NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Részvétem a sok sérülés miatt. 😕 Tudom milyen érzés, volt már hasonlóban részem nekem is. Igaz, kinek nem, mindannyian akik szurkolunk valamelyik csapatnak átéltük már, hogy hullanak a legjobbak a csapatból, mint a legyek.

Hogy pozitív is legyek: Először is, nem ezt a meccset kellett a csapatnak hoznia, úgyhogy inkább ez legyen ilyen, mint a fontosak. Másrészt most, hogy lefújták a meccset, mostantól van egy félhivatalos Cards szurkolótok. 😊 A Cardinals régóta szimpatikus csapat számomra (még Warner ideje óta), úgyhogy nincs nehéz dolgom egyébként sem. De azóta, hogy Palmer és Arians is nálatok van, különösen szimpi a csapat. Úgyhogy szorítok, hogy mindenki felépüljön és hasítsatok. 😊 Ja, ás bízzatok Ariansban, csuda egy pali! De ezt gondolom felesleges is mondanom. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Dockett a SF ellen bedrótozva 😊 Kiváncsi vagyok mi lesz vele szezon végén a magas fizuja miatt, de ahogy a csapat mellett van az példaértékű. Egy igazi cardinal.

 prod.www.cardinals.clubs.nfl.com/videos/videos/Wired_Darnell_Dockett_vs_San_Francisco_/ea419362-cc49-49f1-b888-0d593727a48femberke22
Most akartam bemásolni. 😊
LEADER!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Dockett a SF ellen bedrótozva 😊 Kiváncsi vagyok mi lesz vele szezon végén a magas fizuja miatt, de ahogy a csapat mellett van az példaértékű. Egy igazi cardinal.

 prod.www.cardinals.clubs.nfl.com/videos/videos/Wired_Darnell_Dockett_vs_San_Francisco_/ea419362-cc49-49f1-b888-0d593727a48f
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Palmer most sincs kint az edzésen, Stantontime lesz ismét!Dexxter Tailor
Palmer szerintem egy jó darabig nem is lesz, valami idegproblémája van a vállában.petey
eddig is az volt neki. Szerdán volt egy másik orvosnál az sem mondott újat neki csak azt amit eddig is tudott (pihentetni, kezelgetni tovább és majd csak javulni fog). Elutazott Denverbe is (egy nappal korábban mint a csapat) ott is valami dokival nézeti meg magát.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
Palmer most sincs kint az edzésen, Stantontime lesz ismét!Dexxter Tailor
Palmer szerintem egy jó darabig nem is lesz, valami idegproblémája van a vállában.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Palmer most sincs kint az edzésen, Stantontime lesz ismét!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
 www.youtube.com/watch?v=CsiAlMQMD4Aemberke22
és Darren Urban leírja hogyan is készült valójában 😊
 blog.azcardinals.com/2014/10/02/fitzgerald-ad-gets-help-from-thomas-lindley/Fucu
Larry szandija mindent visz 😀

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
párnapos videó Larry közreműködésével 😊

 www.youtube.com/watch?v=CsiAlMQMD4Aemberke22
és Darren Urban leírja hogyan is készült valójában 😊
 blog.azcardinals.com/2014/10/02/fitzgerald-ad-gets-help-from-thomas-lindley/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
párnapos videó Larry közreműködésével 😊

 www.youtube.com/watch?v=CsiAlMQMD4A
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ki mondta hogy a TE-eket LB-el kell fogni? Ha van egy jó cover LB-d (D-Wash helló) akkor persze, hogy őt teszed rá, de minden bizonnyal pl Bucannon, Tony Jefferson (mint a 49ers elleni meccsen) esetleg Rashad Johnson lesznek a legtöbbet a TE-eken. Pláne, mivel Bowles sokat játszat sok DB-t akár egy LB kárára is. Ugye Foote az all-down LB, néha feljön Minter, de inkább látom Bucannont vagy a több DB-t többet a pályán a Denver ellen.

A statisztikákat meg kb kidobhatjuk az ablakon.

