Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Lehet jön James Harrison ex-Steelers LB.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tegnap este megnéztem a Draft dayt... egész jó kis film lett belőle... aki még nem látta annak ajánlom 😀

A felirat is egész jó hozzá, bár van benne néhány félrefordítás Höritől 😀
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az időpontokért az NFL-hez lehet fordulni panaszért 😊
Jó sok meccset adnak idén.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Az időpontok hagynak kívánnivalót maguk után, de legalább adja a TV a meccsünket. 😊

01:00 NFL, Detroit Lions - New York Giants, 1. hét, premier, élő, HD

ÉLŐ 04:15 NFL, Arizona Cardinals - San Diego Chargers, 1. hét, premier, élő, HD
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Logan Thomas végig tolja a Chargers elleni meccset.... kár hogy szar időpontban lesz, mert megnéztem volna 😕
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A PFF meccsértékelése alapján Buccanon megkapta a GameBall-t... azaz Ő volt a meccs embere 😀

Nálam padozik Fantasyban 😀silent7939
Beteg a srác. Megy mint az őrült, és most coverben is jobbnak tűnt. In the box már az első évben nagyon jó lesz.(Szóval Bell-t 100%ban pótolja majd már az elején) Amúgy Jefferson is nagyon jó volt tegnap. A secondary igazi erősségünk lehet.andree
Pillanatnyilag Jefferson a kezdő asszem... kiváncsi vagyok meddig lesz így. Bár rotálva brutálisak lennének... egész meccsen frissek maradnának.silent7939
Jefferson a kezdő, de Buccanon a nickelben a második LB Foote mellett, szóval kap lehetőséget rendesen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A PFF meccsértékelése alapján Buccanon megkapta a GameBall-t... azaz Ő volt a meccs embere 😀

Nálam padozik Fantasyban 😀silent7939
Beteg a srác. Megy mint az őrült, és most coverben is jobbnak tűnt. In the box már az első évben nagyon jó lesz.(Szóval Bell-t 100%ban pótolja majd már az elején) Amúgy Jefferson is nagyon jó volt tegnap. A secondary igazi erősségünk lehet.andree
Pillanatnyilag Jefferson a kezdő asszem... kiváncsi vagyok meddig lesz így. Bár rotálva brutálisak lennének... egész meccsen frissek maradnának.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
A PFF meccsértékelése alapján Buccanon megkapta a GameBall-t... azaz Ő volt a meccs embere 😀

Nálam padozik Fantasyban 😀silent7939
Beteg a srác. Megy mint az őrült, és most coverben is jobbnak tűnt. In the box már az első évben nagyon jó lesz.(Szóval Bell-t 100%ban pótolja majd már az elején) Amúgy Jefferson is nagyon jó volt tegnap. A secondary igazi erősségünk lehet.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A PFF meccsértékelése alapján Buccanon megkapta a GameBall-t... azaz Ő volt a meccs embere 😀

Nálam padozik Fantasyban 😀
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Alapvetően szerintem Ellington soha nem, lesz az a klasszkus all down back. Kell mellé egy jó futó, aki stabilan hozza a yardokat és Ellington megkaphatja a 20-25 labdaérintését nagyon sokféle egyéb módon. Azért várjuk meg a szezont, könnyen lehet, hogy ránk cáfol.
több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Amúgy én sajnálom Feeleyt. Használhatatlan volt már ezekkel a kick offokkal, de sokáig nagyon megbízható rúgó volt. Két fontos kihagyott FG-re emlékszem az uccsó 3 évből, ami azért nem olyan nagyon sok. Ellington nekem most kifejezetten tetszett. Sokkal jobb volt mint az előző meccseken. Ő mindig is inkább ilyen 2-3- yard-2-3 yard-20 yard futó volt, de ebben a passzbuzi Arians offenseben igazi Joly Joker ő.andree
Igen én is hasonlóképpen látom az Ellington faktort... Az igazi tank hiányzik az RB sqadból... egy jó munkásember kellene, mert valahogy Taylor nem hozza amit vártunk tőle.silent7939
Szerintem Ellingtonnak még korai a #1 RB szerepkör, de majd meglátjuk 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Amúgy én sajnálom Feeleyt. Használhatatlan volt már ezekkel a kick offokkal, de sokáig nagyon megbízható rúgó volt. Két fontos kihagyott FG-re emlékszem az uccsó 3 évből, ami azért nem olyan nagyon sok. Ellington nekem most kifejezetten tetszett. Sokkal jobb volt mint az előző meccseken. Ő mindig is inkább ilyen 2-3- yard-2-3 yard-20 yard futó volt, de ebben a passzbuzi Arians offenseben igazi Joly Joker ő.andree
Igen én is hasonlóképpen látom az Ellington faktort... Az igazi tank hiányzik az RB sqadból... egy jó munkásember kellene, mert valahogy Taylor nem hozza amit vártunk tőle.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Amúgy én sajnálom Feeleyt. Használhatatlan volt már ezekkel a kick offokkal, de sokáig nagyon megbízható rúgó volt. Két fontos kihagyott FG-re emlékszem az uccsó 3 évből, ami azért nem olyan nagyon sok. Ellington nekem most kifejezetten tetszett. Sokkal jobb volt mint az előző meccseken. Ő mindig is inkább ilyen 2-3- yard-2-3 yard-20 yard futó volt, de ebben a passzbuzi Arians offenseben igazi Joly Joker ő.
több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Feely, Lindley, Starks cut (plusz még pár ismeretlen arc)Dexxter Tailor
-- LB Keenan Clayton
-- LB JoJo Dickson
-- C Tom Draheim
-- WR Reggie Dunn
-- LB Derrell Johnson
-- S Orhian Johnson
-- WR Kevin Ozier
-- DT Justin Renfrow
-- CB Brandon Sermons
-- RB Damien Thigpen

