Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Coop nélkül nem lesz futás. Ezt szerintem garantálni tudom.
A Stanton edzeget hírt csöppet túlmisztifikálják, csütörtökön limitált munkát végzett, de se előtte se utána semmit és bicegve jár.
Legyen meg a no1 seed és akkor a rájtszásban már játszhat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Cooper nem jatszik vasarnap, a Rams ellen serult meg a csukloja. Erdekes lesz majd hogy mukodik nelkule a futas, de felek nagyon.
Ellenben Stanton mar edzeget, ez nemrossz hir 😊
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
The Arizona Cardinals signed quarterback Jeff Mathews to their practice squad.
 arizonasports.com/40/1791526/Arizona-Cardinals-sign-QB-Jeff-Mathews-to-practice-squadCardinalis
Favre nem ért rá? @)gaben
nem, mert éppen a cerkájáról küldözgetett mocskos képeket celebeknek 😀
 www.youtube.com/watch?v=EhBjvQ4Z6jw#t=48

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 124 — Deion Sanders for president!
The Arizona Cardinals signed quarterback Jeff Mathews to their practice squad.
 arizonasports.com/40/1791526/Arizona-Cardinals-sign-QB-Jeff-Mathews-to-practice-squadCardinalis
Favre nem ért rá? @)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mit szolnátok az első PO meccsünk alkalmával egy közös meccsnézéshez valahol itt a nagy faluban?silent7939
támogatom 😊Cardinalis
Zsííír 😊
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Mit szolnátok az első PO meccsünk alkalmával egy közös meccsnézéshez valahol itt a nagy faluban?silent7939
támogatom 😊

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
LT-t az előző meccsen nem lehetett berakni, mert ha kidobál minket PO-ból, akkor belőle már nem nagyon lesz irányító. Ez a teher már lekerült, simán beraknám a Hawks ellen.andree
Azért nem babra megy a játék. Igazából most nagyon sok minden eldől. Mennétek inkább a Lambóra vagy a Clinkre, vagy otthon Finixben a fedett stadion?

Főleg Qb-nak nem mindegy azért.undisputedly
Félreértesz. Nem arról szól ez a kommentem, hogy mókázzunk Logannal, és szarjunk mindenre. Egyszerűen ha most az egész szezont elkúrta volta LT, akkor már nem nagyon jött volna vissza ebből mentálisan. Ez a teher lekerült. Lindley-t egy rakás szarnak tartom. Láttam már eleget játszani, 2-3 jó dobása ha volt 3 szezon alatt, és nem tartom jobbnak, mint a mostani LT-t.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
The Arizona Cardinals signed quarterback Jeff Mathews to their practice squad.
 arizonasports.com/40/1791526/Arizona-Cardinals-sign-QB-Jeff-Mathews-to-practice-squadCardinalis
komoly potenciál van benne, vmeik hard knocks részben smith egyszer megdícsérte egy szép dobását... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mit szolnátok az első PO meccsünk alkalmával egy közös meccsnézéshez valahol itt a nagy faluban?
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dfmc95qt9vigjwlne2cq
Fitzgerald: Cards not worried about 'cerebral' Lindley
Larry Fitzgerald believes that neophyte quarterback Ryan Lindley will be just fine under center. The Arizona Cardinals' receiver said the cerebral signal-caller can make all the throws and run the offense.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ed Stinson IR-re került, a helyét a PS-ből felhozott Brittan Golden foglalta el az 53-ban, Golden helyett a PS-be pedig érkezett vissza Zach Bauman (RB)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
The Arizona Cardinals signed quarterback Jeff Mathews to their practice squad.
 arizonasports.com/40/1791526/Arizona-Cardinals-sign-QB-Jeff-Mathews-to-practice-squad

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
BRÉKING!!
- Lindley lesz a kezdő, ahogy azt várni lehetett.
De Thomasnak is meg van a szerepe ha úgy alakul. Erre kíváncsi leszek.
- Stanton a bicajt tekerte az edzés azon szakaszában amikor az újságírók is jelen voltak. BA 2-4 hete mondott, tehát bármi lehet, kell a hazai pálya.
- Fanaika újra edzett. Kíváncsi vagyok megbontják-e ezt a felállást amelyik mögött back to back 140 yardot futottak a RB-ek.

Seahawks részéről Russell Okungnak megsérült a tüdeje, ezért is köpött fel vért tegnap. Nem tudni mennyit hagy ki, de ellenünk nagyon úgy tűnik, hogy hiányozni fog.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
ohh my...
Bízok én BA-ben nem kicsit, de minek fossam tele a fórumot olyan hozzászólásokkal, hogy "simán elpicsázzuk a Seahawkst" amikor nem igaz. A liga egyik legjobb csapata vagytok, mi meg egy megtizedelt társaság, akik mégis tudnak meccseket nyerni. Nálam reálisan nézve Ti vagytok a meccs esélyesei. Szurkoló szemmel viszont nagyon fogok drukkolni, hogy mi nyerjünk és ahogy írtad a Cards D# levegőt venni ne hagyjon Lynchnek és Wilsonnak, a támadók pedig pakoljanak fel 17 pontot a táblára.
ciki-nem ciki ez van.
ha nem írod, hogy ez profi sport soha rá nem jövök.Fucu
Szerintem ez tipikusan az az eset, amikor félreértelmezed a hanglejtését a leírtaknak.

Szerintem Arians van olyan jó edző, hogy ne forszírozza azt ami nem megy, és runheavy O#-val kiegészítő szerepet adni az aktuális Qb-nak, legyen az a 3. vagy akár a 4. számú Qb.

Othhon ráadásul könnyebb egy beugró Qb-nak, a környezet legalább ismerős.
A "ciki nem ciki" témát kihangsúlyozom mégegyszer, úgy értem, hogy itt már rohadtul nem játszik, hogy ki hányadik helyen áll a depth charton, és ebből eredően elfogadható-e egy vereség.

Nektek ugyanúgy nem fogadható el a L a héten, mint nekünk. Lehet, hogy 10 évig nem lesz esélyetek megint hazai rendezésű SB évben első seedet szerezve PO-ba menni. Hiába vagytok megtizedelve, minket is elkapott a gépszíj ilyen téren egész évben. A 11 győzelmet sem a szél hordta össze.

Én a hazai pálya miatt, de stanton kiesésével kompenzálva 50/50 esélyt látok most.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ohh my...
Bízok én BA-ben nem kicsit, de minek fossam tele a fórumot olyan hozzászólásokkal, hogy "simán elpicsázzuk a Seahawkst" amikor nem igaz. A liga egyik legjobb csapata vagytok, mi meg egy megtizedelt társaság, akik mégis tudnak meccseket nyerni. Nálam reálisan nézve Ti vagytok a meccs esélyesei. Szurkoló szemmel viszont nagyon fogok drukkolni, hogy mi nyerjünk és ahogy írtad a Cards D# levegőt venni ne hagyjon Lynchnek és Wilsonnak, a támadók pedig pakoljanak fel 17 pontot a táblára.
ciki-nem ciki ez van.
ha nem írod, hogy ez profi sport soha rá nem jövök.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
még nem 100% csak >99%...
 www.playoffstatus.com/nfl/nflpostseasonprob.htmlCardinalis
Én úgy tudom, hogy már 100% a PO, egy wildcard hely már tuti megvan.
Hawks ellen hogyan győzzünk Lindley-vel, azt nem tudom, kisebb csoda kellene ahhoz. Az utolsó héten Rams szurkolók leszünk, az már biztos 😊csongi
jaja, az nfl.com szerint WC-re már jók vagyunk, de azért a HOX-tól nem fosunk be 😉
 www.nfl.com/standingsCardinalis
Azért a 3rd string Qb-val pedig illene 😀undisputedly
Azért én pont beleszarok mekkora király a Seahawks D#.
Miért?
1. Ha megverünk titeket egy 3rd-4th string irányítóval az nektek ciki.
2. Ha megvertek minket úgy hogy 3 ponton tartjátok a támadókat, az nekünk nem ciki, mivel ez volt az elfogadott egy 3rd-4th string irányítóval.
Nem azt mondom, hogy nincs vesztenivalónk, de azért lesz pár meglepetés Shermanéknak vasárnap. Mert nem lehet irányító tendenciát figyelni nálunk. És ezzel lehet meglepetést okozni, lehet csak rövid időre, de akkor is.Fucu
Wow. Proffesszionális sportban szerintem nincs olyan,hogy "ciki".

Ez profi sport. Jövőre lehet,hogy még több eltiltottatok vagy sérültetek lesz, hogy a szoros meccsekből nem ti jöttök majd ki jobban. Úgy neki menni egy első seedet eldöntő (?) összecsapásnak, hogy "nektek ciki, ha kikaptok, nekünk meg nem" az rohadt érdekes, mondjuk aztán persze mindenki úgy szurkol ahogy akar. Én Cards drukkerként rohadtul remélném,hogy a védelem ledarálja a Hawks támadóit, és akárhogy,de meg lesz a győzelem,mert az drasztikusan növeli a végső győzelmi esélyeit a Cardnsak.

Mondjuk mostanában nagy divat lett a Hawks aktuális ellenfeleinél ez a lóvering thi ekszpektésönz típusú kommentelgetés.

Arians a liga egyik legjobb edzője, azért egy kicsit bízhatnál benne jobban, mint, hogy "ciki-nem ciki".
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kell az a hazai pálya és kész.
Szerintem Lindley a biztosabb választás. Az egy dolog, hogy nem sokat volt a pályán és amikor ott volt sem volt jó.
DE jelen volt pár gameplay kidolgozásnál, mi több a Seahawks ellen is készült már (nagyjából ez ellen a védelem ellen) két csapattal is (korábban a Cardinalsnál és év elején a Chargersnél). Ez is nagyon fontos tényező.
Logan Thomas, mint azt írta korábban valaki, jelenleg kimerül a mobilitás és erős kar duóban, ami egy Seahawks D ellen édeskevés (kevesebb mint Lindley repertoárja).
Azt mondják mind a két irányító használva lesz a Seattle ellen. El tudom képzelni BA-ről és Keimről, hogy akkora ködösítés ez, mint a ház, de az is lehet, hogy tényleg lesz pár play Thomas számára is (rövid yardos szitukat tudok elképzelni). Kicsit bizonytalanságban tartják a Seahawksot.Fucu
Ez gyanús Fucu! Nagyon gyanús.... mármint az hogy kezdünk sok mindenben egyet érteni 😉
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mesteri terv!
Helmut Zimmer
Hallgatlak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
még nem 100% csak >99%...
 www.playoffstatus.com/nfl/nflpostseasonprob.htmlCardinalis
Én úgy tudom, hogy már 100% a PO, egy wildcard hely már tuti megvan.
Hawks ellen hogyan győzzünk Lindley-vel, azt nem tudom, kisebb csoda kellene ahhoz. Az utolsó héten Rams szurkolók leszünk, az már biztos 😊csongi
jaja, az nfl.com szerint WC-re már jók vagyunk, de azért a HOX-tól nem fosunk be 😉
 www.nfl.com/standingsCardinalis
Azért a 3rd string Qb-val pedig illene 😀undisputedly
Azért én pont beleszarok mekkora király a Seahawks D#.
Miért?
1. Ha megverünk titeket egy 3rd-4th string irányítóval az nektek ciki.
2. Ha megvertek minket úgy hogy 3 ponton tartjátok a támadókat, az nekünk nem ciki, mivel ez volt az elfogadott egy 3rd-4th string irányítóval.
Nem azt mondom, hogy nincs vesztenivalónk, de azért lesz pár meglepetés Shermanéknak vasárnap. Mert nem lehet irányító tendenciát figyelni nálunk. És ezzel lehet meglepetést okozni, lehet csak rövid időre, de akkor is.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Mesteri terv!
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kell az a hazai pálya és kész.
Szerintem Lindley a biztosabb választás. Az egy dolog, hogy nem sokat volt a pályán és amikor ott volt sem volt jó.
DE jelen volt pár gameplay kidolgozásnál, mi több a Seahawks ellen is készült már (nagyjából ez ellen a védelem ellen) két csapattal is (korábban a Cardinalsnál és év elején a Chargersnél). Ez is nagyon fontos tényező.
Logan Thomas, mint azt írta korábban valaki, jelenleg kimerül a mobilitás és erős kar duóban, ami egy Seahawks D ellen édeskevés (kevesebb mint Lindley repertoárja).
Azt mondják mind a két irányító használva lesz a Seattle ellen. El tudom képzelni BA-ről és Keimről, hogy akkora ködösítés ez, mint a ház, de az is lehet, hogy tényleg lesz pár play Thomas számára is (rövid yardos szitukat tudok elképzelni). Kicsit bizonytalanságban tartják a Seahawksot.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na kicsit matekoztam.
Ha hozzuk a Hox elleni meccset akkor nr. 1. seed. függetlenül a Niners elleni meccstöl.
Ha csak a Niners ellenit akkor nr. 5. seed
Ha egyiket sem akkor is nr. 5. seed

Így számunkra az eheti derbi lesz a mindent eldöntő, lesz vagy nem lesz pihi hét. Ha esetleg ezt már valaki leírta akkor utólag is sorry. 😊
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
LT-t az előző meccsen nem lehetett berakni, mert ha kidobál minket PO-ból, akkor belőle már nem nagyon lesz irányító. Ez a teher már lekerült, simán beraknám a Hawks ellen.andree
Azért nem babra megy a játék. Igazából most nagyon sok minden eldől. Mennétek inkább a Lambóra vagy a Clinkre, vagy otthon Finixben a fedett stadion?

Főleg Qb-nak nem mindegy azért.undisputedly
Teljesen egyetértek. Persze ha megelégszünk azzal hogy pusztán PO-ba jutottunk, akkor mindegy, de én azért szeretném legalább két playoff meccsen látni januárban a csapatot. Tudom, telhetetlen vagyok 😊
A Hawks ellen az első körös pihenő meg a hazai pálya előnye a tét.
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
juteszembe :cool:

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Szerintem Arians jól döntött azzal hogy Lindley kezd, egy hetet együtt gyakorol a kezdőkkel és okos gameplannel nem kizárt a győzelmünk, vigyáznia kell a labdára és elkerülni a 3&out-szitukatlazars
Szvsz még manning is hasonló tervekkel vonul fel minden meccsen 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...