Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért idén okozott már a Rams meglepetést, bár ez ellen a Hawks ellen pláne Seattle-ben senkinek sincs esélye jelenleg...
csongi
Cowboys? Lions és Packers is simán esélyes ott. nekünk kidőlt a 2 futónk, a backup ILB-nk és még így is szoros volt. szóval nem kell már túlmisztifikálni.petey
Próbálom nem túlmisztifikálni, és az is igaz, hogy egy (egyeneset dobni képes) irányító nélküli és fejben is szétesett Cardinalst vertek bucira, de azért ez a Hawks most nagyon egyben van.csongi
Futoitok meg egyben voltak amikor már rovidre lettetek zárva,ennyire volt szoros...,de ha így neked könnyebb feldolgozni,mondogasd csak,jövőre jöhettek próbálkozni. Unalmas már,hogy mindig a sérülésekkel takarozol.

@csongi
Idén pedig az NFC nagyagyui nagyon egy szintén vannak. Detroit védelme nagyon hasít,és Tate is ott van 😊

GreenBay ugye amíg ott van A-Rod, mindig esélyes. Dallas fala legyőzhetetlen kb.

Meg ha visszük is a csoportot a helyetekben nem aggodnek,mert a south győztese nem tűnik nehéz feladatnak. Ott akar a védelem is szallithatja a győzelmet egyedül.
Stantonnal pedig 5-3at osszehoztatok, és bárkinek lehet szar napja.

Amúgy most volt időm a meccs utáni nyilatkozatokra. Arians nagyon szimpatikus volt. Elmondta,hogy Russal nem lehet mit kezdeni,mert megcsinalja a playeket és mantoman dobott pár nagyon szépet.

Amúgy mindkét Willson Td Footra volt matchupolva. Ez ellen biztosan kitalal majd valamit Bowles.

Viszont ha Cooper nem tér vissza és nem lesz futojatek akkor tényleg bajban lehettek.
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért idén okozott már a Rams meglepetést, bár ez ellen a Hawks ellen pláne Seattle-ben senkinek sincs esélye jelenleg...
csongi
Cowboys? Lions és Packers is simán esélyes ott. nekünk kidőlt a 2 futónk, a backup ILB-nk és még így is szoros volt. szóval nem kell már túlmisztifikálni.petey
Próbálom nem túlmisztifikálni, és az is igaz, hogy egy (egyeneset dobni képes) irányító nélküli és fejben is szétesett Cardinalst vertek bucira, de azért ez a Hawks most nagyon egyben van.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Azért idén okozott már a Rams meglepetést, bár ez ellen a Hawks ellen pláne Seattle-ben senkinek sincs esélye jelenleg...
csongi
Cowboys? Lions és Packers is simán esélyes ott. nekünk kidőlt a 2 futónk, a backup ILB-nk és még így is szoros volt. szóval nem kell már túlmisztifikálni.

több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Szervezünk egy közös (búcsú a PO-tól) meccsnézést az első WC körre? 😀silent7939
hát hogy a viharba ne 😀 helyszínjavaslat:
 hu-hu.facebook.com/BrasilSportCocktailBar

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért idén okozott már a Rams meglepetést, bár ez ellen a Hawks ellen pláne Seattle-ben senkinek sincs esélye jelenleg...
De még egy Rams W se lenne elég, mert szerintem kizárt hogy Lindley-vel vagy Thomasszal legyen keresnivalónk a Niners ellen.

Jöhet a wildcard kör és az idegenbeli meccs(ek) a PO-ban.
több mint 9 éve
Gr3g0r Arizona Cardinals 34
Defense miatt sajnálom a meccset. Az O-tól sokat nem vártam. Thomas kezdése pikáns lehet a jövőhéten, persze ha jól fog neki menni. Sok esélyt nem látok, arra, hogy a Rams nyerjen, szóval lehet próbálgatni a másik irányítót élesben, Attól tartok, hogy kelleni fog a PO első meccsén...

"So be who you are, just understand I'm looking for f----- killers."
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
a PO részvétel mindenképpen előrelépés a múlt szezonhoz képest, nomeg a +1gyel jobb mérleg... 😉
de ez a játék édeskevés lesz a POban, mind az O, mind a D részéről, hogy történelmet írjunk...

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na Arians annyit pontosított a Thomas kezdetésen, hogy azt tervezi, hogy vele kezd a 49ers ellen. Viszont ehhez jól kell teljesítenie az eheti edzéseken mert különben Lindley kezd. Stanton nem valószínű, hogy olya állapotba lesz, hogy játszani tudjon.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sajnos a mai ligában egy harmadik számú iranyitoval nem lehet mit kezdeni. Nfl.com szerint annyira pontatlan volt Lindley,hogy még interceptiont sem lehetett szerezni.

Nem mondanék le a helyetekben azért a szezonrol. Legrosszabb esetben mentek a south gyoztesehez. Őket veritek,és az a győzelem akár lendületet is adhat a továbbiakra.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tessék imáitok meghallgatásra kerültek, Kent Somers információi szerint Logan Thomas fog kezdeni vasárnap a 49ers ellen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 124 — Deion Sanders for president!
Én csak Larry-t sajnálom! :-/

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
remélem leadjuk nektek a meccset jövőhéten 😀 aztán a Rams megint trollkodik egyet 😀

több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Még meglehet a bye, de ahhoz ki kell kapni a Hox-nak a Rams-től (a Rams esetében ezt soha nem lehet tudni) és nekünk meg kell verni a Ninerst. Mennyivel egyszerűbb lett volna ha nem balfaszkodjuk el a Falcons meccset 😀silent7939
Tudom, de Stanton szerintem tuti nem játszik még, Lindleyvel pedig idegenben a Frisco ellen... Nem sok jóval kecsegtet. Ja meg persze kell a Rams is . Szerintem engedd el 😀
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
imádom, becsülöm Arianst, de azért a meccs alakulása neki is köszönhető, nevezetesen:kb teljesen feladta a futást, miért? oké, mégha nem is ment, de 1) legalább a D-nek több ideje lett volna pihenni az óraketyegéssel, minthogy 10 mp-es 3&out-ok után jönnek vissza 3 incomplete után, 2) Lindley vállára ekkora felelősséget tenni, hogy a LOB ellen folyamat passzoljon? elit irányítók sem nagyon tudnák elviselni ezt, nem hogy ő, igazából csodálkozom a mindössze 1 INT-ön

oké, ezek kijavításával sem nyertetek volna valószínűleg, de ezt nagyon nem értettem, pláne, hogy szerintem lett volna benne kisebb-nagyobb potenciál, Cooper ide, vagy odanfl_lover
Én egyedül Loganben láttam volna potenciált. Oké hogy nincs kész meg ilyenek, de sosem lehet tudni hogy kiből mit hoz ki egy ilyen szituáció, lehet hogy teljesen megtáltosodott volna a lehetőségtől. Persze utólag már okosabb az ember.
Egyébként próbáltunk mi futni, de már a meccs elején látszott hogy ez esélytelen. Amúgy attól hogy az óra megy a futással, még ugyanannyi időt pihennek a védők egy sikertelen támadó drive alatt 😀
Mindegy, menni kell tovább, Cooper és Stanton visszatérésével sokat javulhat az Offense, a védelmet meg csak gatyába kell rázni.
Persze az a bye week nagyon kell(ett volna) 😕Kexandro
Még meglehet a bye, de ahhoz ki kell kapni a Hox-nak a Rams-től (a Rams esetében ezt soha nem lehet tudni) és nekünk meg kell verni a Ninerst. Mennyivel egyszerűbb lett volna ha nem balfaszkodjuk el a Falcons meccset 😀
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
imádom, becsülöm Arianst, de azért a meccs alakulása neki is köszönhető, nevezetesen:kb teljesen feladta a futást, miért? oké, mégha nem is ment, de 1) legalább a D-nek több ideje lett volna pihenni az óraketyegéssel, minthogy 10 mp-es 3&out-ok után jönnek vissza 3 incomplete után, 2) Lindley vállára ekkora felelősséget tenni, hogy a LOB ellen folyamat passzoljon? elit irányítók sem nagyon tudnák elviselni ezt, nem hogy ő, igazából csodálkozom a mindössze 1 INT-ön

oké, ezek kijavításával sem nyertetek volna valószínűleg, de ezt nagyon nem értettem, pláne, hogy szerintem lett volna benne kisebb-nagyobb potenciál, Cooper ide, vagy odanfl_lover
Én egyedül Loganben láttam volna potenciált. Oké hogy nincs kész meg ilyenek, de sosem lehet tudni hogy kiből mit hoz ki egy ilyen szituáció, lehet hogy teljesen megtáltosodott volna a lehetőségtől. Persze utólag már okosabb az ember.
Egyébként próbáltunk mi futni, de már a meccs elején látszott hogy ez esélytelen. Amúgy attól hogy az óra megy a futással, még ugyanannyi időt pihennek a védők egy sikertelen támadó drive alatt 😀
Mindegy, menni kell tovább, Cooper és Stanton visszatérésével sokat javulhat az Offense, a védelmet meg csak gatyába kell rázni.
Persze az a bye week nagyon kell(ett volna) 😕
több mint 9 éve
nfl_lover 912
imádom, becsülöm Arianst, de azért a meccs alakulása neki is köszönhető, nevezetesen:kb teljesen feladta a futást, miért? oké, mégha nem is ment, de 1) legalább a D-nek több ideje lett volna pihenni az óraketyegéssel, minthogy 10 mp-es 3&out-ok után jönnek vissza 3 incomplete után, 2) Lindley vállára ekkora felelősséget tenni, hogy a LOB ellen folyamat passzoljon? elit irányítók sem nagyon tudnák elviselni ezt, nem hogy ő, igazából csodálkozom a mindössze 1 INT-ön

oké, ezek kijavításával sem nyertetek volna valószínűleg, de ezt nagyon nem értettem, pláne, hogy szerintem lett volna benne kisebb-nagyobb potenciál, Cooper ide, vagy oda
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hát ez szomorú volt 😕 az offense-en nem lepődtem meg, a védelem meg viszonylag jól tartotta magát, amíg el nem fáradtak, plusz ez a hiperagresszív playhívás szépen megbosszulta magát párszor. az utolsó két td-nél már fejben sem voltak ott a srácok.
arians simán összeszedi a csapatot jövőhétre, mondjuk már mindegy, hogy verjük a frisco-t vagy sem, aztán PO-ra talán visszatérhet stanton és akkor lesz egy minimális esélyünk


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Még a 2. seed meg lehet, bár ezzel a játékkal a szétesett Niners sem lesz meg, de ugye ahhoz kell hogy a Rams megfogja a Hoxot.
Ha nem akkor megyünk a Panthers - Falcons meccs győzteséhez.
Bar nem néztem a Hox meccset, de így elnézve a statokat nem is bánom. Se futás, sem irányító...

Szervezünk egy közös (búcsú a PO-tól) meccsnézést az első WC körre? 😀
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szar volt az egész csapat. 5. kiemelés a rájátszásban (persze vasárnap megverjük a 49ers-t + a Seahawks kikap a Ramstől... sok sikert)
Nem várható el jobb eredmény ilyen irányítóval.
A védelem óriási csalódás volt. Az elbaszott védekezés amiből jöttek a nagy play-ek. Majdnem a laptop bánta, de még időben kikapcsoltam a meccset.
Van még két meccs a szezonunkból.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Még jó hogy van egy Rattlers is arizonában azok verhetetlenek.
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Hat ez kritikan aluli. Persze a keves pontra szamitottam, de a D benyelt jopar nagy playt ami oriasi csalodas nekem.
Lindley felejtos, meg a kezdeteset valamennyire megertem, de hogy a 3. negyedben mit keresett meg a palyan az rejtely. Ez a PO nagyon szomoru lesz igy, rogton az elso heten idegenben, meg ha Stantont ossze is drotozzak.
BTW PP nalam oriasi bust iden a nagy szerzodesevel egyutt.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Coop nélkül nem lesz futás. Ezt szerintem garantálni tudom.Fucu
Akkor mi lesz? 😀 :-/Kexandro
Remélem sack hegyek, és kierőszakolt fumble-ok tömkelege😊Leon78
Csak az a kérdés hogy melyik oldalon 😀
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Coop nélkül nem lesz futás. Ezt szerintem garantálni tudom.Fucu
Akkor mi lesz? 😀 :-/Kexandro
Remélem sack hegyek, és kierőszakolt fumble-ok tömkelege😊
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Coop nélkül nem lesz futás. Ezt szerintem garantálni tudom.Fucu
Akkor mi lesz? 😀 :-/Kexandro
Szopás 😀
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Coop nélkül nem lesz futás. Ezt szerintem garantálni tudom.Fucu
Akkor mi lesz? 😀 :-/