Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
A tavalyi bold prediction-ök egész jól bejöttek, szóval kabalából itt egy idei adag:

Támadók:
-Palmernek legalább kétszer annyi TD-je lesz, mint INt-je
-Ellington 1500 net yard fölött lesz szezon végére
-Legalább két 1000 yardos elkapónk lesz.

Védők:
-Futás ellen top 5-ben lesz a csapat
-40 labdaszerzés fölött végez a védelem
-Legjobb 5-ben leszünk az ellenfél irányítóinak engedett passer rating-ben.
-Ed Stinson TOP 3-ban lesz szezon végére a legtöbb snappet játszó védőfalemberek között.

Csapat:
-Pozitív mérlegünk lesz a szezon felénél.
-Lesz annyi győzelmünk, mint a legrosszabb PO csapatnak.

Ma nyerünk. 😊
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
ÉRdekes lesz a mai meccs, kíváncsi vagyok,hogyan "ízlik" a kemény foci a Chargers rendszerének. Előre vetíthet bizonyos jóslatokat a hétvégére 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért született tegnap néhány meglepi eredmény...
Mit vártok a mai meccstől?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Srácok, ki fog kezdeni ILB-ben vasárnap? Tényleg Foote?peterk2005
Igen, és Minter. Nickelbe pedig Foote és Bucannon lesz a két LB (igen az újonc safetynk)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Srácok, ki fog kezdeni ILB-ben vasárnap? Tényleg Foote?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fck. Ellington lehet nem játszik egy darabig. A lábával van valami.andree
ki lesz helyette?
a vájár?Janek
japp. meg kulabafinak is nagyobb szerepe lesz.Dexxter Tailor
jó lenne ha összekapná magát mert sztem mindenki többet várt tőlesilent7939
szerintem meg nem. Az hogy Ellington mögötte lett kiválasztva és jobban beválik az csak azért van mert teljesen más a két játékos stílusa.
Taylor nagyon sokat profitált a Stanfordon az elit OL-ből, jól meglátja a helyet a falban csak ugye itt nem annyira jó a futásblokolás.Fucu
Ok akkor javítok csak hogy ne legyen mibe belekötnöd.... én többet vártam tőle.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fck. Ellington lehet nem játszik egy darabig. A lábával van valami.andree
ki lesz helyette?
a vájár?Janek
japp. meg kulabafinak is nagyobb szerepe lesz.Dexxter Tailor
jó lenne ha összekapná magát mert sztem mindenki többet várt tőlesilent7939
szerintem meg nem. Az hogy Ellington mögötte lett kiválasztva és jobban beválik az csak azért van mert teljesen más a két játékos stílusa.
Taylor nagyon sokat profitált a Stanfordon az elit OL-ből, jól meglátja a helyet a falban csak ugye itt nem annyira jó a futásblokolás.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fck. Ellington lehet nem játszik egy darabig. A lábával van valami.andree
ki lesz helyette?
a vájár?Janek
japp. meg kulabafinak is nagyobb szerepe lesz.Dexxter Tailor
jó lenne ha összekapná magát mert sztem mindenki többet várt tőle
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Fck. Ellington lehet nem játszik egy darabig. A lábával van valami.andree
ki lesz helyette?
a vájár?Janek
japp. meg kulabafinak is nagyobb szerepe lesz.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Fck. Ellington lehet nem játszik egy darabig. A lábával van valami.andree
ki lesz helyette?
a vájár?Janek
Yep. Nem néz ki jól a dolog. 😀
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Fck. Ellington lehet nem játszik egy darabig. A lábával van valami.andree
ki lesz helyette?
a vájár?

több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Fck. Ellington lehet nem játszik egy darabig. A lábával van valami.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Azért várjunk még vele. A lábtörése előtt mindenki dicsérte. Az viszont biztos, hogy balszerencsések voltunk vele eddig, és így nagyon szarul néz ki a korai guard pick.andree
A Titans-é se jobb csak ott azt hiszem nem volt sérült Warmack 😊
De jogos, csóri Coop igazi szerencsenélküli eddig az NFL-ben.Fucu
Alapból az egész draft teteje nem az igazi. Talán a draft előtt sokszor fikázott Fluker hozta a tőle várható teljesítmény tetejét az első évében.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azért várjunk még vele. A lábtörése előtt mindenki dicsérte. Az viszont biztos, hogy balszerencsések voltunk vele eddig, és így nagyon szarul néz ki a korai guard pick.andree
A Titans-é se jobb csak ott azt hiszem nem volt sérült Warmack 😊
De jogos, csóri Coop igazi szerencsenélküli eddig az NFL-ben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Azért várjunk még vele. A lábtörése előtt mindenki dicsérte. Az viszont biztos, hogy balszerencsések voltunk vele eddig, és így nagyon szarul néz ki a korai guard pick.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na, Cooper nem kezd a Chargers ellen, Larsent küldik a falba.

"I don't care about draft status," Cardinals coach Bruce Arians said, per The Arizona Republic. "I want to see the results on the field, and Ted Larsen's way outplayed (Cooper)."
"His play before the injury wasn't stellar," Arians said. "It looked like a guy that was coming back off a year's injury. He's going to be a heck of a player. It's just a matter of time and taking the right approach with him and letting him get healthy."

Azrét ezzel Arians tulképp azt közölte finoman, hogy Cooper eddig kb semmit nem mutatott (mondjuk éles meccsen szerencsétlen egyszer sem játszhatott), és ha így folytatja, akkor jó nagy bust lesz ez az 1/7 pick.csongi
Nagy érzékünk van az első körös OL drafthoz 😀
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Na, Cooper nem kezd a Chargers ellen, Larsent küldik a falba.

"I don't care about draft status," Cardinals coach Bruce Arians said, per The Arizona Republic. "I want to see the results on the field, and Ted Larsen's way outplayed (Cooper)."
"His play before the injury wasn't stellar," Arians said. "It looked like a guy that was coming back off a year's injury. He's going to be a heck of a player. It's just a matter of time and taking the right approach with him and letting him get healthy."

Azrét ezzel Arians tulképp azt közölte finoman, hogy Cooper eddig kb semmit nem mutatott (mondjuk éles meccsen szerencsétlen egyszer sem játszhatott), és ha így folytatja, akkor jó nagy bust lesz ez az 1/7 pick.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
The 53-man roster képgaléria:
 www.azcardinals.com/photos/photo-gallery/The-53-man-roster/b02af6d8-0f20-4010-9f2a-d25b3ef28639

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Walt Powell nem élte túl waivert. Sajnálom nagyon. Bírtam a srácot. Még ilyen WR állománnyal a keretben is szívesebben láttam volna, mint az x+1-dik középszar LB-t. Ennyi erővel húzhattunk volna oda mást a 6. körben.
több mint 10 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
a lényeg, hogy mindig több pontot szerezzünk, mint kapjunk, akkor egy gyengécskébb D-vel is elmuzsikálunk 😀Cardinalis
Gyengécske azért nem lesz a D. Futás ellen továbbra is nagyon jónak tűnünk, a secondary meg a csapat egyik nagy erőssége lehet. Ha jövőre sikerül belepakolni pár jó LB-t, akkor tényleg megcélozható egy TOP5 környéki védelem, idén is csak Washingtonon meg DD sérülésén csúszott(csúszhatott) el.andree
Azért nekem a PS alapján nem az jött le hogy beton leszünk futás ellen. Tudom, tudom PS de akkor is. Bőven 100 yard fölött szoptunk meccsenként átlagban.silent7939
Gio-t fogtuk 1,7 es átlag tizenegynéhány próbálkozásból és a Vikes futója sem szaladgált amíg a kezdők fent voltak (kivéve Cassel-t), uccsó meccset meg nem érdemes nézni.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jut eszembe... lesz tipp játék?
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Közben megnéztem a menetrendet és... áhhh be sem írom mert az faszság.
Bye-ig merek tippelni. 1-2 😀
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
a lényeg, hogy mindig több pontot szerezzünk, mint kapjunk, akkor egy gyengécskébb D-vel is elmuzsikálunk 😀Cardinalis
Gyengécske azért nem lesz a D. Futás ellen továbbra is nagyon jónak tűnünk, a secondary meg a csapat egyik nagy erőssége lehet. Ha jövőre sikerül belepakolni pár jó LB-t, akkor tényleg megcélozható egy TOP5 környéki védelem, idén is csak Washingtonon meg DD sérülésén csúszott(csúszhatott) el.andree
Azért nekem a PS alapján nem az jött le hogy beton leszünk futás ellen. Tudom, tudom PS de akkor is. Bőven 100 yard fölött szoptunk meccsenként átlagban.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
a lényeg, hogy mindig több pontot szerezzünk, mint kapjunk, akkor egy gyengécskébb D-vel is elmuzsikálunk 😀Cardinalis
Gyengécske azért nem lesz a D. Futás ellen továbbra is nagyon jónak tűnünk, a secondary meg a csapat egyik nagy erőssége lehet. Ha jövőre sikerül belepakolni pár jó LB-t, akkor tényleg megcélozható egy TOP5 környéki védelem, idén is csak Washingtonon meg DD sérülésén csúszott(csúszhatott) el.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
a lényeg, hogy mindig több pontot szerezzünk, mint kapjunk, akkor egy gyengécskébb D-vel is elmuzsikálunk 😀

THIS IS THE WAY