lementünk 75-re.

A meccset nem láttam (amint leér megnézem), de látom Palmer betlizett picit. No para kell ilyen is.Fucu
Sztem nem volt annyira gáz a meccs... a D jól tolta... a Bengalsnak nem volt O TD-je és ez azért sztem nem rossz előjel. Én a D visszaesésétől jobban paráztam mint attól hogy az O szarul teljesít majd. A futást érzem még döcögni kicsit, de ez betudható a PS-nek.... gondolom nem akarjuk kiteregetni a blokkolási sémánkat.silent7939
Én meg attól félek hogy az ellenfelek idén már jobban készülnek Ellingtonra, és a nyomás is nagyobb rajta, ezért döcög a dolog. Tegnap volt egy hosszú futása, de azon kívül kb. semmi, nekem nagyon esetlegesnek tűnt a játéka. Persze a fal sem segített neki.
Egyébként engem PP se nyűgözött le eddig idén, szóval kicsit negatív kilátásaim vannak, de persze az előszezon az előszezon 😊Kexandro
Hohohóóóóó.... valaki átvette tőlem a negatív sapkát 😀silent7939
De ne legyen igazam!!! 😀
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Feely, Lindley, Starks cut (plusz még pár ismeretlen arc)Dexxter Tailor
-- LB Keenan Clayton
-- LB JoJo Dickson
-- C Tom Draheim
-- WR Reggie Dunn
-- LB Derrell Johnson
-- S Orhian Johnson
-- WR Kevin Ozier
-- DT Justin Renfrow
-- CB Brandon Sermons
-- RB Damien Thigpen

lementünk 75-re.

A meccset nem láttam (amint leér megnézem), de látom Palmer betlizett picit. No para kell ilyen is.Fucu
Sztem nem volt annyira gáz a meccs... a D jól tolta... a Bengalsnak nem volt O TD-je és ez azért sztem nem rossz előjel. Én a D visszaesésétől jobban paráztam mint attól hogy az O szarul teljesít majd. A futást érzem még döcögni kicsit, de ez betudható a PS-nek.... gondolom nem akarjuk kiteregetni a blokkolási sémánkat.silent7939
Én meg attól félek hogy az ellenfelek idén már jobban készülnek Ellingtonra, és a nyomás is nagyobb rajta, ezért döcög a dolog. Tegnap volt egy hosszú futása, de azon kívül kb. semmi, nekem nagyon esetlegesnek tűnt a játéka. Persze a fal sem segített neki.
Egyébként engem PP se nyűgözött le eddig idén, szóval kicsit negatív kilátásaim vannak, de persze az előszezon az előszezon 😊Kexandro
Hohohóóóóó.... valaki átvette tőlem a negatív sapkát 😀
több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Feely, Lindley, Starks cut (plusz még pár ismeretlen arc)Dexxter Tailor
-- LB Keenan Clayton
-- LB JoJo Dickson
-- C Tom Draheim
-- WR Reggie Dunn
-- LB Derrell Johnson
-- S Orhian Johnson
-- WR Kevin Ozier
-- DT Justin Renfrow
-- CB Brandon Sermons
-- RB Damien Thigpen

lementünk 75-re.

A meccset nem láttam (amint leér megnézem), de látom Palmer betlizett picit. No para kell ilyen is.Fucu
Sztem nem volt annyira gáz a meccs... a D jól tolta... a Bengalsnak nem volt O TD-je és ez azért sztem nem rossz előjel. Én a D visszaesésétől jobban paráztam mint attól hogy az O szarul teljesít majd. A futást érzem még döcögni kicsit, de ez betudható a PS-nek.... gondolom nem akarjuk kiteregetni a blokkolási sémánkat.silent7939
Én meg attól félek hogy az ellenfelek idén már jobban készülnek Ellingtonra, és a nyomás is nagyobb rajta, ezért döcög a dolog. Tegnap volt egy hosszú futása, de azon kívül kb. semmi, nekem nagyon esetlegesnek tűnt a játéka. Persze a fal sem segített neki.
Egyébként engem PP se nyűgözött le eddig idén, szóval kicsit negatív kilátásaim vannak, de persze az előszezon az előszezon 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Feely, Lindley, Starks cut (plusz még pár ismeretlen arc)Dexxter Tailor
-- LB Keenan Clayton
-- LB JoJo Dickson
-- C Tom Draheim
-- WR Reggie Dunn
-- LB Derrell Johnson
-- S Orhian Johnson
-- WR Kevin Ozier
-- DT Justin Renfrow
-- CB Brandon Sermons
-- RB Damien Thigpen

lementünk 75-re.

A meccset nem láttam (amint leér megnézem), de látom Palmer betlizett picit. No para kell ilyen is.Fucu
Sztem nem volt annyira gáz a meccs... a D jól tolta... a Bengalsnak nem volt O TD-je és ez azért sztem nem rossz előjel. Én a D visszaesésétől jobban paráztam mint attól hogy az O szarul teljesít majd. A futást érzem még döcögni kicsit, de ez betudható a PS-nek.... gondolom nem akarjuk kiteregetni a blokkolási sémánkat.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Feely, Lindley, Starks cut (plusz még pár ismeretlen arc)Dexxter Tailor
-- LB Keenan Clayton
-- LB JoJo Dickson
-- C Tom Draheim
-- WR Reggie Dunn
-- LB Derrell Johnson
-- S Orhian Johnson
-- WR Kevin Ozier
-- DT Justin Renfrow
-- CB Brandon Sermons
-- RB Damien Thigpen

lementünk 75-re.

A meccset nem láttam (amint leér megnézem), de látom Palmer betlizett picit. No para kell ilyen is.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Feely, Lindley, Starks cut (plusz még pár ismeretlen arc)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ma eldől a kicker poszt sorsa, juhú! (meg gondolom leszűkítik 75 ember körülre a keretet)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Nem ez volt a legjobb meccsünk, de tragédia se történt. A Bengals védelem bármilyen támadósort le tud kapcsolni legalább egy félidőre. Az intnél csúnyán nem értette meg egymást Larry és Palmer, utóbbi egy tiszta TD-t is elvétett Floydnál. Azért volt pár pozitívum. A védelem kisebb hibáktól eltekintve jól teljesített, a második sorban Buccanon is elég jól zúzott(Meg Jefferson játéka is tetszett a kezdőknél). A kezdő támadófal rendben volt, Larsen is helytállt Genoék ellen. Brown12 TD-je nagyon szép elkapás volt.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hivatalos, érkezett Isaac Sopoaga és Ryan McBean a védőfalbaDexxter Tailor
és ez mennyire jó nekünk?2PP2
annyira hogy megnézzük mennyi kraft van bennük.
Arians nagyon dicsérte Sopoagat a mai nyilatkozatában. Hétfőn hajnalban meglátjuk.Fucu
Az mondjuk nem jó jel, hogy az Eagles-Pats trade után be se nevezték az aktív keretbe.Höri
Ó volt ő ott, sőt, még kezdő is, más kérdés, hogy szépen kijátszotta magát közben a csapatból is. Hiába na, nem lehet mindenki olyan klasszis, mint Siliga (y)

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hivatalos, érkezett Isaac Sopoaga és Ryan McBean a védőfalbaDexxter Tailor
és ez mennyire jó nekünk?2PP2
annyira hogy megnézzük mennyi kraft van bennük.
Arians nagyon dicsérte Sopoagat a mai nyilatkozatában. Hétfőn hajnalban meglátjuk.Fucu
Az mondjuk nem jó jel, hogy az Eagles-Pats trade után be se nevezték az aktív keretbe.Höri
Ta'amut is kirakta a Steelers itt meg kulcs cserejátékos lett. Nem kezdőnek hoztuk Sopot, hanem cserének Ta'amu és az újoncok (Martin és Stinson) mellé/elé.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hivatalos, érkezett Isaac Sopoaga és Ryan McBean a védőfalbaDexxter Tailor
és ez mennyire jó nekünk?2PP2
annyira hogy megnézzük mennyi kraft van bennük.
Arians nagyon dicsérte Sopoagat a mai nyilatkozatában. Hétfőn hajnalban meglátjuk.Fucu
Az mondjuk nem jó jel, hogy az Eagles-Pats trade után be se nevezték az aktív keretbe.

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hivatalos, érkezett Isaac Sopoaga és Ryan McBean a védőfalbaDexxter Tailor
és ez mennyire jó nekünk?2PP2
annyira hogy megnézzük mennyi kraft van bennük.
Arians nagyon dicsérte Sopoagat a mai nyilatkozatában. Hétfőn hajnalban meglátjuk.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter