NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Mi a helyzet Petersonnal, valószínűleg mikor fog játszani?

Mia véleményetek, Larry marad, vagy költözik? Melyek azok a csapatok, akik érdeklődnek iránta?
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Örülök a győzelemnek, nem volt szép, de az kit érdekel? 😊 viszont ha jövőhéten megint ennyi (0) pass rush lesz, nem sok esélyt látok az újabb WreDexxter Tailor
Hááát jah.... kapunk Romotol vagy 500 yardot 😀
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 863 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Örülök a győzelemnek, nem volt szép, de az kit érdekel? 😊 viszont ha jövőhéten megint ennyi (0) pass rush lesz, nem sok esélyt látok az újabb Wre


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Érdekes hogy a Denveren kívül eddig az összes csapat szenved ellenünk idén, pedig a védelmünktől tegnap sem voltam elájulva.
Kicsit bennem is megvan ez a pesszimizmus hogy hiába a 6-1, nem feltétlen érzem az erőt, és az ellenfelek se vesznek túl komolyan. Engem nagyon a 2012-es Baltimore-ra emlékeztet a csapat, annyi különbséggel, hogy nekünk meglesz a hazai pálya előnye 😊
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
mondjuk ha egy csapat meg tudja fogni ebben az évben Murrayt, az a Cardinalsnfl_lover
Nem is tőle tartunk igazán....
több mint 9 éve
nfl_lover 912
mondjuk ha egy csapat meg tudja fogni ebben az évben Murrayt, az a Cardinals
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
6-1 Gyönyörű 😊
Ha valaki ezt mondja nekem a szezon előtt kiröhögöm. De ez most a valóság. 😀

ui: Azt hiszem itt az ideje leszoknom az aktuális ellenfél fórumának elolvasásáról. Mért ír le minket mindenki egy nyert meccs után?????Rozo
Nem írt le titeket senki, de következő fordulóban már nem Foles lesz az ellenfél irányítója, hanem Romo, és látva a kapitális hibáinkat, nem biztos, hogy a Dallas megteszi ugyanazt a szívességet, de ne legyen igazam és húzzátok be azt is. Egyébként grat a győzelemhez.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Jó csapat a cards vita nélkül ,ha belegondol az ember,hogy ebből a D-ből még az igazi csillagok sérültek akkor mennyire fog fájni az ellenek ha ők is visszatérnek...
Az O nem annyira villog de eredményesen teszi a dolgát.
Szoros meccs volt és nyert a jobbik csapat.
Csak ez egy nyerhető meccs volt Eagles szemmel nézve.
Gyaluljátok le a dallast is!!

több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
na végre egy épkézláb Fitz stat :cool:
L. Fitzgerald: 7REC, 160YDS, 1TD (LG80T)
 www.nfl.com/gamecenter/2014102609/2014/REG8/eagles@cardinals#tab=videos&menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000418258

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 124 — Így remélem megfelelek nektek.....
6-1 Gyönyörű 😊
Ha valaki ezt mondja nekem a szezon előtt kiröhögöm. De ez most a valóság. 😀

ui: Azt hiszem itt az ideje leszoknom az aktuális ellenfél fórumának elolvasásáról. Mért ír le minket mindenki egy nyert meccs után?????Rozo
Sztem senki nem írt le titeket, s gratuláltunk. Azért döntő többségében nem a Cards szerepel a mérges kommentek soraiban, hanem valami Foles meg valami Kelly 😛
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért valljuk be hogy Fortuna kisasszony megint velünk volt.... az hogy a labdaszerzésekből nem tudunk pontokat feltenni az simán meg fogja bosszulni magát előbb-utóbb... PP-nek meg Docket nyomhatna egy kurva nagy tockost hogy kapja össze magát, mert gyatra amit nyújt a szezonban. A Matyi-Bucannon-Jefferson-Johnson quartett szokás szerint nagyot játszott.
Nem volt szép győzelem de elég volt.... ennyi.
több mint 9 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
6-1 Gyönyörű 😊
Ha valaki ezt mondja nekem a szezon előtt kiröhögöm. De ez most a valóság. 😀

ui: Azt hiszem itt az ideje leszoknom az aktuális ellenfél fórumának elolvasásáról. Mért ír le minket mindenki egy nyert meccs után?????
több mint 9 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
6-1. Elképesztő. Honnan van ennyi mélység ebben a D-ben? Hihetetlen 😀
Peterson remélem nem súlyos ... 😊
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
húúúú mi meccs volt ez kéremszépen 😀
Eagles skalp is pipa 😉
rezgett a léc, de megérdemelt W-ez, nem vitás 😉

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
ArizonaFan Arizona Cardinals 160
Campbell active !!!!

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ez sem jobb 😀silent7939
Hát nem, ha csak a számokat nézzük akkor konkrétan utolsó a csapat, ahogyan a táblázat is mutatja 😀

Egyébként Tight Endek ellen mennyire hatékony a védelmetek? A Celek, Ertz, Casey trió elég sok gondot okoz idén az ellenfeleknek (előbbi leginkább blokkolást tekintve, de az utóbbi meccseken azért éledezik elkapások terén is) és tavalyhoz képest úgy érzem szintet léptünk TE játékban.Highlander
Nem túl fényes.... bár talán kicsit jobb mint tavaly volt.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Ez sem jobb 😀silent7939
Hát nem, ha csak a számokat nézzük akkor konkrétan utolsó a csapat, ahogyan a táblázat is mutatja 😀

Egyébként Tight Endek ellen mennyire hatékony a védelmetek? A Celek, Ertz, Casey trió elég sok gondot okoz idén az ellenfeleknek (előbbi leginkább blokkolást tekintve, de az utóbbi meccseken azért éledezik elkapások terén is) és tavalyhoz képest úgy érzem szintet léptünk TE játékban.

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ezt a Philly topicbol hoztam....
Hát nem valami fényes a RZO:
 www.teamrankings.com/nfl/stat/red-zone-scoring-attempts-per-gamesilent7939
Ez csupán a meccsenkénti RZ pontszerzési kísérletek száma, ami önmagában nem mérvadó. Ami számít az inkább ez a két adat:

 www.teamrankings.com/nfl/stat/red-zone-scoring-pct
 www.teamrankings.com/nfl/stat/red-zone-scores-per-game

Azt tegyük azért hozzá, hogy mind a D#-nek, mind a ST-nek rengeteg pontot köszönhetünk már a szezon során (össz. 7 TD), az eddig szerzett 183 pontunkból 131-et szerzett az O#, és ahogy Shawn is írta, ezekből gyakori a 20 yardon túli játék, legyen az futás, vagy passz. Ami viszont az én szememet szúrja, hogy szoros meccseken, amikor erősebb csapatok ellen játszottunk, és minden egyes pontra szükség lett volna, akkor sorra gyengélkedtünk a vörös zónában, ráadásul Foles 2-szer INT-et is dobott már ezen a területen (büntetlenül megúsztuk ezeket szerencsére), szóval nem vagyok nyugodt.

Ami a mi oldalunkról pozitívum, hogy a hiányos O-line-unk kezd összeállni, ill. a pass rush is elég nagy pusztítást tud véghezvinni, ha nincs egy nagyon szilárd fal a QB előtt, ill. a blitzeket is egyre jobban hívja nálunk Davis, már amennyire én meg tudom ítélni a fotelből. Egyedül a Colts, meg a Skins fala tüntette el Barwinékat, szóval itt akár el is dőlhet a dolog.Highlander
Ez sem jobb 😀
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Ezt a Philly topicbol hoztam....
Hát nem valami fényes a RZO:
 www.teamrankings.com/nfl/stat/red-zone-scoring-attempts-per-gamesilent7939
Ez csupán a meccsenkénti RZ pontszerzési kísérletek száma, ami önmagában nem mérvadó. Ami számít az inkább ez a két adat:

 www.teamrankings.com/nfl/stat/red-zone-scoring-pct
 www.teamrankings.com/nfl/stat/red-zone-scores-per-game

