Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
 www.azcardinals.com/videos/videos/Wired-Preview-Darnell-Dockett-at-CardsCamp/d69f78e3-1970-48b1-a686-18d561ce2578
Cardinalis
Ezen már frankón lehetne grillezni.ulpianus
de hogy látni nem sokat lát benne, az is biztos 😀

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
 www.azcardinals.com/videos/videos/Wired-Preview-Darnell-Dockett-at-CardsCamp/d69f78e3-1970-48b1-a686-18d561ce2578
Cardinalis
Ezen már frankón lehetne grillezni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
 www.azcardinals.com/videos/videos/Wired-Preview-Darnell-Dockett-at-CardsCamp/d69f78e3-1970-48b1-a686-18d561ce2578

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Itt pedig részletesebben:  profootballtalk.nbcsports.com/2014/07/30/the-full-patrick-peterson-contract-details/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megvan Peterson szerződése. 5 év 70 millió, 48 millió garantált az első számok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
centerünk, Lyle Sendlein bal vádli sérülése miatt kb. három hétre kiesett… Ted Larsen helyettesíti addig… rögtön az első snapje fumbli lett…Cardinalis
és akkor mi van?! fórumfocin is van 3-4 snap gyakorlás, itt nem volt.Fucu
jössz?Cardinalis
nem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
centerünk, Lyle Sendlein bal vádli sérülése miatt kb. három hétre kiesett… Ted Larsen helyettesíti addig… rögtön az első snapje fumbli lett…Cardinalis
és akkor mi van?! fórumfocin is van 3-4 snap gyakorlás, itt nem volt.Fucu
jössz?

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
centerünk, Lyle Sendlein bal vádli sérülése miatt kb. három hétre kiesett… Ted Larsen helyettesíti addig… rögtön az első snapje fumbli lett…Cardinalis
és akkor mi van?! fórumfocin is van 3-4 snap gyakorlás, itt nem volt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
centerünk, Lyle Sendlein bal vádli sérülése miatt kb. három hétre kiesett… Ted Larsen helyettesíti addig… rögtön az első snapje fumbli lett…

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Patrick Peterson ‏@RealPeterson21 38m
Happy to announce my 5 year extension with @AZCardinals! $70M and $48M Guaranteed!! #AZCardinals #P2Nation #YearOfTheCardinal
Szép pénz, de erre lehetett számítani.andree
aprópénz 😊Dexxter Tailor
És ezzel választ is kaptunk arra,hogy honnan eredt az "Én vagyok a legjobb CB a ligában" szájkarate Sherm-mel 😊
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Patrick Peterson ‏@RealPeterson21 38m
Happy to announce my 5 year extension with @AZCardinals! $70M and $48M Guaranteed!! #AZCardinals #P2Nation #YearOfTheCardinal
Szép pénz, de erre lehetett számítani.andree
aprópénz 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Patrick Peterson ‏@RealPeterson21 38m
Happy to announce my 5 year extension with @AZCardinals! $70M and $48M Guaranteed!! #AZCardinals #P2Nation #YearOfTheCardinal
Szép pénz, de erre lehetett számítani.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Eric Winston-ról tudnátok írni valamit?
Milyen rendszer fekszik neki?undisputedly
A szezon első felében kaptunk róla asszem 7 sacket, aztán viszont beletanult a rendszerbe, és elég jó volt az utolsó meccseken. Alapvetően zone blockingba tökéletes fit. Én személy szerint sajnáltam, hogy nem maradt. Nem tudom mi lehetett a háttérben.andree
Fiatalítás. Plusz a bal oldalra jött egy jó ember, így azzal az oldallal kvázi nem kell foglalkozni. A jobb oldalra meg mehet a csata és inkább a Massie-Sowell párost akarták nyomni Goodwinék.Fucu
Köszi a válaszokat. Ennek fényében okozhat meglepetést,ha rosterre kerül 😊
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Eric Winston-ról tudnátok írni valamit?
Milyen rendszer fekszik neki?undisputedly
A szezon első felében kaptunk róla asszem 7 sacket, aztán viszont beletanult a rendszerbe, és elég jó volt az utolsó meccseken. Alapvetően zone blockingba tökéletes fit. Én személy szerint sajnáltam, hogy nem maradt. Nem tudom mi lehetett a háttérben.andree
Fiatalítás. Plusz a bal oldalra jött egy jó ember, így azzal az oldallal kvázi nem kell foglalkozni. A jobb oldalra meg mehet a csata és inkább a Massie-Sowell párost akarták nyomni Goodwinék.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Eric Winston-ról tudnátok írni valamit?
Milyen rendszer fekszik neki?undisputedly
A szezon első felében kaptunk róla asszem 7 sacket, aztán viszont beletanult a rendszerbe, és elég jó volt az utolsó meccseken. Alapvetően zone blockingba tökéletes fit. Én személy szerint sajnáltam, hogy nem maradt. Nem tudom mi lehetett a háttérben.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Eric Winston-ról tudnátok írni valamit?
Milyen rendszer fekszik neki?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ezt beírom ide is, mert fontos hír: John Abrahamet ittas vezetés miatt letartóztatták, ezért nem jelent meg az edzéseken.

kíváncsi leszek mi lesz vele, eltiltás is valószínű...Dexxter Tailor
A letartóztatás egy hónapja történt, lehet más is van nem csak ez.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
ezt beírom ide is, mert fontos hír: John Abrahamet ittas vezetés miatt letartóztatták, ezért nem jelent meg az edzéseken.

kíváncsi leszek mi lesz vele, eltiltás is valószínű...Dexxter Tailor
Azt olvastam rotoworldon,hogy az eltiltás várhatóan nem érinti a következő szezont,mert elhúzhatja a procedúrát, és a liga csak az eljárás befejezte után szab ki büntetést.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ezt beírom ide is, mert fontos hír: John Abrahamet ittas vezetés miatt letartóztatták, ezért nem jelent meg az edzéseken.

kíváncsi leszek mi lesz vele, eltiltás is valószínű...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ha még nem tettétek meg, lájkoljátok az FB oldalt, megpróbálunk minden nap írni híreket az edzőtáborról!  www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Majd ha elkezdődnek az elbocsátások az alapszakasz kezdete előtt, talán érkezik valaki, de sok függ attól, hogy miként teljesítenek az edzőtáborban a srácok. Vannak négyen a posztra ahogy Dexter (löfli) is írta a cikkben, az pont elég az alapszakaszra.Fucu
Lehet, hogy a mennyiség megvan, de a minőség egyelőre igencsak hagy kívánnivalót maga után. Első ránézésre nehéz elképzelni a tavalyi teljesítmény megközelítését is, nemhogy annak a megismétlődését ezen a poszton.Leon78
elkezdődtek az edzőtáborok, mindenkinél megvannak az emberek, az hogy Washingtont minimum egy évre eltiltották elég váratlanul jött, nem lehetett felkészülni rá. Next man up.
Bízom benne, hogy Bowles kitalál majd valamit és olyan jó lesz a védelem mint tavaly.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Majd ha elkezdődnek az elbocsátások az alapszakasz kezdete előtt, talán érkezik valaki, de sok függ attól, hogy miként teljesítenek az edzőtáborban a srácok. Vannak négyen a posztra ahogy Dexter (löfli) is írta a cikkben, az pont elég az alapszakaszra.Fucu
Lehet, hogy a mennyiség megvan, de a minőség egyelőre igencsak hagy kívánnivalót maga után. Első ránézésre nehéz elképzelni a tavalyi teljesítmény megközelítését is, nemhogy annak a megismétlődését ezen a poszton.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Majd ha elkezdődnek az elbocsátások az alapszakasz kezdete előtt, talán érkezik valaki, de sok függ attól, hogy miként teljesítenek az edzőtáborban a srácok. Vannak négyen a posztra ahogy Dexter (löfli) is írta a cikkben, az pont elég az alapszakaszra.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nincs valami hír arról, hogy esetleg szeretnénk e hozni valakit ILB posztra? Gondolok itt arra, hogy csere, vagy egyéb trade került e szóba, és ha igen, akkor vannak e nevek a kalapban. Elég vékonyka az ILB sor, és akkor még finoman fogalmaztam. Abban mondjuk lehet reménykedni, hogy Foot még utoljára bizonyítani akar, és kifog egy átlagosnál jobb évet. Igazából nem is rémlik, hogy mennyire volt jó fénykorában, rémlik valakinek valami vele kapcsolatban?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Idén lesz Cardinals fantasy?Leon78
remélem.... FUCU???silent7939
lesz, de én idén nem játszom. elég nekem 3 liga



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter