Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 481
Sajnálom, bírtam nagyon DW-t, de csatlakozni látszik a kárérte csoportba.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Azért azt erős túlzásnak érzem így május 30-án, hogy elment a szezon.Sebii
Kár érte, mert most nagyon benne van a csapatban egy kiugró év.
Szándékosan nem múltidőben írtam. Egyáltalán nem ment a szezon, de azért komoly ütés volt ez. Visszaolvasva, az "ez a hajó már elment" rész tényleg megtévesztő. A május végi pótlásra értettem.
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Azért azt erős túlzásnak érzem így május 30-án, hogy elment a szezon.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Emlékszem pár hónapja még arról áradoztunk, hogy a Dansby-Washington duót nem cserélnénk semmire. Baromi jó volt nézni őket együtt. Az LB sor jelenleg áll egy 123 éves Abrahamből, egy special teamerből, Achoból akinél lassan eutanáziát alkalmaznak ne szenvedjen tovább, meg pár fiatalból akik még a stadion környékén se nagyon jártak. Kár érte, mert most nagyon benne van a csapatban egy kiugró év. Azzal ne áltassuk magunkat, hogy cserével vagy csoda FA-val ezt hirtelen megoldjuk, idén ez a hajó már elment.

Nagyon csalódott vagyok, mert a játékát öröm nézni, személyes kedvencem volt a csapatból. Az asszonyverés miatt nem cutoltuk volna, de ezért sanszos hogy lapátra kerül. Istenem de akartam Shaziert, most nagyon jól jönne.

Minter miatt nem aggódok, nagyon szerettem az LSU-n, és tavaly abba a duóba középen nincs az a rookie aki befért volna, de a párját nagyon nem látom a csapaton belül. A több 4-3-as felállás logikusnak tűnik. Az emberanyag bőségesen megvan a falhoz(különösen így a két draftolt DE-vel), és Minter is jobban beleillik a sémába. A 3-4-et nem nagyon látom, hogy oldanánk meg normálisan.
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
előbb elszívta a Mari hónalját majd eltörte a kulcscsontját.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Fucu! Ki ez a Sims gyerek, és kiket lehet még elérni a piacon? Szerinted?Leon78
Sims a Lionsban volt kezdő évekkel ezelőtt majd elvesztettem hol játszott, ha játszott egyáltalán. Semmire nem jó.
Adam Caplan szerint a legjobb elérhető játékosok ILB-k: Pat Angerer, Jon Vilma, Desmond Bishop, Dan Connor, Stewart Bradley, Paris Lenon, Mavin Mitchell.

Angerert ismeri Arians, Bradley és Lenon pedig Keim számára ismerősök. Egyikük sem életbiztosítás.
Egyébként bírnék egy cserét Arthur Brownért.Fucu
Kit cserélnél? D Wash kinek kellene így?Leon78
draft picket nem is Washingtont.Fucu
Az a baj, hogy egyik GM sem hülye, tudják, hogy szarban vagyunk, ezért horror árat fognak kérni minden jött ment ILB-ért is, nemhogy érte. 😕
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu! Ki ez a Sims gyerek, és kiket lehet még elérni a piacon? Szerinted?Leon78
Sims a Lionsban volt kezdő évekkel ezelőtt majd elvesztettem hol játszott, ha játszott egyáltalán. Semmire nem jó.
Adam Caplan szerint a legjobb elérhető játékosok ILB-k: Pat Angerer, Jon Vilma, Desmond Bishop, Dan Connor, Stewart Bradley, Paris Lenon, Mavin Mitchell.

Angerert ismeri Arians, Bradley és Lenon pedig Keim számára ismerősök. Egyikük sem életbiztosítás.
Egyébként bírnék egy cserét Arthur Brownért.Fucu
Kit cserélnél? D Wash kinek kellene így?Leon78
draft picket nem is Washingtont.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Fucu! Ki ez a Sims gyerek, és kiket lehet még elérni a piacon? Szerinted?Leon78
Sims a Lionsban volt kezdő évekkel ezelőtt majd elvesztettem hol játszott, ha játszott egyáltalán. Semmire nem jó.
Adam Caplan szerint a legjobb elérhető játékosok ILB-k: Pat Angerer, Jon Vilma, Desmond Bishop, Dan Connor, Stewart Bradley, Paris Lenon, Mavin Mitchell.

Angerert ismeri Arians, Bradley és Lenon pedig Keim számára ismerősök. Egyikük sem életbiztosítás.
Egyébként bírnék egy cserét Arthur Brownért.Fucu
Kit cserélnél? D Wash kinek kellene így?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu! Ki ez a Sims gyerek, és kiket lehet még elérni a piacon? Szerinted?Leon78
Sims a Lionsban volt kezdő évekkel ezelőtt majd elvesztettem hol játszott, ha játszott egyáltalán. Semmire nem jó.
Adam Caplan szerint a legjobb elérhető játékosok ILB-k: Pat Angerer, Jon Vilma, Desmond Bishop, Dan Connor, Stewart Bradley, Paris Lenon, Mavin Mitchell.

Angerert ismeri Arians, Bradley és Lenon pedig Keim számára ismerősök. Egyikük sem életbiztosítás.
Egyébként bírnék egy cserét Arthur Brownért.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Basszus így tönkrekúrni egy jó pályafutást.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
It’s completely unacceptable that Daryl has once again put us in this position.Steve Keim
asszem ebből cut lesz év végén.
ja és fontos infó, nem a nőverésért tiltották el, hanem mert megint tiltott szereket használt (tavaly is azért kapta a 4 meccses eltiltását)Dexxter Tailor
jaja most látom hogy fű miatt van az eltiltás. Fasz. A cut jogos lenne csak ugye idén márciusban kapta meg a 10 milliós bónuszát...Fucu
elég erős ez a z 1 év fű miatt, vagy nem? Ilyenkor már gondolom fellebbezésnek helye nincs, és nem is nagyon fogják mérsékelni a büntitLeon78
második lebukása volt és pár hónapja szigorítottak a büntetésen. Josh Gordon (Browns) is egy évet kapott tehát jogos az egy év.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Fucu! Ki ez a Sims gyerek, és kiket lehet még elérni a piacon? Szerinted?
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
It’s completely unacceptable that Daryl has once again put us in this position.Steve Keim
asszem ebből cut lesz év végén.
ja és fontos infó, nem a nőverésért tiltották el, hanem mert megint tiltott szereket használt (tavaly is azért kapta a 4 meccses eltiltását)Dexxter Tailor
jaja most látom hogy fű miatt van az eltiltás. Fasz. A cut jogos lenne csak ugye idén márciusban kapta meg a 10 milliós bónuszát...Fucu
elég erős ez a z 1 év fű miatt, vagy nem? Ilyenkor már gondolom fellebbezésnek helye nincs, és nem is nagyon fogják mérsékelni a büntit
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Azt hittem, hogy csak a Browns lehet ilyen szerencsétlen... Ez az LB sor borzasztó kevés lesz így.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
It’s completely unacceptable that Daryl has once again put us in this position.Steve Keim
asszem ebből cut lesz év végén.
ja és fontos infó, nem a nőverésért tiltották el, hanem mert megint tiltott szereket használt (tavaly is azért kapta a 4 meccses eltiltását)Dexxter Tailor
jaja most látom hogy fű miatt van az eltiltás. Fasz. A cut jogos lenne csak ugye idén márciusban kapta meg a 10 milliós bónuszát...

Helyesbítés: csak 5 milliót kapott idén a másik öt jövőre esedékes.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
no akkor Kevin Minter time....a csávó állat lesz, meglássátokMarioAna
eddig is Minter time volt mert Dansby helyét vette volna át.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
no akkor Kevin Minter time....a csávó állat lesz, meglássátok

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 869 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
It’s completely unacceptable that Daryl has once again put us in this position.Steve Keim
asszem ebből cut lesz év végén.
ja és fontos infó, nem a nőverésért tiltották el, hanem mert megint tiltott szereket használt (tavaly is azért kapta a 4 meccses eltiltását)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nem hiszem el. Az egyik kedvencem a csapatban, és sorra jönnek a negatív dolgok. El sem tudom képzelni, hogy nélküle milyen lesz ez a védelem, ráadásul most már Dansby sincs a csapatban. Illetve már kaptunk ízelítőt tavaly, de abból nem kéne több.
Ezek után azt sem tartanám elképzelhetetlennek, ha kivágnák a francba.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Eltiltásra számítottunk azt hogy az egész szezon az kemény. Minter, Foote, Alexander és a no name emberek. Tegnap viziten volt Ernie Sims lehet akkor már tudták a hírt...Fucu
Hááát ez a lista nem nyugtat meg... 😕
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Eltiltásra számítottunk azt hogy az egész szezon az kemény. Minter, Foote, Alexander és a no name emberek. Tegnap viziten volt Ernie Sims lehet akkor már tudták a hírt...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Istenem .... csak kellett volna az az ILB draft
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
fasza
Ez már 100 % ?
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 869 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
BREAKING: I've been told #Cardinals LB Daryl Washington will miss the ENTIRE 2014 season. Spoke with a player who confirmed the news.Mike Jurecki
what the fuck baszki


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Report: Daryl Washington will miss entire 2014 season2PP2
Mit csinált? Én nem láttam ilyen hírt