NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Szerintem itthon fogható az eagles, még annak ellenére is, hogy úgy állunk 4-1el, hogy idén még 1x sem játszottunk közepesnél lényegesen jobban.
A Denver elleni meccset leszámítva a csapat mindig pont annyit mutatott amennyi épp kellett, úgyhogy én Oaklandben is egy izzadós győzelemre számítok, utána az Eagles nagyon ki-ki meccs lesz, azt követően meg... Isten óvjon minket a többitől 😊
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Egyébként van újabb hír a sérültekről?
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nem tudom jó OMEN-e, de a 8 héten láthatjuk a csapatot magyar kommentárral. 😊. 😊

Week8: TNF-2:30-Broncos-Chargers, 10/26-20:00-Patriots-Bears, 22:15-Cardinals-Eagles, MNF-1:30-Cowboys-Redskins #nflhuLeon78
Az egy sima L.... idén nagyon jó sztem az Eagles.... sajnos. Nem csípem őket de el kell ismerni hogy Kelly nagyot alkot ott.
Ráadásul rühellem hogy mindig mi vagyunk a lesajnált csapat és a magyar "szak" kommentátorok szerint a jó eredmény csak a csillagok szerencsés együttállásának köszönhető a Cards esetében. 😀
Így maradok az angolnál 😀silent7939
Sajnos a Broncos elleni meccset nem láttam csak angolul. Milyen vélemények voltak a csapatról, mik voltak az észrevételek?Leon78
Nem néztem, de ha jól sejtem akkor Ricsi még mindig ott tart, hogy a lesajnált Cardinals. A szakkomok meg nem vitatkoznak vele.Fucu
Remélem pofára esnek majd 😊
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem tudom jó OMEN-e, de a 8 héten láthatjuk a csapatot magyar kommentárral. 😊. 😊

Week8: TNF-2:30-Broncos-Chargers, 10/26-20:00-Patriots-Bears, 22:15-Cardinals-Eagles, MNF-1:30-Cowboys-Redskins #nflhuLeon78
Az egy sima L.... idén nagyon jó sztem az Eagles.... sajnos. Nem csípem őket de el kell ismerni hogy Kelly nagyot alkot ott.
Ráadásul rühellem hogy mindig mi vagyunk a lesajnált csapat és a magyar "szak" kommentátorok szerint a jó eredmény csak a csillagok szerencsés együttállásának köszönhető a Cards esetében. 😀
Így maradok az angolnál 😀silent7939
Sajnos a Broncos elleni meccset nem láttam csak angolul. Milyen vélemények voltak a csapatról, mik voltak az észrevételek?Leon78
Nem néztem, de ha jól sejtem akkor Ricsi még mindig ott tart, hogy a lesajnált Cardinals. A szakkomok meg nem vitatkoznak vele.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nem tudom jó OMEN-e, de a 8 héten láthatjuk a csapatot magyar kommentárral. 😊. 😊

Week8: TNF-2:30-Broncos-Chargers, 10/26-20:00-Patriots-Bears, 22:15-Cardinals-Eagles, MNF-1:30-Cowboys-Redskins #nflhuLeon78
Az egy sima L.... idén nagyon jó sztem az Eagles.... sajnos. Nem csípem őket de el kell ismerni hogy Kelly nagyot alkot ott.
Ráadásul rühellem hogy mindig mi vagyunk a lesajnált csapat és a magyar "szak" kommentátorok szerint a jó eredmény csak a csillagok szerencsés együttállásának köszönhető a Cards esetében. 😀
Így maradok az angolnál 😀silent7939
Sajnos a Broncos elleni meccset nem láttam csak angolul. Milyen vélemények voltak a csapatról, mik voltak az észrevételek?
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem tudom jó OMEN-e, de a 8 héten láthatjuk a csapatot magyar kommentárral. 😊. 😊

Week8: TNF-2:30-Broncos-Chargers, 10/26-20:00-Patriots-Bears, 22:15-Cardinals-Eagles, MNF-1:30-Cowboys-Redskins #nflhuLeon78
Az egy sima L.... idén nagyon jó sztem az Eagles.... sajnos. Nem csípem őket de el kell ismerni hogy Kelly nagyot alkot ott.
Ráadásul rühellem hogy mindig mi vagyunk a lesajnált csapat és a magyar "szak" kommentátorok szerint a jó eredmény csak a csillagok szerencsés együttállásának köszönhető a Cards esetében. 😀
Így maradok az angolnál 😀
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nem tudom jó OMEN-e, de a 8 héten láthatjuk a csapatot magyar kommentárral. 😊. 😊

Week8: TNF-2:30-Broncos-Chargers, 10/26-20:00-Patriots-Bears, 22:15-Cardinals-Eagles, MNF-1:30-Cowboys-Redskins #nflhu
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Chandler Catanzaro lett a hét special team játékosa az NFC-ben.Fucu
És mindezt csak annyival, hogy jómunkásemberhez méltón berúgta mind a 3 FG-t . Persze a Lions kickerek teljesítménye mellett már ez is valami 😊
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Chandler Catanzaro lett a hét special team játékosa az NFC-ben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
 www.nfl.com/now/share?id=307e6c85-0c1c-4028-9d2c-b078683abd92&utm_content=buffer4ff85&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

A videó Campbell beszédét mutatja be, de ott van Dockett is. Nagy kedvencek ők így ketten 😊
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fél szemmel néztem a meccset,Dexxter Tailor
miért, a másik a fórumfocin maradt? 😉Cardinalis
állandóan átkapcsolgattam nála a Seahawksra 😀

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A sok turnoverhez kellett a Skins O-ja is. A D-nk az Eagles meg a Boys ellen majd vért fog hugyozni. Nem beszélve a Hawksról 😊 Túl sok ember dőlt már ki, nem tudom meddig tart ki a lendület.
A büntetésekkel nem tudom mi lehetett, ráadásul otthon játszottunk, igazán nyugodtak lehettek volna a fiúk.csongi
A hawks O annyira nem harapós mostanában és ezt a Dallas be is bizonyította. Nekem inkább az a bajom hogy a sec elég sok nagy játékot szopik mostanában és az Eagles nagyon meg fog szopatni.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
fél szemmel néztem a meccset,Dexxter Tailor
miért, a másik a fórumfocin maradt? 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A sok turnoverhez kellett a Skins O-ja is. A D-nk az Eagles meg a Boys ellen majd vért fog hugyozni. Nem beszélve a Hawksról 😊 Túl sok ember dőlt már ki, nem tudom meddig tart ki a lendület.
A büntetésekkel nem tudom mi lehetett, ráadásul otthon játszottunk, igazán nyugodtak lehettek volna a fiúk.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
fél szemmel néztem a meccset, palmernek mákja volt, hogy nem adta el egyszer sem a lasztit, és szerencsére nem sérült meg. kurvajó az elkapó sorunk még mindig (kivéve ginn), ellington is fasza, viszont ez a rengeteg büntetés nagyon idegesítő, de legalább 4 TO-t is csinált a D. jöhet a raiders 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kötelező ja...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
4-1 😀 zsíííírsilent7939
sőt, ZSÍRKIRÁLY! 😀
a vége kicsit izgalmasabbra sikeredett a kelleténél, de megérdemelten győzött a jobbik, hoztuk a kötelezőt 😉
kicsit tán sok volt a bünti... Penalties Yards: 14-108
végre megvan az első Floyd és az első Fitz TD!
több yardot engedtünk a kelleténél: Total Net Yards: 407, de ezt a D a 4 turnoverre szépen kompenzálta 😊
az O meg szépen vigyázott a lasztira, habár CP-be azért volt egy INT, de szerencsénkre lyukas kezekre talált 😉
volt 2 sackünk és csak 2*0,5öt nyeltünk be 😊
CatMan egy rugógép 😊
a Raiders meccset is hozni kell, reméljük minket nem szorongatnak úgy meg, mint most a Chargerst...
Cardinalis
Én is épp erre gondoltam... remélem Carr nem ellenünk szerzi meg az első W-jét
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
4-1 😀 zsíííírsilent7939
sőt, ZSÍRKIRÁLY! 😀
a vége kicsit izgalmasabbra sikeredett a kelleténél, de megérdemelten győzött a jobbik, hoztuk a kötelezőt 😉
kicsit tán sok volt a bünti... Penalties Yards: 14-108
végre megvan az első Floyd és az első Fitz TD!
több yardot engedtünk a kelleténél: Total Net Yards: 407, de ezt a D a 4 turnoverre szépen kompenzálta 😊
az O meg szépen vigyázott a lasztira, habár CP-be azért volt egy INT, de szerencsénkre lyukas kezekre talált 😉
volt 2 sackünk és csak 2*0,5öt nyeltünk be 😊
CatMan egy rugógép 😊
a Raiders meccset is hozni kell, reméljük minket nem szorongatnak úgy meg, mint most a Chargerst...

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
4-1 😀 zsíííír
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Palmer kezd este. Azért ez nagy megkönnyebbülés, csak ki ne újuljon az az idegsérülés.csongi
nem biztos ez csak pletyka.
Mind a 3 irányító aktív, de még a kinti beat writerek sem tudják ki fog kezdeni.Fucu
már Stantonnak is örülnék, csak ne Thomas játsszon végig
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Palmer kezd este. Azért ez nagy megkönnyebbülés, csak ki ne újuljon az az idegsérülés.csongi
nem biztos ez csak pletyka.
Mind a 3 irányító aktív, de még a kinti beat writerek sem tudják ki fog kezdeni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Palmer kezd este. Azért ez nagy megkönnyebbülés, csak ki ne újuljon az az idegsérülés.
több mint 10 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
‏@RapSheet
One piece to #AzCardinals puzzle: QB Drew Stanton cleared for Sunday after passing concussion tests, source says (as @mikejurecki reported).
ez azért kisebb megkönnyebbülés szerintem. Állítólag Palmer válla is javul, jövő héttől lehet, hogy bevethető.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 10 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Mit szóltok a QB kérdéshez?
Úgy néz ki Thomas fog kezdeni, vagy esetleg Stantonra van még esély. Szerintem Thomassal is bőven esélyesei lennénk a meccsnek, de azért lenne bennem egy kis félsz a meccs előtt/közben 😊.
Viszont ez a kiszámíthatatlanság talán a Washington dolgát is megnehezíti, főleg hogy MNF után vannak.

Meglátjuk, én nagyon kíváncsi vagyok Loganre, mert a múltheti mélyvízbe dobás azért nem mérvadó.Kexandro
Hát nem tudom... Én nem érzem azt, hogy Thomassal ne lenne egy ronda, kínlódásos vereség ez a meccs. Szóval én bízom benne, hogy Stanton átmegy az agyrázkódás teszten.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Mit szóltok a QB kérdéshez?
Úgy néz ki Thomas fog kezdeni, vagy esetleg Stantonra van még esély. Szerintem Thomassal is bőven esélyesei lennénk a meccsnek, de azért lenne bennem egy kis félsz a meccs előtt/közben 😊.
Viszont ez a kiszámíthatatlanság talán a Washington dolgát is megnehezíti, főleg hogy MNF után vannak.

Meglátjuk, én nagyon kíváncsi vagyok Loganre, mert a múltheti mélyvízbe dobás azért nem mérvadó.