NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Az 5-6. kört csak trackeren követtem, de jót mosolyogtam Ed Stinson draftolásán. Andree-t a front officeba 😊
A Powell drafton felhúztam a szeöldököm, hogy wtf, de legyen. ST-be hoztuk gunnernek elég jó lesz mert nagyon fizikális a srác. kikcoff returnernek sem rossz.

Nevek alapján nem tetszik annyira az idei draft (nincs stanfordi lehet azért 😀 ), de végül is csak az OL depth nem lett megoldva.Fucu
Remélem nem Bethel helyett, hanem mellette képzeli el, mert Bethel az egyik kedvenc játékosom. Ráadásul iszonyat jó ST játékos és gunner.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Itt egy nagyon korai UDFA igazolás lista, de ne vegyétek biztosra.
Kevin Smith WR Washington
Justin Renfrow OL Miami
Kadeem Williams OL Albany
Brandon Sermons CB UCLA
Glenn Carson LB Penn State
Todd Washington CB Southeast Louisiana
Jonathan Brown LB Illinois
Tim Cornett RB UNLV
Anthony Steen OL AlabamaFucu
Meg Ők:

Zach Bauman RB NAU
Chandler Catanzaro, K, Clemson
Craig Loston, S, LSU
Corey Washington Jr., WR, Newberry College
Kelsey Pope, WR, Samford University (Majdnem Stanford 😊 )

Renfrow DL... vagy nem?
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Az 5-6. kört csak trackeren követtem, de jót mosolyogtam Ed Stinson draftolásán. Andree-t a front officeba 😊
A Powell drafton felhúztam a szeöldököm, hogy wtf, de legyen. ST-be hoztuk gunnernek elég jó lesz mert nagyon fizikális a srác. kikcoff returnernek sem rossz.

Nevek alapján nem tetszik annyira az idei draft (nincs stanfordi lehet azért 😀 ), de végül is csak az OL depth nem lett megoldva.Fucu
Nekem sem tetszik...
Olyan furcsa ez a névsor. Néhány embert nem tudok hova tenni, hogy miért kellett. Ilyen a 2 törpe pl.
Powell mind1 is mert 6.-kör, de Brown a 3.-ban? Nem tudom mit láthatott benne KEIM és BA.

Az érdekes az hogy sok helyen meg dícsérik ezt a névsort.... na jó nem dícsérik de nem húzzák le. Fura.

Remélem mi is csettintünk egy nagyot rá az elkövetkezendő szezonokban hogy: "EZ IGEN!!!"

Minden esetre optimista vagyok... 😊
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Itt egy nagyon korai UDFA igazolás lista, de ne vegyétek biztosra.
Kevin Smith WR Washington
Justin Renfrow OL Miami
Kadeem Williams OL Albany
Brandon Sermons CB UCLA
Glenn Carson LB Penn State
Todd Washington CB Southeast Louisiana
Jonathan Brown LB Illinois
Tim Cornett RB UNLV
Anthony Steen OL Alabama



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az 5-6. kört csak trackeren követtem, de jót mosolyogtam Ed Stinson draftolásán. Andree-t a front officeba 😊
A Powell drafton felhúztam a szeöldököm, hogy wtf, de legyen. ST-be hoztuk gunnernek elég jó lesz mert nagyon fizikális a srác. kikcoff returnernek sem rossz.

Nevek alapján nem tetszik annyira az idei draft (nincs stanfordi lehet azért 😀 ), de végül is csak az OL depth nem lett megoldva.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Megnéztem 1-2 VT meccset csak hogy lássak valamit Thomas-ból.
Ez az ember egy tank 😊 összetörhetetlen. Erős karja van, viszont 10-15y fölött iszonyat pontatlan. A rövid passzait soxor azért droppolták mert olyan erővel lövi meg hogy lepattan a WR-ről.
Van benne fantázia mint szituációs Readoption QB.silent7939
Azt lehet tudni, hogy mentalitásra, és hozzáállás szempontjából milyen tulajdonságokkal rendelkezik?Leon78
Nemtok róla semmit. Csak most kezdtem el VT összefoglalókat nézni hogy draftoltuk.
Sztem FUCU többet tud róla.
Mentalitás tekintetében sztem mind1. Lindley-vel lesz battle a 3. qb posztért. Nem kezdőnek jött, de még csak nem is cserének. Ha rosteren marad akkor meg majd BA megneveli. Lesz rá 2-3 év. 😊
Ha netán pályára kerülne akkor az azt is jelentené hogy nagy bajban vagyunk. 😀
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Megnéztem 1-2 VT meccset csak hogy lássak valamit Thomas-ból.
Ez az ember egy tank 😊 összetörhetetlen. Erős karja van, viszont 10-15y fölött iszonyat pontatlan. A rövid passzait soxor azért droppolták mert olyan erővel lövi meg hogy lepattan a WR-ről.
Van benne fantázia mint szituációs Readoption QB.silent7939
Azt lehet tudni, hogy mentalitásra, és hozzáállás szempontjából milyen tulajdonságokkal rendelkezik?Leon78
team captain, vezető mentalitású. a telefoninterjúban is jól beszélt.
Lindley-vel lesz harcban a 3. irányító posztért. Nagyon jó fizikai adottságai vannak, de iszonyat kiegyensúlyozatlan. EZért lesz szép figyelni hogy BA keze alatt mennyire fog fejlődni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Megnéztem 1-2 VT meccset csak hogy lássak valamit Thomas-ból.
Ez az ember egy tank 😊 összetörhetetlen. Erős karja van, viszont 10-15y fölött iszonyat pontatlan. A rövid passzait soxor azért droppolták mert olyan erővel lövi meg hogy lepattan a WR-ről.
Van benne fantázia mint szituációs Readoption QB.silent7939
Azt lehet tudni, hogy mentalitásra, és hozzáállás szempontjából milyen tulajdonságokkal rendelkezik?
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Megnéztem 1-2 VT meccset csak hogy lássak valamit Thomas-ból.
Ez az ember egy tank 😊 összetörhetetlen. Erős karja van, viszont 10-15y fölött iszonyat pontatlan. A rövid passzait soxor azért droppolták mert olyan erővel lövi meg hogy lepattan a WR-ről.
Van benne fantázia mint szituációs Readoption QB.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Loston köztünk és a Jags között ingázik a jelentésekben. Ő az idei Tony Jeffersonom. Sztem baromi jó kis SS lehet belőle. Nekem kifejezetten tetszett az LSU-n.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Amúgy Keim mondta is, hogy néha kapsz B meg A osztályzatokat aztán nem lesz a játékosokból semmi, ők ezeket látták megfelelő húzásoknak. Bíznak a stábban.

Összefoglalva: A védelembe szerintem jól draftoltunk. Jött első körbe SS, az egyetlen igazán égető needre, valamint OLB tehetség és D-Line depth is megérkezett. Kifejezetten örülök, hogy jött pár skill playa is a támadósorba. Jó látni 1-1 playt a fiataloktól a szezonban. Majd meglátjuk hogyan teljesítenek ezek a kis sulikból jött elkapók. A Te pick elég biztonságosnak tűnik. Legrosszabb esetben majd blokkol a srác. Logan Thomas elég luxusnak tűnik, de tőlem belefér 1 játékszer Ariansnak. Hátha tényleg tud kezdeni vele valamit.
Ami kimaradt az az O-Line igazolás. Ott biztosan lesz még mozgás. Összességében megvárom a jövő februárt az értékeléssel. Ami tetszik, hogy többségében szimpatikus, értelmesnek tűnő játékosok jöttek(Ez mondjuk Powellre pont nem igaz). Ne felejtsük el, hogy Minter és Cooper is kvázi rookie szezonját kezdi, szóval lesz új arc a csapatban bőven.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ha erre a draftunkra C-nél jobb osztályzatot kapunk, akkor meztelenül végigszaladok a főutcán 😊Leon78
Nem mintha látni szeretném, de... 😊

vassadi
Hazudik
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ha erre a draftunkra C-nél jobb osztályzatot kapunk, akkor meztelenül végigszaladok a főutcán 😊Leon78
Nem mintha látni szeretném, de... 😊

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Arians on saying yesterday he liked his 3 QBs and why take a QB: "I lie pretty good."
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Amúgy nehéz fikázni ezeket a wr-eket, mert senki nem látott róluk soha még egy youtube videót se. 😀
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Reméljük sikerült a bevált recept alapján beellingtonozni valakit a 6. körben bpa alapon.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Jól látom, hogy baromi mély ez a CB class ? Exum még mindig bent van, pedig egy két mockban a második körre írták...Leon78
Úgy tavaly ilyenkor. 😊vassadi
átaludtam egy évet 😊
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jól látom, hogy baromi mély ez a CB class ? Exum még mindig bent van, pedig egy két mockban a második körre írták...Leon78
Úgy tavaly ilyenkor. 😊
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
még egy jó ILB 6.- ban és kész is vagyunk 😊
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
grat andree 😊
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Megbocsájtva Thomas is. 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mondjuk idén a mockok akkor is nagyobb százalékkal találtak volna, ha random sorsolják a neveket. Ezért nem is nyavalygok túl sokat az idei drafton.andree
Sírok a röhögéstől de ez nagyon igaz 😀😀😀
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Mondjuk idén a mockok akkor is nagyobb százalékkal találtak volna, ha random sorsolják a neveket. Ezért nem is nyavalygok túl sokat az idei választásainkon.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Jól látom, hogy baromi mély ez a CB class ? Exum még mindig bent van, pedig egy két mockban a második körre írták...
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha már ennyire kockáztatós kedvünkben vagyunk, akkor jöhet a red flag-es Skov is...

Nem, Fucu 😊 ?Leon78
jaja



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter