NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
Tök jó nézni, hogy itt szívóztok egymással, hogy melyik csapat a jobb. Ezért el is húzok sörözni egy "Aranyásó" haverral. XD

ui: Azért remélem megpakoljuk őket, de keresztbe tett ujjakkal fogom nézni a meccset. 😊Rozo
itt legalább lehet 😉
áh, Stanton nyüszíteni fog az életéért. ki a backup QB backupja itt? 😀

több mint 10 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Tök jó nézni, hogy itt szívóztok egymással, hogy melyik csapat a jobb. Ezért el is húzok sörözni egy "Aranyásó" haverral. XD

ui: Azért remélem megpakoljuk őket, de keresztbe tett ujjakkal fogom nézni a meccset. 😊
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jól értem, hogy Abraham nem vonult vissza, visszajött elrontani 2 tesztet, hogy aztán felvegye a fizetését IR-en?andree
röviden, tömören igen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Jól értem, hogy Abraham nem vonult vissza, visszajött elrontani 2 tesztet, hogy aztán felvegye a fizetését IR-en?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Arians:
- Stanton a kezdő vasárnap
- Parmele kapja meg Dwyer feladatát a rövid yardos és goal line szituációknál
- Abraham orvosai azt tanácsolták neki, hogy egy évet hagyjon ki, mindenképp. Valószínűleg visszavonul.
- Rucker ma már edzett limitáltan, vasárnap meccs előtt döntik el játszik-e.Fucu
Jó hírek nincsenek? 😊Leon78
egyet sem találtál? meglepő.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Arians:
- Stanton a kezdő vasárnap
- Parmele kapja meg Dwyer feladatát a rövid yardos és goal line szituációknál
- Abraham orvosai azt tanácsolták neki, hogy egy évet hagyjon ki, mindenképp. Valószínűleg visszavonul.
- Rucker ma már edzett limitáltan, vasárnap meccs előtt döntik el játszik-e.Fucu
Jó hírek nincsenek? 😊
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Arians:
- Stanton a kezdő vasárnap
- Parmele kapja meg Dwyer feladatát a rövid yardos és goal line szituációknál
- Abraham orvosai azt tanácsolták neki, hogy egy évet hagyjon ki, mindenképp. Valószínűleg visszavonul.
- Rucker ma már edzett limitáltan, vasárnap meccs előtt döntik el játszik-e.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
Ginn nálunk is visszavitt egy puntot és kickoffot TD-re egyszer, igaz az 1 meccsen belül, aztán eltűnt a szezon hátralevő részére 😀petey
Anno még nálunk is tolt egy ilyet.
Lehet mindenhol eljátssza ezt és továbbáll, bár a Panthers-nél ez nem sikerült. 😛danyly
mondjuk lehet mert meglepte hogy WR-ként használták 😀

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ginn nálunk is visszavitt egy puntot és kickoffot TD-re egyszer, igaz az 1 meccsen belül, aztán eltűnt a szezon hátralevő részére 😀petey
Anno még nálunk is tolt egy ilyet.
Lehet mindenhol eljátssza ezt és továbbáll, bár a Panthers-nél ez nem sikerült. 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Amúgy mi tudtuk, hogy egy mentálisan sérült retardáltat hozunk 2. számú futónak?andree
az már akkor látszott amikor aláírt egy futottak még csapathoz 😀Josszi
Még keresem a comebacket, de szerintem inkább megvárom a második félidőt.andree
lol sajnos ez talált süllyedt

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
végre volt időm megnézni mindkét meccset, a futás elleni D még mindig állat, passzsiettetés nincs, a secondaryben meg Johnson és Powers elég bénácska volt, jöhetne már Honey Badger 😊 Bucannon játéka tetszett, meg Foote is egy állat lesz. Palmer az első meccsen nagyon tetszett, látszik, hogy hozzászokott, beletanult Arians offensébe. ha a hétvégén sem játszik, nem lesz nagy gáz, Stanton game managernek tökéletes, csak szabaduljon hamarabb a labdától. az o-line is jó, de futásblokkolásban van még mit javítani. elkapók, futók, te-k jók, kíváncsi vagyok ki fog több lasztit kapni Dwyer helyett.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Amúgy mi tudtuk, hogy egy mentálisan sérült retardáltat hozunk 2. számú futónak?andree
az már akkor látszott amikor aláírt egy futottak még csapathoz 😀Josszi
Még keresem a comebacket, de szerintem inkább megvárom a második félidőt.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
nyomjátok

vasárnap van már :cool:

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Amúgy mi tudtuk, hogy egy mentálisan sérült retardáltat hozunk 2. számú futónak?andree
az már akkor látszott amikor aláírt egy futottak még csapathoz 😀Josszi
Na ez a futottak még csapat fogja a ti császár csapatotokat megverni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
És hogy a mai nap se menjen el hírek nélkül, John Abraham IR listára került az agyrázkódása miatt, szerintem neki ennyi volt a foci sajnos.
A pass rush tehát nem változik (továbbra is harmat gyenge), viszont újra leigazoltuk Drew Butlert, sanszos, hogy megint Ő fog puntolni, mert Zasti tegnap kihagyta az edzést.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Amúgy mi tudtuk, hogy egy mentálisan sérült retardáltat hozunk 2. számú futónak?andree
az már akkor látszott amikor aláírt egy futottak még csapathoz 😀Josszi
Valamit benéztél mert nem nálatok játszott hanem nálunk 😀
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Már vártam ezt a meccset, gondoltam szakítok rá időt, felmérem mégis a csoport hogyan alakulhat, de most látom,hogy 20 perces eltéréssel egy sávban lesz a mi meccsünkkel. Amúgy hajrá Cards 😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Amúgy mi tudtuk, hogy egy mentálisan sérült retardáltat hozunk 2. számú futónak?andree
az már akkor látszott amikor aláírt egy futottak még csapathoz 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Ginn nálunk is visszavitt egy puntot és kickoffot TD-re egyszer, igaz az 1 meccsen belül, aztán eltűnt a szezon hátralevő részére 😀petey
nálunk azért ennél jobban szuperál az ST 😀

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Most tűnik ki igazán, hogy kevés kivételtől eltekintve mennyire pontagyú barmok gyülekezete az NFL. Gondolná az ember, hogy elég az, ha a játékban levezetik a fölös energiákat és agresszivitást, illetve hogy ha már a játékhoz van némi intelligenciájuk, akkor az elég lesz ahhoz, hogy otthon is leessen nekik, hogy talán nőt meg gyereket (meg úgy általában senkit) nem verünk meg.csongi
Igen ez jogos, de azt tudni kell hogy az USA-ban és Kanadában ezt nagyon szigorúan veszik. Az öcsém kint él és Ő mesélte hogy konkrétan az utcán még csak nem is emelheted fel a hangod a gyerekeddel szemben mert egyből rád hívják a kopókat. Jó esetben egy szemtanú, de arra is van példa hogy maga a gyerek. Ott egy apai pofon vagy seggrecsapás is bűncselekménynek számít. Szerencsétlen öcsémék emiatt szopnak is a kölykeikkel mert mindent megtehetnek annak tudatában hogy úgysem lesznek "megfenyítve". Alapvetően nem védeni akarom őket, mert eddigi pályafutásom során nekem sem volt még szükségem rá hogy elfenekeljem a lányomat mert van tekintélye a hangomnak is, csak pusztán arra akartam rávilágítani hogy ott már egy atyai pofon is bűn. Így nem meglepő hogy sorra derülnek ki a túlkapások.
Rice esete egyértelmű volt mert volt felvétel és meg is érdemli amit majd kap. Mindemellett természetesen mélységesen elítélem a tettlegességet főleg gyerek és asszony ügyben.silent7939
Persze ez is benne van, de azért tudjuk jól, hogy ha már csak veréssel tud valaki tekintélyt szerezni vagy érvelni, akkor ott gáz van. A nevelésben pláne. Svédországban is elég durván honorálják a családi erőszakot, nem is lehet pofozkodni, de ennek ellenére nem látni elvetemült, neveletlen svéd gyerekeket tombolni.
Na off vége, amúgy is mint Fucu írja nem ez volt a lényeg Dwyernél, ő ezek szerint tényleg a pontagyúak táborát erősíti a ligában...
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
Ginn nálunk is visszavitt egy puntot és kickoffot TD-re egyszer, igaz az 1 meccsen belül, aztán eltűnt a szezon hátralevő részére 😀

több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
gondoltam itt is megér egy bejegyzést, hogy Teddy múlt heti teljesítményét emígyen honorálták 😊
"The 71-yard punt return of Ted Ginn Sunday earned him NFC special teams player of the week honors.
It was the first NFC Player of the Week honor of the season for the Cardinals. They had four – quarterback Carson Palmer on offense, linebacker John Abraham and cornerback Patrick Peterson on defense and kicker Jay Feely on special teams – in 2013."


amúgymeg meglepetésszagú mákos ARI győzelmet érzek a levegőben… 😉 a Gore futásokat majd simán blokkolja a D-énk, Kaepernicknek beköszön majd néhány INT-tel a NO FLY ZONE, amiből legalább 1 TD-lesz, az ST pedig majd labdát és TD-t szerez megint, CatMan lő majd pár gólt és az O-nknak pedig majd csak az időt kell húznia 😀

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Amúgy mi tudtuk, hogy egy mentálisan sérült retardáltat hozunk 2. számú futónak?andree
Ask Arians

Viszont Rainey sem lesz 4. futó mivel kiraktuk a PS-ból és jött helyette Kerwynn Williams (na honnan? igen a Colts-nál volt.).
Dwyer a reserve/non gootball illness listre került tehát nem számít bele az 53-ba és a helyére érkezett Jalen Parmele, aki futó és az edzőtáborban a Cardsnál volt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Amúgy mi tudtuk, hogy egy mentálisan sérült retardáltat hozunk 2. számú futónak?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az esetek (mert két nap kétszer volt kemény) júliusban történtek és sanszosan nem véletlenül került elő most.Fucu
Én is most olvastam utána. Na sebaj jöhet Taylor time, 4-iknek meg majd vadászunk egy FA-t.andree
Na csak kiderült mi volt akkor. Dwyer dugni akart, asszony nem, majd megharapta a csávó nyelvét aki erre lefejelte. Asszony el a 17 hónapos gyerekkel. Ez volt az első nap. A nő visszament mert Dwyer küldött neki üzenetet, hogy nem akar többé élni és egy képet is amin egy kés volt. Nő és gyerek vissza, de másnap újra balhé. Dwyer megüti az asszonyt és cipőt dob a gyerekhez. Asszony el másik államba, majd feljelentés.
Ezt kicsit szebben írtam le facebookon 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter