Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sziasztok!
Van valami friss hír Abrahamról?
Hallottam a Reserve list-et. Mikor telik le az 5 nap?
Sajnálnám, ha visszavonulni de nyilván az egészség az első! Biztató volt az első meccs, csak így tovább. 😀
Sok sikert a szezonra, remélem idén összejön nektek!balazs799
Nincs. Péntek vagy szombat az 5. nap, de nem biztos. Szerintem nem jön vissza.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem átlát a szitán, hanem keveri a szartFucu
nomeg biztos a fantasyban is szívott miatta... 😉Cardinalis
én is (nem csak miatta) mégsem firkantom fel twitterre, hogy direkt nem dobtak neki.Fucu
Valahol írták, hogy olyan volt ez a kirohanása, mint egy tipikus focis apuka siráma, aki sír, hogy miért nem az ő fiacskáját favorizálja mindenki.
Fitz hatalmas játékos, de meg kéne értenie az apukának is, hogy elmúltak azok az idők, amikor neki kellett a csapatot (legalábbis az offense-t) vinnie a hátán és az ifjú titánok is kezdenek Fitz nyakára nőni (hál istennek lesz utánpótlás).
De ameddig Larry tisztában van vele, hogy csak a W számít, nem az hogy ő mennyi labdát kap, akkor egyelőre nincs veszély, hogy más csapatot keressen. Azt hiszem neki is fontosabb, hogy végre legyen gyűrűje, mint hogy újabb egyéni és NFL rekordokat döntsön meg.csongi
Teljesen olyan kirohanás volt. Larry mondta is hogy nem ez volt az első és biztosan nem az utolsó (nem csak a fatertól, hanem bárki mástól), de amíg nem a saját szájából hangzik el ilyen addig nem igaz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
nem átlát a szitán, hanem keveri a szartFucu
nomeg biztos a fantasyban is szívott miatta... 😉Cardinalis
én is (nem csak miatta) mégsem firkantom fel twitterre, hogy direkt nem dobtak neki.Fucu
Valahol írták, hogy olyan volt ez a kirohanása, mint egy tipikus focis apuka siráma, aki sír, hogy miért nem az ő fiacskáját favorizálja mindenki.
Fitz hatalmas játékos, de meg kéne értenie az apukának is, hogy elmúltak azok az idők, amikor neki kellett a csapatot (legalábbis az offense-t) vinnie a hátán és az ifjú titánok is kezdenek Fitz nyakára nőni (hál istennek lesz utánpótlás).
De ameddig Larry tisztában van vele, hogy csak a W számít, nem az hogy ő mennyi labdát kap, akkor egyelőre nincs veszély, hogy más csapatot keressen. Azt hiszem neki is fontosabb, hogy végre legyen gyűrűje, mint hogy újabb egyéni és NFL rekordokat döntsön meg.csongi
Nekem van egy olyan érzésem hogy jövőre már nem vörösben fogjuk látni.... sajnos.
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
nem átlát a szitán, hanem keveri a szartFucu
nomeg biztos a fantasyban is szívott miatta... 😉Cardinalis
én is (nem csak miatta) mégsem firkantom fel twitterre, hogy direkt nem dobtak neki.Fucu
Valahol írták, hogy olyan volt ez a kirohanása, mint egy tipikus focis apuka siráma, aki sír, hogy miért nem az ő fiacskáját favorizálja mindenki.
Fitz hatalmas játékos, de meg kéne értenie az apukának is, hogy elmúltak azok az idők, amikor neki kellett a csapatot (legalábbis az offense-t) vinnie a hátán és az ifjú titánok is kezdenek Fitz nyakára nőni (hál istennek lesz utánpótlás).
De ameddig Larry tisztában van vele, hogy csak a W számít, nem az hogy ő mennyi labdát kap, akkor egyelőre nincs veszély, hogy más csapatot keressen. Azt hiszem neki is fontosabb, hogy végre legyen gyűrűje, mint hogy újabb egyéni és NFL rekordokat döntsön meg.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sziasztok!
Van valami friss hír Abrahamról?
Hallottam a Reserve list-et. Mikor telik le az 5 nap?
Sajnálnám, ha visszavonulni de nyilván az egészség az első! Biztató volt az első meccs, csak így tovább. 😀
Sok sikert a szezonra, remélem idén összejön nektek!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
különben is, Amerikában meg verik a négereket, afro-amerikaiakat

😛

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem átlát a szitán, hanem keveri a szartFucu
nomeg biztos a fantasyban is szívott miatta... 😉Cardinalis
én is (nem csak miatta) mégsem firkantom fel twitterre, hogy direkt nem dobtak neki.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
jééé, Palmerünk is bekerült a top5be 😊
 www.nfl.com/videos/nfl-countdowns/0ap3000000392003/Week-1-Top-5-Throws
az nagy húzás volt, hogy mielőtt Taylor-nak küldte a lasztit, beijesztett Carlson felé, ezzel jól bezavart az igen közel álló védőnél 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
nem átlát a szitán, hanem keveri a szartFucu
nomeg biztos a fantasyban is szívott miatta... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fitz apuka átlát a szitán: "The world saw on Monday Night Football the politics and business of football. If its been decided that you are not getting the ball just win"
Fitz még nem...: "My fathers inflammatory comments dont reflect my feelings or mood. We're 1-0 & working tirelessly to be 2-0 this week thats my only concern."
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000392045/article/larry-fitzgeralds-quiet-season-debut-irks-his-fatherCardinalis
nem átlát a szitán, hanem keveri a szart



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
namégegy napi Fitz 😉
 mtc.cdn.vine.co/r/videos/AA06D045611120990356914253824_29386632ef9.2.1.5930338425987008161.mp4

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Fitz apuka átlát a szitán: "The world saw on Monday Night Football the politics and business of football. If its been decided that you are not getting the ball just win"
Fitz még nem...: "My fathers inflammatory comments dont reflect my feelings or mood. We're 1-0 & working tirelessly to be 2-0 this week thats my only concern."
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/o6zckbg9lve64rjbruan
Larry Fitzgerald's quiet season debut irks his father
Larry Fitzgerald is the leading receiver in Arizona Cardinals history, but he had a quiet regular-season debut on Monday night. Is he still a major factor in the team's offensive scheme?

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Keim Q&A Grantlandéknél
 grantland.com/the-triangle/qa-cardinals-gm-steve-keim-on-first-round-quarterbacks-scouting-mistakes-and-running-an-nfl-franchise/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Remélem sikerül neki leélni egy normális civil életet. Sokat tett értünk tavaly, nagy kár érte.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Cardinals LB John Abraham is suffering from memory loss and has been for well over a year, per sources. Could be end of his NFL career.Adam Schefter
ez nagyon durva azért.MarioAna
Sajnálatos. Vajon mennyi ilyen eset lehet még felderítetlenül?
Jobbulást, vagy mit kell ilyenkor mondani. Fontosabb az egészsége,mint a pénz.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Valószínűleg visszavonul. Reserve listára raktuk, jött a helyére Marcus Benard, ha 5 napon belül nem tér vissza Anraham akkor idén már nem játszik.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Cardinals LB John Abraham is suffering from memory loss and has been for well over a year, per sources. Could be end of his NFL career.Adam Schefter
ez nagyon durva azért.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Megy hozzátok a PS-be egy másik asszonyverő legény. Chris Rainey RB. Ügyes srác, de sok esze nincs.Klaci79
plusz jön vissza Teddy Williams



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Kelly hogy tolta Nálatok?Csak mert rajtunk úgy keresztül szaladt a Dolphins,hogy ihaj és én már tavaly is éltem a gyanúperrel ,hogy nem Wilfork,hanem Kelly miatt működött úgy-ahogy a védelem az első néhány meccsenkolok1972
Hát nem vártunk tőle Dockett mértékű impactot, a pass rushoz nem is tett hozzá sokat, de futás ellen nagyon jó volt. Árnyalja a képet, hogy Bowles rendszerében az összes középszerű játékos nagyon jónak tűnik, elég ha Ta'amura vagy Ruckerre gondolunk.
több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Kelly hogy tolta Nálatok?Csak mert rajtunk úgy keresztül szaladt a Dolphins,hogy ihaj és én már tavaly is éltem a gyanúperrel ,hogy nem Wilfork,hanem Kelly miatt működött úgy-ahogy a védelem az első néhány meccsen

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 991
Megy hozzátok a PS-be egy másik asszonyverő legény. Chris Rainey RB. Ügyes srác, de sok esze nincs.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Leon: Okafor inaktív volt, tehát nem volt a pályán.

Kíváncsi vagyok, hogy Keiser marad-e egész évre. Mutatott jeleket, hogy oda tud érni az irányítóhoz és Abraham agyrázkódása is kérdéses mennyire komoly.Fucu
Ez elkerülte a figyelmem, mindenesetre megnéztem volna, mit tud Acho-hoz képest ezen a meccsen.Leon78
sérüléssel bajlódott, nem edzett a héten, így biztosra vehető volt, hogy nem játszik.
(a facebookon az Arizona Cardinals Hungary oldalon írtam az inaktívokat)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Leon: Okafor inaktív volt, tehát nem volt a pályán.

Kíváncsi vagyok, hogy Keiser marad-e egész évre. Mutatott jeleket, hogy oda tud érni az irányítóhoz és Abraham agyrázkódása is kérdéses mennyire komoly.Fucu
Ez elkerülte a figyelmem, mindenesetre megnéztem volna, mit tud Acho-hoz képest ezen a meccsen.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Leon: Okafor inaktív volt, tehát nem volt a pályán.

Kíváncsi vagyok, hogy Keiser marad-e egész évre. Mutatott jeleket, hogy oda tud érni az irányítóhoz és Abraham agyrázkódása is kérdéses mennyire komoly.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Megérte felkelni (még úgy is, hogy melóban akartam elaludni 😀).
A D szinte semmit nem gyengült, bár Washington és Mathieu nekem hiányzott, de még így is liga elit védelem maradt. Az az engedett 52 futott yard végképp tetszetős. 😊
Az O meg, hát még akadozik, de ott is jó jel az, hogy 11 különböző játékosnak volt sikeres elkapása. Szegény Fitzgerald-ot sajnáltam, hogy kimaradt a mókából, de hát 3-as/4-es fogásba nem dobálja be a labdát egy QB sem.

Ez a csoport meg már tényleg Halálcsoport. Ha még a Rams is felér a másik három csapathoz akkor lesz aztán orosz rulett. :S

LET'S GO NO FLY ZONE!!! 😀