NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
FUCU!

Nincs arról hír hogy Arians mit akar Thomasal? Projekt QB lesz, vagy projekt TE?

Edit: Közben megnéztem néhány helyen és mindenhol QB-ként beszélnek róla. Söööt van aki a megfelelő WR corpsal a következő Bradyt látja bene.... 😀
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Amúgy Powellről egy hosszabb vidi:
 youtu.be/3YrUqgCEL1o
Elkapásokat nézegettem. Néha szépen meg tud iramodni elkapás után, bár szinte mindig kell hozzá 1-2 teljesen vakon lévő védőjátékos. 😀andree
Sokoldalú játékosnak néz ki a srác. Elég higanymozgású, ahogy elnézem.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Darren Urban ‏@Cardschatter 11h
With 2 WR draftees, Teddy Williams moving back to CB. RT @Fast_Teddy: So it's official I'm back on the dark side!!!! DB room here I come
Fura. Volt azért bőven CB még a 6. körben.andree
a Coltsban is CB volt amikor Arians ott volt, ha jól olvastam valahol.
Kellett még egy Arians játékszer mint egy CB és így oldották meg.Fucu
Reméljük hogy lesz elkapása CB-ként 😀
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Darren Urban ‏@Cardschatter 11h
With 2 WR draftees, Teddy Williams moving back to CB. RT @Fast_Teddy: So it's official I'm back on the dark side!!!! DB room here I come
Fura. Volt azért bőven CB még a 6. körben.andree
a Coltsban is CB volt amikor Arians ott volt, ha jól olvastam valahol.
Kellett még egy Arians játékszer mint egy CB és így oldották meg.Fucu
ja igen. Alaphangon összekevertem Williams és Powell nevét. 😀
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Darren Urban ‏@Cardschatter 11h
With 2 WR draftees, Teddy Williams moving back to CB. RT @Fast_Teddy: So it's official I'm back on the dark side!!!! DB room here I come
Fura. Volt azért bőven CB még a 6. körben.andree
a Coltsban is CB volt amikor Arians ott volt, ha jól olvastam valahol.
Kellett még egy Arians játékszer mint egy CB és így oldották meg.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Darren Urban ‏@Cardschatter 11h
With 2 WR draftees, Teddy Williams moving back to CB. RT @Fast_Teddy: So it's official I'm back on the dark side!!!! DB room here I come
Fura. Volt azért bőven CB még a 6. körben.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Volt olyan QB, aki nagyot lépett ebben előre és végül legit kezdő lett a ligában?andree
David Garrard, Jay Cutler
 rotoviz.com/index.php/2014/04/logan-thomas-and-tom-savage-missing-the-mark/baggio
Ú köszi! Vagy egy órát kerestem hasonló táblázatot, de csak a TOP arcokról találtam.andree
Jó ez a táblázat, minden szép és jó, de az nincs benne, hogy ki milyen edzőhöz, milyen rendszerbe került. Szóval azért messzemenő következtetéseket nem lehet leszűrni belőle. 😊
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Amúgy Powellről egy hosszabb vidi:
 youtu.be/3YrUqgCEL1o
Elkapásokat nézegettem. Néha szépen meg tud iramodni elkapás után, bár szinte mindig kell hozzá 1-2 teljesen vakon lévő védőjátékos. 😀
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Volt olyan QB, aki nagyot lépett ebben előre és végül legit kezdő lett a ligában?andree
David Garrard, Jay Cutler
 rotoviz.com/index.php/2014/04/logan-thomas-and-tom-savage-missing-the-mark/baggio
Ú köszi! Vagy egy órát kerestem hasonló táblázatot, de csak a TOP arcokról találtam.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 005 — no es importante
Volt olyan QB, aki nagyot lépett ebben előre és végül legit kezdő lett a ligában?andree
David Garrard, Jay Cutler
 rotoviz.com/index.php/2014/04/logan-thomas-and-tom-savage-missing-the-mark/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ja mondjuk annak nem sok értelme van, hogy elolvassuk, melyik szakíró hogy bünteti adott csapatot, mert nem a boardja szerint draftolt.

