Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Es akkor mi van ha valamilyen csodaval hataros modon legyozzuk a hawksot , ok megnyerik a tobbi meccsuket mi pedig kikapunk a ninerstol?
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Az biztos hogy én ma Niners drukker leszek 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jaja nem írtam be, hogy grade 2 MCL sprain és ACL sprain van Stantonnak. Nem kell műteni, ami jó hír.
Jó lenne az első körös bye-t megcsípni valahogy (ne kérdezzétek nem tudom, hogyan tudnánk legyőzni a Seahawks-t Lindley-vel) és akkor plusz egy hét Stantonnak is.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Stanton a rájátszásra visszatérhet:  www.nationalfootballpost.com/Drew-Stanton-expected-back-for-playoffs.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Warner visszavonulását követő böjt után ez a szezon egy igazi lukulluszi lakoma 😀
Bármeddig is jutunk, büszke vagyok a csapatomra! Mindenképpen egy történelmi, korszakos szezonnak vagyunk a tanúi! 😊 GO CARDS! egy közös HOX meccsnézés az EndZone-ban? hátha most összejön... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
"Cardinals expect QB Drew Stanton to return after knee injury

Coach Bruce Arians said the right knee injury of quarterback Drew Stanton will not end Stanton's season, although when Stanton returns is up in the air. Arians said he would be surprised if Stanton would be able to play a week from Sunday against the Seahawks. More on this story soon on azcardinals.com."

Most lehet örülni?
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ilyet...a Rams ellen levonul Palmer után Stanton is. Kíváncsi vagyok melyik irányitóval fejezzük be ezt az évet.long dozen
ha így folytatódik, egy 4. számú QB-vel nyeri a Cards a Super Bowlt. 😀Szamár
Azért arra valljuk be kicsi az esély.... 😀
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Ilyet...a Rams ellen levonul Palmer után Stanton is. Kíváncsi vagyok melyik irányitóval fejezzük be ezt az évet.long dozen
ha így folytatódik, egy 4. számú QB-vel nyeri a Cards a Super Bowlt. 😀
több mint 9 éve
Gr3g0r Arizona Cardinals 34
Ilyet...a Rams ellen levonul Palmer után Stanton is. Kíváncsi vagyok melyik irányitóval fejezzük be ezt az évet. Remélem Stanton visszajön hamar és persze Matyit is várom vissza 😊 Szerencsére a meccsen Chandler lába mindig jól "sült" el. Érdekes lesz a Hawks elleni meccs, pláne otthon. Azért Arians mellett Bowles is nagyszerű dolgokat csinál.

Szerintem amit ez a csapat az idén megtesz az zseniális. Ezzel a szívvel bármeddig elmehetnek. Én bízom a csapatban.

"So be who you are, just understand I'm looking for f----- killers."
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
'It fell out of my pocket' Arians a rosszul bedobott pirosra. 😊
Ja csak kb 10 yardnyira esett ki a zsebéből, óriási volt, ahogy Sendlein suttyomban vissza akarta csempészni BA-nek, de már késő volt 😀Fucu
Volt ilyen? 😀 😀silent7939
Jordy Nelson is csinált ilyet két éve

bebop
Na ezt viszont láttam akkor 😀silent7939
Ez az év jelenete volt 😀 A Híres McCarthy challenge-es korszakban a jéghegy csúcsa!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Nem szakadt Stanton térde. Week to week, szóval van esély, hogy bevethető lesz PO-ra.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
'It fell out of my pocket' Arians a rosszul bedobott pirosra. 😊
Ja csak kb 10 yardnyira esett ki a zsebéből, óriási volt, ahogy Sendlein suttyomban vissza akarta csempészni BA-nek, de már késő volt 😀Fucu
Volt ilyen? 😀 😀silent7939
Jordy Nelson is csinált ilyet két éve

bebop
Na ezt viszont láttam akkor 😀
több mint 9 éve
bebop 413 — Packers fan
'It fell out of my pocket' Arians a rosszul bedobott pirosra. 😊
Ja csak kb 10 yardnyira esett ki a zsebéből, óriási volt, ahogy Sendlein suttyomban vissza akarta csempészni BA-nek, de már késő volt 😀Fucu
Volt ilyen? 😀 😀silent7939
Jordy Nelson is csinált ilyet két éve


GB
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
'It fell out of my pocket' Arians a rosszul bedobott pirosra. 😊
Ja csak kb 10 yardnyira esett ki a zsebéből, óriási volt, ahogy Sendlein suttyomban vissza akarta csempészni BA-nek, de már késő volt 😀Fucu
Volt ilyen? 😀 😀
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
'It fell out of my pocket' Arians a rosszul bedobott pirosra. 😊
Ja csak kb 10 yardnyira esett ki a zsebéből, óriási volt, ahogy Sendlein suttyomban vissza akarta csempészni BA-nek, de már késő volt 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
"Quarterback friendly" shouldn’t be a dirty word, it’s code for "good coaching".

“I would say any system that’s not QB friendly, then it’s probably a bad system.”baggio
Nagy forma 😀silent7939
ezeket nem Arians mondta :p csak érdemes észben tartani, hogy hol lehet meghúzni a határt a jó edző és a futottak még közöttbaggio
Ja.... azt hittem, de gyanítom hasonlóan gondolkodik Ő is
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 963 — no es importante
"Quarterback friendly" shouldn’t be a dirty word, it’s code for "good coaching".

“I would say any system that’s not QB friendly, then it’s probably a bad system.”baggio
Nagy forma 😀silent7939
ezeket nem Arians mondta :p csak érdemes észben tartani, hogy hol lehet meghúzni a határt a jó edző és a futottak még között


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Arians a meccs után egbyből mondta, hogy azért Lindley ment be mert van tapasztalata. Thomas nincs kész ekkora teher elviselésére.
Lindley-nek tényleg volt pár jó passza (meg is lepődtem), ha Arians belőle is ki tud hozni egy elfogadható játékot, akkor nem tudom mit csinálok.Fucu
😊

"Quarterback friendly" shouldn’t be a dirty word, it’s code for "good coaching".

“I would say any system that’s not QB friendly, then it’s probably a bad system.”baggio
Nagy forma 😀
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 963 — no es importante
Arians a meccs után egbyből mondta, hogy azért Lindley ment be mert van tapasztalata. Thomas nincs kész ekkora teher elviselésére.
Lindley-nek tényleg volt pár jó passza (meg is lepődtem), ha Arians belőle is ki tud hozni egy elfogadható játékot, akkor nem tudom mit csinálok.Fucu
😊

"Quarterback friendly" shouldn’t be a dirty word, it’s code for "good coaching".

“I would say any system that’s not QB friendly, then it’s probably a bad system.”


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Arians a meccs után egbyből mondta, hogy azért Lindley ment be mert van tapasztalata. Thomas nincs kész ekkora teher elviselésére.
Lindley-nek tényleg volt pár jó passza (meg is lepődtem), ha Arians belőle is ki tud hozni egy elfogadható játékot, akkor nem tudom mit csinálok.Fucu
Én tudom mit fogunk csinálni akkor!!!!

Kurvára örülni fogunk 😀
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Arians a meccs után egbyből mondta, hogy azért Lindley ment be mert van tapasztalata. Thomas nincs kész ekkora teher elviselésére.
Lindley-nek tényleg volt pár jó passza (meg is lepődtem), ha Arians belőle is ki tud hozni egy elfogadható játékot, akkor nem tudom mit csinálok.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Na igen....és a mi fantasztikus MRI-nk Arians helyett a fenomenális QB guru Trastment választotta...Mert ő már volt bajnok Kanadában....Valazeg nem itt tatranánk ha nem így alakul. Mivel mi már tuti elestünk a PO-tól és a Ravens sem biztos, hogy bejut, azt hiszem ebben az évben ti lesztek a választottjaim akiknek szorítok a PO-ban.... Sajnos jópár éve kell választanom egy szimpi csapatot.....

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
En a secondarynket nezem tagra nyilt szemekkel. A Jefferson Cromartie Matyi de foleg Peterson hatalmasakat jatszik.
Egyebkent Logan nem volt olyan bun rossz amikor beallt meg az ideny eleje fele. En jobban orulnek neki.Adirotor
Nem? Háááát azért van még mit tanulni.

Az 1/8 az annyira nem fényes és ha azt a hatalmas bombát nem számítjuk akkor 0/7. Lindley nem elit és nem is game manager szint, de legalább látott már néhány éles meccset a pályán is nem csak a tv-ben.
Persze lehet hogy LT a jövő, de nagyon rossz ötlet lenne bedobni a mély vízbe, főleg a hajrában mikor minden csapat ezer fokon ég. Mentálisan nem biztos hogy jót tenne.
több mint 9 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
En a secondarynket nezem tagra nyilt szemekkel. A Jefferson Cromartie Matyi de foleg Peterson hatalmasakat jatszik.
Egyebkent Logan nem volt olyan bun rossz amikor beallt meg az ideny eleje fele. En jobban orulnek neki.Adirotor
De, bűn rossz volt 😊 Nem láttam a tegnapi meccset, de Drew nélkül nagyon nehéznek tűnik a történet. Bár abból kiindulva, hogy 2 hete a legtöbben még a PO-ban sem hittek... 😀 Egy szó, mint száz én bízom Stantonban (tán Petey mellett egyedül a fórumon 😀 ) és remélem, hogy nincs komoly baja.
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
En a secondarynket nezem tagra nyilt szemekkel. A Jefferson Cromartie Matyi de foleg Peterson hatalmasakat jatszik.
Egyebkent Logan nem volt olyan bun rossz amikor beallt meg az ideny eleje fele. En jobban orulnek neki.