NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Elég csak jól kell helyezkedni és rosszul kell blokkolni a rúgó csapatnak 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 990
Keresd a hibát játékunk következik.
Fucu
Kevesen vagyunk?silent7939
egy picit, kilencen.
és ez volt a blokkolt FG.Fucu
Ezek szerint a 9 is elég! Sokszor még a 11 se 😀
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Volt blokkolt FG? Jól átaludtam a második félidőt 😀silent7939
Nagybravó 😀
Tommy Kelly blokkolta a 45 yardos mezőnygól kísérletet.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Keresd a hibát játékunk következik.
Fucu
Kevesen vagyunk?silent7939
egy picit, kilencen.
és ez volt a blokkolt FG.Fucu
Volt blokkolt FG? Jól átaludtam a második félidőt 😀
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Keresd a hibát játékunk következik.
Fucu
Kevesen vagyunk?silent7939
egy picit, kilencen.
és ez volt a blokkolt FG.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Keresd a hibát játékunk következik.
Fucu
Kevesen vagyunk?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Keresd a hibát játékunk következik.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Cromartie megsérült, ne már.Súlyos?Ka'deemCarey25
a prognózisa jelenleg még nem ismert, de legalább a saját lábán hagyta el a pályát...Cardinalis
Öröm az ürömben...Ka'deemCarey25
ma lesz MRI, szóval ha szerencsénk van este megtudjuk mi van vele az Arians sajtótájékoztatóból, ha nincs szerencsénk akkor csak holnap.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Cromartie megsérült, ne már.Súlyos?Ka'deemCarey25
a prognózisa jelenleg még nem ismert, de legalább a saját lábán hagyta el a pályát...Cardinalis
Öröm az ürömben...
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Cromartie megsérült, ne már.Súlyos?Ka'deemCarey25
a prognózisa jelenleg még nem ismert, de legalább a saját lábán hagyta el a pályát...

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
megint hoztuk a kötelezőt 😉 3-0 jupppí! 😀
Stanton még csiszolódhatna kicsit (jééé, csak egyszem puntunk volt!), de egyre jobb, (W2: 14/29, 167YDS, 0 TD, 0 INT; W3: 18/33, 244YDS, 2 TD, 0 INT) van már TD-je és nincs még INT-je! Ellington után (18/62, jókor robban, jó helyen 😉) a második legjobb futóként 16 yardot össze is ficánkolt, a Ginn-féle trükkös játék pedig óriási volt 😊 a Red Zone Efficiency-n nem ártana azért javítani: 1/4 - 25%
Floyd (5/114) és J.Brown (4/52+2TD) nagyot játszott! Fitz-nek (3/34) is volt egy szép hulláma a végén meg egy csúnya fumblija…begyűrték szerencsétlent rendesen...
a D második félidős váltása elképesztő volt! Bowles for President! viszont Jefferson egyszem sackje kevéske… Cro kiesése gáz, de Matyink viszont kezd felpörögni 😉 futás ellen továbbra is rendben vagyunk, Gore (6/10) viszont a QB fickándozásokat nehezen kezeljük (Kaep 13/54…) ez gond lesz majd Wilsonnál is…
összességében nyugodt szívvel és nagy bizakodásokkal pihenhetnek a srácok a BYE alatt, GO CARDS! 😀
Cardinalis
Cromartie megsérült, ne már.Súlyos? Egyébként grat a csapatnak, idén jó esély van a PO-ra persze ha a további sérülések elkerülnek.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
egyértelműen Palmer a kezdő ha felépül. Ezt Arians már többször mondta.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
megint hoztuk a kötelezőt 😉 3-0 jupppí! 😀
Stanton még csiszolódhatna kicsit (jééé, csak egyszem puntunk volt!), de egyre jobb, (W2: 14/29, 167YDS, 0 TD, 0 INT; W3: 18/33, 244YDS, 2 TD, 0 INT) van már TD-je és nincs még INT-je! Ellington után (18/62, jókor robban, jó helyen 😉) a második legjobb futóként 16 yardot össze is ficánkolt, a Ginn-féle trükkös játék pedig óriási volt 😊 a Red Zone Efficiency-n nem ártana azért javítani: 1/4 - 25%
Floyd (5/114) és J.Brown (4/52+2TD) nagyot játszott! Fitz-nek (3/34) is volt egy szép hulláma a végén meg egy csúnya fumblija…begyűrték szerencsétlent rendesen...
a D második félidős váltása elképesztő volt! Bowles for President! viszont Jefferson egyszem sackje kevéske… Cro kiesése gáz, de Matyink viszont kezd felpörögni 😉 futás ellen továbbra is rendben vagyunk, Gore (6/10) viszont a QB fickándozásokat nehezen kezeljük (Kaep 13/54…) ez gond lesz majd Wilsonnál is…
összességében nyugodt szívvel és nagy bizakodásokkal pihenhetnek a srácok a BYE alatt, GO CARDS! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Jó meccs volt. 3-0 😊 Szerencsefaktor? Lehet, bár nem érzem olyan erősnek, első meccsen mi kaptunk pár értelmetlen zászlót, a Giants ellen csináltunk 4 turnovert, most meg jobban védekeztünk mi a 49ers és kaptunk pár ajándék zászlót, de előbb utóbb belejönnek a játékosok, hogy mit szabad és mit nem és utána szerintem sokkal kevesebb zázsló lesz a meccseken.. Most egyelőre jobban alkalmazkodtunk ehhez. Ennyi. Jók vagyunk, csak az a baj, hogy itt a 3. hét és ha még lesérül még pár kezdőjátékosunk akkor szerintem vékonyak lehetünk depth-ben.

Egyébként még arra leszek kiváncsi, hogyha Palmer nem jön rendbe még egy pár hétig és Stanton letol még 2-3 ilyen meccset akkor ki kezd QB poszton utána 😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
grat skacok. így tovább

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratulálok, megérdemeltétek, egy széteső csapat ellen ez elég volt, jobbak voltatok. Hókszot is tessék ütni majd a fair play nevében 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gratuláció 😊
Már mondom egy ideje,hogy korrekt kis csapat formálódik itt. Idén már a csoport második hely is meglehet 😛

Viccet félretéve nem láttam a meccset, de ha tehetem visszanézem. Csere QB-val győzni a csoport rivális ellen nem kis fegyvertény. Mindazonáltal hosszú távon a passrush és egészséges No. 1 Qb hiánya megmutatkozhat. Nekünk 2 éve a PO-ban elég volt az első faktor közrejátszása a Falcons ellen.
Tavaly ti voltatok az egyetlenek, akik a Centuryn győzni tudtatok, idén remélem bucira verünk titeket, biztosan jó meccs lesz 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fasza kis meccs lehetett... az első félidőt láttam mert elaludtam és mikor 2:45-kor felébredtem a kanapén az eredményt látva mindjárt szívesebben mentem aludni.

Grat a srácoknak. Alapvetően én 1-2-vel kalkuláltam a bye week-re de ez minden várakozást felülmúl. Viszont ettől nem szabad megrészegülni.... eddig velünk volt fortuna rendesen... jó volna ha így maradna, vagy kisebb szerepe lenne a szerencsefaktornak.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 128 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha még igazi irányítótok is lenne......
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Túlpörögni nem kell ezt a győzelmet. A zászlóháború brutális megnyerése mellett, a Vernon Davis mentes, komoly problémákkal küzdő Frisco-t vertük kiélezett, 1 labdabirtoklásos meccsen. Ettől függetlenül hatalmas győzelem.

A védelemben Bowles adjustmentjei fantasztikusak. Nagyon jól tud meccs közben váltani. Két csúnyán bekapott drive után, egyre hatékonyabban védekeztünk Kaepen. Például tetszett mikor Buccanon nem ment el az option-ra és gyorsan meg is fogta az irányítót. A cornereket most nem ekézném. Az, hogy Kaep kb nem is dobott hosszú bombát, és állandóan futkosni kényszerült, az ő érdemük is. Sajnos nem látszik a képeken, de biztos vagyok benne, hogy gyakran volt nagyon jó coverage. A legtöbb jó passz a linebackerek zónáiba ment, amire számíthattunk is, Dansby és Washington kiválása után. Safety poszton viszont nagyon rendben vagyunk. Tony Jefferson hétről hétre a secondary egyik legjobbja, Buccannon segít ha baj van és a kis 32-es is egyre gyakrabban tűnik fel a labda környékén. Elég gyorsan sikerült újjáépíteni az egységet Wilson és Rhodes távozása után.

A támadósorról végre elmondható, hogy van benne annyi kiemelkedő játékos, hogy tényleg rendszerbe lehet illeszteni egy irányítót, és nem egy hero-ra van szükségünk. Fitz-re továbbra is gyakran 2 ember jut, így a többiek lubickolnak. Gyönyörű volt az a play, mikor Brown és Floyd egyszerre hagyta állva az emberét, és a safetynek dönteni kellett kire segít be. Ment is a bomba Floydnak. Nagyon kellett egy ilyen gyerek a slotba, hatalmas húzás volt. A fal végre tart. Elitnek persze nem nevezhető, de végre ott is hozunk egy erős középszintet, amire nem is tudom mikor lehetett példa utoljára. Stantonnak maximális respect. Nem egy Manning, de vigyáz a labdára, és rengeteg pofont bevállal a csapatért. Valami medált kaphatna, mert beteg, ahogy megvereti magát egy büntéiért, vagy 1-2 plusz yardért.

Összességében kezd összeállni a banda. Remélhetőleg a byeweek alatt, rendbe jönnek a kisebb sérülések, és hasonló lendülettel folytatjuk a harcot a PO-ért. 1-2-es kezdés után se kongattam volna a vészharangokat, ez a 3-0 kifejezetten imponáló.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
3-0-al megyünk a bye weekre, ezt legmerészebb álmomban nem gondoltam volna. Na jó ott talán igen.
Stanton rengeteget kapott, de állta az ütéseket.
a védelem három meccs alatt nem kapott pontot a második félidőben, helló.
Tényleg nagyon jókor jön a bye week.Fucu
Mármint a 4. negyededben nem kaptunk pontot 😊 a secondaryt össze kéne rázni, Manning ellen igy nem sok esélyünk lesz, de azon aggódjunk majd két hét múlva, most ünnepeljük ezt a fasza győzelmet 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a mai nagy Wtekhez. Nagyon komoly csapat épül Arizonában! A végén még... na jó ezt inkább nem akarnám eljinxelni, szóval nem fejezem be a mondatot. 😀
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
3-0-al megyünk a bye weekre, ezt legmerészebb álmomban nem gondoltam volna. Na jó ott talán igen.
Stanton rengeteget kapott, de állta az ütéseket.
a védelem három meccs alatt nem kapott pontot a második félidőben, helló.
Tényleg nagyon jókor jön a bye week.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Hajrá nektek! 😊

Simply the BEST!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Álmodozol Peti bátyó, Ti szurkolók fogtok nyüszíteni az eredménykövetőben 😊

Az a hír járja, hogy Palmer lesz a backup, de inkább Thomas az esélyes.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter