NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tudjuk, de mi nem tehetünk semmit, ugye tudod?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A hétvégi derbit hozni kell mert ha nem lesz meg ez sem, szarban vagyunk ugye tudjátok?
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A 19-3 megtetszett a Hawksnak, úgy néz ki, a visszavágón dőlhet el a csoportgyőzelem. A No. 1 seedben viszont egyre kevésbé bízom, lényeg hogy legalább a WC kört ússzuk meg.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na gyerekek, hétvégén minden eldőlLeon78
sőt, az arizonai egyetemeket nézve már PÉNTEKEN 😊 holnap 21:30

#13 Arizona State Sun Devils @ #11 Arizona Wildcats (FOX)baggio
Tervben vanFucu
remélem is, pláne neked, hogy egy időben még kétszeresen kell szurkolnod a Stanfordnak is 😊baggio
áhh a UCLA már nehéz falat lesz Hogan számára. Pláne hogy Montgomery nem játszik.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 964 — no es importante
Na gyerekek, hétvégén minden eldőlLeon78
sőt, az arizonai egyetemeket nézve már PÉNTEKEN 😊 holnap 21:30

#13 Arizona State Sun Devils @ #11 Arizona Wildcats (FOX)baggio
Tervben vanFucu
remélem is, pláne neked, hogy egy időben még kétszeresen kell szurkolnod a Stanfordnak is 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na gyerekek, hétvégén minden eldőlLeon78
sőt, az arizonai egyetemeket nézve már PÉNTEKEN 😊 holnap 21:30

#13 Arizona State Sun Devils @ #11 Arizona Wildcats (FOX)baggio
Tervben van



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 964 — no es importante
Na gyerekek, hétvégén minden eldőlLeon78
sőt, az arizonai egyetemeket nézve már PÉNTEKEN 😊 holnap 21:30

#13 Arizona State Sun Devils @ #11 Arizona Wildcats (FOX)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Nem kell tőle csodát várni nem véletlenül nem kellett eddig senkinek. Ha pár rövid yardos szituációt megcsinál first downra már boldog leszek.Fucu
Azért nem kell nagyon törnöm a fejem, hogy mondjak egy másik nálunk jól szereplő ex-Raidersest. 😊
De tudok mást is aki szintén "pihenni" jött hozzánk és még is vezér lett. 😊
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Na gyerekek, hétvégén minden eldől. Ha a Falcons ellen sem tudunk yardokat összehozni, akkor nagy a baj. Liga utolsó az Atlanta védekezése, ezt ki kell használni, és meg kell nyerni a meccset. Több mint 400 yardot engednek meccsenként, ami nem kevés. Szóval be kell húzni bármi áron.Leon78
Egyedül akkor látok aggodalomra okot, ha Larry megint nem fog játszani és nélküle az O megint siralmasat produkál. A D remélem egyszámjegyű ponton (na jó, legyen max 2 TD 😊 ) tartja a sólymokat és akkor nagyon sokat nem kell a támadósornak hozzátenni a W-hez.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Na gyerekek, hétvégén minden eldől. Ha a Falcons ellen sem tudunk yardokat összehozni, akkor nagy a baj. Liga utolsó az Atlanta védekezése, ezt ki kell használni, és meg kell nyerni a meccset. Több mint 400 yardot engednek meccsenként, ami nem kevés. Szóval be kell húzni bármi áron.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem kell tőle csodát várni nem véletlenül nem kellett eddig senkinek. Ha pár rövid yardos szituációt megcsinál first downra már boldog leszek.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
voltak szép megmozdulásai és remélhetőleg még nálunk is lesznek majd...
 www.youtube.com/watch?v=mfl3P9WxbYc
 www.youtube.com/watch?v=l9x6PhHRZUgCardinalis
Valami ilyesmi tankot hiányoltam eddig.... remélem maradt még a tankban 😀
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
voltak szép megmozdulásai és remélhetőleg még nálunk is lesznek majd...
 www.youtube.com/watch?v=mfl3P9WxbYc
 www.youtube.com/watch?v=l9x6PhHRZUg