Piszok kíváncsi vagyok a védelemre egy Denver szintű támadósor ellen. Eredmény annyira nem érdekel, de nem fogom bánni ha nyerünk. 😊Fucu
Silent erőlködött ezzel, nem én, én csak egy kérdést tettem fel.

Sajnos egy hétre elutazunk a hétvégén. Remélem lesz sportTV a szállodában. 😊
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
a 2010-es HOX 1% se sámli 😀

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ja, meg 2012-ben amikor 4-0 volt a kezdés 83% my ass 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
nem tehetek róla, ez a statisztika az ajtón jött be 😉
Cardinalis
Lehúzhatod a retyón... 😀 A jelenlegi NFC-ben ez nem állja meg a helyét... 😀silent7939
10-6 88%? Tavaly valahogy sikerült a maradék 12%-ba esnünk 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
nem tehetek róla, ez a statisztika az ajtón jött be 😉
Cardinalis
Lehúzhatod a retyón... 😀 A jelenlegi NFC-ben ez nem állja meg a helyét... 😀
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
nem tehetek róla, ez a statisztika az ajtón jött be 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
ennek a maszknak van valami sztorija, vagy csak egy Louisville fan tette Arizonában tiszteletét?baggio
szerintem semmi extra, sok hülye állatos maszk mellett ilyent is lehet kapni és ez jól klappol egy Cards meccshez 😀
 www.amazon.com/Accoutrements-12286-Cardinal-Mask/dp/B007BTFSLE

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 993 — no es importante
Cardinalis
ennek a maszknak van valami sztorija, vagy csak egy Louisville fan tette Arizonában tiszteletét?


(a link címéből ki lehet találni, hogy itt épp ki viseli 😊 )


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ki mondta hogy a TE-eket LB-el kell fogni? Ha van egy jó cover LB-d (D-Wash helló) akkor persze, hogy őt teszed rá, de minden bizonnyal pl Bucannon, Tony Jefferson (mint a 49ers elleni meccsen) esetleg Rashad Johnson lesznek a legtöbbet a TE-eken. Pláne, mivel Bowles sokat játszat sok DB-t akár egy LB kárára is. Ugye Foote az all-down LB, néha feljön Minter, de inkább látom Bucannont vagy a több DB-t többet a pályán a Denver ellen.

A statisztikákat meg kb kidobhatjuk az ablakon.

Piszok kíváncsi vagyok a védelemre egy Denver szintű támadósor ellen. Eredmény annyira nem érdekel, de nem fogom bánni ha nyerünk. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Cardinals
Broncos
OFFENSIVE COMPARISON
Total Yards Per Game (nemsok difi…)
335.7
339.3
Passing Yards Per Game (a PM-hatás csak 34yds difi…?)
230.0
264.0
Rush Yards Per Game (min.100-at meg kell futnunk most is)
105.7
75.3
Points Per Game (csak 3 pontos itt is a difi… CatMan megoldja 😉)
22.0
25.0
Third Down Conversion % (jééé, a miénk a jobb )
48.7
42.1
Time of Possession (hossszúúú-lasssúúú drájvok kellenek ide, PM papa csak pihengessen a pályán kívül… 😉)
1740.0
1677.0

DEFENSIVE COMPARISON (a védelmünk kétségtelenül jobb)
Total Yards Per Game Allowed
316.3
390.7
Passing Yards Per Game Allowed (szépen lehet ellenük passzolgatni)
244.7
285.3
Rush Yards Per Game Allowed (meeeglesz az a 100 futott yard)
71.7
105.3
Points Per Game Allowed (naegy ilyen végeredménnyel ki is békülnék 😉)
15.0
22.3


THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Palmer ma már nem is edzett, és a korábbi gyakorlásoktól romlott is a válla, szóval szinte biztosan nem láthatjuk egy jó darabig.
Nagyon kíváncsi leszek hogy Stanton mennyit fejlődött a bye week alatt, még az is lehet hogy nem jártunk rosszul.
Szerintem Palmernek ez az utolsó éve, szóval érdekes lesz mit hoznak ki Loganből, mert benne lehet potenciál.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Közben nagyon úgy néz ki hogy Denverben is Stanton kezd majd.
Szerintem talán még jobb is így, én vereséggel kalkuláltam erre a hétre, ha kikapunk nincs tragédia, Stantonnak viszont itt a nagy lehetőség, ha ezt a meccset hoznánk vele, szerintem Arians nem rakná vissza Palmert.
Manningtől egyébként nagyon félek, szét leszünk dobálva a 10-15 yardos bombáival.Kexandro
Szerintem ki fogunk találni valamit, hogy tudjuk Manninget semlegesíteni. Véleményem szerint lesznek új blitz sémák, és azzal próbáljuk meglepni az öreget. Bízom a csapatban, itt a nagy lehetőség a kiugrásra. Kis szerencsével játszhatunk egy szoros meccset, vagy akár a győzelem is benne lehet.😊Leon78
Nem Manninget hanem JT-t kell kikapcsolni és ez bebizonyosodott már néhányszor hogy a lassú LB-ink képtelenek levédekezni egy jobb TE-t. Jó fal van Payton előtt és azzal a komoly passrushal amit produkálunk nem nagyon fogunk tudni nyomást gyakorolni rá. Szana szét fognak passzolni. Nem kell csodát várni, ez sima zakó lesz, de sztem ez simán elfogadható. Egy esélyünk van ha össze tudunk hozni egy lowscore meccset rengeteg futással.silent7939
A denveri fal is kifoghat gyenge napot, úgyhogy én nem nagyon aggódok, nyerünk és kész.😊 Azért kíváncsi vagyok ki fogja majd JT-t. Szerintetek Méhészborzunk meg tudná fogni, vagy ez lehetetlen küldetés?Leon78
Ezt ugye nem mondod komolyan? Az előző szezonban próbálkoztak, láttuk mi volt az eredménye. Van köztük vagy 15kg és 20 centi különbség... esélytelen.... csak a magasságkülönbségnek köszönhetően alapból vert helyzetből indulna Matyi. Ráadásul a TE-t nem S-el szokták levédekezni hanem LB-el.

Félre ne értsd, nem károgás de nem nekünk áll a zászló. természetesen örülök ha nyerünk, de ha kikapunk akkor sem leszek bosszús.

Én egy dolgot szeretnék látni... PASSRUSH-t!!!silent7939
Az lehet, hogy LB-vel kell levédekezni, de sebességben egyik Lb sem tud vele lépést tartani, ezért gondoltam, hogy valamelyik S lehet az aki esetleg meg tudná fogni, hellyel közzel. Valóban DB jobb esélyekkel indul, igaza van Andree-nak. Egyébként az előző meccsen is az esetek nagy százalékában 4 elkapóval állt fel a denver, ami pedig eléggé feladhatja a leckét.
Na mindegy én bízok a győzelemben. 😊

Akár Bethel is foghatná JT-t, ha nem is magas, de legalább nagyot tud ugrani 😊
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Hát igen, a Denvertől hiába vesszük el a futójátékukat, amúgy sem számolnak vele. 😀 Sajnos tényleg elég szar lesz, ahogy a Welker-JT-Sanders trió szedegeti majd a folyamatos 6-7 yardokat. Amiben bízhatunk az egy-két elcsípett passz, vagy fumble. Gondolom Buccannon végig bent lesz és felváltva próbálkoznak majd JT-n. Nagyon fizikálisan kell játszanunk az elkapók ellen és remélni, hogy nem dobálnak szét minket zászlóval. Ebben látom az egyetlen esélyt így pass rush nélkül.

Támadásban jöhetnek a sok futással megspékelt, hosszú driveok. Most nem kell mély bombákat dobálni, mert 2-3 elvesztett labda vagy 3&out szinte biztosan a meccs végét jelenti.
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Egy Denver elleni L abszolút elfogadható lenne szerintem, utána viszont olyan meccsek jönnek, amik hozhatók. Félidőre még egy álomszerű 7-1 is összejöhet 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Közben nagyon úgy néz ki hogy Denverben is Stanton kezd majd.
Szerintem talán még jobb is így, én vereséggel kalkuláltam erre a hétre, ha kikapunk nincs tragédia, Stantonnak viszont itt a nagy lehetőség, ha ezt a meccset hoznánk vele, szerintem Arians nem rakná vissza Palmert.
Manningtől egyébként nagyon félek, szét leszünk dobálva a 10-15 yardos bombáival.Kexandro
Szerintem ki fogunk találni valamit, hogy tudjuk Manninget semlegesíteni. Véleményem szerint lesznek új blitz sémák, és azzal próbáljuk meglepni az öreget. Bízom a csapatban, itt a nagy lehetőség a kiugrásra. Kis szerencsével játszhatunk egy szoros meccset, vagy akár a győzelem is benne lehet.😊Leon78
Nem Manninget hanem JT-t kell kikapcsolni és ez bebizonyosodott már néhányszor hogy a lassú LB-ink képtelenek levédekezni egy jobb TE-t. Jó fal van Payton előtt és azzal a komoly passrushal amit produkálunk nem nagyon fogunk tudni nyomást gyakorolni rá. Szana szét fognak passzolni. Nem kell csodát várni, ez sima zakó lesz, de sztem ez simán elfogadható. Egy esélyünk van ha össze tudunk hozni egy lowscore meccset rengeteg futással.silent7939
A denveri fal is kifoghat gyenge napot, úgyhogy én nem nagyon aggódok, nyerünk és kész.😊 Azért kíváncsi vagyok ki fogja majd JT-t. Szerintetek Méhészborzunk meg tudná fogni, vagy ez lehetetlen küldetés?Leon78
Ezt ugye nem mondod komolyan? Az előző szezonban próbálkoztak, láttuk mi volt az eredménye. Van köztük vagy 15kg és 20 centi különbség... esélytelen.... csak a magasságkülönbségnek köszönhetően alapból vert helyzetből indulna Matyi. Ráadásul a TE-t nem S-el szokták levédekezni hanem LB-el.

Félre ne értsd, nem károgás de nem nekünk áll a zászló. természetesen örülök ha nyerünk, de ha kikapunk akkor sem leszek bosszús.

Én egy dolgot szeretnék látni... PASSRUSH-t!!!
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Közben nagyon úgy néz ki hogy Denverben is Stanton kezd majd.
Szerintem talán még jobb is így, én vereséggel kalkuláltam erre a hétre, ha kikapunk nincs tragédia, Stantonnak viszont itt a nagy lehetőség, ha ezt a meccset hoznánk vele, szerintem Arians nem rakná vissza Palmert.
Manningtől egyébként nagyon félek, szét leszünk dobálva a 10-15 yardos bombáival.Kexandro
Szerintem ki fogunk találni valamit, hogy tudjuk Manninget semlegesíteni. Véleményem szerint lesznek új blitz sémák, és azzal próbáljuk meglepni az öreget. Bízom a csapatban, itt a nagy lehetőség a kiugrásra. Kis szerencsével játszhatunk egy szoros meccset, vagy akár a győzelem is benne lehet.😊Leon78
Nem Manninget hanem JT-t kell kikapcsolni és ez bebizonyosodott már néhányszor hogy a lassú LB-ink képtelenek levédekezni egy jobb TE-t. Jó fal van Payton előtt és azzal a komoly passrushal amit produkálunk nem nagyon fogunk tudni nyomást gyakorolni rá. Szana szét fognak passzolni. Nem kell csodát várni, ez sima zakó lesz, de sztem ez simán elfogadható. Egy esélyünk van ha össze tudunk hozni egy lowscore meccset rengeteg futással.silent7939
A denveri fal is kifoghat gyenge napot, úgyhogy én nem nagyon aggódok, nyerünk és kész.😊 Azért kíváncsi vagyok ki fogja majd JT-t. Szerintetek Méhészborzunk meg tudná fogni, vagy ez lehetetlen küldetés?