Ha belegondolok, hogy sírtunk a fölösleges Floyd miatt, meg hányan írták, hogy 2. körös tehetség, meg hány jó draft volt A-nak írva és borult be végül, nem nagyon háborgok 1 nappal az egész után.

Egyedül Logan Thomast kell emésztenem. Egyszerűn nem tudok felidézni példát, hogy egy ennyire pontatlan játékos, kiemelkedő NFL QB legyen végül. Glennon ugrik be hasonló egyetemi számokkal, de ő se váltotta meg még a világot. Volt olyan QB, aki nagyot lépett ebben előre és végül legit kezdő lett a ligában?andree
Szerintem inkább lehetne olyan példákat találnánk, akik istenáldotta tehetségnek voltak kikiáltva, első körben elvitték őket, aztán szart sem értek el az NFL-ben. Ha ebből indulunk ki, akkor már le is mondhatunk róla. 😊 De ha abból indulunk ki, hogy Brady is csak 5. körös volt valami miatt / ha valaki tudja, akkor kérem írja ide /, akkor akár még reménykedhetünk is egy kicsit.

Tudom hülye példa, de induljunk ki abból, hogy a Panthers hány olyan meccset nyert meg idén, ahol Newton igencsak szarul dobált. Kb minden második passza volt jó, mégis nyertek, mert az a néhány passz igencsak jókor jött, és előre vitte a csapatot, vagy ha nem tudott passzolni, akkor tudott futni, ami kulcs szituációkban igencsak sokat lendít a csapatjátékon. Szóval a a két QB között én látok hasonlóságot, még ha tudásban van is különbség. Masszív védelem mellett akár még jó is lehet ez a srác, ki tudja 😊
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Ja mondjuk annak nem sok értelme van, hogy elolvassuk, melyik szakíró hogy bünteti adott csapatot, mert nem a boardja szerint draftolt.

Ha belegondolok, hogy sírtunk a fölösleges Floyd miatt, meg hányan írták, hogy 2. körös tehetség, meg hány jó draft volt A-nak írva és borult be végül, nem nagyon háborgok 1 nappal az egész után.

Egyedül Logan Thomast kell emésztenem. Egyszerűn nem tudok felidézni példát, hogy egy ennyire pontatlan játékos, kiemelkedő NFL QB legyen végül. Glennon ugrik be hasonló egyetemi számokkal, de ő se váltotta meg még a világot. Volt olyan QB, aki nagyot lépett ebben előre és végül legit kezdő lett a ligában?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Olvasott már valaki elemzést a draftról? Mennyire húzzák le a pick-jeinket? Illetve hol helyezkedik el a többi csapatot figyelembe véve.

Csak azért kérdem, hogy kell e meztelenül szaladnom 😊Leon78
van értelme egyből a draft után? Majd 3 év múlva.

Mike Mayock: “It’s not sexy, but I like this draft.”
az első részével egyetértek a másodikhoz olvasnom kell a srácokról milyenek edzés közben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Olvasott már valaki elemzést a draftról? Mennyire húzzák le a pick-jeinket? Illetve hol helyezkedik el a többi csapatot figyelembe véve.

Csak azért kérdem, hogy kell e meztelenül szaladnom 😊
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egyébként lehet olvasgatni a draftoltjainkról (kivéve a két WR) a prospect ismertetőket magyarul természetesen 😉Fucu
Ezt már kerestem de nem találom.silent7939
naaaaaa
Draft menüpont --> Prospect ismertetők



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Egyébként lehet olvasgatni a draftoltjainkról (kivéve a két WR) a prospect ismertetőket magyarul természetesen 😉Fucu
Ezt már kerestem de nem találom.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egyébként lehet olvasgatni a draftoltjainkról (kivéve a két WR) a prospect ismertetőket magyarul természetesen 😉



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hol lehet megnézni az UDFA listákat?Leon78
nem hivatalos de az elmúlt években elég pontosan megírták ki hova szerződött:
 www.nepatriotsdraft.com/2014-nfl-undrafted-free-agents



