Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
F@sza hírek... Troy Niklas eltörte a kezét ezáltal kidőlt a training camp idejéreemberke22
őőőő a training campIG dőlt ki. július végén már bevethető lesz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
F@sza hírek... Troy Niklas eltörte a kezét ezáltal kidőlt a training camp idejére
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nyugi gyerekek jön majd Skov 😊

Clabo még érdekesebb harcot kreált volna RT-ben, mert ugye most van Sowell, Massie és Potter is



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tyson Clabo RT járt nálunk az edzéseken. Kíváncsi vagyok Keimék kit hoznak ide, van 13 millió a capben, tavaly jött ilyenkor Abraham és Winston kevesebbnyi szabad cappel, szóval jön a Keim TIMEemberke22
Én inkább egy valamirevaló ILB-t szeretnék . 😊Leon78
Én is... de sajnos nincs 😕
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Tyson Clabo RT járt nálunk az edzéseken. Kíváncsi vagyok Keimék kit hoznak ide, van 13 millió a capben, tavaly jött ilyenkor Abraham és Winston kevesebbnyi szabad cappel, szóval jön a Keim TIMEemberke22
Én inkább egy valamirevaló ILB-t szeretnék . 😊
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Xmo Xtra - Dog Days of OTAs:  www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Xmo-Xtra---Dog-Days-of-OTAs/d3ac428e-c95b-4625-aaef-eb4ef789667d

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Fitz középpályás lenne az NFL VB teamben, sőtmitőbb, csapatkapitánynak is elmenne 😀
 www.nfl.com/photoessays/0ap2000000355508/the-nfls-world-cup-team?campaign=Ext_Email_1st10_20140609&cvosrc=Ext_Email.Epsilon.1st10_20140609

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Tyson Clabo RT járt nálunk az edzéseken. Kíváncsi vagyok Keimék kit hoznak ide, van 13 millió a capben, tavaly jött ilyenkor Abraham és Winston kevesebbnyi szabad cappel, szóval jön a Keim TIME
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
EXCLUSIVE: First-round pick safety Deone Bucannon signs a four-year deal with the Cardinals, putting all draft picks under contract:  www.azcardinals.com/videos-photos/videos/EXCLUSIVE-First-round-pick-Deone-Bucannon-signs/0c57dd63-7ad6-49ee-96d0-6aaed6d3e18c

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 677 — Csodabogár
Sokkal jobbat ilyenkor már nem lehet leakasztani. Mélységnek jó lesz. Remélem nem sérül meg senki középen, mert nem szívesen néznék egy Alexander-Sims duót.andree
azért remélem kukázunk valakit még a TC-k után (SKOOOOV 😊 )Fucu
cöcö

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rookie kártya Logan Thomasról, a múlt hét végi Rookie Premierről.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sokkal jobbat ilyenkor már nem lehet leakasztani. Mélységnek jó lesz. Remélem nem sérül meg senki középen, mert nem szívesen néznék egy Alexander-Sims duót.andree
azért remélem kukázunk valakit még a TC-k után (SKOOOOV 😊 )



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Sokkal jobbat ilyenkor már nem lehet leakasztani. Mélységnek jó lesz. Remélem nem sérül meg senki középen, mert nem szívesen néznék egy Alexander-Sims duót.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Earnie Sims ex dallasi LB érkezett egy évre.emberke22
Nagy erősítés... Akár valamelyikünk játszana 😊Leon78
Ne felejtsd el mekkora királyt csináltunk Dansbyból is...silent7939
Igazad van, csak ne felejts el, azt az apróságot, hogy Dansby előtte is good player volt, nem csak tavaly 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Earnie Sims ex dallasi LB érkezett egy évre.emberke22
Nagy erősítés... Akár valamelyikünk játszana 😊Leon78
Ne felejtsd el mekkora királyt csináltunk Dansbyból is...
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 505 — rabszolga
Earnie Sims ex dallasi LB érkezett egy évre.emberke22
Részvétem. Nála hülyébb játékost még nem láttam Eagles mezben. 😀
De legalább gyors.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Earnie Sims ex dallasi LB érkezett egy évre.emberke22
Nagy erősítés... Akár valamelyikünk játszana 😊
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Earnie Sims ex dallasi LB érkezett egy évre.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Cardinals OTAs Week 3 Highlights:  www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Cardinals-OTAs-Week-3-Highlights-/c27c76c2-f992-46a8-90f8-7e92fd177112

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nincs valami hír Washington pótlásával kapcsolatban? Akarunk e igazolni valakit, és ha igen akkor ki jöhet szóba.
Szerintetek Angerer megfelelő megoldás lenne?

Nem túl nagy a merítési lehetőség. 😕

 walterfootball.com/freeagents2014ILB.php
több mint 10 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Azt nem értem hogy ha Will Hill a Giants safety-je a harmadik éve alatt a harmadik eltiltását kapja drogteszten való bukás miatt ÉS MOST IS CSAK 6 MECCSRE, akkor miért kellett Wash-t egész évre eltiltani 2 eset után? Oké ott a verés is de annak semmi köze az eltiltáshoz.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Alapvetően egy karakterprobléma nem feltétlenül jelent értelmi visszamaradást. Vannak nagyon okos hülye emberek is. Ő nekem soha nem tűnt egy csorgó nyálú retardáltnak. Nem tuskó csak egy fasz.
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
 overthecap.com/daryl-washington-suspended-season/ ebben a cikkben szépen le van bontva, hogy ki mennyit bukik az eltiltás miattDexxter Tailor
Elnézést, de ettől is csak jobb ember lesz. Elkapták cuccokkal, ettől csak jobb ember lettem. Meggyepálta a nőjét picikét, kapott egy év felfüggesztettet, ettől csak jobb ember lettem (érdekes, az asszonyverést kb. annyira leszarja a liga, hogy hihetetlen). Mert ugye ez is mostanában történt, kifizették neki a bónuszát tudtommal, holott már vád alatt állt. Tudták, hogy megússza. Erre elkapták, mert elpippantott némi gazt. És mi a mondás? I am committed to making changes in my life. Légy jobb ember, fiam, mert mostmár refes vagy, oszt minden apróságnak csúnya vége is lehet. Mondjuk azt nem hinném, hogy bolygatják, hogy a droghasználat a próbaidő kihirdetése után érkezett, de nem is érdekel annyira az ítélet.füligjimmy
Bármennyire is tisztelünk, csodálunk valakit a játéka miatt, azt azért ne felejtsük el, hogy ezeknek az embereknek a 90%-a nem egy észlény meg nem is Teréz anya reinkarnációja. Hát most kiderült, hogy D-Wash sem volt osztálya éltanulója az ált. isiben / gimiben.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 overthecap.com/daryl-washington-suspended-season/ ebben a cikkben szépen le van bontva, hogy ki mennyit bukik az eltiltás miattDexxter Tailor
Elnézést, de ettől is csak jobb ember lesz. Elkapták cuccokkal, ettől csak jobb ember lettem. Meggyepálta a nőjét picikét, kapott egy év felfüggesztettet, ettől csak jobb ember lettem (érdekes, az asszonyverést kb. annyira leszarja a liga, hogy hihetetlen). Mert ugye ez is mostanában történt, kifizették neki a bónuszát tudtommal, holott már vád alatt állt. Tudták, hogy megússza. Erre elkapták, mert elpippantott némi gazt. És mi a mondás? I am committed to making changes in my life. Légy jobb ember, fiam, mert mostmár refes vagy, oszt minden apróságnak csúnya vége is lehet. Mondjuk azt nem hinném, hogy bolygatják, hogy a droghasználat a próbaidő kihirdetése után érkezett, de nem is érdekel annyira az ítélet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 869 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 overthecap.com/daryl-washington-suspended-season/ ebben a cikkben szépen le van bontva, hogy ki mennyit bukik az eltiltás miatt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!