint ez jutott eszembe. JV-t keresgéltem, PP-t meg reméltem, hogy nem lesz ott.andree
PP-nek ez visszaigazolás hogy milyen fasza éve volt, ami kurvára nem igaz. Bármely épkézláb WR ott szopatta ahol tudta. Nem kellett volna beválasztani mert rengeteg jobban teljesítő CB volt a szezonban. Talán ha most nem jön ez a PB jelöltség akkor elgondolkodott volna.silent7939
Nyugi, nem fognak tudni elmenni a PB-re, elfoglaltságuk lesz 😊
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jared Veldheer valaki?
PP vicc, CC és Bethel megérdemlik.Fucu
Szó szerint ez jutott eszembe. JV-t keresgéltem, PP-t meg reméltem, hogy nem lesz ott.andree
PP-nek ez visszaigazolás hogy milyen fasza éve volt, ami kurvára nem igaz. Bármely épkézláb WR ott szopatta ahol tudta. Nem kellett volna beválasztani mert rengeteg jobban teljesítő CB volt a szezonban. Talán ha most nem jön ez a PB jelöltség akkor elgondolkodott volna.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Jared Veldheer valaki?
PP vicc, CC és Bethel megérdemlik.Fucu
Szó szerint ez jutott eszembe. JV-t keresgéltem, PP-t meg reméltem, hogy nem lesz ott.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jared Veldheer valaki?
PP vicc, CC és Bethel megérdemlik.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Campbell, Peterson és Bethel Pro Bowler idén 😊 PP-t mondjuk nem értem, ritka szar éve volt 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Futoitok meg egyben voltak amikor már rovidre lettetek zárva,ennyire volt szoros...,de ha így neked könnyebb feldolgozni,mondogasd csak,jövőre jöhettek próbálkozni. Unalmas már,hogy mindig a sérülésekkel takarozol.
undisputedly
kicsit láss tovább az orrodnál. igenis számít ha a a 3. számú PS RB van fent, akinek passzblokkolni kellene, meg futni a védelmetek ellen néha.
aztán a backup backupja játszott futás ellen, lol. gondolom nálatok ez sem okozna gondot.
amúgy nem ezzel takarózom, és senki sem nálunk, ez a játék része. csak már hihetetlen ami minket sújt.
azt meg jól tudod, mert leskelődsz nálunk, hogy ezt az idényt bőven az edzők nyakába varrjuk. szóval unalmas már hogy csúsztatgatsz állandóan. kár volt az utolsó mondatot odaírnod.

bocs a vörösöktől.petey
...azért ezt a HSzt átjárja karácsony hangulata 😊
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Futoitok meg egyben voltak amikor már rovidre lettetek zárva,ennyire volt szoros...,de ha így neked könnyebb feldolgozni,mondogasd csak,jövőre jöhettek próbálkozni. Unalmas már,hogy mindig a sérülésekkel takarozol.
undisputedly
kicsit láss tovább az orrodnál. igenis számít ha a a 3. számú PS RB van fent, akinek passzblokkolni kellene, meg futni a védelmetek ellen néha.
aztán a backup backupja játszott futás ellen, lol. gondolom nálatok ez sem okozna gondot.
amúgy nem ezzel takarózom, és senki sem nálunk, ez a játék része. csak már hihetetlen ami minket sújt.
azt meg jól tudod, mert leskelődsz nálunk, hogy ezt az idényt bőven az edzők nyakába varrjuk. szóval unalmas már hogy csúsztatgatsz állandóan. kár volt az utolsó mondatot odaírnod.

bocs a vörösöktől.