Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Épp azt néztem, hogy jövőre lehet szépen nézegetni az LB-ket. Félek leírni, de az egyetlen biztos pont kb Shaughnessy az egész egységben. Washington Isten tudja játszik-e még. Még a Dv-je is ott van, ami az új szabályokkal nem túl biztató. Kicsit féltem is idén a pass rush-t. Dansbyvel sokat tettek hozzá. Abraham remélem tud hozni idén is egy jó szezont, de Acho eddig minden szezonban megsérült, Okafort még nem láttuk, Alexander nem túl jó, Dockett is kiesett. Minternek muszáj lesz működnie, és még vele együtt is necces.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
5 ILB van, így biztos nem jön Skov 😕Fucu
pedig nem valami veretes a névsor
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
5 ILB van, így biztos nem jön Skov 😕



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A (nem) végleges 53-as keret:

- Irányítók: Carson Palmer, Drew Stanton, Logan Thomas
- Elkapók: Larry Fitzgerald, Michael Floyd, Ted Ginn, John Brown, Jaron Brown, Walt Powell
- Futók: Andre Ellington, Jonathan Dwyer, Stapfan Taylor, Robert Hughes
- Tight Endek: John Carlson, Rob Housler, Troy Niklas, Darren Fells
- Támadófal: Jared Veldheer, Ted Larsen, Lyle Sendlein, Paul Fanaika, Bobby Massie, Jonathan Cooper, Earl Watford, Bradley Sowell

- Védekező fal: Calais Campbell, Dan Williams, Frostee Rucker, Alameda Ta'amu, Kareem Martin, Ed Stinson, Tommy Kelly
- Belső Linebackerek: Kevin Minter, Larry Foote, Desmond Bishop, Kenny Demens, Glenn Carson
- Szélső linebackerek: John Abraham, Matt Shaughnessy, Sam Acho, Alex Okafor, Lorenzo Alexander
- Cornerbackek: Patrick Peterson, Antonio Cromartie, Jerraud Powers, Justin Bethel
- Safety-k: Tony Jefferson, Rashad Johnson, Tyrann Mathieu, Deone Bucannon

- Rúgó: Chandler Catanzaro
- Punter: Dave Zastudil
- Long Snapper: Mike Leach



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Maradt 6 WR és Golden ment waiverre. Carson is maradt. Nagyon jól játszott az amúgy borzalmas 4. PS meccsen.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Elkezdődtek a cutok, persze hivatalos nincs, de Duckner, Curtis Taylor, Sopoaga, Benard és Parmele az első távozók.Fucu
meg Bryan McCannDexxter Tailor
picsába mindig kihagyok valakit.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Elkezdődtek a cutok, persze hivatalos nincs, de Duckner, Curtis Taylor, Sopoaga, Benard és Parmele az első távozók.Fucu
meg Bryan McCann


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
szántam 30 percet a Chargers elleni meccsre. Huhh de szar volt.
Thomas tüzelt össze vissza, amikor volt ideje. Sowell szar volt.
Powell tetszett, főleg visszahordásban.
Glenn Carson is jó volt, PS esélyes a srác.

Többet nem érdemel ez a meccs.
Elkezdődtek a cutok, persze hivatalos nincs, de Duckner, Curtis Taylor, Sopoaga, Benard és Parmele az első távozók.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
GreenEllist kirakta a bengals.... na Ő pont jó lenne a darálóba Ellington mellé némi szotyiért. 😊silent7939
whaaaaat?! No thank you.Fucu
Mert?silent7939
Mert amire használjuk a futókat megvagyunk. AZ hogy nem tudunk középen futni nem feltétlenül a RB hibája. Egy nagyobb darab futót is megtudnak fogni ha nincs neki hely ahol fusson.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
GreenEllist kirakta a bengals.... na Ő pont jó lenne a darálóba Ellington mellé némi szotyiért. 😊silent7939
whaaaaat?! No thank you.Fucu
Mert?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
GreenEllist kirakta a bengals.... na Ő pont jó lenne a darálóba Ellington mellé némi szotyiért. 😊silent7939
whaaaaat?! No thank you.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
GreenEllist kirakta a bengals.... na Ő pont jó lenne a darálóba Ellington mellé némi szotyiért. 😊
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Na felkeltem és megnéztem a meccset.... silent7939
maxi respect 😊
hát, jól el focizgattak a srácok a két kapura...
egyébként most nem Arians hívta a play-eket (hanem Goodwin, az off. coord.), ilyen utoljára 2006-ban volt, amikor is B.A. a Pittsburgh receivers coach-a volt, és az offensive coordinator/play caller-ert úgy hívták, hogy Ken Whisenhunt...

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na felkeltem és megnéztem a meccset....
Tudom-tudom hogy 2.-3. vonal játszott, de ez valami szánalom volt.
Szétfutottak és szétpasszoltak nem kicsit 😀
Az hogy nem volt TD-je a chargersnek ne tévesszen meg senkit
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
egy hét szabi után most vagyok csak gépközelben és örömmel látom, hogy Fitz örömmel játszik 😊  www.azcardinals.com/videos/videos/Larry_Fitzgerald_shines_against_Bengals/0c2d7918-e88d-4c65-a986-cd6ef17c718c
viszont az INTnél valami nagggyon nem stimmelt… mikor visszafordult Fitz, már Newman kezében landolt a laszti, méterekre tőle, pedig a fal is egész jól tartotta a frontot…
 www.azcardinals.com/videos/videos/Cant-Miss-Play-Hello-Newman/9f1645d0-f1e0-4a45-a979-410f19d296ca

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
nagy hülyeséget nem mondtunk podcastben, tényleg jött Tommy Kelly a védőfalba.MarioAna
és emiatt Ryan McBean távozott (aki Sopoagaval együtt lett szerződtetve múlt héten)Fucu
És akkor szerencsétlennek mit mondtak egy héttel a szerződése aláírása után? Bocs tévedtünk, mégsem kellesz? Ilyenkor amúgy kapnak fizetést erre az egy hétre? 😊
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nagy hülyeséget nem mondtunk podcastben, tényleg jött Tommy Kelly a védőfalba.MarioAna
és emiatt Ryan McBean távozott (aki Sopoagaval együtt lett szerződtetve múlt héten)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
nagy hülyeséget nem mondtunk podcastben, tényleg jött Tommy Kelly a védőfalba.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tegnap este megnéztem a Draft dayt... egész jó kis film lett belőle... aki még nem látta annak ajánlom 😀

A felirat is egész jó hozzá, bár van benne néhány félrefordítás Höritől 😀silent7939
Biztos, hogy van mivel hallás után csináltam kamerás verzióból, nem leírt szöveget fordítottam. ^ ^ lehet megétné végigmennem rajta újra, de ain't nobody got time fo thatHöri
btw van már angol felirtat BDrip verzióhoz aminek jó az időzítése. Elkezdtem átmásolni a magyar feliratot bele, de kurva sokáig tart mert nem annyira passzol 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tegnap este megnéztem a Draft dayt... egész jó kis film lett belőle... aki még nem látta annak ajánlom 😀

A felirat is egész jó hozzá, bár van benne néhány félrefordítás Höritől 😀silent7939
Biztos, hogy van mivel hallás után csináltam kamerás verzióból, nem leírt szöveget fordítottam. ^ ^ lehet megétné végigmennem rajta újra, de ain't nobody got time fo thatHöri
Annyira nem figyeltem, csak 1-2 apróságot vettem észre benne. De amúgy abszolút rendben van... le a kalappal. Pl mikor érkeznek a a draft helyszínére a Jennings? nevű futót irányítónak fordítottad... most hirtelen ez jut eszembe, de amúgy tényleg rendben volt és gratula hozzá.
Amúgy sztem fasza kis film... ha van némi valóság alapja akkor nem lennék a draft napján egy GM helyében 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tegnap este megnéztem a Draft dayt... egész jó kis film lett belőle... aki még nem látta annak ajánlom 😀

A felirat is egész jó hozzá, bár van benne néhány félrefordítás Höritől 😀silent7939
Biztos, hogy van mivel hallás után csináltam kamerás verzióból, nem leírt szöveget fordítottam. ^ ^ lehet megétné végigmennem rajta újra, de ain't nobody got time fo that

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Lehet jön James Harrison ex-Steelers LB.Ka'deemCarey25
Nem lesz ebből semmi. A közelben él lehet csak hazarepül 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Lehet jön James Harrison ex-Steelers LB.Ka'deemCarey25
Azért ez vicces lenne. Akkor sem bocsátjuk meg neki azt a 99 yardos pick6-et a SB-ban 😊csongi
Ebben maximálisan igazad van!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Lehet jön James Harrison ex-Steelers LB.Ka'deemCarey25
Azért ez vicces lenne. Akkor sem bocsátjuk meg neki azt a 99 yardos pick6-et a SB-ban 😊csongi
Arizona steelers 😀
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Lehet jön James Harrison ex-Steelers LB.Ka'deemCarey25
Azért ez vicces lenne. Akkor sem bocsátjuk meg neki azt a 99 yardos pick6-et a SB-ban 😊