Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Gyerekek, jól látom, hogy jövőre valami úton módon meg kellene spórolni csekély 11 millió dolcsit?http://overthecap.com/salary-cap-space/Leon78
Jól látod 😕silent7939
Nem lesz egyszerű mutatvány az biztos. 😊Leon78
Gyorsan megnéztem kiken lehetne spórolni:

Akik megérdemelnének némi át struktúrálást az PP és DWash.
A legnagyobb cap hitek bár ezek nem a garantáltak asszem:
Larry - 23.600.000
PP - 14.800.000
Campbell - 14.750.000
Palmer - 14.500.000
Docket - 9.800.000
DWash - 6.500.000

Larry pénze hatalmas és az utána következő 3 évben is 17.500.000 körül van.
Nem tudom mi lenne a jó megoldás vele kapcsolatban.

Mindemellett elég sok FA lesz akiket meg kellene tartani. Pl:

Cromartie
Dan Williams
Acho
Housler - Ő mehet mert dropkirály
Mike Leach
Kelly
Sowel
Ta'amu
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Gyerekek, jól látom, hogy jövőre valami úton módon meg kellene spórolni csekély 11 millió dolcsit?http://overthecap.com/salary-cap-space/Leon78
Jól látod 😕silent7939
Nem lesz egyszerű mutatvány az biztos. 😊
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Gyerekek, jól látom, hogy jövőre valami úton módon meg kellene spórolni csekély 11 millió dolcsit?http://overthecap.com/salary-cap-space/Leon78
Jól látod 😕
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Gyerekek, jól látom, hogy jövőre valami úton módon meg kellene spórolni csekély 11 millió dolcsit?http://overthecap.com/salary-cap-space/
több mint 9 éve
Gr3g0r Arizona Cardinals 34
HEzt a szezont se kell temetni. A wild card meccsen bőven van esélyünk, utána meg majd meglátjuk kit dob a gép.andree
Hawks vagy Green Bay, mindkettő idegenben. Nem is tudom, melyiket szeretném, ha kapnánk 😊csongi
Én a Green Bay-nek jobban örülnék. Gondolom Rodgers felépül az egy hét pihi alatt. Mindenesetre inkább a Packers búcsúztasson minket. Valahogy jobban is érdekelne mire megyünk ellenük. Hawks-ból idénre nekem elég volt, de jó lenne a következő körben elverni őket (sok esély nincs rá).

"So be who you are, just understand I'm looking for f----- killers."
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Csak én érzem baromi rossz matchupnak ezt a Panthers elleni meccset?
Rohadt jó a d-line ott és folyamatosan olyan nyomás lesz Lindley-n hogy a seggén fogja venni a levegőt. Futást jól fogják. Hogy szerzünk pontokat?
A védelemnek meg faszán fel lesz adva a lecke Cam-el mert hogy idén a gyenge TE védekezés mellé odacsúszott a mobilis QB-k elleni gyengélkedés is.

Tudom negatív vagyok, de ez Ariansnak is feladja a leckét és nem hiszem hogy a jelenlegi kerettel meg tudná oldani.silent7939
Ahogy én láttam, elég sok gyors playt alkalmaztunk az SF ellen is, vagyis minél gyorsabban próbáltunk megszabadulni a labdától. Véleményem szerint ez várható szombaton is, és ráadásul növelni fogjuk majd a meglepi hívások számát is, szemmel látható volt, hogy ezeket a Friszkó sem tudta kezelni. Ahogy megszűntek ezek a hívások, gyakorlatilag esélyünk sem volt tegnap.
A védelem részéről pedig remélem vége a betlinek, és mindenki összekapja magát. Tegnap nagyon hiányzott a jó öreg Foote. A nagy playeeket annak köszönhetjük, hogy rengeteg az elmaradt sack, és a miss tackle, ezen kell változtatni, és akkor bármi lehet bárki ellen, ha ez továbbra is így marad, akkor the end.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Csak én érzem baromi rossz matchupnak ezt a Panthers elleni meccset?
Rohadt jó a d-line ott és folyamatosan olyan nyomás lesz Lindley-n hogy a seggén fogja venni a levegőt. Futást jól fogják. Hogy szerzünk pontokat?
A védelemnek meg faszán fel lesz adva a lecke Cam-el mert hogy idén a gyenge TE védekezés mellé odacsúszott a mobilis QB-k elleni gyengélkedés is.

Tudom negatív vagyok, de ez Ariansnak is feladja a leckét és nem hiszem hogy a jelenlegi kerettel meg tudná oldani.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sok sikert a PO-hoz! Bandwagonra nem ugrok fel, és teljes szívből nem tudok pinty lenni

de szorítok Nektek! Go Cards!diverdoc
Hát akkor hova csücsülsz fel? Csak nem a Hox-éra 😀silent7939
Faithfull.
De mint írtam leginkább ide fogok szurkolni.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sok sikert a PO-hoz! Bandwagonra nem ugrok fel, és teljes szívből nem tudok pinty lenni

de szorítok Nektek! Go Cards!diverdoc
Hát akkor hova csücsülsz fel? Csak nem a Hox-éra 😀
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ez sem tűnik szarabbnak mint az idei sőőőőt ez nekem így első blikkre elég combos kis menetrendnek tűnik:

Home St. Louis, San Francisco, Seattle, Green Bay, Minnesota, Baltimore, Cincinnati, New Orleans
Away St. Louis, San Francisco, Seattle, Chicago, Detroit, Cleveland, Pittsburgh, Philadelphia
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sok sikert a PO-hoz! Bandwagonra nem ugrok fel, és teljes szívből nem tudok pinty lenni

de szorítok Nektek! Go Cards!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Közös meccsnézés valahol? 😊Dexxter Tailor
Simán!

Én benne vagyok. Cardinalis is jelezte már. Szedjük össze a bandát és foglaljunk valahol.
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
HEzt a szezont se kell temetni. A wild card meccsen bőven van esélyünk, utána meg majd meglátjuk kit dob a gép.andree
Hawks vagy Green Bay, mindkettő idegenben. Nem is tudom, melyiket szeretném, ha kapnánk 😊
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Közös meccsnézés valahol? 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Hát, elég szar érzés, hogy megváltóként várjuk Stanton felépülését, aki azért minden csak nem kezdő QB. Ez van. Mielőtt elsüllyednénk a balszerencsénk miatt érzett apátiában, ne felejtsük el, hogy 11 győzelmes alapszakaszt mentünk egy elég nehéz menetrenddel, ami alatt bőven voltak szerencsés flagek(Detroit, Giants), vagy miracle playek(Rams, Phily).

Nyugodtan mondhatjuk egy nagyjából egészséges kerettel ebben a csapatban benne van egy PO run. Brown fiatal és még fejlődik(droppok nélkül elit slot reciever lehet), PP csak nem hoz még egy ilyen kuka szezont, van támadófal, amibe még csak most épülget be Cooper és a legfontosabb, nálunk van az NFL egyik legjobb stábja. Fitz és Palmer jövő szezonja kétséges, de én ezzel együtt is totál bizakodó vagyok.

Ezt a szezont se kell temetni. A wild card meccsen bőven van esélyünk, utána meg majd meglátjuk kit dob a gép.
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Az állás eddig meglepő...long dozen
A végeredmény már kevésbé...

Megyünk a Panthershez a jövő héten.csongi
Sajnos igen. De Lindley játéka jobb volt mint az előző meccsen. Talán javul még egy kicsit és akár még nyerhetünk a Panthers ellen.long dozen
Lindley játéka egész jó volt az első negyedben (nem láttam, csak a statok alapján mondom), de megint katasztrófa a másodikban (ezt már láttam is sajnos).
Nem tudom, mire számítsunk, de nem vagyok túlzottan optimista.
több mint 9 éve
Gr3g0r Arizona Cardinals 34
Az állás eddig meglepő...long dozen
A végeredmény már kevésbé...

Megyünk a Panthershez a jövő héten.csongi
Sajnos igen. De Lindley játéka jobb volt mint az előző meccsen. Talán javul még egy kicsit és akár még nyerhetünk a Panthers ellen.

"So be who you are, just understand I'm looking for f----- killers."
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Szombat, 22:35, cards - panthers


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Az állás eddig meglepő...long dozen
A végeredmény már kevésbé...

Megyünk a Panthershez a jövő héten.
több mint 9 éve
Gr3g0r Arizona Cardinals 34
Az állás eddig meglepő...

"So be who you are, just understand I'm looking for f----- killers."
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Cooper és Foote sem játszik, jó kilátások. persze nincs nagy tétje a meccsnek, de attól még nem leszek boldog ha ma is kikapunk 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Már csak Warner segíthet, öltönyben is hozza azt, amit Lindley tud... 😀Danny
Saját bevallása szerint egy pillanatra elgondolkodott rajta, de aztán rájött,hogy már akkor is "öreg" volt, amikor abbahagyta, most pedig még öregebb és lassúbb. Nehéz helyzet, mert hiába hoznak valakit, két hét alatt nem lehet megtanulni egy rendszert. Talán valami readoption szerű dolgot lehetne előhúzni, de azt a blokk sémát sem két csettintés megtanulni. Jöhetnek a jumbo felállások és a run-run-boom. Néha csak beakad egy-egy mély labda.undisputedly
ellenetek azt próbáltuk, hogy hosszú passz háromszor hátha beakad, csak így irgalmatlan sokat volt fent a védelem és a végére kidurrant a lufi.
Nincs futójáték. Két meccsen volt normális futójáték amikor Cooper volt a LG, de sérüléssel bajlódik és nem valószínű, hogy játszik.
In Lindley we trust, my ass 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Már csak Warner segíthet, öltönyben is hozza azt, amit Lindley tud... 😀Danny
Saját bevallása szerint egy pillanatra elgondolkodott rajta, de aztán rájött,hogy már akkor is "öreg" volt, amikor abbahagyta, most pedig még öregebb és lassúbb. Nehéz helyzet, mert hiába hoznak valakit, két hét alatt nem lehet megtanulni egy rendszert. Talán valami readoption szerű dolgot lehetne előhúzni, de azt a blokk sémát sem két csettintés megtanulni. Jöhetnek a jumbo felállások és a run-run-boom. Néha csak beakad egy-egy mély labda.
több mint 9 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Már csak Warner segíthet, öltönyben is hozza azt, amit Lindley tud... 😀
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nincs új a nap alatt. Nem szerencsés ez a franchise. Én már kezdem megszokni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter