NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Mr.Meeseeks Arizona Cardinals 4 — Look at me!
Mr. M! Ne vedd a szivedre! Nem volt szerencsés az első posztod, ennyi. Az, hogy petey és én savazunk, az belefér egy NFCW trashbe. Minnel többen vagyunk a fórumon annál színesebb es jobb.diverdoc
Nem volt szerencsés, azt már látom 😊 Ezért sem akartam beállítani csapatpreferenciát, hogy ne tűnjek bandwagonnak, de nem bírtam megállni. 😊 (legközelebb 0-14 körül kezdek 😊) ) Jöhet a trash, Tisztellek titeket, jó pár éve olvasom a párbeszédeket, tudom mire kell számítani, csak rosszkor kapott el 😊 Szép hétvégét mindenkinek!
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
már törölte is magát? 😀petey
Nem szeretem az értelmetlen cinizmust Péter 😊 így meghagyom a fórumot olvasàsra 😊Mr.Meeseeks
Pedig Rick and Morty ftw!
I'm Mr. Meeseeks! Look at me!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A bandwagonrol jut eszembe. SB után volt egy idős hölgy szurkeretek ( nagy Fitz fan), valami Mami nick-kel. Őróla tudtok vmit?

Mr. M! Ne vedd a szivedre! Nem volt szerencsés az első posztod, ennyi. Az, hogy petey és én savazunk, az belefér egy NFCW trashbe. Minnel többen vagyunk a fórumon annál színesebb es jobb.diverdoc
Klári Mami csapatja most is csak facebookon 😀

Mr. M.! Ne stresszelj... mi jóban vagyunk minden konf riválissal... nem kell komolyan venni. Kulturált sav megy minden irányba... úgyhogy relax and enjoy 😉
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A bandwagonrol jut eszembe. SB után volt egy idős hölgy szurkeretek ( nagy Fitz fan), valami Mami nick-kel. Őróla tudtok vmit?

Mr. M! Ne vedd a szivedre! Nem volt szerencsés az első posztod, ennyi. Az, hogy petey és én savazunk, az belefér egy NFCW trashbe. Minnel többen vagyunk a fórumon annál színesebb es jobb.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Mr.Meeseeks Arizona Cardinals 4 — Look at me!
már törölte is magát? 😀petey
Nem szeretem az értelmetlen cinizmust Péter 😊 így meghagyom a fórumot olvasàsra 😊
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
már törölte is magát? 😀

több mint 9 éve
catattack 3 520
Kíváncsian várom a bandwagonereket...Mr.Meeseeks
Egy már van!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kíváncsian várom a bandwagonereket😊Mr.Meeseeks
érdekes posztolás, harmadik hozzászólásként így, amikor 7-1-el megy a csapat 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
50
Jézus. Illik meg illik persze, de azért amit idén csinál tudjuk, hogy nem reális. Mennyire marad pénz így Fitzre vagy az esetleges erősítésekre? Mert 7-1 ide vagy oda, akármi lesz ebből a szezonból, bőven kelleni fog erősítés, ha komolyak a célok. Gondolatim cáfolásait elfogadom 😊Mr.Meeseeks
Szerintem, ha a csapatnak jól megy az idén, akkor Fitz is le fog adni az igényeiből. Ráa dásul a lyukakat tömhetjük a draftról, Arról már nem is beszélve, hogy a csapat nagy részének hosszútávú szerződése van, ráadásul a kezdőben, ha most jól gondolom elég sok az olyan játékos, aki 1-2 éve van a csapatnál, velük elég lesz hosszabbítani 2 év múlva is.

Fucu, remélem nem írtam hülyeségeket, mi a véleményed? Jól látom?
 www.spotrac.com/nfl/arizona-cardinals/

A hosszabbítás jó ötlet, pláne ilyen számokkal, és garantálttal. Véleményem szerint az idei szintet tudja hozni Palmer hosszútávon, márpedig akkor nem sok ez a pénz. Hasonlítsd össze például Daltonnal. Nehezen tudom elképzelni, hogy olyan meccsei legyenek, mint Daltonnak a Browns elleni . 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mortensen: 20.5 millió 2015 végéig garantált. 2016 és 2017-ben nincs garantált tétel.
Ez így kifejezetten jó szerződés.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
50
Jézus. Illik meg illik persze, de azért amit idén csinál tudjuk, hogy nem reális. Mennyire marad pénz így Fitzre vagy az esetleges erősítésekre? Mert 7-1 ide vagy oda, akármi lesz ebből a szezonból, bőven kelleni fog erősítés, ha komolyak a célok. Gondolatim cáfolásait elfogadom 😊Mr.Meeseeks
Ez a szerződés teljes összege, amit az NFL-ben csak nagyon ritkán kapnak meg a játékosok. A lényeg a garantált összeg, amit még nem tudunk.
11 millió van idén még a sapka alatt, ennek nagy része erre ment el. Jó helyre.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A 3 év simán jó. 37 lesz ha kitölti a szerződést, Arians nem öleti meg az irányítóját, aki láthatóan illik a rendszerébe. Én a számokra leszek kíváncsi. Az első hírek 50 milláról szólnak, de a garantált és az elosztás az igazán érdekes.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 859 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
azt rebesgetik kint, hogy Palmer három éves szerződéshosszabbítást ír alá hamarosan

látom megelőztek 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Jó hely ez az Arizona, Maynard James Keenan, a legendás TooL frontembere is itt kezdett el borászkodni.


több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
 mmqb.si.com/2014/11/05/nfl-bruce-arians-arizona-cardinals-interview/kishaszi
ez lett volna a következő amit linkelek. 😊

Imádom az Öreget, egy Son of a B... 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 mmqb.si.com/2014/11/05/nfl-bruce-arians-arizona-cardinals-interview/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
 www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/posts/818275681563906
😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Did you know the last time the Cardinals went this deep in the season with the league's best record was 1966, when they were 7-1-1 after Week 9? :cool:
de sajna utána már csak egyetlen meccset tudtak nyerni, a Steelers ellen, 6-3as végeredménnyel... @)
 en.wikipedia.org/wiki/1966_St._Louis_Cardinals_(NFL)_season
és akkor volt az első Super Bowl: Green Bay (NFL) 35, Kansas City (AFL) 10
 www.youtube.com/watch?v=usNzAc-05u8

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
catattack 3 520
én meg azt hittem, hogy ezért az ünneplésért szoktak zászlót dobni 😀Dexxter Tailor
TD után nem szoktak ilyenért. Ha first down után csinálod ezt akkor viszont igen.Fucu
ja igen. meg arra gondoltam, amikor kidobja a stadionból a lasztitDexxter Tailor
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 859 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
én meg azt hittem, hogy ezért az ünneplésért szoktak zászlót dobni 😀Dexxter Tailor
TD után nem szoktak ilyenért. Ha first down után csinálod ezt akkor viszont igen.Fucu
ja igen. meg arra gondoltam, amikor kidobja a stadionból a lasztit


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
én meg azt hittem, hogy ezért az ünneplésért szoktak zászlót dobni 😀Dexxter Tailor
TD után nem szoktak ilyenért. Ha first down után csinálod ezt akkor viszont igen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
a gyerekkoromban még nem 😉
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Football videók - Amerikai futball | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 859 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
én meg azt hittem, hogy ezért az ünneplésért szoktak zászlót dobni 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
gyerekkoromban még aszittem, hogy az a TD, amikor a pálya végén földhözb@sszák a lasztit 😀

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Ramstől mindig tartani kell. Tök mindegy hogy verték a Seahawks-t és a Friscot a lényeg hogy nyertek ellenük és az fogja spanolni őket, hogy minket is megverjenek, nehogy már mi maradjunk ki a szórásból. A védelmük kezdi visszanyerni az erejét (igaz még nem láttam a 49ers elleni meccset), a DL képes mostanában nyomást gyakorolni, így több ember marad a célpontokra. Kezdenek ráérezni Greg Williams sémájára.Fucu
Én ma töltöttem le és néztem meg a Rams-49erst. Számomra nagyon élvezetes volt. Nehéz elképzeli, hogy ennek a Rams DL-nek az 5. hétig mindössze 1 db sackje volt... úgy falták fel a 9ers OL-jét playről playre, hogy öröm volt nézni (nagy szeretője vagyok az erős D falaknak).
Viszont Davisnek voltak olyan homály passzai, hogy csak kerekedett az ember szeme. 1 INT-je tipikus példa volt arra hogyan ne próbáld meg megdobni a labdát, ha az embered a védő mögött van.
De a Rams D a liga legvégén van futás ellen (persze a GB-t alulmúlni senki se tudja, na de az egy másik topic). Ha ott is marad a fő hangsúly a futáson, és szintén nem akar majd Arians 4-5-6 mp-et igénylő nagy játékokat, akkor át lehet játszani ezt a falat.

Szvsz egyébként a töménytelen (7 vagy 8 már nem is emlékszem) sack annak is volt köszönhető, hogy Kaepernick mobilitása miatt hol jobbra, hol balra próbált meg kimenni a zsebből, majd vissza abba stb, és sokszor egyszerűen beleforgott az amúgy remeklő Rams játékosokba.
Mind két csapattal szimpatizálok, de idén a jobb helyzet miatt a Cardinálsnak szorítok jobban. Hátha csak ti mentek a Westből PO-ba, de ha nem max a Hawk-sot szabad csak beengedni. 😉


Liverpool Fc fan