Azt tegyük azért hozzá, hogy mind a D#-nek, mind a ST-nek rengeteg pontot köszönhetünk már a szezon során (össz. 7 TD), az eddig szerzett 183 pontunkból 131-et szerzett az O#, és ahogy Shawn is írta, ezekből gyakori a 20 yardon túli játék, legyen az futás, vagy passz. Ami viszont az én szememet szúrja, hogy szoros meccseken, amikor erősebb csapatok ellen játszottunk, és minden egyes pontra szükség lett volna, akkor sorra gyengélkedtünk a vörös zónában, ráadásul Foles 2-szer INT-et is dobott már ezen a területen (büntetlenül megúsztuk ezeket szerencsére), szóval nem vagyok nyugodt.

Ami a mi oldalunkról pozitívum, hogy a hiányos O-line-unk kezd összeállni, ill. a pass rush is elég nagy pusztítást tud véghezvinni, ha nincs egy nagyon szilárd fal a QB előtt, ill. a blitzeket is egyre jobban hívja nálunk Davis, már amennyire én meg tudom ítélni a fotelből. Egyedül a Colts, meg a Skins fala tüntette el Barwinékat, szóval itt akár el is dőlhet a dolog.

Szerk.: Amitől nem nagyon kell tartani idén, azok az extrém hosszú passzjátékok. D-Jax kiválásával perpill nincs olyan elkapónk aki sebességből meg tudná oldani ezeket és Foles sem juttatott elegendő célzóvizet a szervezetébe az eddigi 6 meccs alapján, bár lehet majd most ez a meccs lesz a kivétel, mivel többen is írtátok, hogy eléggé gyengélkedik a Cardinals sec ebben a szezonban.

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ezt a Philly topicbol hoztam....
Hát nem valami fényes a RZO:
 www.teamrankings.com/nfl/stat/red-zone-scoring-attempts-per-game
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Egymás utáni két héten is magyar tv-ben a Cards.
Most vasárnap ugye a Sport2-n a Philly elleni meccs, majd jövő vasárnap a C8-on 20:00-tól csúsztatva a Cowboys elleni összecsapás.Fucu
Remélem legalább az egyik meccset meg tudjuk nyerni majd.Leon78
Légyszi az utóbbit és akkor mindenki örül 😀 😛Highlander
Jó, de cserében ha majd a PO-ban találkozunk, akkor ott meg mi nyerünk 😊csongi
Ahhoz előbb kerüljön be mindkét csapat, hosszú még az alapszakasz 😉 Azért remélem lesz még alkalmunk ilyenekről diskurálni januárban is 😀

több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Egymás utáni két héten is magyar tv-ben a Cards.
Most vasárnap ugye a Sport2-n a Philly elleni meccs, majd jövő vasárnap a C8-on 20:00-tól csúsztatva a Cowboys elleni összecsapás.Fucu
Remélem legalább az egyik meccset meg tudjuk nyerni majd.Leon78
Légyszi az utóbbit és akkor mindenki örül 😀 😛Highlander
Jó, de cserében ha majd a PO-ban találkozunk, akkor ott meg mi nyerünk 😊
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Egymás utáni két héten is magyar tv-ben a Cards.
Most vasárnap ugye a Sport2-n a Philly elleni meccs, majd jövő vasárnap a C8-on 20:00-tól csúsztatva a Cowboys elleni összecsapás.Fucu
Remélem legalább az egyik meccset meg tudjuk nyerni majd.Leon78
Légyszi az utóbbit és akkor mindenki örül 😀 😛

több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Egymás utáni két héten is magyar tv-ben a Cards.
Most vasárnap ugye a Sport2-n a Philly elleni meccs, majd jövő vasárnap a C8-on 20:00-tól csúsztatva a Cowboys elleni összecsapás.Fucu
Remélem legalább az egyik meccset meg tudjuk nyerni majd.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egymás utáni két héten is magyar tv-ben a Cards.
Most vasárnap ugye a Sport2-n a Philly elleni meccs, majd jövő vasárnap a C8-on 20:00-tól csúsztatva a Cowboys elleni összecsapás.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter