NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A nálam okosabbaktól kérdezem, hogy lehetséges hogy innen ne legyen meg a PO? Ne tekintsünk ennél előrébb egyelőre már az is nagyon jó lenne az elmúlt évek után.fremen
Igen lehetséges, de ahhoz nagyon el kellene baltázni valamit....
Pont tegnap matekozgattam és 3 w-vel már megvan sztem.
több mint 9 éve
fremen Arizona Cardinals 25
A nálam okosabbaktól kérdezem, hogy lehetséges hogy innen ne legyen meg a PO? Ne tekintsünk ennél előrébb egyelőre már az is nagyon jó lenne az elmúlt évek után.
több mint 9 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 667
 www.footballidiot.com/forum/download/file.php?id=4709
Mit jelent Welker feje mellett az a kis sárga cipő meg az ehhez hasonló kis jelek a játékban? PL: B. Jacobs-nál az a kis rádió. Évek óta játszom vele de eddig nem igazán sikerült mindegyikre rájönnöm. Ha valaki leírná hálás lennék.
Egyébként grat a csapatnak, innen már sztem megvan a csoport.Ka'deemCarey25
az a sebességre utal, hogy villámlábú
legalábbis gondolom én 😊
de az biztos, hogy a sebességhez van köze
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
 www.footballidiot.com/forum/download/file.php?id=4709
Mit jelent Welker feje mellett az a kis sárga cipő meg az ehhez hasonló kis jelek a játékban? PL: B. Jacobs-nál az a kis rádió. Évek óta játszom vele de eddig nem igazán sikerült mindegyikre rájönnöm. Ha valaki leírná hálás lennék.
Egyébként grat a csapatnak, innen már sztem megvan a csoport.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nagyon tekertek a hazai SB-ba 😊ThundersNFL
Istenem ha Warner pár évvel fiatalabb lenne... 😀
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Nagyon tekertek a hazai SB-ba 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Régen írtam ide, szóval most megteszem.
- 9-1.
- 2 győzelemmel megyünk az összes NFC-s csapat ellen.
- a secondarynk magára talált Petersonnal együtt az utóbbi 3 meccsen
- az offense hozza a pontokat, hogy a defense megnyerhesse nekünk a meccseket és ezt eddig meg is tette
- Stanton faktor egyelőre ??
- Arians egy nagyon jó edző egy 5-11-es csapatból tavaly 10-6-ost csinált idén pedig egyelőre 9-1.
- Bowles szintúgy szuper
- Keimnek is jár a piros pont
- úgy érzem, hogy ebből még egész jó dolgok is kisülhetnek, de 6 meccs az elég sok
- jó most Cardinalsosnak lenni 😊

Továbbá:
Foote nagyot játszik idén a védelem egyik vezére, Cromartie-PP páros végre hozza amit szerettünk volna látni év elején tőlük ami igen csak bizakodásra ad okot nekem. Bucanonn is egyre jobban játszik, múlt héten volt egy nagy hibája, de szeretem a stílusát, a Lions ellen meg passz ellen is jól tolta. Továbbá a szürke eminenciások Johnson, Powers és Jefferson, amiáltal Matyinak nem jut annyi snap mint amennyi máshol juthatna talán. Okafor 5 sack. DL dominate. Dan Williamset figyelem, ahogy mostanában elemi erővel szakítja be a zsebet középről. CCampbell az CCampbell. És a defense úgy csinálja ezt, hogy nincs Dockett, DWashington, Abraham, + (Shaugnessy). Nagy pacsi nekik.
Veldheer hatalmas upgrade a falnak és az aktuális QB-nak, És ha Cooper nem sérült volna le tavaly mi lenne a falunkkal... Vissza se merek emlékezni a 2 évvel ezelőtti falunkra. Elkapók között szépen elosztják a labdákat, csak egyes meccseken sok a drop, főleg Carlson és a JohnBrowntól, mindazonáltal, hogy JohnBrown egyelőre nagyon megérte a 3.körben (ezek a 3.körös agyrém húzásaink eddig eléggé bejöttek tavaly Matyi idén JBrown). Ellingtont féltem, hogy sok lesz ez neki. Vizionálok jövőre egy RB draftot vagy egy jobb képességű FA-t, ezt szintúgy igaz a TE posztra. Az offense rendben van, csak nehogy Stanton folytassa a Turnover gyártást, mert azért állunk 9-1-gyel, mivel az eddig kimaradt nekünk.

- 9-1.
- vizionálok és 13-3. NFC first seed, bár ez még nagyon korai, de irány PO

Go Cards! 😊
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A D előtt le a kalappal, az viszont kicsit aggasztó, hogy az O-tól félidőnként 1-2 szebb drivera futja (amiből vagy pont lesz, vagy nem), a többi az elég kínlódós. A PO-ban így azért elég nehéz lesz maradandót alkotni.
Mindenesetre most örülés van az újabb győzelemnek 😊Natloz
az NFL legjobb védelme ellen nem is számíthattunk többre az O-tól, ennél nehezebb dolguk a PO-ban sem lesz szerintem, pláne hazai pályán
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Jó lenne ezt a hazait is megnyerni, az sem baj, hogy ha a szokásos nyögvenyelős meccs lesz, csak legyen meg a W. 😊Leon78
a szokásos nyögvenyelős W = a szokásos Cardinals W, és már a 9.!!! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
A D előtt le a kalappal, az viszont kicsit aggasztó, hogy az O-tól félidőnként 1-2 szebb drivera futja (amiből vagy pont lesz, vagy nem), a többi az elég kínlódós. A PO-ban így azért elég nehéz lesz maradandót alkotni.
Mindenesetre most örülés van az újabb győzelemnek 😊

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 9 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 667
nos, a csapat fbook oldalán írta valaki, hogy a a 11-5-ös mérleggel is kiegyezne (ekkor vagy 6-1-gyel, vagy 7-1-gyel álltunk). Azt hiszem az a mérleg mostmár csalódás lenne.
A Falcons ellen kötelező nyerni, Ők idén igencsak gyengék, valamint a KC-t hazai pályán illene, ugyanígy a Ramset jó lenne idegenben, és ez már 12-4
Én az 1. mondatban írt 6-1, avagy 7-1-nél a 13-3-ra tippeltem, nem elérhetetlen, és vszeg azzal az NFC legjobb mérlegével rendelkeznénk, így a WC kör kimaradna, és végig hazai pályán játszhatnánk.
Nem gondoltam volna, hogy ilyen szezon elé nézünk, de nagy álmodó vagyok, és szeretném SB-ban látni a csapatot, ami mint tudjuk, szintén hazai pályán lenne
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
9-1, el se hiszem. Ettől függetlenül nem dőlhetünk hátra, de azt gondolom mostmár legrosszabb esetben is egy WildCard hely megvan.
A #D óriásit játszott ma, és szerintem az Offense se volt rossz, hiába a 2 gyors TD utáni csend, jópár driveban bennevolt a pontszerzés lehetősége.
A Seahawkst jövőhéten nagyon kéne már csak a csoporton belüli mérleg miatt is, de részemről nincs tragédia ha bukjuk az idegenbelit, csak otthon húzzuk be, illetve az utolsó fordulóban a Frisco elleni meccs is sok mindenről dönthet majd.

Jó éjt mindenkinek 😊
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
2 apró kérésem lenne:
-Tartsuk életben Stantont
-Nyerjünk

😊andree
Igen, az jó lenne, ha legalább Ő egészséges maradna 😊

Kíváncsi vagyok, hogy hány yardot fog engedni a csapat a levegőben. Szinte biztos, hogy futás egyik oldalon sem nagyon lesz, bár Ellington ránk cáfolhatna. 😊
Jó lenne ezt a hazait is megnyerni, az sem baj, hogy ha a szokásos nyögvenyelős meccs lesz, csak legyen meg a W. 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
2 apró kérésem lenne:
-Tartsuk életben Stantont
-Nyerjünk

😊
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
PP-tól nagy játékot várok ma, szerintem a Rams meccs nagy fordulópont volt neki.
Amúgy eléggé tartok a meccstől, futójátékunk már múlt héten se volt, szóval Stantonra óriási teher hárulhat. Az elkapóinkon nem fog múlni, remélhetőleg érzik a srácok hogy ezen a meccsen sok múlhat.

GO CARDS!!
több mint 9 éve
Mr.Meeseeks Arizona Cardinals 4 — Look at me!
Köszi a gondolatokat! 😊
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
3-4-be a jelenlegi súlyával DE-nek kevés lenne, OLB-nek meg nehéz. Nem tudom, a work ethic problémáival mi van, de idén sem valami produktív.mustaine
Nem nehéz OLB-nek egyáltalán, Hali is 275 fonttal játszik KC-ben évek óta.
A gyorsasága a kérdés.Stez
Hali egy jó ellenpélda, de más nem nagyon van ezen a poszton hasonló paraméterekkel (na jó, idén még Peppers, de ő is ilyen hibrid valamit játszik). Szerintem JPP nem való 3-4-be, bár Bowles rendszerében nem tudom, mennyit kell a külső LB-knek zónáznia.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
3-4-be a jelenlegi súlyával DE-nek kevés lenne, OLB-nek meg nehéz. Nem tudom, a work ethic problémáival mi van, de idén sem valami produktív.mustaine
Nem nehéz OLB-nek egyáltalán, Hali is 275 fonttal játszik KC-ben évek óta.
A gyorsasága a kérdés.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
3-4-be a jelenlegi súlyával DE-nek kevés lenne, OLB-nek meg nehéz. Nem tudom, a work ethic problémáival mi van, de idén sem valami produktív.

több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Mennyi esélyt láttok Pierre-Paulra, ha esetleg bebizonyosodnak a pletykák, miszerint nem tud (vagy nem akar?) megegyezni New Yorkban? Benne lehet a pakliban, vagy gyorsan engedjem el ezt a gondolatmenetet?Mr.Meeseeks
Én a jó draftnak vagyok a híve inkább. Szerintem csak a legszükségesebb posztokat kell megoldani FA piacról.
több mint 9 éve
Mr.Meeseeks Arizona Cardinals 4 — Look at me!
Mennyi esélyt láttok Pierre-Paulra, ha esetleg bebizonyosodnak a pletykák, miszerint nem tud (vagy nem akar?) megegyezni New Yorkban? Benne lehet a pakliban, vagy gyorsan engedjem el ezt a gondolatmenetet?
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Stinson miért nem játszhat? Sérült, vagy esetleg nincsenek vele megelégedve?Leon78
Sérült, ágyék és lábujj sérülése van, de múlt héten tudta vállalni a játékot most már nem.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Stinson miért nem játszhat? Sérült, vagy esetleg nincsenek vele megelégedve?
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Megmarad a Stanford-i egyensúly a csapatban, mivel Thomas Keiser távozott Mauro szerződtetésével.
Ahogy korábban tippeltem, Ed Stinson nem játszik a Lions ellen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ex-Stanford!!!! Egyetemen nem volt kiemelkedő csak tette a dolgát. Klassikus 3-4 DE mindenhol azt játszott.
Ez előrevetíti hogy Stinson nem játszik vasárnap.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter