Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
beteszem vhová nyilvánosan is szívesen.dande
a közszeméremsértés bűncselekmény. bocs 😀Dexxter Tailor
Csak szabálysértés... bocs 😀
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Nem tud valaki még egy oldalt ahonnan meccseket lehetne letölteni? Az orosz oldal kimúlt, vagy legalábbis nem találom.Leon78
én a helyedben TYT+nfl keresőszavakkal próbálkoznék, és google segíthet. 😉
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
beteszem vhová nyilvánosan is szívesen.dande
a közszeméremsértés bűncselekmény. bocs 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tud valaki még egy oldalt ahonnan meccseket lehetne letölteni? Az orosz oldal kimúlt, vagy legalábbis nem találom.Leon78
Akinek kell az orosz oldal írjon PM-t és küldöm, működik, de ha nem szabálytalan, beírom vmelyik topicba szívesen, ahol bárki megtalálhatja. Remélem így már Dexnek is megfelel 😛 😉
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nem tud valaki még egy oldalt ahonnan meccseket lehetne letölteni? Az orosz oldal kimúlt, vagy legalábbis nem találom.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pete Prisco nagyinterjút készített Partick Petersonnal
 www.cbssports.com/nfl/writer/pete-prisco/24644544/patrick-peterson-has-a-message-for-richard-sherman-im-the-best
A cikk végén van egy másik videó is arról, hogy Prisco mit várd a Cardstól idén. Talán jobb videó, mint maga az interjú.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Max Starks érkezett.
| kibírtam röhögés nélkül amíg beírtam | Fucu
Mit tudonk róla, és miért ennyire negatív a srác.Leon78
parancsolj:  en.wikipedia.org/wiki/Max_Starks
ha jól emlékszem Őt hívták a Steelers szurkolók liszteszsáknak. Lehet tippelni miért 😊Fucu
Mindenesetre a becenév nem túl sok bizakodásra ad okot 😊
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Max Starks érkezett.
| kibírtam röhögés nélkül amíg beírtam | Fucu
Mit tudonk róla, és miért ennyire negatív a srác.Leon78
parancsolj:  en.wikipedia.org/wiki/Max_Starks
ha jól emlékszem Őt hívták a Steelers szurkolók liszteszsáknak. Lehet tippelni miért 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Max Starks érkezett.
| kibírtam röhögés nélkül amíg beírtam | Fucu
Mit tudonk róla, és miért ennyire negatív a srác.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Max Starks érkezett.
| kibírtam röhögés nélkül amíg beírtam |



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Matyi is próbálja magát hasznossá tenni 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Hála istennek kevésbé vagyok elfogult 😉 Megnézzük milyen teljesítményt nyújt idén és jövő ilyenkor visszatérünk a témára.silent7939
vigyáznak is rá, mint a hímes tojásra 😉
„ Az idei szezontól Patrick Peterson nem fog puntokat visszahordani és a támadóknál sem lesz bevetve. Mind a két posztra érkeztek játékosok, akik helyettesítik majd.”
via Arizona Cardinals HungaryCardinalis
nem feltétlenül vigyáznak rá. Inkább azt akarják, hogy a CB posztra összpontosítson.Fucu
jaja, ez a hivatalos szöveg, de mások is plusz okokat vélnek felfedezni a döntés mögött...: "It's a smart move by Bruce Arians and Co. -- it's simply too risky to expose Peterson to extra hits on offense and special teams."
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mh1zoh4ssnmmyf8k2ho5
Patrick Peterson won't return punts, play WR in 2014
Patrick Peterson will have ample opportunity to prove that he’s the best cover corner in the game this season. The Cardinals star revealed that he'll no longer field punts or catch passes.

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Ha a csapatot nézzük, akkor a védelem egyik alapeleme, hogy PP-t sokszor egy az egyben hagyjuk a legjobb elkapóval. Ezt kb senki másra nem merném rábízni a ligában.andree
Nem akarok nagyon teleoffolni, de szerintem ez volt a sok 😊Wyatt
Szándékosan el akartam kerülni ezt a ki a legjobb CB a ligában gumicsontot, amivel elvoltak a kintiek nyáron. Azért is írtam, hogy ne foglalkozzunk a sorrenddel.

Az idézett mondatot a többivel együtt érdemes nézni. Ha nem adjuk meg neki Haden és Sherman pénzét, akkor egyértelmű, hogy elmegy. 2-3 év múlva. Ha ő nem lesz, akkor egészen biztos, hogy nem találunk olyan CB-t, akivel ez a védekezés ugyan így megmaradhatna. Kicsit tényleg félreérthető, de reméltem, hogy ezt a részét az első bekezdéssel rövidre zártam.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha a csapatot nézzük, akkor a védelem egyik alapeleme, hogy PP-t sokszor egy az egyben hagyjuk a legjobb elkapóval. Ezt kb senki másra nem merném rábízni a ligában.andree
Nem akarok nagyon teleoffolni, de szerintem ez volt a sok 😊

több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Valszeg rá merné bízni Revisre vagy Shermanre is az embert egy az egyben, hogy csak két a két legegyértelműbb példát mondjam 😊 Persze a szurkolónak általában mindig a kedvence a legjobb. Ha ebben a szezonban elit lesz PP, akkor Silentet sem fogja zavarni.Wyatt
Sztem se a legjobb. Írtam is, hogy kb TOP5 amibe nyugodt szívvel be lehet rakni.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Hála istennek kevésbé vagyok elfogult 😉 Megnézzük milyen teljesítményt nyújt idén és jövő ilyenkor visszatérünk a témára.silent7939
Nem értem ezt a mondatot.andree
Valszeg rá merné bízni Revisre vagy Shermanre is az embert egy az egyben, hogy csak két a két legegyértelműbb példát mondjam 😊 Persze a szurkolónak általában mindig a kedvence a legjobb. Ha ebben a szezonban elit lesz PP, akkor Silentet sem fogja zavarni.Wyatt
Jól mondja a RB kolléga 😀silent7939
Csak kíváncsi voltam, hogy melyik résszel nem értesz egyet, és miért érzed magad emiatt szerencsésnek.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hála istennek kevésbé vagyok elfogult 😉 Megnézzük milyen teljesítményt nyújt idén és jövő ilyenkor visszatérünk a témára.silent7939
Nem értem ezt a mondatot.andree
Valszeg rá merné bízni Revisre vagy Shermanre is az embert egy az egyben, hogy csak két a két legegyértelműbb példát mondjam 😊 Persze a szurkolónak általában mindig a kedvence a legjobb. Ha ebben a szezonban elit lesz PP, akkor Silentet sem fogja zavarni.Wyatt
Jól mondja a RB kolléga 😀
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hála istennek kevésbé vagyok elfogult 😉 Megnézzük milyen teljesítményt nyújt idén és jövő ilyenkor visszatérünk a témára.silent7939
Nem értem ezt a mondatot.andree
Valszeg rá merné bízni Revisre vagy Shermanre is az embert egy az egyben, hogy csak két a két legegyértelműbb példát mondjam 😊 Persze a szurkolónak általában mindig a kedvence a legjobb. Ha ebben a szezonban elit lesz PP, akkor Silentet sem fogja zavarni.

több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Hála istennek kevésbé vagyok elfogult 😉 Megnézzük milyen teljesítményt nyújt idén és jövő ilyenkor visszatérünk a témára.silent7939
Nem értem ezt a mondatot.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hála istennek kevésbé vagyok elfogult 😉 Megnézzük milyen teljesítményt nyújt idén és jövő ilyenkor visszatérünk a témára.silent7939
vigyáznak is rá, mint a hímes tojásra 😉
„ Az idei szezontól Patrick Peterson nem fog puntokat visszahordani és a támadóknál sem lesz bevetve. Mind a két posztra érkeztek játékosok, akik helyettesítik majd.”
via Arizona Cardinals HungaryCardinalis
nem feltétlenül vigyáznak rá. Inkább azt akarják, hogy a CB posztra összpontosítson.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Hála istennek kevésbé vagyok elfogult 😉 Megnézzük milyen teljesítményt nyújt idén és jövő ilyenkor visszatérünk a témára.silent7939
vigyáznak is rá, mint a hímes tojásra 😉
„ Az idei szezontól Patrick Peterson nem fog puntokat visszahordani és a támadóknál sem lesz bevetve. Mind a két posztra érkeztek játékosok, akik helyettesítik majd.”
via Arizona Cardinals Hungary

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most hogy kicsit megemésztettem PP szerződését, sztem nem ér ennyit. Pont. 😀silent7939
Miért?
Ha a piacot nézzük, akkor a többi top CB(hagyjuk ezek között, hogy is áll, nagyjából TOP5-be azért nyugodt szívvel be lehet pakolni) mostani szerződéséhez viszonyítva, kb ez az árfolyam. Kicsivel lőttük túl a többieket. (Shermant pl 0.01-el 😀)

Ha a csapatot nézzük, akkor a védelem egyik alapeleme, hogy PP-t sokszor egy az egyben hagyjuk a legjobb elkapóval. Ezt kb senki másra nem merném rábízni a ligában.

A teljesítményére nem lehet panasz. Néhányszor megégett, de összességében elit munkát végzett, ráadásul hozza a nagy playeket, bármikor benne van, hogy 40 yardot fut egy int után.

Anyagilag persze kemény egy ilyen fizetés menedzselése a sapka alatt, ráadásul jó korán megkapta a szerződést, de ahogy emelkedik a CAP, lehet 1 év múlva még rosszabb pozícióban lettünk volna.andree
Hála istennek kevésbé vagyok elfogult 😉 Megnézzük milyen teljesítményt nyújt idén és jövő ilyenkor visszatérünk a témára.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Most hogy kicsit megemésztettem PP szerződését, sztem nem ér ennyit. Pont. 😀silent7939
Miért?
Ha a piacot nézzük, akkor a többi top CB(hagyjuk ezek között, hogy is áll, nagyjából TOP5-be azért nyugodt szívvel be lehet pakolni) mostani szerződéséhez viszonyítva, kb ez az árfolyam. Kicsivel lőttük túl a többieket. (Shermant pl 0.01-el 😀)

Ha a csapatot nézzük, akkor a védelem egyik alapeleme, hogy PP-t sokszor egy az egyben hagyjuk a legjobb elkapóval. Ezt kb senki másra nem merném rábízni a ligában.

A teljesítményére nem lehet panasz. Néhányszor megégett, de összességében elit munkát végzett, ráadásul hozza a nagy playeket, bármikor benne van, hogy 40 yardot fut egy int után.

Anyagilag persze kemény egy ilyen fizetés menedzselése a sapka alatt, ráadásul jó korán megkapta a szerződést, de ahogy emelkedik a CAP, lehet 1 év múlva még rosszabb pozícióban lettünk volna.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most hogy kicsit megemésztettem PP szerződését, sztem nem ér ennyit. Pont. 😀
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
de hogy látni nem sokat lát benne, az is biztos 😀Natloz
ő már csak érzésből játszik 😀

THIS IS THE WAY