NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
végre megérkezett a fekete Matyi mezem, meg a Cardinalsos pólóm és pulcsim 😊 asszem ebben megyek ősszel meccsre 😊Dexxter Tailor
Nekem is megjött a friss a baseball sapkám az nfleus-shopjából 😊 meg kb egy hónapja a vaterás pólóm 😊
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 881 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
végre megérkezett a fekete Matyi mezem, meg a Cardinalsos pólóm és pulcsim 😊 asszem ebben megyek ősszel meccsre 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
csakhogy itt legyen a 2000. 😀

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A mincampen mutatottak alapján sokan elismerően nyilatkoznak John Brownról.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
itt is jól fogadták a draftunkat: Post-draft power rankings via NFL.com (+1 ugrás a 10. helyre, a dolog szépséghibája, hogy az első két hely is NFC WEST…)
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/p9quhwguzjyjkv0ziaic
NFL Power Rankings: Packers rise after draft, while Panthers slip
Elliot Harrison says the Green Bay Packers just received quite a gift, with Ha Ha Clinton-Dix sliding to No. 21. Now that the dust has settled on the 2014 NFL Draft, how does the league hierarchy shake out?


THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Emlékszem régebben valaki írt vagy linkelt ide értékeléseket korábbi draftokról. Nem tudom meddig volt meg, de jó lenne ezekről valamit megint olvasni a tavalyi drafttal bezárólag, hogy melyik évfolyam mennyire vált be. Fucu? 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 453 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Keim szerint csak 1 QBt vittetek volna az első körben, ha még bent lett volna - Blake Bortlest:

During a segment on SiriusXM’s Mad Dog Sports Radio today, Arizona Cardinals general manager Steve Keim had high praise for Jaguars quarterback Blake Bortles.

“In my opinion, there was one guy that we were focused on in the first round that we thought was a franchise quarterback,” Keim said.

Asked who that quarterback was, Keim said: “We liked Blake Bortles a lot … when you looked at his size, his athleticism, his ability to improvise. He doesn’t quite have the arm strength that Ben Roethlisberger had, but he has some of the same skill set with his foot speed and [the] athleticism to get out of the pocket and make plays with his feet as well as stand tall in the pocket and make some of the throws down the field.

“And he’s a guy, being a junior coming out, he still had some developing to do … but we think his upside is really big.”
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Érdekes, azt gondoltam volna, hogy gyengébbre értékelik a draftunkat. 😊

 www.sbnation.com/a/nfl-draft-grades-2014Leon78
Így utólag nézve korrekt kis draft volt. Vaule-ban lehetett volna jobbat is kihozni, de ahová kezdő kellett kezdő jött, ahová mélység oda minőségi cserék.

Logan Thomas nagy kérdőjel. Alapvetően egy 4. körös project sztem nem gáz, akkor sem ha befuccsol. Nézegetem szép lassan a meccseit. Hát nem az Alabama ellenit kellett volna először. 😀 Mindent elmond, hogy a meccs legjobb pillanata az volt, mikor egy handoffot 3-an fogtak, és köztük volt Ed Stinson is. 😀 Az el lehet mondani, hogy ocsmány rossz O-Line volt előtte. Sokszor hozott rossz döntéseket nyomás alatt. Pl mikor a Michigan ellen odakúrta a szemből jövő védő kezébe a labdát, csak mert mögötte volt a célpontja, vagy mikor az Albama ellen majdnem Mosleyt ajándékozta meg egy intel egy reménytelen duplán fogott célpontot keresve. Sokszor láttam, hogy nem nagyon mozog be a zsebbe(mondjuk elnézve a srácokat megértem), hanem szobrozik, míg odaérnek a védők, aztán bízik benne hogy lepattognak róla, és elkezd futni. Amúgy én annyira pontatlannak nem láttam. Mikor voltak rendes célpontjai, elszakadó WR-ek meg némi idő, elég szép hosszú és közepes labdákat dobált. Főleg a nem tavalyi meccseken voltak normálisabb playek. Összességében, ha Arians úgy érzi fejben és technikában NFL szintre hozható a srác, akkor megérte ezt a 4. kört.

A 2 WR pick érdekes volt, de Brownról jelenleg ódákat zengenek(bár várjuk meg azért az élesebb edzéseket-meccseket ezzel), és megnézegetve Powell videóit, ő meg nagyon jó lehet elkapás utáni jardokban. Persze NFL védők ellen kicsit másképp jönnek ki majd a kis cselecskéi, de azért a tehetség megvan. 😀

Majd 2-3 év múlva meglátjuk mi lett ebből a classból, de én elégedett vagyok. Szurkolok a srácoknak, remélem mindannyian összehozzák a végső rostert.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Érdekes, azt gondoltam volna, hogy gyengébbre értékelik a draftunkat. 😊

 www.sbnation.com/a/nfl-draft-grades-2014
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A szakértők felé nézek😊: amikor olvastam, hogy Kareem Martin lehet Campbell cseréje, merült fel bennem a kérdés, hogy a védőfalban mennyire átjárható a RDE és az LDE? (Mert ugye a támadófalban, ha valaki jó RT, az nem biztos, hogy jó LT lehet.) Csak azért kérdezném, mert ha a védőfalban mindegy, akkor nem az lenne logikus, hogy az "öreg" Dockett cseréje legyen?Spory
Azért ezt a Campbell cseréje dolgot nem kell szó szerint érteni. Hasonló felépítésűek (Martin 5 cm-el alacsonyab és "csak" 272 font, ami Campbell újonc súlya is volt.), de nem csak szigorúan 3-4 DE-nek fogják használni. 4 emberes falnál támadhatja az irányítót, vagy akár középről is mehet vagy ahogy kint írták alap 3-4-es felállásnál OLB-ként számítanak rá majd. Ha felszed magára még 10-15 font izmot akkor persze hogy Ő lesz Dockett utódja.
Egyébként Ed Stinsonra leszek kíváncsi, Ő 3-4-ből érkezik elég jó képzésből és látom benne azt a jolly joker DL-t akit szerintem Keim-ék is látnak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
mindeközben a honlapunkon lévő szavazás jelenlegi állása:
Which position should the Cardinals target with their first-round draft pick?
CB 5%
S 36%
QB 19%
OT 11%
OLB 20%
DT 5%
Other 4%Cardinalis
és teljesült a népakarat is, irány a Super Bowl :cool:

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Spory Arizona Cardinals 118
A szakértők felé nézek😊: amikor olvastam, hogy Kareem Martin lehet Campbell cseréje, merült fel bennem a kérdés, hogy a védőfalban mennyire átjárható a RDE és az LDE? (Mert ugye a támadófalban, ha valaki jó RT, az nem biztos, hogy jó LT lehet.) Csak azért kérdezném, mert ha a védőfalban mindegy, akkor nem az lenne logikus, hogy az "öreg" Dockett cseréje legyen?
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem meglepő módon gyorsan elkezdődött a draftolt újoncok szerződtetése. Tegnap Troy Niklas, Joh Brown és Kareem Martin írtak alá.

Voltak személyi változások a megfigyelők között.

Plusz itt egy kis táblázat
 www.profootballfocus.com/blog/2014/05/12/2014-depth-chart-arizona-cardinals/Fucu
Acho nem hiszem hogy 3. számú lesz ha felépült normálisan.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem meglepő módon gyorsan elkezdődött a draftolt újoncok szerződtetése. Tegnap Troy Niklas, Joh Brown és Kareem Martin írtak alá.

Voltak személyi változások a megfigyelők között.

Plusz itt egy kis táblázat
 www.profootballfocus.com/blog/2014/05/12/2014-depth-chart-arizona-cardinals/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Patrick Peterson ‏@RealPeterson21 29m
45!!!!!twitter
neki tetszik a Haden szerződés...nem lesz könnyű helyzetben a Cards a hosszabbításnál 😕.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Én alapból olyan 13-15 milla közé lőttem a várható éves bérét, még a Sherman hosszabbítás előtt. Alapvető fontosságú, hogy legyen olyan CB-nk, akit ott lehet hagyni 1 az 1-ben a jobb elkapókkal is. Jelenleg talán a csapat legjobb játékosa, meg fogja kapni a pénzét. Ha évi 12 milla alatt kap akkor Keimék nagyobb mágusok mint gondolom.andree
Az elképzelhető, hogy nem 4, hanem 5 évre ír alá, mondjuk úgy évi 10-11 milláért? Tudom az, hogy szeret itt, vagy nem, az ilyenkor nem jelent semmit, de hátha. A csapat is felszállóban van, szerintem, ez is nyomhat a latba.
több mint 10 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Ez a Zach Bauman elég tehetségesnek tűnik, maradhatna 53-ban.
 www.youtube.com/watch?v=nOZ5M3zCYMk
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Én alapból olyan 13-15 milla közé lőttem a várható éves bérét, még a Sherman hosszabbítás előtt. Alapvető fontosságú, hogy legyen olyan CB-nk, akit ott lehet hagyni 1 az 1-ben a jobb elkapókkal is. Jelenleg talán a csapat legjobb játékosa, meg fogja kapni a pénzét. Ha évi 12 milla alatt kap akkor Keimék nagyobb mágusok mint gondolom.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Arizona Cardinals cornerback Patrick Peterson expressed confidence that he's in line for a new contract.Talks have begun and are in a preliminary stage.

One of the top cornerbacks in the NFL, Peterson could obtain a deal in the neighborhood of Seattle Seahawks cornerback Richard Sherman's four-year, $57 million contract that included $40 million guaranteed.
One thing for sure — it will be a big deal.

Seattle cornerback Richard Sherman just signed a four-year, $57 million contract with $40 million guaranteed.

"I think cornerbacks are definitely worth the dollars that they get because now this league is a passing league," Peterson told reporters. "You need that shutdown corner to lock down one side of the field, or like myself, go out there the entire field."

Peterson shadows opponents' top receivers. He's a two-time All-Pro.
"I think I'll be here for a while," Peterson said. "That's a definite guarantee, I'll be here for a while."

Mit gondoltok, milyen közel lesznek a számai a 4 év/57/40-hez ?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Itt a csapat által kiadott UDFA igazolások:
-- RB Zach Bauman, Northern Arizona
-- LB Jonathan Brown, Illinois
-- LB Glenn Carson, Penn State
-- K Chandler Catanzaro, Clemson
-- RB Tim Cornett, UNLV
-- DT Bruce Gaston, Purdue
-- T Kelvin Palmer, Baylor
-- WR Kelsey Pope, Samford
-- DT Justin Renfrow, Miami
-- CB Brandon Sermons, UCLA
-- WR Kevin Smith, Washington
-- G Anthony Steen, Alabama
-- WR Corey Washington, Newberry
-- CB Todd Washington, Southeastern Louisiana
-- T Kadeem Williams, Albany

Sajnálom Williamst de ő Whiz embere volt plusz nem tudott egyáltalán pályára kerülni



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Érett a Williams cut már rég. Ennyit egy UDFA is leül a padon csak olcsóbban 😀 Viccet félretéve kár érte.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Sajnálom szegény srácot. Szurkoltam neki a sérülése után. Nagyon balszerencsésen alakult a karrierje. Remélem máshol kap még egy esélyt. Közben visszahozhatnánk Winstont. Lehet csak megvártuk leesik-e valamelyik TOP OT a drafton. Nem így lett, szóval jöhetne a biztos választás. Massie jó csere, de Winstonban jobban bízok.

Loston végül a Jaxbe ment. Megértem, itt nem érte volna meg a végső rostert az első körös rookie meg Tony Jefferson mellett. Örültem volna ha ide jön az LSU-s haverokhoz, mert sok meccsen láttam és elég jó kis ütközőgép a gyerek, de tényleg jól döntött.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 881 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hoppáka, kivágtuk Ryan Williamst. meg három rostertölteléket (John Estes, C; Kenny Rowe, LB; Brett Brackett, TE), de az lényegtelen. 1 milliót nyertünk Williams kivágásával, aki tavaly nem játszott egy meccsen sem


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
FUCU!

Nincs arról hír hogy Arians mit akar Thomasal? Projekt QB lesz, vagy projekt TE?

Edit: Közben megnéztem néhány helyen és mindenhol QB-ként beszélnek róla. Söööt van aki a megfelelő WR corpsal a következő Bradyt látja bene.... 😀silent7939
Megmondom őszintén, minél többet látom a srácot, annál jobban tetszik. A labdát bárhonnan bárhova el tudja dobni, ráadásul jól is fut. A filmek alapján elég gyorsan szabadul a labdától, ráadásul jól is szabadul a szorításból, a szűkülő zsebből. Erős, magas felépítésű, nem tudják könnyedén félbe törni a védők. Meg kell tanítani pontosan dobni, ez a feladat ami a legégetőbb vele kapcsolatban és bármi lehet. Én jóval többet látok benne, mint Lindley-ben, vagy akár anno Skeltonban.Leon78
Nekem BigBen jut eszembe róla, csak gyorsabb kiadásban 😊
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
FUCU!

Nincs arról hír hogy Arians mit akar Thomasal? Projekt QB lesz, vagy projekt TE?

Edit: Közben megnéztem néhány helyen és mindenhol QB-ként beszélnek róla. Söööt van aki a megfelelő WR corpsal a következő Bradyt látja bene.... 😀silent7939
Megmondom őszintén, minél többet látom a srácot, annál jobban tetszik. A labdát bárhonnan bárhova el tudja dobni, ráadásul jól is fut. A filmek alapján elég gyorsan szabadul a labdától, ráadásul jól is szabadul a szorításból, a szűkülő zsebből. Erős, magas felépítésű, nem tudják könnyedén félbe törni a védők. Meg kell tanítani pontosan dobni, ez a feladat ami a legégetőbb vele kapcsolatban és bármi lehet. Én jóval többet látok benne, mint Lindley-ben, vagy akár anno Skeltonban.