Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Verzik a szivem ha belegondolok mi lenne ha Palmer nem serult volna le. Nyilvan minden csapatot sujt ez, de legalabb az iranyitonk uszta volna meg. Mostanra megy a futas, a Defense biztato volt tegnap ujra, szerintem vele bedaralnank mindenkit 😕 Igy meg remenykedhetunk a pihenohetben, illetve hogy addigra Stanton esetleg visszaszivarog a keretbe.
Jo most Cards drukkernek lenni, foleg az utobbi evek utan, viszont most sokminden adott lenne egy nagy menetelesre, ekkora eselyunk nem tudom mikor lesz. 😕
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Én nagyon szorítok nektek, végtelenül szimpatikus csapat a Cards évek óta, idén meg amit teljesítenek földöntúli.
És ha összejönne a No. 1 Seed, az óriási segítség lenne, egyrészt a sérülések miatt és extra pihenő miatt, másrészt félelmetesek vagytok otthon. Szurkolok a heti Buffalo győzelemért. 😊
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Hát ha ezek után valami csoda folytán SB-ig menetelnénk idén ennyi sérülttel és egy 3. (4.?) számú QB-val akkor Ariansnak oda lehet majd adni egy örökös COY titulust.
A PO ezzel gyakorlatilag megvan, hihetetlen 😊
A Hawks ellen a csoportgyőzelem és nem mellesleg a no.1 seed a tét, ezzel a tábori kórházat idéző rosterrel nagy segítség lenne a pihenő a WC körben illetve a hazai pálya.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na erre nem számítottam.... jó erre ébredni.
Mi lett Stantonnal?
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Teljesen hihetetlen, ami a Cardinals-szal történik, teljesen. 😀
Arians-nak eddig sem volt kérdés a COY, de valami szenzációs vezetőedzői karrier elé néz. Az sem semmi, hogy első három évéből 2-szer nyeri a titulust, le vagyok nyűgözve.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Logannel nem volt valami read-option csomag a preszezonban?

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Freeman LOL
ne vicceljetek már, nagyobb az esélye hogy Warner visszajön, mint annak, hogy bárki idejön és egyből kezdeni fog. Lindley lesz a kezdő, ha Stanton kiesik. Ennyi.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Végülis Cromartie-t is kocsival vitték le múlt héten, oszt már játszott ma is, legyünk optimisták 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ha jól keresgéltem akkor Josh Freeman az egyetlen épkézláb FA a piacon. Bár én bízom Stantonban, és abban, hogy nem súlyos a sérülése.
több mint 9 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Nem tudom, volt-e már itt, úgyhogy bocs ha igen, de ez egy igen érdekes, olvasmányos és jó cikk Bruce Ariansról:

 www.nfl.com/CardinalRule

ui.: Nagyon drukkolok nektek! Egyrészt miatta is meg Foote miatt, másrészt nagyon szimpi nekem a Cards, végül, de nem utolsó sorban pedig kifejezetten élvezem nézni a védelmeteket, ahogy most is. 😊 A topikot ritkán olvasom, de higgyetek benne, képesek lehettek rá! Ez a védelem képes lehet rá, akármit is csinál az Offense. Arians pont ahhoz ért, hogy amikor kell, akkor az O is feltegye azt kevéske pontot, ami kell a W-hez. 😉 Igenis nyerhettek Stantonnal is!Soldados
A cikket már linkelték, de nem baj ha előkerül újra.

Stanton arca nem arról árulkodott, hogy idén még játszani fog.Fucu
Akkor a passzjátékot el is felejthetjük. Kíváncsi vagyok Arians mit fog kitalálni. Lindley egy katasztrófa, és nem várhatunk sokkal többet Thomas-tól sem. 😕
Ha IR, akkor nem tudom kit lehetne ide hozni. Remélem nem Skeltont.Leon78
Hoyert idetradeljük 😀 vagy TEBOW!
Komolyra fordítva a szót, ez a szezon valami félelmetes, hogy ennyi sérülttel is itt állunk, nagyon bízok Ariansékban, de ha Stanton nem jön rendbe akkor ez már lehet túl sok lesz nekik is.
Én azt mondom, örüljünk Cards fanok. Ki gondolta volna ezt 2 éve? és a jövő fényesen ragyog 😊emberke22
Hát ha ezt az edzői stábod itt tudjuk tartani akkor biztos, hogy fényes. 😊
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Nem tudom, volt-e már itt, úgyhogy bocs ha igen, de ez egy igen érdekes, olvasmányos és jó cikk Bruce Ariansról:

 www.nfl.com/CardinalRule

ui.: Nagyon drukkolok nektek! Egyrészt miatta is meg Foote miatt, másrészt nagyon szimpi nekem a Cards, végül, de nem utolsó sorban pedig kifejezetten élvezem nézni a védelmeteket, ahogy most is. 😊 A topikot ritkán olvasom, de higgyetek benne, képesek lehettek rá! Ez a védelem képes lehet rá, akármit is csinál az Offense. Arians pont ahhoz ért, hogy amikor kell, akkor az O is feltegye azt kevéske pontot, ami kell a W-hez. 😉 Igenis nyerhettek Stantonnal is!Soldados
A cikket már linkelték, de nem baj ha előkerül újra.

Stanton arca nem arról árulkodott, hogy idén még játszani fog.Fucu
Akkor a passzjátékot el is felejthetjük. Kíváncsi vagyok Arians mit fog kitalálni. Lindley egy katasztrófa, és nem várhatunk sokkal többet Thomas-tól sem. 😕
Ha IR, akkor nem tudom kit lehetne ide hozni. Remélem nem Skeltont.Leon78
Hoyert idetradeljük 😀 vagy TEBOW!
Komolyra fordítva a szót, ez a szezon valami félelmetes, hogy ennyi sérülttel is itt állunk, nagyon bízok Ariansékban, de ha Stanton nem jön rendbe akkor ez már lehet túl sok lesz nekik is.
Én azt mondom, örüljünk Cards fanok. Ki gondolta volna ezt 2 éve? és a jövő fényesen ragyog 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem tudom, volt-e már itt, úgyhogy bocs ha igen, de ez egy igen érdekes, olvasmányos és jó cikk Bruce Ariansról:

 www.nfl.com/CardinalRule

ui.: Nagyon drukkolok nektek! Egyrészt miatta is meg Foote miatt, másrészt nagyon szimpi nekem a Cards, végül, de nem utolsó sorban pedig kifejezetten élvezem nézni a védelmeteket, ahogy most is. 😊 A topikot ritkán olvasom, de higgyetek benne, képesek lehettek rá! Ez a védelem képes lehet rá, akármit is csinál az Offense. Arians pont ahhoz ért, hogy amikor kell, akkor az O is feltegye azt kevéske pontot, ami kell a W-hez. 😉 Igenis nyerhettek Stantonnal is!Soldados
A cikket már linkelték, de nem baj ha előkerül újra.

Stanton arca nem arról árulkodott, hogy idén még játszani fog.Fucu
Akkor a passzjátékot el is felejthetjük. Kíváncsi vagyok Arians mit fog kitalálni. Lindley egy katasztrófa, és nem várhatunk sokkal többet Thomas-tól sem. 😕
Ha IR, akkor nem tudom kit lehetne ide hozni. Remélem nem Skeltont.Leon78
Lindley Whiz alatt volt katasztrófa, nyilván nem fog 300 yardot és 4 TD-t passzolni, de volt pár szép passza. BA valamit változtatni fog a playhívásban, de nem sokat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nem tudom, volt-e már itt, úgyhogy bocs ha igen, de ez egy igen érdekes, olvasmányos és jó cikk Bruce Ariansról:

 www.nfl.com/CardinalRule

ui.: Nagyon drukkolok nektek! Egyrészt miatta is meg Foote miatt, másrészt nagyon szimpi nekem a Cards, végül, de nem utolsó sorban pedig kifejezetten élvezem nézni a védelmeteket, ahogy most is. 😊 A topikot ritkán olvasom, de higgyetek benne, képesek lehettek rá! Ez a védelem képes lehet rá, akármit is csinál az Offense. Arians pont ahhoz ért, hogy amikor kell, akkor az O is feltegye azt kevéske pontot, ami kell a W-hez. 😉 Igenis nyerhettek Stantonnal is!Soldados
A cikket már linkelték, de nem baj ha előkerül újra.

Stanton arca nem arról árulkodott, hogy idén még játszani fog.Fucu
Akkor a passzjátékot el is felejthetjük. Kíváncsi vagyok Arians mit fog kitalálni. Lindley egy katasztrófa, és nem várhatunk sokkal többet Thomas-tól sem. 😕
Ha IR, akkor nem tudom kit lehetne ide hozni. Remélem nem Skeltont.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem tudom, volt-e már itt, úgyhogy bocs ha igen, de ez egy igen érdekes, olvasmányos és jó cikk Bruce Ariansról:

 www.nfl.com/CardinalRule

ui.: Nagyon drukkolok nektek! Egyrészt miatta is meg Foote miatt, másrészt nagyon szimpi nekem a Cards, végül, de nem utolsó sorban pedig kifejezetten élvezem nézni a védelmeteket, ahogy most is. 😊 A topikot ritkán olvasom, de higgyetek benne, képesek lehettek rá! Ez a védelem képes lehet rá, akármit is csinál az Offense. Arians pont ahhoz ért, hogy amikor kell, akkor az O is feltegye azt kevéske pontot, ami kell a W-hez. 😉 Igenis nyerhettek Stantonnal is!Soldados
A cikket már linkelték, de nem baj ha előkerül újra.

Stanton arca nem arról árulkodott, hogy idén még játszani fog.Fucu
10 perccel azután történt a sérülés, hogy beírtam ide, hogy vele is sikerülhet. 😕 Mindenesetre én rendületlenül hiszek a Cards-ban. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
11-3 és ha nem lesz döntetlen a Dallas-Philly meccs akkor megvan a rájátszás.
A franchise történetének negyedik 11 győzelmes szezonja ('25, '48 '75).

A meccs botrány volt. Stanton kiesett csak reménykedni tudunk, hogy nem egész szezonra. Második meccsen volt normális futójáték ezúttal egy jobb futásvédelem ellen sikerült 145 yardot hozni a földön. Ez kell bárki is legyen az irányító.
A védelem fantasztikus, mondjuk volt pár play aminél nem nagyon tudták a srácok merre vannak arccal előre (Powers fiam), de ez is belefért.

10 nap van a Seahawks meccsig, ha akkor nem robban fel a stadion akkor soha.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem tudom, volt-e már itt, úgyhogy bocs ha igen, de ez egy igen érdekes, olvasmányos és jó cikk Bruce Ariansról:

 www.nfl.com/CardinalRule

ui.: Nagyon drukkolok nektek! Egyrészt miatta is meg Foote miatt, másrészt nagyon szimpi nekem a Cards, végül, de nem utolsó sorban pedig kifejezetten élvezem nézni a védelmeteket, ahogy most is. 😊 A topikot ritkán olvasom, de higgyetek benne, képesek lehettek rá! Ez a védelem képes lehet rá, akármit is csinál az Offense. Arians pont ahhoz ért, hogy amikor kell, akkor az O is feltegye azt kevéske pontot, ami kell a W-hez. 😉 Igenis nyerhettek Stantonnal is!Soldados
A cikket már linkelték, de nem baj ha előkerül újra.

Stanton arca nem arról árulkodott, hogy idén még játszani fog.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem tudom, volt-e már itt, úgyhogy bocs ha igen, de ez egy igen érdekes, olvasmányos és jó cikk Bruce Ariansról:

 www.nfl.com/CardinalRule

ui.: Nagyon drukkolok nektek! Egyrészt miatta is meg Foote miatt, másrészt nagyon szimpi nekem a Cards, végül, de nem utolsó sorban pedig kifejezetten élvezem nézni a védelmeteket, ahogy most is. 😊 A topikot ritkán olvasom, de higgyetek benne, képesek lehettek rá! Ez a védelem képes lehet rá, akármit is csinál az Offense. Arians pont ahhoz ért, hogy amikor kell, akkor az O is feltegye azt kevéske pontot, ami kell a W-hez. 😉 Igenis nyerhettek Stantonnal is!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jön valaki este? 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
catattack 3 520
Kansas elött is mindenki , kétségbe volt esve. Sérültek minden csapatba vannak. Rams Qbja jobb mint Staton? Defensek döntik el a meccset ugyis.Gyuri34
Közhelyek tömkelege...
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
namég eztet így mára a meccs előtt 😉 Arizona clinches a playoff spot:
1. ARI win + DAL/PHI game does not end in a tie
2. ARI win + DET loss + ARI clinches strength of victory tiebreaker over GB
3. ARI win + DET loss + GB win or tie

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Stantonunkat is ritkán látni ilyen illusztris társaságban 😉Cardinalis
ez a fotosop topik? 😉petey
ez most tényleg nem én voltam :A:
 www.facebook.com/NFL/photos/a.131239636262.116181.68680511262/10152683199671263/?type=1&relevant_count=1

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Stantonunkat is ritkán látni ilyen illusztris társaságban 😉
Fourteen weeks into the 2014 NFL campaign, four teams remain perfect at home:
» New England Patriots (6-0)
» Denver Broncos (7-0)
» Arizona Cardinals (7-0)
» Green Bay Packers (7-0)
Cardinalis
ez a fotosop topik? 😉

több mint 9 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
Kansas elött is mindenki , kétségbe volt esve. Sérültek minden csapatba vannak. Rams Qbja jobb mint Staton? Defensek döntik el a meccset ugyis.
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Stantonunkat is ritkán látni ilyen illusztris társaságban 😉
Fourteen weeks into the 2014 NFL campaign, four teams remain perfect at home:
» New England Patriots (6-0)
» Denver Broncos (7-0)
» Arizona Cardinals (7-0)
» Green Bay Packers (7-0)

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
a top5 idei Cards playben két Rams elleni megmozdulás is van, na ilyeneket szeretnék még látni hajnalban :cool:
 www.nfl.com/videos/nfl-network-around-the-nfl/0ap3000000442050/Top-5-Cardinals-plays-of-2014
és végre megtörhetne már ez a jég…: „Well, the Cardinals haven't won a game on a Thursday since Nov. 25, 1948.”

THIS IS THE WAY