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tessék egy futó. Michael Bush jött.Fucu
Ha az a Chichagós srác az akkor faszalazars
most olvastam,Chichago,Raiders......😊 reméljük beválik!janisz
Arians és Keim biztos olvassa a topicunkat és látták a kommentemet 😀
több mint 9 éve
janisz 137 — Warnerfan
Tessék egy futó. Michael Bush jött.Fucu
Ha az a Chichagós srác az akkor faszalazars
most olvastam,Chichago,Raiders......😊 reméljük beválik!

több mint 9 éve
lazars Arizona Cardinals 86
Tessék egy futó. Michael Bush jött.Fucu
Ha az a Chichagós srác az akkor fasza
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tessék egy futó. Michael Bush jött.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Butlert elküldeném a faszba nem tud megrúgni egy normális távot, nem tudom miért nem veszik már észre.
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
ide csak a linket merem bemásolni 😀
 bowl.hu/forum/egyeb_temak_es_grafikak/gagyi_gra-fikak?oldal=0#1197185

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nem vagyok benne biztos hogy Fitz játszik a Falcons ellen. Azt mondta BA hogy nem tud még futni. És picit sántikál is, ezt az egyik beat writer írta.Fucu
A Falconst talán nélküle is tudjuk verni (bár a mostani meccs után lehet hogy ezt se kéne mondani), inkább pihenjen még egy hetet.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem vagyok benne biztos hogy Fitz játszik a Falcons ellen. Azt mondta BA hogy nem tud még futni. És picit sántikál is, ezt az egyik beat writer írta.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Azért várhatóan Stantonnak jó ideig nem kell ilyen secondaryvel szembenéznie, ez megnyugtató.
Fitz szerintem már játszhat az Atlanta ellen, ez is nagy segítség lesz. Ha nyerünk még pár meccset hogy meglegyen a pihenőhét, az nagyon jót fog tenni a srácoknak, lesz idő elemezgetni.
több mint 9 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
11kor zárni akart a csaposné, de időközben megjött a tulaj és megkönyörült rajtam 😉
végignéztem és hát végig kellett ugye innom a meccset... hát nem esett jól, egyik sem... :#
a két SB résztvevőtől elszenvedett 1-1 L teljesen vállalható, de a most mutatott támadójáték már kevésbé...@)Cardinalis
Igen, nekem se a L a bajom, hanem az, hogy elég kilátástalan volt a támadójáték. 1 valamennyire épkézláb támadósorozatot tudtak felmutatni, valahogy nem volt egyben az a csapatrész. Minden részével voltak bajok, a playektől kezdve egészen az egyéni teljesítményekig. De inkább most jöjjön elő ez, mint a PO-ban, itt még van esély javítani.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
11kor zárni akart a csaposné, de időközben megjött a tulaj és megkönyörült rajtam 😉
végignéztem és hát végig kellett ugye innom a meccset... hát nem esett jól, egyik sem... :#
a két SB résztvevőtől elszenvedett 1-1 L teljesen vállalható, de a most mutatott támadójáték már kevésbé...@)

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ez elég fos volt. A D-re nem lehet panasz, de az O elég fogalmatlan volt. Hiányzott Larry elég rendesen. Nincs valami épkézláb futó FA-n? Lehet hogy nem ártana felszedni valakit, mert Stantonnak kell a támogatás.silent7939
Épkézláb futó? Ez úgy hangzik, mintha nem lenne már egy Ellingtonunk. Tudom, ő egyedül kevés, de itt szerintem egy jó OL támogatás hiányzik neki, hogy alkothasson, meg az hogy ne kelljen szinte minden playnél neki felmenni.
Mondjuk nem láttam a meccset, lehet hogy most ő is szar volt. Vagy inkább a Hawks D volt a tavalyi formájában, nem?

Amúgy ez egy vállalható, "bekalkulált" vereség volt, még mindig 9-2-re állunk, jövő héten meg jöhet az idén elég gyenge Falcons, ahol esélyes hogy meglesz a 10-2. (bár az is idegenbeli meccs lesz, úgyhogy mérget nem vennék azért a W-re) Onnan azért bravúr lenne nem megnyerni a csoportot vagy egyáltalán be sem jutni a PO-ba.csongi
Ellington nem PowerBack és így is erőn felül teljesít. Az hogy neki kell középen futni nem túl egészséges. Túlzottan el fogjuk használni mire oda érünk a PO-ba.