Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Húúúúúúú, ez izgalmas volt. Remélem ennél azért nyugisabb meccseink is lesznek majd😊
A védelem alapjában véve elég jónak tűnt, a futás ellen pedig egyenesen szenzációs. Sajnos a TD-k egy egy nagy hiba után születtek, mint például Jefferson rossz szögben akart szerelni, de persze a lényeg a győzelem. 😊 A védelemből egyedül a passz rush hiányzott, de az nagyon. Jövúőre az első két kör valamelyikében muszáj lesz egy valamirevaló OLB-t húzni. Kicsit hiányoltam, hogy nem próbáltuk ki Okafort, hátha több veszélyt jelentett volna a QB-ra ( persze lehet hogy csak az én figyelmemet kerülte el és volt a pályán). Összességében a védelem rendben volt, és ha még kiegészülünk Matyi barátunkkal, akkor még rá is tehetünk egy lapáttal. 😊
Az offens a számok alapján jól teljesített szerintem, és az külön öröm szerintem, hogy sokan képesek hozzátenni a játékhoz. Tulajdonképpen ha jól figyeltem, akkor mindenki kapott labdát mind a RB-ek, mind az elkapók közül. Lassan kezdem úgy érezni, hogy 2 első számú elkapónk van, amit azért nem sok csapat mondhat el magáról. Floyd egy állat volt szerintem, és Brown TD-je is kitűnő munka volt.

Akiknek a játéka nagyon tetszett :
D: Jefferson a hibája ellenére is, és ne felejtsük el, hogy megfosztották egy INTI-től, ahhoz képest, hogy UDFA volt, szerintem nagy nyereség , BUCANNON amikor fenn volt, látszott, hogy intelligens, és kemény is egyben, szerintem megérte az első kört 😊, Campbell folyamatosan lekötött 2-3 embert, Foot is többet mutatott, mint reméltem, csak ne sérüljön meg

O: Floyd, Brown, Veldheer, Taylor, és lehet hülyeség, de szerintem most Palmer is vezér volt, amikor kellett összehozott 2 TD-t, és most a futásai is aranyat értek

Akitől többet vártam volna az Minter, valahogy még mindig nem győzött meg, hogy megérte a 2 kört, elég lassúnak tűnik, és mindig késve ér a tűz közelébe, persze lehet hogy rosszul láttam, akkor sorry....

Na ennyi amit akartam, és lehet reagálni, ha valaki nem ért egyet....😊
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
 grantland.com/features/arizona-cardinals-secondary-patrick-peterson-tyrann-mathieu-antonio-cromartie-deone-bucannon-steve-keim/
Hosszú és tartalmas írás a Cardinals secondaryról. Nekem tetszett.andree
nekem is csak kár hogy kimaradt, Powers, Tony Jefferson és Rashad Johnson részletes bemutatása.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Grat srácok, nem kizárt h nektek ez a meccs kellett a wild cardhoz, nekünk meg lehet ez fog hiányozni 😕empty taxi
A próféta szóljon belőled 😉
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Grat srácok, nem kizárt h nektek ez a meccs kellett a wild cardhoz, nekünk meg lehet ez fog hiányozni 😕


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ami érdekes volt hogy a base 3-4-ben is Bucannon volt fent ILB-ként 😊 Utána azért beállt Minter is.
Foote egy állat, remélem van még 15 (adja ég hogy több) meccsre is kakaó benne, mert amit most művel Dansby-hez hasonló volt.
Tommy Kelly kicsit többet játszott mint azt gondolták az edzők, de Rucker 3 snap után vádlisérüléssel lement a pályáról és nem is tért vissza.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
 grantland.com/features/arizona-cardinals-secondary-patrick-peterson-tyrann-mathieu-antonio-cromartie-deone-bucannon-steve-keim/
Hosszú és tartalmas írás a Cardinals secondaryról. Nekem tetszett.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Grat a győzelemhez, bár főcsoport szempontjából nekünk rosszul jött. Amiért írok igazából, az a hétéves fiam elnevezése rátok, amikor felkelt és meglátta ki játszik:

"Angry Birds" 😛dande
nekem nem újdonság, ugyanezt kapom a barátaimtól amikor meglátják a tetoválásomat 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
na csak megérte 4kor kelni 😊 nehéz szülés volt, de a lényeg a W!
jééé, a végére Palmerünk egész jó statot hozott össze: 24/37, 304 YDS, 2 TD, 0 INT nomeg ő volt a második legeredményesebb futónk a maga 4/29 yardjával!
11 célpontot talált el! a végére azért észrevette Fitz-et is: 1/22 YDS
Total Net Yards: 403 (vs. 290), ahhoz képest nem is rossz, hogy elég döcögősnek tűnt az O…
a futásunk is legalább 100 fölé került: Net Yards Rushing: 109 YDS (vs. 52! ott folytatja a D, ahol abbahagyta 😉)
viszont egyetlen sack-ünk sem volt… de azért a végén elég bevállalósan csapattuk a passzsiettetést!

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Szezonnyitónak jó volt.... de van még mit reszelni az O-n mert ez így elég soványka volt. Bár az utolsó negyedet nem láttam csak részben mert vezetés közben nem szerencsés folyamatosan streamet nézni a mobilon.
Az első 2 pontost nem igazán értettem hogy miért kell... rengeteg idő volt még hátra. Mivel az nem jött be így indukálta a másodikat.
A védelem kellemes meglepi volt számomra.... nem gondoltam hogy így fogjuk majd a futást a 2 ILB és DD kiesésével, de működött.

Alapvetően én sima zakóra vettem ezt a meccset úgyhogy kellemesen indult a reggel.... ja és kárpótoltak a korai kelésért 😊
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 128 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat a győzelemhez, bár főcsoport szempontjából nekünk rosszul jött. Amiért írok igazából, az a hétéves fiam elnevezése rátok, amikor felkelt és meglátta ki játszik:

"Angry Birds" 😛
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
A megszokott nyugis, kényelmes győzelem. 😀 A védelem gyilkos futás ellen, és komoly pass rush nélkül is jól megvannak passzoknál. Palmer jól indított, de 2 olyan int benne volt, amit Seahawksék nem fognak droppolni. Ellington sérülten is próbált menni. Néhány nagy futása jól jött, de kell egy workhorse. Kulabafi jól nyomta, több lehetőséget kell kapnia. Brown TD-je nagyon szép volt, ahogy Floyd is hozta a yardokat. Nagyon jó kezdés, de persze bőven van mit javítani.
több mint 10 éve
janisz 137 — Warnerfan
Sziasztok! Sajna nem vagyik otthon így élőbe nem tudom nézni az első 4 meccset ,de Go Cardinalsz..... 😀 Buena Camino

több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Stinson azért tippeltem, mert Martin DL-é képzése hosszabb folyamat lesz, míg Ed simán berakható azonnal, és futás ellen alapból jó lesz. Nekem a drafton és a szezon előtti időszakban is nagyon tetszett és úgy gondolom, legalább 2 down-ig kezdő lehet a szezon közepétől. Bowles szereti ölni a futást, és nagy kedvence lehet a srác.andree
Ha jól értem már most is elég jó, de van még benne potenciál, lehetséges, hogy Dockett helyét 100% -ban át tudja majd venni? Mind minőségben, mind mennyiségben? Ezek szerint ha jól silabizálom, akkor a méhészborz visszatérése és játékba lendülése estén Johnsonnak nem jósoltok túl sok játékot.
Ha valóban megállja helyét ez a fiatal secondary, akkor az elkövetkezendő években nem lesz okunk a panaszra. 😊Leon78
Docett is benne látta az utódját. Pass rushban azért őrült messze van még ettől a szinttől. Meglátjuk hogyan fejlődik.

Johnson jócskán kap majd időt. Asszem 4 CB van a rosteren, szóval Matyi bőven kap majd szerepet slot Cb-ként, akkor meg jöhet be hátra 9 és fél ujjú barátunk.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Amit még akartam kérdezni, hogy Potterről már végleg lemondtunk, vagy jöhet vissza még PS-be? Elég kevés a támadó falember a roosteren, vagy csak én érzem így, ráadásul azon belül is a T-k számát keveslem kissé 😕
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Stinson azért tippeltem, mert Martin DL-é képzése hosszabb folyamat lesz, míg Ed simán berakható azonnal, és futás ellen alapból jó lesz. Nekem a drafton és a szezon előtti időszakban is nagyon tetszett és úgy gondolom, legalább 2 down-ig kezdő lehet a szezon közepétől. Bowles szereti ölni a futást, és nagy kedvence lehet a srác.andree
Ha jól értem már most is elég jó, de van még benne potenciál, lehetséges, hogy Dockett helyét 100% -ban át tudja majd venni? Mind minőségben, mind mennyiségben? Ezek szerint ha jól silabizálom, akkor a méhészborz visszatérése és játékba lendülése estén Johnsonnak nem jósoltok túl sok játékot.
Ha valóban megállja helyét ez a fiatal secondary, akkor az elkövetkezendő években nem lesz okunk a panaszra. 😊
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Stinson azért tippeltem, mert Martin DL-é képzése hosszabb folyamat lesz, míg Ed simán berakható azonnal, és futás ellen alapból jó lesz. Nekem a drafton és a szezon előtti időszakban is nagyon tetszett és úgy gondolom, legalább 2 down-ig kezdő lehet a szezon közepétől. Bowles szereti ölni a futást, és nagy kedvence lehet a srác.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Stinson: sokat fog rotálódni a védekező fal (ahogy tavaly is) és Ő lett Rucker cseréje.

Bucannon: Nickel felállásban Foote mellett az ILB, így gyakorlatilag kezdőnek tekinthető. Jefferson ha jól teljesít nem szorul ki a kezdőből, de Bucannon is kap elég sanpet az előbb említettek miatt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
A tavalyi bold prediction-ök egész jól bejöttek, szóval kabalából itt egy idei adag:

Támadók:
-Palmernek legalább kétszer annyi TD-je lesz, mint INt-je
-Ellington 1500 net yard fölött lesz szezon végére
-Legalább két 1000 yardos elkapónk lesz.

Védők:
-Futás ellen top 5-ben lesz a csapat
-40 labdaszerzés fölött végez a védelem
-Legjobb 5-ben leszünk az ellenfél irányítóinak engedett passer rating-ben.
-Ed Stinson TOP 3-ban lesz szezon végére a legtöbb snappet játszó védőfalemberek között.

Csapat:
-Pozitív mérlegünk lesz a szezon felénél.
-Lesz annyi győzelmünk, mint a legrosszabb PO csapatnak.

Ma nyerünk. 😊

Ha a 90 százaléka bejön, már jók vagyunk, egyébként meg az sem zavarna, ha minden meccsünket 3-0-ra nyerjük.😊
Szóval kicsit parázok a védelemtől, a tavalyi brigád elég magasra tette a mércét, öröm volt nézni a tehetetlen futójátékokat. Bár ha idén ugyanezt látnánk a secondaritól a passz ellen, akkor legyen, az sem zavarna.😊

Érdekelne, hogy mi alapján vártok ilyen jó játékot Stinson-tól, és azzal kapcsolatban is kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy mit lehet majd várni Jeffersontól, mikorra várjátok, hogy kiszorul a kezdőből, már ha D.B. egyáltalán ki tudja majd szorítani.andree
több mint 10 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
A tavalyi bold prediction-ök egész jól bejöttek, szóval kabalából itt egy idei adag:

Támadók:
-Palmernek legalább kétszer annyi TD-je lesz, mint INt-je
-Ellington 1500 net yard fölött lesz szezon végére
-Legalább két 1000 yardos elkapónk lesz.

Védők:
-Futás ellen top 5-ben lesz a csapat
-40 labdaszerzés fölött végez a védelem
-Legjobb 5-ben leszünk az ellenfél irányítóinak engedett passer rating-ben.
-Ed Stinson TOP 3-ban lesz szezon végére a legtöbb snappet játszó védőfalemberek között.

Csapat:
-Pozitív mérlegünk lesz a szezon felénél.
-Lesz annyi győzelmünk, mint a legrosszabb PO csapatnak.andree
Palmer 5000 yard és Wild Card PO-ba jutás
ennyivel egészíteném ki, de a többi tetszik.Fucu
A próféta szóljon belőletek 😊
Hajnalban én is kelek, szerencsére most nem zavarok senkit se az éjjeli/hajnali tévézéssel.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A tavalyi bold prediction-ök egész jól bejöttek, szóval kabalából itt egy idei adag:

Támadók:
-Palmernek legalább kétszer annyi TD-je lesz, mint INt-je
-Ellington 1500 net yard fölött lesz szezon végére
-Legalább két 1000 yardos elkapónk lesz.

Védők:
-Futás ellen top 5-ben lesz a csapat
-40 labdaszerzés fölött végez a védelem
-Legjobb 5-ben leszünk az ellenfél irányítóinak engedett passer rating-ben.
-Ed Stinson TOP 3-ban lesz szezon végére a legtöbb snappet játszó védőfalemberek között.

Csapat:
-Pozitív mérlegünk lesz a szezon felénél.
-Lesz annyi győzelmünk, mint a legrosszabb PO csapatnak.andree
Palmer 5000 yard és Wild Card PO-ba jutás
ennyivel egészíteném ki, de a többi tetszik.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szerintem behúzzuk. (én 1-kor kelek, mivel érdekel a Lions-Giants is 😊)
A jövő heti meccs annyiból parás, hogy
1. rövid hét a MNF miatt
2. keleti part, korai meccs, ami arizonai idő szerint reggel 10-es kezdés.
De ezzel foglalkozzunk holnaptól/holnaputántól



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Azért egy szezonnyitó MNF otthon szerintem adhat egy kis pluszt ami felénk billentheti azt a nyelvet 😊.
Én mindenesetre kelek 4 körül és megpróbálom kiszurkolni az 1-0ás kezdést 😊Kexandro
Én is kelek természetesen. 😊 Asszem a fogadóirodáknál is mi vagyunk kis favoritok, de ettől függetlenül én kicsit parázok.
több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
A félkövéreket én TOP10re bővíteném, cserébe Palmerből kinézek egy 5000 yard+os alapszakaszt 😊.
Egyébként ha a mai meccs meglenne akkor szerintem lendületből ütnénk a Giantset is, utána pedig Frisco itthon, abból bármi lehet, a tegnapi meccsük minden volt csak komoly erőpróba nem.

GO CARDS!!

ui.: Remélem Ellingtont nem kockáztatjuk meg ma, ezt a Chargerst nélküle is ütni kell otthon, és Dwyert se ártana játszatni, nekem tetszett az előszezonban.Kexandro
Tényleg nagyon kéne a mai, de az "ezt a Chargerst" azért finomítanám. Ha Rivers nem esik vissza a koordinátorváltás után, nagyon erős csapat lehetnek.andree
Azért egy szezonnyitó MNF otthon szerintem adhat egy kis pluszt ami felénk billentheti azt a nyelvet 😊.
Én mindenesetre kelek 4 körül és megpróbálom kiszurkolni az 1-0ás kezdést 😊
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
A félkövéreket én TOP10re bővíteném, cserébe Palmerből kinézek egy 5000 yard+os alapszakaszt 😊.
Egyébként ha a mai meccs meglenne akkor szerintem lendületből ütnénk a Giantset is, utána pedig Frisco itthon, abból bármi lehet, a tegnapi meccsük minden volt csak komoly erőpróba nem.

GO CARDS!!

ui.: Remélem Ellingtont nem kockáztatjuk meg ma, ezt a Chargerst nélküle is ütni kell otthon, és Dwyert se ártana játszatni, nekem tetszett az előszezonban.Kexandro
Tényleg nagyon kéne a mai, de az "ezt a Chargerst" azért finomítanám. Ha Rivers nem esik vissza a koordinátorváltás után, nagyon erős csapat lehetnek.
több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
A tavalyi bold prediction-ök egész jól bejöttek, szóval kabalából itt egy idei adag:

Támadók:
-Palmernek legalább kétszer annyi TD-je lesz, mint INt-je
-Ellington 1500 net yard fölött lesz szezon végére
-Legalább két 1000 yardos elkapónk lesz.

Védők:
-Futás ellen top 5-ben lesz a csapat
-40 labdaszerzés fölött végez a védelem
-Legjobb 5-ben leszünk az ellenfél irányítóinak engedett passer rating-ben.
-Ed Stinson TOP 3-ban lesz szezon végére a legtöbb snappet játszó védőfalemberek között.

Csapat:
-Pozitív mérlegünk lesz a szezon felénél.
-Lesz annyi győzelmünk, mint a legrosszabb PO csapatnak.

Ma nyerünk. 😊andree
A félkövéreket én TOP10re bővíteném, cserébe Palmerből kinézek egy 5000 yard+os alapszakaszt 😊.
Egyébként ha a mai meccs meglenne akkor szerintem lendületből ütnénk a Giantset is, utána pedig Frisco itthon, abból bármi lehet, a tegnapi meccsük minden volt csak komoly erőpróba nem.

GO CARDS!!

ui.: Remélem Ellingtont nem kockáztatjuk meg ma, ezt a Chargerst nélküle is ütni kell otthon, és Dwyert se ártana játszatni, nekem tetszett az előszezonban.