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Hol lehet megnézni az UDFA listákat?
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Engem az is komolyan aggaszt, hogy mi lesz az ILB szekcióval, ha Washingtont eltiltják. Mélység 0, ráadásul lehet a kezdő ILB-t is eltiltják.Leon78
Alexander tud ILB-t is játszani Arians szerint és most jött két UDFA LB is (mondjuk elolvasva az ismertetőjüket az nfl.com-on elég felejtősek). Persze van hiányérzetem mert Skov ment a Friscoba 😕Fucu
Jó lett volna megszerezni, szerintem 6. körben befektethettünk volna rá. Csere ILB-nek tökéletes lett volna.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Engem az is komolyan aggaszt, hogy mi lesz az ILB szekcióval, ha Washingtont eltiltják. Mélység 0, ráadásul lehet a kezdő ILB-t is eltiltják.Leon78
Alexander tud ILB-t is játszani Arians szerint és most jött két UDFA LB is (mondjuk elolvasva az ismertetőjüket az nfl.com-on elég felejtősek). Persze van hiányérzetem mert Skov ment a Friscoba 😕



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Itt egy nagyon korai UDFA igazolás lista, de ne vegyétek biztosra.
Kevin Smith WR Washington
Justin Renfrow OL Miami
Kadeem Williams OL Albany
Brandon Sermons CB UCLA
Glenn Carson LB Penn State
Todd Washington CB Southeast Louisiana
Jonathan Brown LB Illinois
Tim Cornett RB UNLV
Anthony Steen OL AlabamaFucu
Meg Ők:

Zach Bauman RB NAU
Chandler Catanzaro, K, Clemson
Craig Loston, S, LSU
Corey Washington Jr., WR, Newberry College
Kelsey Pope, WR, Samford University (Majdnem Stanford 😊 )

Renfrow DL... vagy nem?silent7939
Lostonnal várjuk meg a hivatalos bejelentést mert az általam olvasott listán még a Jagsnél szerepel.
Renfrow OLFucu
Jaja én is oda olvastam, pedig nagyon kedvelem, örülnék neki, ha nálunk kötne ki.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Itt egy nagyon korai UDFA igazolás lista, de ne vegyétek biztosra.
Kevin Smith WR Washington
Justin Renfrow OL Miami
Kadeem Williams OL Albany
Brandon Sermons CB UCLA
Glenn Carson LB Penn State
Todd Washington CB Southeast Louisiana
Jonathan Brown LB Illinois
Tim Cornett RB UNLV
Anthony Steen OL AlabamaFucu
Meg Ők:

Zach Bauman RB NAU
Chandler Catanzaro, K, Clemson
Craig Loston, S, LSU
Corey Washington Jr., WR, Newberry College
Kelsey Pope, WR, Samford University (Majdnem Stanford 😊 )

Renfrow DL... vagy nem?silent7939
Lostonnal várjuk meg a hivatalos bejelentést mert az általam olvasott listán még a Jagsnél szerepel.
Renfrow OL



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az 5-6. kört csak trackeren követtem, de jót mosolyogtam Ed Stinson draftolásán. Andree-t a front officeba 😊
A Powell drafton felhúztam a szeöldököm, hogy wtf, de legyen. ST-be hoztuk gunnernek elég jó lesz mert nagyon fizikális a srác. kikcoff returnernek sem rossz.

Nevek alapján nem tetszik annyira az idei draft (nincs stanfordi lehet azért 😀 ), de végül is csak az OL depth nem lett megoldva.Fucu
Remélem nem Bethel helyett, hanem mellette képzeli el, mert Bethel az egyik kedvenc játékosom. Ráadásul iszonyat jó ST játékos és gunner.Leon78
biztos hogy nem.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Engem az is komolyan aggaszt, hogy mi lesz az ILB szekcióval, ha Washingtont eltiltják. Mélység 0, ráadásul lehet a kezdő ILB-t is eltiltják.