NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Frisco ellen is Stanton játszik?silent7939
Remélem nem 😊 Leon78
miért?Fucu
Mert Palmer jobb, vagy szerinted nem? 😊Leon78
Persze, hogy jobb, de Stanton korrektül lehozta ezt a meccset. Szerintem a Niners ellen Stanton fog játszani, majd jön a bye week és utána már Palmer irányít. Nem kell elsietni azt a sérülést Pamernek.Fucu
Palmer nélkül kb semmi esélyünk szerintem. Stanton baromira nem képes kezelni a nyomást, megint lesz pár sack, és a passzai sem olyan pontosak, illetve sokszor dob oda, ahova nem kéne. Az, hogy a Giants ellen nem volt INT meg lost fumble, nem jelenti azt hogy a jóval erősebb Niners D ellen sem lesz.csongi
Szerintem meg van esélyünk vele is. Ha egész héten az első csapattal edz (elméletileg a második hét sorozatban), akkor javul az összhang. Jobban érzi majd a falat, meg a nyomást. Egy labdabiztos játékot kell hoznia és meglehet.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Szimplán már attól erősebb a csapat, hogy megvolt a tanulóév. Tavaly az első 8 meccs nagyon szenvedős volt, idén a személyi gondokkal együtt is sokkal jobban muzsikál a csapat. A támadófal nagyon sokat lépett előre. Hiába hibázgat Massie vagy talál be egy-egy pass rush, teljesen megváltozott a támadójátékunk, így hogy nem kell minden playben pislogni az irányítónak, hogy mikor fogják kiverni a kezéből a labdát. A futójáték is simábban indul mint tavaly. 3rd downokban végre nagyon sokkal jobbak vagyunk. Köszönhetően a jó falnak és a 2-3 új célpontnak, akik teljesen új képességekkel bővítették ki Arians lehetőségeit.

A védelembe visszatér nemsokára Matyi, és folyamatában épül be két fiatal. Még ezzel együtt se tűnik rossznak, pedig az egyik meccsen még PP is teljesen vakon volt.

Szóval összességében sztem egyértelműen erősebb a csapat mint a tavalyi.andree
Andree a szívemből szóltál, végre valaki egyetért velem, ennél jobban én sem fogalmazhattam volna. stb stb 😊😊
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A Frisco ellen is Stanton játszik?silent7939
Remélem nem 😊 Leon78
miért?Fucu
Mert Palmer jobb, vagy szerinted nem? 😊Leon78
Persze, hogy jobb, de Stanton korrektül lehozta ezt a meccset. Szerintem a Niners ellen Stanton fog játszani, majd jön a bye week és utána már Palmer irányít. Nem kell elsietni azt a sérülést Pamernek.Fucu
Palmer nélkül kb semmi esélyünk szerintem. Stanton baromira nem képes kezelni a nyomást, megint lesz pár sack, és a passzai sem olyan pontosak, illetve sokszor dob oda, ahova nem kéne. Az, hogy a Giants ellen nem volt INT meg lost fumble, nem jelenti azt hogy a jóval erősebb Niners D ellen sem lesz.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Szimplán már attól erősebb a csapat, hogy megvolt a tanulóév. Tavaly az első 8 meccs nagyon szenvedős volt, idén a személyi gondokkal együtt is sokkal jobban muzsikál a csapat. A támadófal nagyon sokat lépett előre. Hiába hibázgat Massie vagy talál be egy-egy pass rush, teljesen megváltozott a támadójátékunk, így hogy nem kell minden playben pislogni az irányítónak, hogy mikor fogják kiverni a kezéből a labdát. A futójáték is simábban indul mint tavaly. 3rd downokban végre nagyon sokkal jobbak vagyunk. Köszönhetően a jó falnak és a 2-3 új célpontnak, akik teljesen új képességekkel bővítették ki Arians lehetőségeit.

A védelembe visszatér nemsokára Matyi, és folyamatában épül be két fiatal. Még ezzel együtt se tűnik rossznak, pedig az egyik meccsen még PP is teljesen vakon volt.

Szóval összességében sztem egyértelműen erősebb a csapat mint a tavalyi.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Frisco ellen is Stanton játszik?silent7939
Remélem nem 😊 Leon78
miért?Fucu
Mert Palmer jobb, vagy szerinted nem? 😊Leon78
Persze, hogy jobb, de Stanton korrektül lehozta ezt a meccset. Szerintem a Niners ellen Stanton fog játszani, majd jön a bye week és utána már Palmer irányít. Nem kell elsietni azt a sérülést Pamernek.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Én azt gondolom hogy az offense egyértelműen jobb mint tavaly, míg a D sokkal kevésbé esett vissza mint vártam.
Elképesztő mennyien estek ki és mégis tudtak egy olyan szintet tartani, ami azért még mindig tekintélyt parancsoló. Ráadásul Bowles eddig is remek munkát végzett, biztos vagyok benne hogy a hirtelen sok új arcot hétről-hétre jobban be fogja építeni.

Persze nyilván minden szituban lehet találni valamit ami optimizmusra adhat okot, de én tényleg bizakodok 😊
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Futás elleni védekezés 2013. 1. Arizona Cardinals 84.4 Y/G
Passz elleni védekezés 2013. 14. Arizona Cardinals 233Y/G
Futás elleni védekezés 2014. 3. Arizona Cardinals 66,5 Y/G
Passz elleni védekezés 2014 11. Arizona Cardinals 249Y/G
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
A Frisco ellen is Stanton játszik?silent7939
Remélem nem 😊 Leon78
miért?Fucu
Mert Palmer jobb, vagy szerinted nem? 😊
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
A Frisco ellen is Stanton játszik?silent7939
Remélem nem 😊

Egyébként meg le a kalappal Abraham előtt. Szerintem az is belejátszhatott, hogy a csapat is jobb, mint tavaly, és nem akar kimaradni a sikerekből, és persze tisztában van vele, hogy ha sikeresek akarunk lenni, akkor szükség van a hatékony játékára. Remélem nem lesz baja, és néhány sack-et is össze tud majd hozni.Leon78
Miből gondolod hogy jobb a csapat mint tavaly?Ka'deemCarey25
Szerintem a pass rush ami gyengébb. Az eddigi statokon nem látszik meg a gyenge LB felhozatal, persze, hogy mi lesz később az a jövő zenéje.
Ami a támadókat illeti, szerintem egyértelmű a javulás. Eddig kevesebb az eladott labda, és több a bevethető elkapónk is,. mint tavaly. Valahogy Palmer is magabiztosabbnak tűnik, mint tavaly.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A Frisco ellen is Stanton játszik?silent7939
Remélem nem 😊

Egyébként meg le a kalappal Abraham előtt. Szerintem az is belejátszhatott, hogy a csapat is jobb, mint tavaly, és nem akar kimaradni a sikerekből, és persze tisztában van vele, hogy ha sikeresek akarunk lenni, akkor szükség van a hatékony játékára. Remélem nem lesz baja, és néhány sack-et is össze tud majd hozni.Leon78
Miből gondolod hogy jobb a csapat mint tavaly?Ka'deemCarey25
Ezt én is furcsálltam, mert sztem nem jobb. A védelem nem éri el a tavalyi szintet sajnos, de még így sincs szégyenkezni valónk. Az O összeszokottabb és ez erősen meglátszik CP játékán is.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Frisco ellen is Stanton játszik?silent7939
Remélem nem 😊 Leon78
miért?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
A Frisco ellen is Stanton játszik?silent7939
Remélem nem 😊

Egyébként meg le a kalappal Abraham előtt. Szerintem az is belejátszhatott, hogy a csapat is jobb, mint tavaly, és nem akar kimaradni a sikerekből, és persze tisztában van vele, hogy ha sikeresek akarunk lenni, akkor szükség van a hatékony játékára. Remélem nem lesz baja, és néhány sack-et is össze tud majd hozni.Leon78
Miből gondolod hogy jobb a csapat mint tavaly?
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
PP-nek nem volt valami jó napja…
“I thought it was probably his poorest game since I’ve been here,” Arians said.
 giant.gfycat.com/MilkyAcademicEidolonhelvum.gif

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
A Frisco ellen is Stanton játszik?silent7939
Remélem nem 😊

Egyébként meg le a kalappal Abraham előtt. Szerintem az is belejátszhatott, hogy a csapat is jobb, mint tavaly, és nem akar kimaradni a sikerekből, és persze tisztában van vele, hogy ha sikeresek akarunk lenni, akkor szükség van a hatékony játékára. Remélem nem lesz baja, és néhány sack-et is össze tud majd hozni.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
A Frisco ellen is Stanton játszik?silent7939
majd meglássuk, a vak is aszonta... 😉
When will he be ready is the question of the week.
“Hopefully any minute it starts working,” Palmer said Monday. “We’ll see.”

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A Frisco ellen is Stanton játszik?
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
LB John Abraham returning to the Cardinals

After taking some time to consider retirement, linebacker John Abraham has decided to rejoin the team and continue his NFL career. He could play Sunday against San Francisco. More to come on azcardinals.com.

Remélem nem lesz belőle baj...Rozo
Egyrészről nagyon örülök, mert az egyetlen hatékony pass rusherünk, másrészt meg én is féltem. Szép karrier van mögötte, 14-17 meccsért nem érdemes kockára tenni a maradék évtizedeit. Összességében hatalmas respect, mert nyilván nem a lóvé miatt jön vissza, hanem mert nagy sportember.
több mint 10 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
LB John Abraham returning to the Cardinals

After taking some time to consider retirement, linebacker John Abraham has decided to rejoin the team and continue his NFL career. He could play Sunday against San Francisco. More to come on azcardinals.com.

Remélem nem lesz belőle baj...
több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Szerintem a tegnapi teljesítményből sokmindent nem kell leszűrni, volt hátráltató tényező bőven, valamint Bowles-ból kiindulva a D is csak egyre jobb lesz a szezon előrehaladtával.
Nekem az az érzésem hogy meglesz a 4ers elleni meccs is, ők most picit lenn vannak, talán a csapategység sem a legjobb, nálunk pedig ez a W és a kedvező eredmények beindíthatják a srácokat 😊

Szóval hiába nem játszottunk jól tegnap, a Chargers elleni W még nagyon sokat érhet, és a Giantsnek is lesznek skalpjai idén, a mutatott játékunkra pedig lehet építeni .
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
najólvan, hoztuk az első két kötelező W-t, ez a lényeg 😉Cardinalis
Mire alapozod a 2 kötelező győzelmet?silent7939
konkrétan egy kacsintó jelre alapoztam 😉
egyébként meg szerintem ha PO álmokat dédelgetünk, akkor SEA, DEN, SF hármast leszámítva mindenki mást kötelezően kell W-ernünk... a többi W csak hab a tortán 😊

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Hát, aludtam rá egyet, de még mindig nem formálódott széppé a fejemben ez az LB sor. 😀 Minter láthatatlan, az OLB-k arra jók, hogy fennakadjanak bármilyen blokkon. Campbell egyedül nem fog tudni nyomást generálni.

Most a secondary se volt túl fényes. Powers esélytelen a jobb slot WR-ek ellen, de igazából nem tudom most hová tenni ezt, mert az új szabály(felfogás)okkal szinte lehetetlen hatékonyan védekezni az elkapókon. Haden, Sherman és PP is csak keresi, hogy akkor most mik a határok. Nevetséges, ahogy az elkapók akadály nélkül közlekednek, a CB-k meg arra vannak korlátozva, hogy megcsinálják a tackle-t. PP-t viszont egyszer tényleg iszonyatosan megverték. Jött is aztán a bünti. Ilyet azért nem kéne semmilyen körülmények között egy maxos CB-nek engedni. Johnson se tetszett. Két fontos tacklet is elhibázott. A lényeg, hogy remélhetőleg nikkel CB-be és free safetybe egyre többet látjuk majd Matyit, mert ha shutdown nem is lesz, de legalább benne lesz a nagy play potenciál.

Összességében a védelmet nem bántanám, mert 20 pont alatt kaptak, és ha nem is sikerült lenullázniuk(vagy limitálniuk) Eli-t, azért bőven megteremtették a győzelem lehetőségét. Később több kell tőlük, most ez is elég volt.

A támadósor alapvetően tetszett. Stanton nyilván nem kezdő szint. Vigyázott a labdára és csinált pár szép passzt. Ennél többet nem is várhattunk tőle. A nyomást elég rosszul kezelte, de megszólni azért nem kell egy megnyert meccs után.

A futójáték most sokkal okosabban volt felépítve mint eddig. Dwyer indított a belső futásokkal, és Ellington azokat a labdákat kapta, ahol tényleg volt lehetősége futni. Végre egészségesebbnek tűnt, nagyot játszott. Floydot megette DRC, de szerencsére most összejött nélküle is a győzelem.

