Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
győőőztünk!!! el sem hiszem :cool: már megvan a tavalyi mérleg, de lesz-e jobb? vagy most elég lesz ez a POhoz? és ott mihez kezdünk majd? elég bizonytalan a csapat sorsa és sajnos maga a csapat is... node először jön a csuka, utána a harcsa és a remény hal meg utoljára 😀

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha matematikailag nem is gyakorlatilag bent vagytok. Ha el is buknátok mind a 3-t a Rams már nem érhet utol, a 49-rs nem fogja mind a 3-t megnyerni, de egyszer már vertétek is őket, ha mégis így lenne és a többi Tiebreaker nektek kedvez. Nagyon minimális az esély, hogy kipottyanjatok. Úgyhogy lélekben kezdhettek a PO-ra hangolódni.

Egy ciki van, ha mindet bukjátok és mind mi, mind a Boys, hoz egy 11-5-t amire kicsi az esély.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
sok sikert a PO-ban... csatlakoznék a bandwagonra ha van még hely...Josszi
Még nem vagyunk ott.... van egy olyan érzésem hogy utolsó héten fog eldőlni.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
sok sikert a PO-ban... csatlakoznék a bandwagonra ha van még hely...Josszi
frisco szurkolóként?!?!? 😀 nem fognak árulónak nézni a 49ers topicban? 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Őszintén? Az offense ismét nem érdemelt győzelmet (kivéve Kerwynn Williams, remélem ő kapja a meccslabdát), a védelem az első negyedért nem, a többi háromért igen. Catanzaro meg menjen el pszichológushoz ha nem bírja a feszültséget.
10-3. Következik a Rams rövid hét, idegenben egy olyan csapat ellen akik két mérkőzés óta nem engedtek pontot az ellenfeleiknek. Sok sikert Drew Stanton.Fucu
megkapta a meccslabdát 😊
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
sok sikert a PO-ban... csatlakoznék a bandwagonra ha van még hely...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
BA meccs után:
- Ellington holnap IR-re megy Phillyben fogják műteni sérvvel.
- Cro sérülése nem Achilles, még nem tudják, hogy mi pontosan.
- "hívtam néhány igen rossz playt"



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 889 — Circus Maximus
Jó meccs volt összességben. Gratulálok! Kár a sérültekért, ez van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Őszintén? Az offense ismét nem érdemelt győzelmet (kivéve Kerwynn Williams, remélem ő kapja a meccslabdát), a védelem az első negyedért nem, a többi háromért igen. Catanzaro meg menjen el pszichológushoz ha nem bírja a feszültséget.
10-3. Következik a Rams rövid hét, idegenben egy olyan csapat ellen akik két mérkőzés óta nem engedtek pontot az ellenfeleiknek. Sok sikert Drew Stanton.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azért a 10000-ik hozzászólásomat nem az eredménykövetőbe fogom "elbaszni"! 😊
7 év.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A Rams közben a Skinst is nullázza (eddig). Szép lesz az a visszavágó is...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Arians Berry-mezben lesz ma a pálya szélén:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Fitz ACTIVE!!!!
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nem is tudom, reménykedjünk-e bármiben, ha mégis meglesz a PO. Tudom, ott már bármi lehet, de azért így hogy minden második poszton már cserék meg cserék cseréi játszanak, az nem túl bíztató. Futás már nem nagyon lesz és ha Stanton hirtelen nem tanul meg pontosan dobni, akkor passzjáték se nagyon. Nem látom, hogy néhány FG-n kívül mégis hogyan teszünk majd fel pontokat a táblára. Ja de, majd pick6-ekkel és safety-kkel aláz a védelem 😊
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sanszos, hogy Ellington nem fog már idén játszani...Dexxter Tailor
Elhasználtuk.... várható volt.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Sanszos, hogy Ellington nem fog már idén játszani...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Michael Bush kivágva. Matt Shaughnessy OLB aktiválva, Kerwynn Williams RB pedig feljött a practice squadból.
Ellington, Fanaika, Honey Badger, Ed Stinson tuti nem játszik a hétvégén, Fitz, Foote, Veldheer pedig kérdéses (de valószínű, hogy játszanak).


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
jövő hét csütörtök / péntek hajnal közös TNF nézés az Endzone-ban? 😊Dexxter Tailor
nekem sajna nem müxik... node majd a rájátszásban annál inkább! 😉

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
jövő hét csütörtök / péntek hajnal közös TNF nézés az Endzone-ban? 😊Dexxter Tailor
Én épp egy céges karácsonyi rendezvényből kifolyólag valszeg lemattulva fogok téblábolni hazafelé 😀 úgyhogy asszem kihagyom
több mint 9 éve
Progressor Arizona Cardinals 51
Lehet, hogy en is csatlakozom, szülinapi ajándéknak pont megfelne egy győzelem 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jövő hét csütörtök / péntek hajnal közös TNF nézés az Endzone-ban? 😊Dexxter Tailor
fizu után van, pénteken szabadságon vagyok. I'm in.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jövő hét csütörtök / péntek hajnal közös TNF nézés az Endzone-ban? 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Five NFL teams in desperation mode entering Week 14
 www.msn.com/en-us/sports/nfl/five-nfl-teams-in-desperation-mode-entering-week-14/ar-BBgfcyY
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Minden csapat fele sérült az NFC westben. Cards,Rams,9ers,Hawks.

Meg így is jó a vedelmetek,és a támadók is osszeallhatnak egy elfogadhatoan átlagos szintre.
Nem adnám fel a szezont a helyetekben,meg csoportmeccseket is jatszotok. A játék szépsége,hogy a foci decemberben kezdődik. Itt már nem lehet hibázni. Már ti is Po uzemmodban vagytok innentől.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 889 — Circus Maximus
... egyszerűen a sérülések és az eltiltások kinyírták a csapatot. Palmer, Fitz, Dwyer, Dockett, Washington, Abraham, Mathieu, ezt egyik csapat sem bírná el...Danny
Sok csapatnál van ennyi sérült. Most jön a Chiefs, azt tudom fejből remélhetőleg.
Legjobb védő és a defense vezére (ILB)Derrick Johnson IR. Berry a helyettese lehet többet nem játszik. CB sor fele sérült. OL is (+ egy kezdő (Allen) IR). WR már szinte nincs (+egy kezdő (Avery) IR). Minden TE sérült szó szerint (+ egy csere IR). Jamaal Charles sérülten játszik két hete. DLben Bailey alapember sérült (+1 kezdő (DeVito) IR).
Azt hiszem felsoroltam mindenkit aki számít. Ehhez jönnek a pótolható sérült játékosok, azokból olyan további 8 sérültünk van. Azt akarom mondani ez ilyen sport. Én úgy hívom: túlélő liga.

Fucuval értek egyet. Azzal kell kiállni, aki tud. És azt kell játszatni ami megy. A Denver ellen mi most hihetetlen pechesek voltunk egész meccsen. Meg lehet nézni a HL vidit legalább. Minden labda feléjük pattant szó szerint. És akkor mi van? Vesztettünk, menni kell tovább és győzni. Akivel lehet, és ahogy lehet.


Állat vagyok, ami enni kér...