Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
lazars Arizona Cardinals 86
Szerintem Arians jól döntött azzal hogy Lindley kezd, egy hetet együtt gyakorol a kezdőkkel és okos gameplannel nem kizárt a győzelmünk, vigyáznia kell a labdára és elkerülni a 3&out-szitukat
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
LT-t az előző meccsen nem lehetett berakni, mert ha kidobál minket PO-ból, akkor belőle már nem nagyon lesz irányító. Ez a teher már lekerült, simán beraknám a Hawks ellen.andree
Azért nem babra megy a játék. Igazából most nagyon sok minden eldől. Mennétek inkább a Lambóra vagy a Clinkre, vagy otthon Finixben a fedett stadion?

Főleg Qb-nak nem mindegy azért.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
LT-t az előző meccsen nem lehetett berakni, mert ha kidobál minket PO-ból, akkor belőle már nem nagyon lesz irányító. Ez a teher már lekerült, simán beraknám a Hawks ellen.
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Én nagyon megnézném Thomast vasárnap. Lindleyvel kb. semmi esélyt nem látok a Hawks sec. ellen, Logan mobilitása pedig esetleg meglepheti a védelmüket. Olyan óriási tehernek se mondanám ezt a meccset, a PO már megvan, hazai pálya, de persze mély víznek mély víz 😀.
Ráadásul Lindleyt se mondanám egy tapasztalt irányítónak, attól hogy játszott pár meccset, még nincs sokkal előrébb mint Logan. Meglátjuk, de ez a Hawks D nagyon durva, tényleg csak valami meglepetés szisztéma vezethet győzelemre.Kexandro
Logan szórna vagy 5 picket a hawks sec-nek 😀silent7939
Teher alatt nő a pálma 😀.
De Lindley nem? Akkor Loganban legalább ott a bizonyítási vágy 😊. Mármint jobban.Kexandro
Ez bullshit 😀 Ha Logan kész lenne erre a feladatra akkor BA nem hozta volna vissza Lindleyt. Bízzunk az öregben 😉 Logan tudása pillanatnyilag megáll a mobolitásában és a karerejében. Valszeg rengeteg hibával dolgozik még, azért nem küldték be. Mellesleg ha a Denver ellen az 1/8 helyett összehozott volna egy 5/8-at lehet hogy jobban állna a szénája, de nem így volt.silent7939
Najó de a Denver elleni meccs előtt nem az első csapattal készült, az rengeteget számít. Jó én se mondom hogy megváltaná a világot, de legalább van benne potenciál, Lindleyt meg láttuk mire képes.
Persze nyilván Arians tudja, de ez a meccs semmiképpen nem nekünk áll 😕.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem hiba lenne elvárni egy 3.-4. számú irányítótól,hogy hátán vigye a csapatot. A legjobb forgatókönyv nyilván az,hogy kiderül egy Brady lakozik benne, de azért lássuk be, a leginkább elvárható teljesítmény az egy gamemanager játék lenne. Működő futás mellett 3rd downokon a rövidet megdobni. A mi támadóink sem arról híresek,hogy 30 pontokat pakolnak fel a táblára, szóval egy lowscore meccsen lehet nyerni ellenünk, viszont ha úgy küldik fel akármelyik cserét, hogy tessék, vágd kettő a Hawks D#-t, akkor jövőre már nem lesz állása a ligában.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én nagyon megnézném Thomast vasárnap. Lindleyvel kb. semmi esélyt nem látok a Hawks sec. ellen, Logan mobilitása pedig esetleg meglepheti a védelmüket. Olyan óriási tehernek se mondanám ezt a meccset, a PO már megvan, hazai pálya, de persze mély víznek mély víz 😀.
Ráadásul Lindleyt se mondanám egy tapasztalt irányítónak, attól hogy játszott pár meccset, még nincs sokkal előrébb mint Logan. Meglátjuk, de ez a Hawks D nagyon durva, tényleg csak valami meglepetés szisztéma vezethet győzelemre.Kexandro
Logan szórna vagy 5 picket a hawks sec-nek 😀silent7939
Teher alatt nő a pálma 😀.
De Lindley nem? Akkor Loganban legalább ott a bizonyítási vágy 😊. Mármint jobban.Kexandro
Ez bullshit 😀 Ha Logan kész lenne erre a feladatra akkor BA nem hozta volna vissza Lindleyt. Bízzunk az öregben 😉 Logan tudása pillanatnyilag megáll a mobolitásában és a karerejében. Valszeg rengeteg hibával dolgozik még, azért nem küldték be. Mellesleg ha a Denver ellen az 1/8 helyett összehozott volna egy 5/8-at lehet hogy jobban állna a szénája, de nem így volt.
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Én nagyon megnézném Thomast vasárnap. Lindleyvel kb. semmi esélyt nem látok a Hawks sec. ellen, Logan mobilitása pedig esetleg meglepheti a védelmüket. Olyan óriási tehernek se mondanám ezt a meccset, a PO már megvan, hazai pálya, de persze mély víznek mély víz 😀.
Ráadásul Lindleyt se mondanám egy tapasztalt irányítónak, attól hogy játszott pár meccset, még nincs sokkal előrébb mint Logan. Meglátjuk, de ez a Hawks D nagyon durva, tényleg csak valami meglepetés szisztéma vezethet győzelemre.Kexandro
Logan szórna vagy 5 picket a hawks sec-nek 😀silent7939
Teher alatt nő a pálma 😀.
De Lindley nem? Akkor Loganban legalább ott a bizonyítási vágy 😊. Mármint jobban.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én nagyon megnézném Thomast vasárnap. Lindleyvel kb. semmi esélyt nem látok a Hawks sec. ellen, Logan mobilitása pedig esetleg meglepheti a védelmüket. Olyan óriási tehernek se mondanám ezt a meccset, a PO már megvan, hazai pálya, de persze mély víznek mély víz 😀.
Ráadásul Lindleyt se mondanám egy tapasztalt irányítónak, attól hogy játszott pár meccset, még nincs sokkal előrébb mint Logan. Meglátjuk, de ez a Hawks D nagyon durva, tényleg csak valami meglepetés szisztéma vezethet győzelemre.Kexandro
Logan szórna vagy 5 picket a hawks sec-nek 😀
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Én nagyon megnézném Thomast vasárnap. Lindleyvel kb. semmi esélyt nem látok a Hawks sec. ellen, Logan mobilitása pedig esetleg meglepheti a védelmüket. Olyan óriási tehernek se mondanám ezt a meccset, a PO már megvan, hazai pálya, de persze mély víznek mély víz 😀.
Ráadásul Lindleyt se mondanám egy tapasztalt irányítónak, attól hogy játszott pár meccset, még nincs sokkal előrébb mint Logan. Meglátjuk, de ez a Hawks D nagyon durva, tényleg csak valami meglepetés szisztéma vezethet győzelemre.
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
még nem 100% csak >99%...
 www.playoffstatus.com/nfl/nflpostseasonprob.htmlCardinalis
Én úgy tudom, hogy már 100% a PO, egy wildcard hely már tuti megvan.
Hawks ellen hogyan győzzünk Lindley-vel, azt nem tudom, kisebb csoda kellene ahhoz. Az utolsó héten Rams szurkolók leszünk, az már biztos 😊csongi
jaja, az nfl.com szerint WC-re már jók vagyunk, de azért a HOX-tól nem fosunk be 😉
 www.nfl.com/standingsCardinalis
Azért a 3rd string Qb-val pedig illene 😀undisputedly
Lindley inkább 4th string, a harmadikat a sorban nem is merjük pályára küldeni 😀
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
jaja, az nfl.com szerint WC-re már jók vagyunk, de azért a HOX-tól nem fosunk be 😉
 www.nfl.com/standingsCardinalis
Azért a 3rd string Qb-val pedig illene 😀undisputedly
a Cardinals-ra nem igazán jellemző, hogy betartja az illendőséget... 😀

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
még nem 100% csak >99%...
 www.playoffstatus.com/nfl/nflpostseasonprob.htmlCardinalis
Én úgy tudom, hogy már 100% a PO, egy wildcard hely már tuti megvan.
Hawks ellen hogyan győzzünk Lindley-vel, azt nem tudom, kisebb csoda kellene ahhoz. Az utolsó héten Rams szurkolók leszünk, az már biztos 😊csongi
jaja, az nfl.com szerint WC-re már jók vagyunk, de azért a HOX-tól nem fosunk be 😉
 www.nfl.com/standingsCardinalis
Azért a 3rd string Qb-val pedig illene 😀
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
még nem 100% csak >99%...
 www.playoffstatus.com/nfl/nflpostseasonprob.htmlCardinalis
Én úgy tudom, hogy már 100% a PO, egy wildcard hely már tuti megvan.
Hawks ellen hogyan győzzünk Lindley-vel, azt nem tudom, kisebb csoda kellene ahhoz. Az utolsó héten Rams szurkolók leszünk, az már biztos 😊csongi
jaja, az nfl.com szerint WC-re már jók vagyunk, de azért a HOX-tól nem fosunk be 😉
 www.nfl.com/standings

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
még nem 100% csak >99%...
 www.playoffstatus.com/nfl/nflpostseasonprob.htmlCardinalis
Én úgy tudom, hogy már 100% a PO, egy wildcard hely már tuti megvan.

Hawks ellen hogyan győzzünk Lindley-vel, azt nem tudom, kisebb csoda kellene ahhoz. Az utolsó héten Rams szurkolók leszünk, az már biztos 😊
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
még nem 100% csak >99%...
 www.playoffstatus.com/nfl/nflpostseasonprob.html

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Akkor még egy utolsó emberfeletti W a Seahawks ellen és jöhet a pihis hét. 😊

 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Cardinals-Clinch-Playoff-Spot/03ea122c-6a75-48ce-a9b1-88b0e78ee867
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ha verjük a Seattle-t jövőhéten (na persze 😀😀), miénk az NFC 1. helye!Dexxter Tailor
már a miénk, már csak meg kell tartani 😀Cardinalis
mármint akkor a miénk is marad a rájátszásban is 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
ha verjük a Seattle-t jövőhéten (na persze 😀😀), miénk az NFC 1. helye!Dexxter Tailor
már a miénk, már csak meg kell tartani 😀

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ha verjük a Seattle-t jövőhéten (na persze 😀😀), miénk az NFC 1. helye!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Buffalo és SF szurkoló leszek a hétvégén 😊Leon78
na a Buffalo úgy néz ki, megteszi ma a magáét, már csak a Niners W-t kell kiszurkolni
több mint 9 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Kurt Warner considered return to Cards, ruled it out
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rv7dbbuspuuz63pndjnd
Kurt Warner considered return to Cards, ruled it out
Kurt Warner once brought the Arizona Cardinals to a brink of an NFL championship. After seeing his former team lose their second quarterback, Warner considered ending his retirement and returning.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Buffalo és SF szurkoló leszek a hétvégén 😊
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Es akkor mi van ha valamilyen csodaval hataros modon legyozzuk a hawksot , ok megnyerik a tobbi meccsuket mi pedig kikapunk a ninerstol?Adirotor
Akkor is mi nyerjük a csoportot. Viszont ha a Packers nyeri a hátralevő hármat és mi kikapunk Friscoban (de nyerünk a Seahawks ellen) akkor a GB a no 1. kiemelt.Fucu
Lindley fogalmatlan vele valymi kevés esélyünk van, talán 3+ TO-val meg 5+ sackkel.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Es akkor mi van ha valamilyen csodaval hataros modon legyozzuk a hawksot , ok megnyerik a tobbi meccsuket mi pedig kikapunk a ninerstol?Adirotor
Akkor is mi nyerjük a csoportot. Viszont ha a Packers nyeri a hátralevő hármat és mi kikapunk Friscoban (de nyerünk a Seahawks ellen) akkor a GB a no 1. kiemelt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Es akkor mi van ha valamilyen csodaval hataros modon legyozzuk a hawksot , ok megnyerik a tobbi meccsuket mi pedig kikapunk a ninerstol?Adirotor
Semmi