NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Speciel én itt rendeltem meg, a fekete Peterson mezt....
 www.aliexpress.com/item/Elite-American-Football-Jersey-19-John-Skelton-21-Patrick-Peterson-32-Tyrann-Mathieu-Black-Red-Jersey/1985789040.html
több mint 9 éve
scholli626 Arizona Cardinals 11 — scholli626@gmail.com
Én innen rendeltem ^ ^
 www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20141028144749&SearchText=arizona+jersey
több mint 9 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Ja hogy Fitz trade pletyka. Pár óra és kiderül, ma van a csere határidő.
Szerintem ekkora fizuval nem tudjuk elcserélni, ha egyáltalán akarjuk.Fucu
Reméljük a legjobbakat.

Esetleg lesz valamiféle élménybeszámoló a londoni meccsel kapcsolatban?

Itt jegyzem meg, hogy megérkezett a fekete Peterson mezem, 22 dollárért. Meg kell mondjam ahhoz képest, hogy mennyibe került, meg vagyok elégedve vele. 😊Leon78
Honnan szerváltad? Kéne nekem is ilyen olcsón.Ka'deemCarey25
Én egy Matyisat kérek 😀
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Ja hogy Fitz trade pletyka. Pár óra és kiderül, ma van a csere határidő.
Szerintem ekkora fizuval nem tudjuk elcserélni, ha egyáltalán akarjuk.Fucu
Reméljük a legjobbakat.

Esetleg lesz valamiféle élménybeszámoló a londoni meccsel kapcsolatban?

Itt jegyzem meg, hogy megérkezett a fekete Peterson mezem, 22 dollárért. Meg kell mondjam ahhoz képest, hogy mennyibe került, meg vagyok elégedve vele. 😊Leon78
Honnan szerváltad? Kéne nekem is ilyen olcsón.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mindenki nyugodjon le a picsába!
Nem cseréltünk el senkit!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Esetleg lesz valamiféle élménybeszámoló a londoni meccsel kapcsolatban?Leon78
a legközelebbi War Roomban szerintem igen, ha lesz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ja hogy Fitz trade pletyka. Pár óra és kiderül, ma van a csere határidő.
Szerintem ekkora fizuval nem tudjuk elcserélni, ha egyáltalán akarjuk.Fucu
Reméljük a legjobbakat.

Esetleg lesz valamiféle élménybeszámoló a londoni meccsel kapcsolatban?

Itt jegyzem meg, hogy megérkezett a fekete Peterson mezem, 22 dollárért. Meg kell mondjam ahhoz képest, hogy mennyibe került, meg vagyok elégedve vele. 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ja hogy Fitz trade pletyka. Pár óra és kiderül, ma van a csere határidő.
Szerintem ekkora fizuval nem tudjuk elcserélni, ha egyáltalán akarjuk.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
A Cards hivatalos DC lószart sem ér.
Grice hasonló Ellingtonhoz. A rövid yardos szitukat Hughes fogja megoldani és láthattuk, hogy elkapásokban sem béna.

A meccs meg sima volt 😀 Az pedig hogy ismét pont annyit tettünk a győzelemért amennyi kellett ez idén nem egyedi alkalom. A lényeg a 6-1.
De nem értem miért kell meglepődni egy szoros Cards meccsen hozzászokhattunk már az évek alatt. 😊Fucu
Ftzről, és Petersonról van valami hír?Leon78
Tegnap este érkeztem haza Londonból és ma még nem olvastam vissza tegnapi és mai híreket.
Peterson jól van, de át kell mennie az agyrázkódás teszten. Ennyit olvastam.
Fitz? Nem Floyd?Fucu
Leon szerintem a Fitz trade pletykákra gondolt, hogy lesz-e belőle valami..
*Javítanám magam: Grice 6.körös draftoltja volt idén a Chargersnek, csak nem került fel a rosterre
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Cards hivatalos DC lószart sem ér.
Grice hasonló Ellingtonhoz. A rövid yardos szitukat Hughes fogja megoldani és láthattuk, hogy elkapásokban sem béna.

A meccs meg sima volt 😀 Az pedig hogy ismét pont annyit tettünk a győzelemért amennyi kellett ez idén nem egyedi alkalom. A lényeg a 6-1.
De nem értem miért kell meglepődni egy szoros Cards meccsen hozzászokhattunk már az évek alatt. 😊Fucu
Ftzről, és Petersonról van valami hír?Leon78
Tegnap este érkeztem haza Londonból és ma még nem olvastam vissza tegnapi és mai híreket.
Peterson jól van, de át kell mennie az agyrázkódás teszten. Ennyit olvastam.
Fitz? Nem Floyd?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
A Cards hivatalos DC lószart sem ér.
Grice hasonló Ellingtonhoz. A rövid yardos szitukat Hughes fogja megoldani és láthattuk, hogy elkapásokban sem béna.

A meccs meg sima volt 😀 Az pedig hogy ismét pont annyit tettünk a győzelemért amennyi kellett ez idén nem egyedi alkalom. A lényeg a 6-1.
De nem értem miért kell meglepődni egy szoros Cards meccsen hozzászokhattunk már az évek alatt. 😊Fucu
Ftzről, és Petersonról van valami hír?
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Cards hivatalos DC lószart sem ér.
Grice hasonló Ellingtonhoz. A rövid yardos szitukat Hughes fogja megoldani és láthattuk, hogy elkapásokban sem béna.

A meccs meg sima volt 😀 Az pedig hogy ismét pont annyit tettünk a győzelemért amennyi kellett ez idén nem egyedi alkalom. A lényeg a 6-1.
De nem értem miért kell meglepődni egy szoros Cards meccsen hozzászokhattunk már az évek alatt. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Stepfan Taylor (calf) is expected to miss 2-4 weeks.
Grice a 2.számú futó elviekben Ellington mögött..emberke22
Ki?silent7939
és Robert Hughes?Cardinalis
Hughes elvileg fullback, de gondolom Ellington fogja végig gürcölni az egész meccset ahogy szokta, és szerintem is Hughes kap pár snapet, amíg Ellington pihen, de egy kinti cikk Grice-t írta, hogy Taylor helyébe lép a depthen.
Bár, most megnéztem a cards hivatalos honlapját, ott Hughes van Taylor mögött a depthen és utána jön Grice (aki pedig egy undrafted rookie az arizona state egyetemről)
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Stepfan Taylor (calf) is expected to miss 2-4 weeks.
Grice a 2.számú futó elviekben Ellington mögött..emberke22
Ki?silent7939
és Robert Hughes?

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Stepfan Taylor (calf) is expected to miss 2-4 weeks.

Grice a 2.számú futó elviekben Ellington mögött..emberke22
Ki?
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Stepfan Taylor (calf) is expected to miss 2-4 weeks.

Grice a 2.számú futó elviekben Ellington mögött..
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
majd szívbajt kaptam, amikor olvastam tegnap Fitz tweetjében, hogy „last episode”… de szerencsére csak egy TV sorozatról van szó, egyelőre…
What made Larry Fitzgerald sad on Sunday?
I'm happy but sad at the same time. Great win for the #BirdGang today but it's the last episode ever for @BoardwalkEmpire!
1:54 AM - 27 Oct 2014, @LarryFitzgerald

vigyázat! aki nem tudja a hajnali eredményt, az ne olvassa tovább...

| éééés tádááám! The 6-1 Cardinals are alone at the top of the NFC standings!
ezen meg jót röhögtem 😀
Tony Romo seems to be convinced injury not serious. See how he feels when painkilling injection wears off; short week for blitz-heavy Cards
5:28 AM - 28 Oct 2014, @Edwerderespn
| Cardinalis
hát, egy szép passz a blitz fölött Mörinek és jónapot

több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
University of Phoenix Stadium – False Start Central

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
majd szívbajt kaptam, amikor olvastam tegnap Fitz tweetjében, hogy „last episode”… de szerencsére csak egy TV sorozatról van szó, egyelőre…
What made Larry Fitzgerald sad on Sunday?
I'm happy but sad at the same time. Great win for the #BirdGang today but it's the last episode ever for @BoardwalkEmpire!
1:54 AM - 27 Oct 2014, @LarryFitzgerald

vigyázat! aki nem tudja a hajnali eredményt, az ne olvassa tovább...

| éééés tádááám! The 6-1 Cardinals are alone at the top of the NFC standings!
ezen meg jót röhögtem 😀
Tony Romo seems to be convinced injury not serious. See how he feels when painkilling injection wears off; short week for blitz-heavy Cards
5:28 AM - 28 Oct 2014, @Edwerderespn
|

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Inkább a fizu átalakításán kéne tárgyalnotok vele, még ha valaki, ő meg is érdemli azt a pénzt. Vétek lenne elengedni hatalmas figura, és ha valakitől, tőle nem sajnálom az ellenünk hozott statjait, amiben biztos voltam, hogy ellenünk fogja megcsinálni 😀 Kell ő nektek, nagyon!dande
Kellene.... csak már annyiszor lett vágva a pénze hogy nem fogja sokáig tolerálni.... bár remélem tévedek.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Szep kis Fitz TD volt...megy a Patsbe? 😕
(mondjuk Bradyt szeretem,legalabb lesz celpontja)
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 124 — Így remélem megfelelek nektek.....
Inkább a fizu átalakításán kéne tárgyalnotok vele, még ha valaki, ő meg is érdemli azt a pénzt. Vétek lenne elengedni hatalmas figura, és ha valakitől, tőle nem sajnálom az ellenünk hozott statjait, amiben biztos voltam, hogy ellenünk fogja megcsinálni 😀 Kell ő nektek, nagyon!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mi a véleményetek, Larry marad, vagy költözik? Melyek azok a csapatok, akik érdeklődnek iránta?Leon78
Örök kedvencem marad, de talán mindenkinek jobb lenne ha elengednénk. Mindenképp AFC-s csapatba kéne tradelni, hogy a lehető legkevesebbszer jöjjön velünk szembe más mezben 😕.
Persze még korai erről beszélni, egy gyűrű hatására talán lejjebb adna az igényeiből 😊Kexandro
A pletykák szerint a Peccnek kellene.... nekem csak egy bajom van ezzel.... nincs mögötte hasonló kaliberű elkapónk. Mármint kéz, felépítés és ütés állás tekintetében. Kérdés az hogy Floyd térdével mi van?
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Mi a véleményetek, Larry marad, vagy költözik? Melyek azok a csapatok, akik érdeklődnek iránta?Leon78
Örök kedvencem marad, de talán mindenkinek jobb lenne ha elengednénk. Mindenképp AFC-s csapatba kéne tradelni, hogy a lehető legkevesebbszer jöjjön velünk szembe más mezben 😕.
Persze még korai erről beszélni, egy gyűrű hatására talán lejjebb adna az igényeiből 😊Kexandro
Hát azért nem korai, mert ha tradelünk, akkor állítólag kedd reggelig kell, ha viszont nem akkor tönkrekúrjuk a jövő évi sapkát...
Nagy a dilemma, bár szeretném ha maradna, de ekkora fizuval nem hiszem, hogy el lehet bírni majd. 😕
Arra nem tudom, hogy van e esély, hogy mondjuk felére csökkenjen a fizuja.
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Mi a véleményetek, Larry marad, vagy költözik? Melyek azok a csapatok, akik érdeklődnek iránta?Leon78
Örök kedvencem marad, de talán mindenkinek jobb lenne ha elengednénk. Mindenképp AFC-s csapatba kéne tradelni, hogy a lehető legkevesebbszer jöjjön velünk szembe más mezben 😕.
Persze még korai erről beszélni, egy gyűrű hatására talán lejjebb adna az igényeiből 😊