Az a győzelem, ami azért valljuk meg a Giants szerencsétlenkedése nélkül nem jöhetett volna létre. A második félidő elején olyan jól játszottak, hogy azt hittem a végére 2 td előnnyel nyernek. A szerencse most mellettünk állt. Reméljük kitart szezon végéig.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
najólvan, hoztuk az első két kötelező W-t, ez a lényeg 😉
Stanton tegnap nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, de azért szódával elmegy 😉 14/29, 167YDS, 0 TD, de legalább 0 INT… nem is annyira ficánkolós: 2/-2 rushing yds… nomeg 4 sacket is kapott csórikám (mi csak kettőt toltunk Elinek…), de azért legalább 3 értelmes drájvot levezényelt:
TD: 11-80, 4:42
FG: 10-40, 5:07
FG: 13-74, 5:25
Total Net Yards 266, ez kevéske… (vs. 341yds, ez meg több a kelleténél… ebből 260 a levegőben, ez a no fláj zón…? de a futás legalább megint 100 alatt lett tartva: 81 yds)
most Floydnak volt egyszem elkapása, de az 19 yds-t ért, és nyugodjon le mindenki a picsába: Fitz 6/51 😀

a TE-k is hoztak vagy 59 yardot (Carlson+Niclas), Ellingtonnak majdnem meglett a száz: 91 yds,
ja, és T.Ginn for President 😀 Run Teddy Run!
 www.nfl.com/gamecenter/2014091405/2014/REG2/cardinals@giants#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000394250&tab=videosCardinalis
Mire alapozod a 2 kötelező győzelmet? Én a Chargers ellenit nem vettem annak, nem is véletlenül, látva a Hox elleni produktumukat. A Giantset vettem fix W-re az első 3 meccsünk közül. Így nálam bőven erőn felül teljesít a csapat, de sztem nem szabad egyelőre messzemenő következtetéseket levonni, mert a szerencse azért velünk van rendesen. A Frisco sincs top formában most és remélem kihasználjuk mert az egy nagyon fontos W lenne. Nem is látom esélytelennek, de csakis Palmerrel fog menni.

Ja és ami nagyon fontos, kurvára össze kellene szedni a passrusht mert konkrétan az nincs. A külső LB-k mintha pályán sem lennének. Eli konkrétan szétpasszolt minket és csak a WR-ek balfaszkodásai miatt tudtunk nyerni. Draft alatt ezért picsogtam egy speedster OLB-ért.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
najólvan, hoztuk az első két kötelező W-t, ez a lényeg 😉
Stanton tegnap nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, de azért szódával elmegy 😉 14/29, 167YDS, 0 TD, de legalább 0 INT… nem is annyira ficánkolós: 2/-2 rushing yds… nomeg 4 sacket is kapott csórikám (mi csak kettőt toltunk Elinek…), de azért legalább 3 értelmes drájvot levezényelt:
TD: 11-80, 4:42
FG: 10-40, 5:07
FG: 13-74, 5:25
Total Net Yards 266, ez kevéske… (vs. 341yds, ez meg több a kelleténél… ebből 260 a levegőben, ez a no fláj zón…? de a futás legalább megint 100 alatt lett tartva: 81 yds)
most Floydnak volt egyszem elkapása, de az 19 yds-t ért, és nyugodjon le mindenki a picsába: Fitz 6/51 😀

a TE-k is hoztak vagy 59 yardot (Carlson+Niclas), Ellingtonnak majdnem meglett a száz: 91 yds,
ja, és T.Ginn for President 😀 Run Teddy Run!
 www.nfl.com/gamecenter/2014091405/2014/REG2/cardinals@giants#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000394250&tab=videos

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Pont úgy játszott a csapat, mint aki rövid hét után átutazza az országot majd korai meccset játszik, plusz a csereirányítóval.
Nem kevés szerencse kellett ehhez a győzelemhez.
A védelem nem volt jó, sőt. A futás ellen hiába jók, ha Eli kipasszolta őket. Pass rush 0 és ez a legaggasztóbb.
A támadóknak is volt nem kevés hiába. Stanton pont egy csereirányító benyomását keltette. Végre volt valamilyen futójáték.
CatMan bevágta a mezőnygólokat. Ginn visszahordott TD-ja szép volt végre mutatott valamit, de messze nem elég ez a teljesítmény a ST-től.
2-0 és jön a 49ers. Sokkal jobban kell játszani egy hét múlva.Fucu
a tegnapi teljesítménnyel esélyünk nem lesz a Niners ellen

de azért most élvezzük ki a csoportelsőséget, amíg tart 😊
több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Vezetjuk a csoportot 😊