NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem tudja valaki pontosan, ha bejutnánk a rájátszásba Daryl Washington ott is eltiltott státuszban lenne?
Meg, hogy Dockett nem épülhet fel januárig? Tudom, hogy fél év kihagyás kb., csak arra lennék kíváncsi, hogy volt-e valamilyen legkorábbi prognózis a visszatérésére.emberke22
az egy év eltiltás a rájátszásra is vonatkozik és Dockett felépülése is több mint 6 hónap inkább 8.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Nem tudja valaki pontosan, ha bejutnánk a rájátszásba Daryl Washington ott is eltiltott státuszban lenne?
Meg, hogy Dockett nem épülhet fel januárig? Tudom, hogy fél év kihagyás kb., csak arra lennék kíváncsi, hogy volt-e valamilyen legkorábbi prognózis a visszatérésére.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Ramstől mindig tartani kell. Tök mindegy hogy verték a Seahawks-t és a Friscot a lényeg hogy nyertek ellenük és az fogja spanolni őket, hogy minket is megverjenek, nehogy már mi maradjunk ki a szórásból. A védelmük kezdi visszanyerni az erejét (igaz még nem láttam a 49ers elleni meccset), a DL képes mostanában nyomást gyakorolni, így több ember marad a célpontokra. Kezdenek ráérezni Greg Williams sémájára.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
azért ne szaladjunk előre nagyon, a rams idegenbe verte a 49erst, szóval nem mondanám, hogy sima hazai lesz a vasárnapi, 8-szor sackelték Kapet, és a mi falunk se sokkal jobb a Friscóénál. két hazai meccs jön két brutál védelem ellen, először ezeket hozzukDexxter Tailor
Ha a Rams annyira jó lenne, nem állnának 3-5el. Megverték a Tampát, a special team hozott nekik egy meccset a Seattle ellen, most pedig egy vergődő Friscot győzték le. Nem vitatom hogy brutál védelmük van, de találkoztunk mi már masszív egységekkel idén.
Én a Detroiti D-től jobban félek, bár mondjuk ők sem villogtak az Atlanta ellen, szóval meglátjuk.
Nyilván nincs már könnyű meccs, lásd Seattle-Oakland, de én nem tartok a Ramstől.
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Pete Prisco summás véleménye az NFC West QB helyzetéről:
Carson Palmer is the best QB in the NFC West. There, I said it.
iktriad
Az azért lehet erős de tény hogy jó szezonja van.Ka'deemCarey25
Elnézve néha idén Wilsont és Kaepet lehet nem annyira erős kijelentés...iktriad
Ja.. mondjuk ezek a futós irányítók általában nem valami pontosak.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pete Prisco summás véleménye az NFC West QB helyzetéről:
Carson Palmer is the best QB in the NFC West. There, I said it.
iktriad
Az azért lehet erős de tény hogy jó szezonja van.Ka'deemCarey25
Elnézve néha idén Wilsont és Kaepet lehet nem annyira erős kijelentés...
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Pete Prisco summás véleménye az NFC West QB helyzetéről:
Carson Palmer is the best QB in the NFC West. There, I said it.
iktriad
Az azért lehet erős de tény hogy jó szezonja van.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pete Prisco summás véleménye az NFC West QB helyzetéről:
Carson Palmer is the best QB in the NFC West. There, I said it.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azon gondolkodom hogy volt-e hosszú play hívás tegnap, de valahogy nem ugrik be egy sem.... a szokásos Brown játékra gondolok.
Nem volt rá szükség? Vagy mi lehet az oka?silent7939
Ez nekem is feltűnt. Lehet láttunk valamit a Dallas playhívásaiban, ami erre terelt minket, vagy csak simán egy kisebb kockázatú gameplan-t követtünk így, hogy az ellenfél pontképtelen volt.andree
Szerintem simán a mi gameplan-ünk volt olyan, hogy többet kell futni, hogy a Dallas O ne legyen fent a pályán és fáradjon el a mi védelmünk. A rövid és középtávoli passzos játék pedig a Dallas zónázása ellen volt "erőltetve". Plusz biztos féltek is hogy a fal nem tudja tartani a pass rusht ha 7 lépéses passzt kell Palmernek csinálnia nem akarták összetöretni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 859 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
azért ne szaladjunk előre nagyon, a rams idegenbe verte a 49erst, szóval nem mondanám, hogy sima hazai lesz a vasárnapi, 8-szor sackelték Kapet, és a mi falunk se sokkal jobb a Friscóénál. két hazai meccs jön két brutál védelem ellen, először ezeket hozzuk


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Azon gondolkodom hogy volt-e hosszú play hívás tegnap, de valahogy nem ugrik be egy sem.... a szokásos Brown játékra gondolok.
Nem volt rá szükség? Vagy mi lehet az oka?silent7939
Ez nekem is feltűnt. Lehet láttunk valamit a Dallas playhívásaiban, ami erre terelt minket, vagy csak simán egy kisebb kockázatú gameplan-t követtünk így, hogy az ellenfél pontképtelen volt.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Elkepeszto ez a 7-1 😊.
Nagyot jatszottak tegnap a sracok, biztos vagyok benne hogy otthon meglesz a Rams is, esetleg utana tudom elkepzelni hogy kipukkadunk, de 8-1rol a legrosszabb esetben is becsorgunk a POba 😊.
Fitz tenyleg nagyon kell ide, hiaba kepvisel brutal szintet Floyd is, azert Fitznek elkepeszto karja van. Talan 1-2dropja volt iden, pedig olyan szitukban kapott labdakat hogy le a kalappal.
GO CARDS!!Kexandro
A University of Phoenix-ben azért ne adjátok fel már most a Lions elleni meccset. 😀
Kemény találkozó lesz amúgy 2 ilyen jó védelemmel. De hajrá!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Elkepeszto ez a 7-1 😊.
Nagyot jatszottak tegnap a sracok, biztos vagyok benne hogy otthon meglesz a Rams is, esetleg utana tudom elkepzelni hogy kipukkadunk, de 8-1rol a legrosszabb esetben is becsorgunk a POba 😊.
Fitz tenyleg nagyon kell ide, hiaba kepvisel brutal szintet Floyd is, azert Fitznek elkepeszto karja van. Talan 1-2dropja volt iden, pedig olyan szitukban kapott labdakat hogy le a kalappal.
GO CARDS!!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azon gondolkodom hogy volt-e hosszú play hívás tegnap, de valahogy nem ugrik be egy sem.... a szokásos Brown játékra gondolok.
Nem volt rá szükség? Vagy mi lehet az oka?
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
jól jönne egy Rams és egy Raiders W 😀Dexxter Tailor
Rams 13-10 49ers 😊
Szép siker volt srácok! Csak így tovább, brutál ez a Defense! Behúzni a csoportot (és ha nem nagy kérés a Lions-t is üthetnétek!)
😊


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hááát le a kalappal.... nem gondoltam hogy ennyire sima lesz. Ez sztem Romo ellen is meglett volna, bár neccesen. Kár azért a pick6-ért. Ami bíztató hogy PP-t valszeg a tanácsomra jól tarkónbaszták hogy kapja össze magát. 😀
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 859 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na ki áll a legjobb mérleggel jelenleg az NFL-ben?!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem tudom Cooper kinek a nejét dugta meg, de Ted Larsen helyén nehezen hiszem, hogy rosszabbat hozna.andree
A szívemből szóltál!

A 7-1 gyönyörű.
Persze Weeden nem Romo, de Murray-t 100 alatt tartottuk és az utolsó percekig Bryant és Williams is elkapás nélkül volt. A védelem állat volt ismét.
Palmer is szépen rendbe jött a pick6 után és örülök, hogy a végén Grice futott Ellington helyett.
A jövő heti lehet a trap game vagy a Lions elleni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Nyilván hozni kellett Weeden ellen, de szépen odatette magát minden csapatrész. A blokkolt Fg nagyon kellett és a két pick is jól jött. A támadófal belseje ma kifejezetten rossz volt. Nem tudom Cooper kinek a nejét dugta meg, de Ted Larsen helyén nehezen hiszem, hogy rosszabbat hozna.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 859 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
7-1.... legmerészebb álmomban sem gondoltam volna ezt a szezon előttsilent7939
Most kell a csoport megfelelő alakulása és megyünk a PO-ba. 😊Rozo
jól jönne egy Rams és egy Raiders W 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Gratulálok a győzelemhez, nagyon egyben van ez a csapat, a secondary félelmetes. Sok sikert a továbbiakban!
több mint 9 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
7-1.... legmerészebb álmomban sem gondoltam volna ezt a szezon előttsilent7939
Most kell a csoport megfelelő alakulása és megyünk a PO-ba. 😊
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
7-1.... legmerészebb álmomban sem gondoltam volna ezt a szezon előtt
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Fortuna idén Cards mezben követi a ligát.undisputedly
azért ez nem teljesen igaz.Fucu
Pontosítok,remélem még időben. Nem azt mondom ezzel,h csak a szerencsén múlt a merlegetek 😊


Szerk: Gratulálok a győzelemhez, a védelmetek nagyon "ült". A 4&inches stand eléggé impresszív volt. Az a támadófal amelyik minket úgy tett arrébb ahogyan akart, fél yardot sem tudott előre menni.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fortuna idén Cards mezben követi a ligát.undisputedly
azért ez nem teljesen igaz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter