Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
csakhogy itt is meglegyen 😉 1. előszezon meccsünk 33 percesre megvágott változata:
 noonkick.com/2014-nfl-preseason-houston-texas-at-arizona-cardinals-condensed/

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem kell cutoni hogy PS-re lehessen tenni (ha jól tudom), viszont PS-ból bármely csapat lenyúlhatja, de csak akkor ha 53-as keretbe rakják.Fucu
Ahha értem. Köszi!andree
szerintem waivelni kell a játékosokat, és csak akkor tudják PS-re tenni, ha nem nyúlja le valaki 24 órán belül. az egyik hard knocksban is volt ilyenDexxter Tailor
jó tényleg hülye vagyok. 75-ről lemennek 53-ra, tehát ki kell csapni mindenkit aztán lehet kialakítani a PS-ot.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nem kell cutoni hogy PS-re lehessen tenni (ha jól tudom), viszont PS-ból bármely csapat lenyúlhatja, de csak akkor ha 53-as keretbe rakják.Fucu
Ahha értem. Köszi!andree
szerintem waivelni kell a játékosokat, és csak akkor tudják PS-re tenni, ha nem nyúlja le valaki 24 órán belül. az egyik hard knocksban is volt ilyen


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Nem kell cutoni hogy PS-re lehessen tenni (ha jól tudom), viszont PS-ból bármely csapat lenyúlhatja, de csak akkor ha 53-as keretbe rakják.Fucu
Ahha értem. Köszi!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem kell cutoni hogy PS-re lehessen tenni (ha jól tudom), viszont PS-ból bármely csapat lenyúlhatja, de csak akkor ha 53-as keretbe rakják.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Érdekes lesz. Azért Tedd Ginnek is oda kell tennie magát, mert ha olcsó újoncok játsszák ki a depth chart 3-4. helyéről, akkor gyorsan cutolva lehet. Amúgy Walt Powell esetében hogy van a szabály? Ha nem fér be akkor cutolni kell, és csak akkor jöhet a gyakorlócsapatba, ha nem szedi fel senki waiverről?

Nekem nagyon tetszik a mozgása. A draft után is volt róla az a hosszú összefoglaló vidi, és most az éles meccsen is jött tőle ez a kígyózó, kiismerhetetlen mozgás amivel a 3. osztályban aratott. A labdával a kezében ő is életveszélyes jelenség lehet, nem kéne elvesztegetni.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Valakiket nagyon fogunk sajnálni az elkapók közül. A roster helyért Jaron Brown, Brittan Golden és Walt Powell küzdenek. Mind a hárman jól teljesítettek szombaton. A favoritom Brown.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
bírom ezeket a lelkesítő videókat 😊
WHY NOT US?
 www.azcardinals.com/videos/videos/Why-Not-Us-Arizona-Cardinals-2014/625702f0-be24-43b5-bce3-cdf31f787d5a

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na megnéztem én is végre a meccset, Fucu már minden lényeges dolgot leírt kb 😊
A két Brown és Golden is remekül játszott, szép elkapásaik voltak, a TE játék is ment szerencsére, mondjuk Clowney-t nem csoda, hogy nem bírta tartani Fells, brutális az az ember 😊 Coopernek még mindig elég nyers a technikája, valószínű sokat fog még játszani az előszezonban, hogy csiszoljanak rajta (most is többet volt fent, mint a kezdők), a fal futásblokkolásában még van hova fejlődni.
A védelemnél Minter szerintem nagyon jó lesz idén, Demens pedig jó csere és ST-ász lehet, Bethel is fejlődik CB-ként, nem csak gunnernek lesz jó, de azért szerzett pár büntit is... Benard INT-je nagyon szép volt!
ST: Catanzaronak van egy lába, Feely sosem rúgott ekkorákat kickoffnál. Golden jó volt returnerként.
a cserék cseréi közül Logan Thomas nem volt rossz, párszor mondjuk összecsomagolták, de a TD előtti menekülése elég szép volt.
ez a folyamatos zászlódobálás viszont rohadt idegesítő, remélem nem ilyen lesz a szezon.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
én csak félideig néztem, kellett a pihenés a fórum foci előtt 😉 és a látottak alapján nyugodtan is aludtam 😊
a nyitó drájvunk mesébe illő volt (a benyelt sacket leszámítva...), a passzjáték nagyon rendben volt, de a futáson azért van még mit csiszolni... a D is rendben lesz, de azért még megnézném őket a következő ellenfelek izmosabb támadójátékai ellen is.

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Arians: “He can’t catch a cold” Marcus Benard egykezes INT-jére reagálva 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
véleményem a facebookon olvasható 😀
| Cardinals előszezon – vs. Texans

Ma hajnalban lejátszásra került a 2014-es idén első előszezon mérkőzése. Az eredmény 32-0 a Cardinalsnak.
Természetesen előszezonról lévén szó messzemenő következtetéseket nem szabad levonni, de kezdetnek nagyon jó volt, van mire alapozni.

Lyle Sendlein (vádli), John Abraham (személyes okok) és a két PUP listán lévő (Tyrann Mathieu és Alameda Ta'Amu) biztos volt, hogy nem játszanak. Viszont a meccs előtt derült ki, hogy két elkapó Michael Floyd (ágyéksérülés) és Ted Ginn (térd) sem lépnek pályára. Előbbi 10 napot hagyhat ki, utóbbi 3-4-et.
A meccs első félidejéről van jobb rálátásom, mivel addig néztem.
A támadók két gyenge play-el kezdtek, 1 yardos futás Ellingtontól, majd Palmert sackelte Clowney, aki Jonathan Coopert verte meg csúnyán. Ezután viszont gyakorlatilag minden klappolt.
Plamer remekül osztogatta a labdákat (5/5 84 yard) és Fitzgeraldnak is dobott egy TD-t. Nem is kellett több egy drivenál és már ülhettek is le.
Az irányítóknál maradva Drew Stanton is jól játszott, amikor jött a nyomás a szélről fellépett a zsebben és úgy passzolt és végül 11/17 152 yard és egy TD (Jaron Brownnak) jött össze neki.
Logan Thomas teljesítménye jól néz ki számokban (11/12 113 yard és egy TD) és jókat is írnak a kint szakértők.

Nagy harc lesz az elkapók között az egy üres helyért ami a Fitz, Floyd, Ginn, John Brown négyes mögött kiadó. Jaron Brown, Brittan Golden és Walt Powell is remekül játszottak az offenseben és a special teamben is (ami az ötödik számú elkapónál nagyon fontos szempont).
A TE csatában Houslernek (aki kezdőkét lépett pályára) volt egy szép elkapása amiből 30+ yardot hozott, Darren Fellst Clowney egyszer nagyon megverte és terítette le Stepfan Taylort negatív yardon plusz volt egy elejtett labdája ami a Texans egy yardosára szállította volna a csapatot, tehát elég vegyes meccsen van túl.

A futójáték nem ment, 37 futásból 87 yard gyenge teljesítmény főleg az első félidőben elért 12-ből 15 yard. Ezen kell sokat javítani a maradék pár hétben.

A kezdő védelem nem szeretett volna sokat a pályán lenni. A Houston első driveját 3&outra hozták, majd a második első játékánál Kevin Minter ért bele Fitzpatrick passzába ami felpattant és három Cards védő közül (Foote és Tony Jeffersonnak túl forró volt a labda) Antonio Cromartie szerezte meg a labdát. És ennyi volt a kezdőknek a meccs, 4 play, azt hiszem mindent kihoztak belőle)
A második és harmadik egység is jól teljesített 0 ponton tartva a Texanst.
Tobb Bowles idén is jó dolgokat talál ki, amivel meggyűlik majd a baja az ellenfél támadóinak.

Jay Feely nem játszott, mivel Chandler Catanzaro rúgott végig, mind a három mezőnygólját értékesítve (32, 28, 32) és az extra pontoknál sem hibázott. Jövő héten Feely a soros a Vikings ellen.
|



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
A 4. negyed elejéig néztem. Elsőre nem volt vészes. 😀 A védelem hozta magát, a passzjáték tökéletes volt, a futás megy majd jobban is. A két draftolt elkapónk nagyon jó meccset hozott le, A Brown hype se most fog elülni, de a többiek is nagyon rendben voltak. Nehéz lesz ezt a keretet lenyesni 53-ra. A csere QB-k is kaptak kis önbizalmat. Megnyugtató volt látni, hogy Stanton is ennyire jóban van a rendszerrel, és Thomas se UDFA szinten játszott. Coopernek kell még idő, bár egy Watt sack engedése miatt, nem kell tarkón lőni senkit a pálya szélén.
több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Na most hogy közeleg a szezon be is izzítottam a stream előfizumat 😀silent7939
korai az még, de dicséretes 😊Fucu
😀 A félévesbe ha ilyenkor fizetek pont belefér az sb issilent7939
Azt megkerdezhetem hogy melyik streamrol van szo? 😊 Iden szeretnek mar valami vallalhato megoldast az ingyenesek helyett.

Koszi 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na most hogy közeleg a szezon be is izzítottam a stream előfizumat 😀silent7939
korai az még, de dicséretes 😊Fucu
😀 A félévesbe ha ilyenkor fizetek pont belefér az sb is
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na most hogy közeleg a szezon be is izzítottam a stream előfizumat 😀silent7939
korai az még, de dicséretes 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na most hogy közeleg a szezon be is izzítottam a stream előfizumat 😀
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ez meglepett. A térde nem bírta tovább. Sajnálom, mert kezdő is lehetett volna nálunk.
Ezzel sanszosan Darren Fells az 53-as keretben lesz. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jé, Ballard visszavonult


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
napi Cards-cuki 😊

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
pillanatnyilag 1:32 az esélye 😉
EDIT: Az unibet 32 szeres lét fizet 😉silent7939
ezek szerint van esélyünk 😀  www.youtube.com/watch?v=Ds-kiS0WuhE

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
és vajon ki nevet a végén... 😉
Cardinalis
pillanatnyilag 1:32 az esélye 😉

EDIT: Az unibet 32 szeres lét fizet 😉
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
és vajon ki nevet a végén... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Nem tud valaki még egy oldalt ahonnan meccseket lehetne letölteni? Az orosz oldal kimúlt, vagy legalábbis nem találom.Leon78
Akkor ide is. Lassanként kezdődik a szezon úgy látom. 😊
 www.sport-video.org.ua/BBNYG030814.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Szerintetek Jonathan Brown ILB beférhet 53-ba, nem tűnik rossznak?!