NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Közben nagyon úgy néz ki hogy Denverben is Stanton kezd majd.
Szerintem talán még jobb is így, én vereséggel kalkuláltam erre a hétre, ha kikapunk nincs tragédia, Stantonnak viszont itt a nagy lehetőség, ha ezt a meccset hoznánk vele, szerintem Arians nem rakná vissza Palmert.
Manningtől egyébként nagyon félek, szét leszünk dobálva a 10-15 yardos bombáival.Kexandro
Szerintem ki fogunk találni valamit, hogy tudjuk Manninget semlegesíteni. Véleményem szerint lesznek új blitz sémák, és azzal próbáljuk meglepni az öreget. Bízom a csapatban, itt a nagy lehetőség a kiugrásra. Kis szerencsével játszhatunk egy szoros meccset, vagy akár a győzelem is benne lehet.😊Leon78
Nem Manninget hanem JT-t kell kikapcsolni és ez bebizonyosodott már néhányszor hogy a lassú LB-ink képtelenek levédekezni egy jobb TE-t. Jó fal van Payton előtt és azzal a komoly passrushal amit produkálunk nem nagyon fogunk tudni nyomást gyakorolni rá. Szana szét fognak passzolni. Nem kell csodát várni, ez sima zakó lesz, de sztem ez simán elfogadható. Egy esélyünk van ha össze tudunk hozni egy lowscore meccset rengeteg futással.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Közben nagyon úgy néz ki hogy Denverben is Stanton kezd majd.
Szerintem talán még jobb is így, én vereséggel kalkuláltam erre a hétre, ha kikapunk nincs tragédia, Stantonnak viszont itt a nagy lehetőség, ha ezt a meccset hoznánk vele, szerintem Arians nem rakná vissza Palmert.
Manningtől egyébként nagyon félek, szét leszünk dobálva a 10-15 yardos bombáival.Kexandro
Szerintem ki fogunk találni valamit, hogy tudjuk Manninget semlegesíteni. Véleményem szerint lesznek új blitz sémák, és azzal próbáljuk meglepni az öreget. Bízom a csapatban, itt a nagy lehetőség a kiugrásra. Kis szerencsével játszhatunk egy szoros meccset, vagy akár a győzelem is benne lehet.😊
több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Közben nagyon úgy néz ki hogy Denverben is Stanton kezd majd.
Szerintem talán még jobb is így, én vereséggel kalkuláltam erre a hétre, ha kikapunk nincs tragédia, Stantonnak viszont itt a nagy lehetőség, ha ezt a meccset hoznánk vele, szerintem Arians nem rakná vissza Palmert.
Manningtől egyébként nagyon félek, szét leszünk dobálva a 10-15 yardos bombáival.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
képben vagyunk, mint Mona Lisa 😊 csak maradjunk is ott...
Cardinals (3-0-0) Proj: 1st Seed
 www.nfl.com/playoffs/playoff-pictureCardinalis
Kár még ilyennel foglalkozni.... nagyon messze van mégsilent7939
dekáááár... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
képben vagyunk, mint Mona Lisa 😊 csak maradjunk is ott...
Cardinals (3-0-0) Proj: 1st Seed
 www.nfl.com/playoffs/playoff-pictureCardinalis
Kár még ilyennel foglalkozni.... nagyon messze van még
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
képben vagyunk, mint Mona Lisa 😊 csak maradjunk is ott...
Cardinals (3-0-0) Proj: 1st Seed
 www.nfl.com/playoffs/playoff-picture

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
megyünk mi még Londonba Cardinals meccsre 😊
"Cardinals president Michael Bidwill attended the NFL’s London game over the weekend between the Raiders and Dolphins. The idea was to see first-hand what the league is doing in England as they export a few games there each year. Interestingly, he told fans there as he sat on a panel discussion (reported by MMQB.com) he would like the Cardinals to play in London again — they played a preseason game there in 1983, opening the exhibition schedule against the Vikings — but “as the visiting team.”"

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Jobb ha nem eresztenek le és felkészülnek rendesen a srácok a bye week alatt, mert a Broncos elleni meccset adja a Sport TV. 😊Fucu
És még lesz egy TNF is ha minden igaz.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Jobb ha nem eresztenek le és felkészülnek rendesen a srácok a bye week alatt, mert a Broncos elleni meccset adja a Sport TV. 😊Fucu
Most nem érzem megoldhatatlannak... Kell hozzá Palmer és az hogy a D kiiktassa JT-t. Ja és tartsuk a padon PM-et. 😀silent7939
De kapósak lettünk. 😊
Jó lenne egy olyan meglepi, mint tavalyelőtt a New England elleni meccsen. 😊 D Wash is sajnálhatja, hogy nem játszhat. Basszus milyen lenne akkor a védelem, brutál. Foote és Wash abálnák az ellenfelet az tuti, remélem nem rakják ki a nyáron. 😕
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jobb ha nem eresztenek le és felkészülnek rendesen a srácok a bye week alatt, mert a Broncos elleni meccset adja a Sport TV. 😊Fucu
Most nem érzem megoldhatatlannak... Kell hozzá Palmer és az hogy a D kiiktassa JT-t. Ja és tartsuk a padon PM-et. 😀
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jobb ha nem eresztenek le és felkészülnek rendesen a srácok a bye week alatt, mert a Broncos elleni meccset adja a Sport TV. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mivel a csávó szezonbérletes, így Dockett az egyik Pro Bowl mezét adta oda neki. Nagy forma 😊
 www.azcentral.com/story/sports/heat-index/2014/09/24/darnell-dockett-meets-fan-who-helped-security-guard-during-brawl/16138367/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
catattack 3 520
Köszi a választ Fucu. A bunyóról nincs video? Vagy mindenhol fent van, csak én vagyok vak?Spory
 www.dailymail.co.uk/news/article-2765939/Ugly-brawl-breaks-NFL-clash-San-Francisco-49ers-Arizona-Cardinals-leaving-stadium-spattered-blood-female-fans-involved.html
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Köszi a választ Fucu. A bunyóról nincs video? Vagy mindenhol fent van, csak én vagyok vak?Spory
A niners topicban megtalálod a linket 😊
több mint 10 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Köszi a választ Fucu. A bunyóról nincs video? Vagy mindenhol fent van, csak én vagyok vak?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Dockett keresi a 90-es mezben lévő embert a bunyós videóról mert segített a biztonsági őrnek, és adna neki jegyet 😊Dexxter Tailor
komoly kis bunyó volt fröccsent a vér is.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000399508/article/nfl-power-rankings-week-4-bengals-at-no-1-packers-slip

Power Ranking 3. hely ^ ^ . Sok jelentősége nyilván nincs, és egyébként is irreális perpill, de jó ezt látni 😊.Kexandro
Most néztem meg a SF elleni meccseteket, atomok vagytok nagyon! Nem irreális egyáltalán, a mi 2. helyünk irreálisabb. Gratpicksix
Köszönjük szépen, október 27.-re kiderül melyik az irreálisabb 😊
több mint 10 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000399508/article/nfl-power-rankings-week-4-bengals-at-no-1-packers-slip

Power Ranking 3. hely ^ ^ . Sok jelentősége nyilván nincs, és egyébként is irreális perpill, de jó ezt látni 😊.Kexandro
Most néztem meg a SF elleni meccseteket, atomok vagytok nagyon! Nem irreális egyáltalán, a mi 2. helyünk irreálisabb. Grat

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/cdpjxxoquw7wbi11wmrg
NFL Power Rankings, Week 4: Bengals at No. 1; Packers slide
Through Week 3, the Bengals, Eagles and Cardinals stand alone at 3-0. Which squad staked its claim on the top spot in Elliot Harrison's Power Rankings? And how did the rest of the order shake out?


Power Ranking 3. hely ^ ^ . Sok jelentősége nyilván nincs, és egyébként is irreális perpill, de jó ezt látni 😊.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Drew Butler lett kivágva, gondolom már nem olyan súlyos Zasti sérülése


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowlesról egy cikk
 mmqb.si.com/2014/09/23/arizona-cardinals-defense-todd-bowles/

Grice a local product 😊
Lehet Parmele megy.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ezek szerint kevesebben ér fent lenni... Én azt hittem fix 11 embernek pályán kell lenni, ehelyett akkor max 11. És hol volt a maradék kettő?Spory
két OLB véletlenül leszaladt.

Dockett keresi a 90-es mezben lévő embert a bunyós videóról mert segített a biztonsági őrnek, és adna neki jegyet 😊
ez meg az év beszólása: Arians on Stanton saying he didn't know if Arians liked him in Indy: "I didn't. His wife's great, though." 😀😀
plusz érkezik a Chargers PSből Marion Grice, még nem tudni, ki fog menni


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Ezek szerint kevesebben ér fent lenni... Én azt hittem fix 11 embernek pályán kell lenni, ehelyett akkor max 11. És hol volt a maradék kettő?
több mint 10 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Stanton miatt - meg egyébként is - nektek drukkolok. Persze nem egy Kurt Warner, de legalább egykori oroszlán 😊

Simply the BEST!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jól van Cronak nincs ACL szakadása csak kisebb a sérülés.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter