NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az esetek (mert két nap kétszer volt kemény) júliusban történtek és sanszosan nem véletlenül került elő most.Fucu
Én is most olvastam utána. Na sebaj jöhet Taylor time, 4-iknek meg majd vadászunk egy FA-t.andree
Ott van PS-en Chris Rainey (akinek szintén volt asszonyverős ügye már korábban) és darabra meg is vagyunk.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Nem hittem volna, hogy örülni fogok a korai byenak, de most nagyon jó lesz 1 hét szünet, hogy rendbe tegyük magunkat. Akár 3-0, akár 2-1 lesz nagy gond szerencsére nincs.
több mint 10 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Most tűnik ki igazán, hogy kevés kivételtől eltekintve mennyire pontagyú barmok gyülekezete az NFL. Gondolná az ember, hogy elég az, ha a játékban levezetik a fölös energiákat és agresszivitást, illetve hogy ha már a játékhoz van némi intelligenciájuk, akkor az elég lesz ahhoz, hogy otthon is leessen nekik, hogy talán nőt meg gyereket (meg úgy általában senkit) nem verünk meg.csongi
Igen ez jogos, de azt tudni kell hogy az USA-ban és Kanadában ezt nagyon szigorúan veszik. Az öcsém kint él és Ő mesélte hogy konkrétan az utcán még csak nem is emelheted fel a hangod a gyerekeddel szemben mert egyből rád hívják a kopókat. Jó esetben egy szemtanú, de arra is van példa hogy maga a gyerek. Ott egy apai pofon vagy seggrecsapás is bűncselekménynek számít. Szerencsétlen öcsémék emiatt szopnak is a kölykeikkel mert mindent megtehetnek annak tudatában hogy úgysem lesznek "megfenyítve". Alapvetően nem védeni akarom őket, mert eddigi pályafutásom során nekem sem volt még szükségem rá hogy elfenekeljem a lányomat mert van tekintélye a hangomnak is, csak pusztán arra akartam rávilágítani hogy ott már egy atyai pofon is bűn. Így nem meglepő hogy sorra derülnek ki a túlkapások.
Rice esete egyértelmű volt mert volt felvétel és meg is érdemli amit majd kap. Mindemellett természetesen mélységesen elítélem a tettlegességet főleg gyerek és asszony ügyben.silent7939
 www.dailymotion.com/video/x195o2d_south-park-s04e16-the-wacky-molestation-adventure_fun

| de hát demokratizáltam Kubát 😊 |



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most tűnik ki igazán, hogy kevés kivételtől eltekintve mennyire pontagyú barmok gyülekezete az NFL. Gondolná az ember, hogy elég az, ha a játékban levezetik a fölös energiákat és agresszivitást, illetve hogy ha már a játékhoz van némi intelligenciájuk, akkor az elég lesz ahhoz, hogy otthon is leessen nekik, hogy talán nőt meg gyereket (meg úgy általában senkit) nem verünk meg.csongi
Igen ez jogos, de azt tudni kell hogy az USA-ban és Kanadában ezt nagyon szigorúan veszik. Az öcsém kint él és Ő mesélte hogy konkrétan az utcán még csak nem is emelheted fel a hangod a gyerekeddel szemben mert egyből rád hívják a kopókat. Jó esetben egy szemtanú, de arra is van példa hogy maga a gyerek. Ott egy apai pofon vagy seggrecsapás is bűncselekménynek számít. Szerencsétlen öcsémék emiatt szopnak is a kölykeikkel mert mindent megtehetnek annak tudatában hogy úgysem lesznek "megfenyítve". Alapvetően nem védeni akarom őket, mert eddigi pályafutásom során nekem sem volt még szükségem rá hogy elfenekeljem a lányomat mert van tekintélye a hangomnak is, csak pusztán arra akartam rávilágítani hogy ott már egy atyai pofon is bűn. Így nem meglepő hogy sorra derülnek ki a túlkapások.
Rice esete egyértelmű volt mert volt felvétel és meg is érdemli amit majd kap. Mindemellett természetesen mélységesen elítélem a tettlegességet főleg gyerek és asszony ügyben.
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Most tűnik ki igazán, hogy kevés kivételtől eltekintve mennyire pontagyú barmok gyülekezete az NFL. Gondolná az ember, hogy elég az, ha a játékban levezetik a fölös energiákat és agresszivitást, illetve hogy ha már a játékhoz van némi intelligenciájuk, akkor az elég lesz ahhoz, hogy otthon is leessen nekik, hogy talán nőt meg gyereket (meg úgy általában senkit) nem verünk meg.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Az esetek (mert két nap kétszer volt kemény) júliusban történtek és sanszosan nem véletlenül került elő most.Fucu
Én is most olvastam utána. Na sebaj jöhet Taylor time, 4-iknek meg majd vadászunk egy FA-t.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az esetek (mert két nap kétszer volt kemény) júliusban történtek és sanszosan nem véletlenül került elő most.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
fuck... mit(nem) tolnak ezek vazze, hogy így bekattannak tőle... vagy alapból ennyire elb@szottak... 😕

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mégis mennyire kell hülyének lenni ahhoz, hogy ilyen ügyek árnyékában, valaki nekiálljon leverni egy nőt meg egy gyereket? Dwyer kb első számú futó lett Ellington mellett, erre képes elbaszni. kb a 7. kezdő játékosunk, aki kiesik.andree
Na ez fasza....
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Mégis mennyire kell hülyének lenni ahhoz, hogy ilyen ügyek árnyékában, valaki nekiálljon leverni egy nőt meg egy gyereket? Dwyer kb első számú futó lett Ellington mellett, erre képes elbaszni. kb a 7. kezdő játékosunk, aki kiesik.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 993 — no es importante
Release from Phoenix PD lists 2 victims - a 27-yo female and an 18-mo old child.

Rice+AP kombó, komolyan mintha szándékosan történt volna az elmúlt napok után ez az eset...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
@RapSheet

#Cardinals RB Jonathan Dwyer being questioned for a potential domestic violence incident, I’m told. No arrest yet. Status remains unchanged



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Dwyer családon belüli erőszak?

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
valaki mondja már meg ez a gyenge forma honnan jön? 😀petey
gondolom a Bears elleni leolvadás miatt. Amúgy is szarok vagytok 😀Fucu
és akik a szartól kikapnak majd azoknak mi lesz a titulusuk? 😀Josszi
de nem fogunk kikapni 😊

Petey: telitalálat, óóóriási ez a videó még mindig 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
valaki mondja már meg ez a gyenge forma honnan jön? 😀petey
gondolom a Bears elleni leolvadás miatt. Amúgy is szarok vagytok 😀Fucu
és akik a szartól kikapnak majd azoknak mi lesz a titulusuk? 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
valaki mondja már meg ez a gyenge forma honnan jön? 😀petey
gondolom a Bears elleni leolvadás miatt. Amúgy is szarok vagytok 😀Fucu

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Most nézem hogy mindenkit felmentettek, még Gordon is játszhat 6 meccset de Washington továbbra is 1 évig még nem játszhat, pedig ő sem csinált durvábbat mint Josh. Lehet hogy a nő ügy miatt, köcsögség lenne?!Ka'deemCarey25
asszonycsapkodás nagyon kényes téma mostanság.Natloz
az ex csapkodás egy külön ügy, azért még nem szabtak ki rá büntetést.
Nem tudjuk, miért kapta Washington az 1 év eltiltást (Darren Urban írta, most, hogy Ő sem tudja a részleteket), de biztos nem olyanért mint Gordon, Welker, Bailey vagy Scandrick.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
valaki mondja már meg ez a gyenge forma honnan jön? 😀petey
gondolom a Bears elleni leolvadás miatt. Amúgy is szarok vagytok 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Most nézem hogy mindenkit felmentettek, még Gordon is játszhat 6 meccset de Washington továbbra is 1 évig még nem játszhat, pedig ő sem csinált durvábbat mint Josh. Lehet hogy a nő ügy miatt, köcsögség lenne?!Ka'deemCarey25
asszonycsapkodás nagyon kényes téma mostanság.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 10 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Most nézem hogy mindenkit felmentettek, még Gordon is játszhat 6 meccset de Washington továbbra is 1 évig még nem játszhat, pedig ő sem csinált durvábbat mint Josh. Lehet hogy a nő ügy miatt, köcsögség lenne?!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
valaki mondja már meg ez a gyenge forma honnan jön? 😀

több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A Frisco ellen is Stanton játszik?silent7939
Remélem nem 😊 Leon78
miért?Fucu
Mert Palmer jobb, vagy szerinted nem? 😊Leon78
Persze, hogy jobb, de Stanton korrektül lehozta ezt a meccset. Szerintem a Niners ellen Stanton fog játszani, majd jön a bye week és utána már Palmer irányít. Nem kell elsietni azt a sérülést Pamernek.Fucu
Palmer nélkül kb semmi esélyünk szerintem. Stanton baromira nem képes kezelni a nyomást, megint lesz pár sack, és a passzai sem olyan pontosak, illetve sokszor dob oda, ahova nem kéne. Az, hogy a Giants ellen nem volt INT meg lost fumble, nem jelenti azt hogy a jóval erősebb Niners D ellen sem lesz.csongi
Szerintem meg van esélyünk vele is. Ha egész héten az első csapattal edz (elméletileg a második hét sorozatban), akkor javul az összhang. Jobban érzi majd a falat, meg a nyomást. Egy labdabiztos játékot kell hoznia és meglehet.Fucu
na jó, a hazai pálya meg az aranyásók gyenge formája ad némi esélyt
de már a 2-1 is tényleg jó eredmény szerintem a bye előtt, egy 3-0 csak bónusz lenne
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Szimplán már attól erősebb a csapat, hogy megvolt a tanulóév. Tavaly az első 8 meccs nagyon szenvedős volt, idén a személyi gondokkal együtt is sokkal jobban muzsikál a csapat. A támadófal nagyon sokat lépett előre. Hiába hibázgat Massie vagy talál be egy-egy pass rush, teljesen megváltozott a támadójátékunk, így hogy nem kell minden playben pislogni az irányítónak, hogy mikor fogják kiverni a kezéből a labdát. A futójáték is simábban indul mint tavaly. 3rd downokban végre nagyon sokkal jobbak vagyunk. Köszönhetően a jó falnak és a 2-3 új célpontnak, akik teljesen új képességekkel bővítették ki Arians lehetőségeit.

A védelembe visszatér nemsokára Matyi, és folyamatában épül be két fiatal. Még ezzel együtt se tűnik rossznak, pedig az egyik meccsen még PP is teljesen vakon volt.

Szóval összességében sztem egyértelműen erősebb a csapat mint a tavalyi.andree
Andree a szívemből szóltál, végre valaki egyetért velem, ennél jobban én sem fogalmazhattam volna. stb stb 😊😊Leon78
pár éve is 4-0-val indultatok aztán mi lett a vége 😛 na komolyan, nem tudom mit várok ettől a 2 csapattól a vasárnapi meccsen, mivel nem sok olyat mutattak amivel meg lehet győzni hogy melyik a jobb. nálunk a pass rush nem létező fogalom ALdon/Bow kiesésével, viszont a Run D-t összerántottuk 1 hét alatt, ellenetek ez a kulcs, mert Stanton mint QB nem rémít meg senkit. így teletömjük a boxot, és tuti próbálunk blitzelni.
a Cards állat módon fogja a futást, kívánvcsi leszek Kap mit alkot. Crabtree eddig zsebre rakta PP-t minden meccsen 😉
Palmerrel nagyobb esély lenne, de ha megy a futásotok akkor bajban leszünk. illetve ha megint TO parádét rendez az offenz.
egy biztos, az eredménykövető fun lesz. Silent színi fogom a véred (L)petey
Remélem hogy nem most vasárnap találtok magatokra 😉
Így hogy Stanton kezd, már nem érzem annyira esélyesnek magunkat. Mellesleg ha szopunk egy kiélezett meccsen az sem fog zavarni mert egy általam nem várt W-t már behúztunk az első héten. ha 2-1-el megyünk Bye-ra nem fogok sírni, de ha 3-0-val akkor bebaszok rendesen 😀

A vérszívás meg jöhet... tudod hogy állom 😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
Szimplán már attól erősebb a csapat, hogy megvolt a tanulóév. Tavaly az első 8 meccs nagyon szenvedős volt, idén a személyi gondokkal együtt is sokkal jobban muzsikál a csapat. A támadófal nagyon sokat lépett előre. Hiába hibázgat Massie vagy talál be egy-egy pass rush, teljesen megváltozott a támadójátékunk, így hogy nem kell minden playben pislogni az irányítónak, hogy mikor fogják kiverni a kezéből a labdát. A futójáték is simábban indul mint tavaly. 3rd downokban végre nagyon sokkal jobbak vagyunk. Köszönhetően a jó falnak és a 2-3 új célpontnak, akik teljesen új képességekkel bővítették ki Arians lehetőségeit.

A védelembe visszatér nemsokára Matyi, és folyamatában épül be két fiatal. Még ezzel együtt se tűnik rossznak, pedig az egyik meccsen még PP is teljesen vakon volt.

Szóval összességében sztem egyértelműen erősebb a csapat mint a tavalyi.andree
Andree a szívemből szóltál, végre valaki egyetért velem, ennél jobban én sem fogalmazhattam volna. stb stb 😊😊Leon78
pár éve is 4-0-val indultatok aztán mi lett a vége 😛 na komolyan, nem tudom mit várok ettől a 2 csapattól a vasárnapi meccsen, mivel nem sok olyat mutattak amivel meg lehet győzni hogy melyik a jobb. nálunk a pass rush nem létező fogalom ALdon/Bow kiesésével, viszont a Run D-t összerántottuk 1 hét alatt, ellenetek ez a kulcs, mert Stanton mint QB nem rémít meg senkit. így teletömjük a boxot, és tuti próbálunk blitzelni.
a Cards állat módon fogja a futást, kívánvcsi leszek Kap mit alkot. Crabtree eddig zsebre rakta PP-t minden meccsen 😉
Palmerrel nagyobb esély lenne, de ha megy a futásotok akkor bajban leszünk. illetve ha megint TO parádét rendez az offenz.
egy biztos, az eredménykövető fun lesz. Silent színi fogom a véred (L)

több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Abrahamunk még nem 100-as... 😕 "...coach Bruce Arians said linebacker John Abraham did not pass his concussion protocol test Tuesday. Until he does, of course, he cannot play. Arians said he will try again Wednesday, but there is a real possibility Abraham will not be back until after the bye."
és Palmerünk sem... “Could be a day, could be a month,” Arians said.

THIS IS THE WAY