NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Jones, Christian ILB 6'3" 240 Florida St.

Róla mit lehet tudni?Leon78
Bajnokcsapat tagja, szereti a füvet és le is bukott a combine-on vele (azt hiszem ott)Fucu
Még egy füves ide vagy oda 😊Leon78
Az a baj 2 füvessel, hogyha az egyik elkezdi, tuti a másik is beszáll. 😀
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Jones, Christian ILB 6'3" 240 Florida St.

Róla mit lehet tudni?Leon78
Bajnokcsapat tagja, szereti a füvet és le is bukott a combine-on vele (azt hiszem ott)Fucu
Még egy füves ide vagy oda 😊
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jones, Christian ILB 6'3" 240 Florida St.

Róla mit lehet tudni?Leon78
Bajnokcsapat tagja, szereti a füvet és le is bukott a combine-on vele (azt hiszem ott)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Van még bent ILB szarásig, ráadásul igen egyforma tudásúak lehetnek...
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Jones, Christian ILB 6'3" 240 Florida St.

Róla mit lehet tudni?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Skovon kívül még egy Max Bullough pick is tetszene vagy az ASU-ról Carl Bradford



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Akiknek örülnék még:
Wesley Johnson: Őt láttam az 5 csillagos rec pass rusher sztárgyerek ellen az első meccsén. A srácnak esélye sem volt, át is rakták másik oldalra. Jó kis falembernek tűnt. Antonio Richarson is jöhet akár, de Johnson jobban tetszik. Róla azt írják beljebb is húzódhat később.

Pass rusher már nem nagyon kell. Jeffcoat jöhetne, de már itt van Martin. ILB-ket nem ismerem, de depth oda is elkélne. Védőfalba mindenképpen húznék valakit. Ed Stinsonban érzem, hogy hosszútávon megragadhatna a rotációban. A futók eléggé bent ragadtak, lehetne szemezgetni éppen, de fölöslegesnek érzem. Amúgy ha van elit kicker prospect, akár meg lehetne húzni a 6. körben. Nem látom hogy nekünk ide annyi fiatal kéne most, szóval elférne egy ilyen választás.andree
A kicker-re én is gondoltam, bár nem ismerem őket.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Akiknek örülnék még:
Wesley Johnson: Őt láttam az 5 csillagos rec pass rusher sztárgyerek ellen az első meccsén. A srácnak esélye sem volt, át is rakták másik oldalra. Jó kis falembernek tűnt. Antonio Richarson is jöhet akár, de Johnson jobban tetszik. Róla azt írják beljebb is húzódhat később.

Pass rusher már nem nagyon kell. Jeffcoat jöhetne, de már itt van Martin. ILB-ket nem ismerem, de depth oda is elkélne. Védőfalba mindenképpen húznék valakit. Ed Stinsonban érzem, hogy hosszútávon megragadhatna a rotációban. A futók eléggé bent ragadtak, lehetne szemezgetni éppen, de fölöslegesnek érzem. Amúgy ha van elit kicker prospect, akár meg lehetne húzni a 6. körben. Nem látom hogy nekünk ide annyi fiatal kéne most, szóval elférne egy ilyen választás.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tényleg Fucu, kíváncsi vagyok a véleményedre. Niklas helyett nem kaptad volna ki inkább a nagy csúszó Kony Ealy-t?Leon78
nem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Imádnám Skov-ot, de valószínűleg máshol köt ki a térde sajnos elég nagy red flag. ILB kellhetet mélységnek meg én elnéznék egy CB picket is hátha bejön. Plusz egy támadófal embert szerintem húzunk.
Tippelgetni lehet aztán vagy bejön vagy nem 😊Fucu
Sérülékeny SKOV, szalagszakadása volt, vagy valami ilyesmi?Leon78
igen ACL szakadása volt két éve és nem olyan mint azelőtt. lassult sajnos. pedig szívesen látnám elhiheted 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Tényleg Fucu, kíváncsi vagyok a véleményedre. Niklas helyett nem kaptad volna ki inkább a nagy csúszó Kony Ealy-t?
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Imádnám Skov-ot, de valószínűleg máshol köt ki a térde sajnos elég nagy red flag. ILB kellhetet mélységnek meg én elnéznék egy CB picket is hátha bejön. Plusz egy támadófal embert szerintem húzunk.
Tippelgetni lehet aztán vagy bejön vagy nem 😊Fucu
Sérülékeny SKOV, szalagszakadása volt, vagy valami ilyesmi?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Imádnám Skov-ot, de valószínűleg máshol köt ki a térde sajnos elég nagy red flag. ILB kellhetet mélységnek meg én elnéznék egy CB picket is hátha bejön. Plusz egy támadófal embert szerintem húzunk.
Tippelgetni lehet aztán vagy bejön vagy nem 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Mit tippeltek a mai napra? Már ha mertek egyáltalán tippelni.Kíváncsi vagyok, hogy a pikkek közül hányat lőnek el a védelemre, és esetleg hányat a támadó szekcióra.
Jó lenne, ha a védelmet turbóznánk. Mondanám, hogy egy ILB biztosan lesz, de nem nagyon merek tippelgetni. 😊
Szerintetek a 4. körben SKOV jó választás lenne? Mintha láttam volna egy két meccsét, azokon elég domináns volt, és végig pörögte a meccset. Szóval vele szerintem jól járnánk.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ennyi:
Arians:
“We’ve got three pretty good ones and you don’t take quarterbacks if they’re not going to beat out the ones you have, I know people rate quarterbacks. I’ve been doing this a long time. I like ours better.”

A Bucannon pick a sajtótájékoztatója után még jobban tetszik. Normális csávó, katonai családból jön és szeretett volna itt játszani (jó ez lehet reklámszöveg)

Nicklas a class legjobb blokkoló TE-je ami fontos BA-nél, mert így nem kell extra OL embert felvinni és jobban kétségek között tudják tartani az ellenfél védelmét, hogy mi lesz.

Martint 3-4 OLB-ként is és sub package-ekben rush endként is tudják majd használni.

John Brown pedig Arians embere az alacsony de k..va gyors elkapó, olyan Hilton, Antonio Brown típus. (Ellington jó lett volna de nem ő lett ez van)

Kíváncsian várom a mai eseményeket.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Brown helyett Ellington jobban adta volna ebben a körben vagy ha törpe kellett akkor Campanaro az 5.-ben. Nekem is egyből az jutott eszembe hogy Jarron Brown és Brittan Golden mellé minek ez a srác. Méreteit tekintve inkább Goldenre hajaz. Úgyhogy nálam eddig Ő a legnagyobb reach.
Troy-t nehezen tudom megemészteni. Kareem rendben van.
Nekem ez kicsit olyan Whiz-es draftnak tűnik. Se íze, se bűze.

Mára is 3 pickünk van asszem. Az előző 2 napra alapozva már nem is merek tippelni.

Talán Mettenberger jó pick lehet 4-ben. A maradék 2-ben meg egy kis D mélyítést várnék.

Remélem Keim meglep valami jó húzással a végére és mosolyt csal az arcomra. 😊silent7939
Niklast nem értem miért nem bírod megemészteni, Houslernek utolsó éve van, Ballard meg Carlson nem világmegváltó TE, de jó RZ célpontok. Arians szereti a 2 TE-s felállást, szóval kell ember, és Niklas blokkolni is tud.

ja és ha eddig nem jött QB, akkor most sem fog 😊Dexxter Tailor
Nem azt mondtam hogy nem tudom, hanem hogy nehezen tudom... nem mind1 😊
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 882 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Brown helyett Ellington jobban adta volna ebben a körben vagy ha törpe kellett akkor Campanaro az 5.-ben. Nekem is egyből az jutott eszembe hogy Jarron Brown és Brittan Golden mellé minek ez a srác. Méreteit tekintve inkább Goldenre hajaz. Úgyhogy nálam eddig Ő a legnagyobb reach.
Troy-t nehezen tudom megemészteni. Kareem rendben van.
Nekem ez kicsit olyan Whiz-es draftnak tűnik. Se íze, se bűze.

Mára is 3 pickünk van asszem. Az előző 2 napra alapozva már nem is merek tippelni.

Talán Mettenberger jó pick lehet 4-ben. A maradék 2-ben meg egy kis D mélyítést várnék.

Remélem Keim meglep valami jó húzással a végére és mosolyt csal az arcomra. 😊silent7939
Niklast nem értem miért nem bírod megemészteni, Houslernek utolsó éve van, Ballard meg Carlson nem világmegváltó TE, de jó RZ célpontok. Arians szereti a 2 TE-s felállást, szóval kell ember, és Niklas blokkolni is tud.

ja és ha eddig nem jött QB, akkor most sem fog 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Valahogy nekem alapból gyengébbnek tűnik a draft közepe mint tavaly. Sokkal több jó név volt itt egy éve. Troy és Kareem szerintem jó pick, Brown esetében csak abban tudok reménykedni, hogy 3 osztályúként radar alatt volt a srác, mert amúgy nem látom miben emelkedne ki a tavalyi udfa különítményből. Gyors returnernek ott van Ginn. Még beránthatnánk Ed Stinsont, Ő a legszimpatikusabb a maradék nevekből(meg Jeffcoat, de ő eléggé Okafor 2.0, ráadásul már itt van Martin.)andree
Brown helyett Ellington jobban adta volna ebben a körben vagy ha törpe kellett akkor Campanaro az 5.-ben. Nekem is egyből az jutott eszembe hogy Jarron Brown és Brittan Golden mellé minek ez a srác. Méreteit tekintve inkább Goldenre hajaz. Úgyhogy nálam eddig Ő a legnagyobb reach.
Troy-t nehezen tudom megemészteni. Kareem rendben van.
Nekem ez kicsit olyan Whiz-es draftnak tűnik. Se íze, se bűze.

Mára is 3 pickünk van asszem. Az előző 2 napra alapozva már nem is merek tippelni.

Talán Mettenberger jó pick lehet 4-ben. A maradék 2-ben meg egy kis D mélyítést várnék.

Remélem Keim meglep valami jó húzással a végére és mosolyt csal az arcomra. 😊silent7939
Még behúzhatjuk Ellingtont is 😊 Írj egy e-mailt Ariansnak, hátha hallgat rád 😊Leon78
😀😀😀
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Valahogy nekem alapból gyengébbnek tűnik a draft közepe mint tavaly. Sokkal több jó név volt itt egy éve. Troy és Kareem szerintem jó pick, Brown esetében csak abban tudok reménykedni, hogy 3 osztályúként radar alatt volt a srác, mert amúgy nem látom miben emelkedne ki a tavalyi udfa különítményből. Gyors returnernek ott van Ginn. Még beránthatnánk Ed Stinsont, Ő a legszimpatikusabb a maradék nevekből(meg Jeffcoat, de ő eléggé Okafor 2.0, ráadásul már itt van Martin.)andree
Brown helyett Ellington jobban adta volna ebben a körben vagy ha törpe kellett akkor Campanaro az 5.-ben. Nekem is egyből az jutott eszembe hogy Jarron Brown és Brittan Golden mellé minek ez a srác. Méreteit tekintve inkább Goldenre hajaz. Úgyhogy nálam eddig Ő a legnagyobb reach.
Troy-t nehezen tudom megemészteni. Kareem rendben van.
Nekem ez kicsit olyan Whiz-es draftnak tűnik. Se íze, se bűze.

Mára is 3 pickünk van asszem. Az előző 2 napra alapozva már nem is merek tippelni.

Talán Mettenberger jó pick lehet 4-ben. A maradék 2-ben meg egy kis D mélyítést várnék.

Remélem Keim meglep valami jó húzással a végére és mosolyt csal az arcomra. 😊silent7939
Még behúzhatjuk Ellingtont is 😊 Írj egy e-mailt Ariansnak, hátha hallgat rád 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Valahogy nekem alapból gyengébbnek tűnik a draft közepe mint tavaly. Sokkal több jó név volt itt egy éve. Troy és Kareem szerintem jó pick, Brown esetében csak abban tudok reménykedni, hogy 3 osztályúként radar alatt volt a srác, mert amúgy nem látom miben emelkedne ki a tavalyi udfa különítményből. Gyors returnernek ott van Ginn. Még beránthatnánk Ed Stinsont, Ő a legszimpatikusabb a maradék nevekből(meg Jeffcoat, de ő eléggé Okafor 2.0, ráadásul már itt van Martin.)andree
Brown helyett Ellington jobban adta volna ebben a körben vagy ha törpe kellett akkor Campanaro az 5.-ben. Nekem is egyből az jutott eszembe hogy Jarron Brown és Brittan Golden mellé minek ez a srác. Méreteit tekintve inkább Goldenre hajaz. Úgyhogy nálam eddig Ő a legnagyobb reach.
Troy-t nehezen tudom megemészteni. Kareem rendben van.
Nekem ez kicsit olyan Whiz-es draftnak tűnik. Se íze, se bűze.

Mára is 3 pickünk van asszem. Az előző 2 napra alapozva már nem is merek tippelni.

Talán Mettenberger jó pick lehet 4-ben. A maradék 2-ben meg egy kis D mélyítést várnék.

Remélem Keim meglep valami jó húzással a végére és mosolyt csal az arcomra. 😊
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 731
Valahogy nekem alapból gyengébbnek tűnik a draft közepe mint tavaly. Sokkal több jó név volt itt egy éve. Troy és Kareem szerintem jó pick, Brown esetében csak abban tudok reménykedni, hogy 3 osztályúként radar alatt volt a srác, mert amúgy nem látom miben emelkedne ki a tavalyi udfa különítményből. Gyors returnernek ott van Ginn. Még beránthatnánk Ed Stinsont, Ő a legszimpatikusabb a maradék nevekből(meg Jeffcoat, de ő eléggé Okafor 2.0, ráadásul már itt van Martin.)
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Megelőztetek, de azért leírom amit akartam 😊

Ha nem haragszotok egy kis összefoglaló az éjszaka eseményeiről azoknak akin nem kísérték figyelemmel a draftot élőben. 
Troy Niklas TE jó játékosnak tűnik elég nagy fejlődési potenciállal. Erős Red zone célpont, blokkolni is tud, de ebben még kell fejlődnie. Hosszú távon biztosan segítségére lesz a csapatnak. Méretei átlag felettiek.
 www.youtube.com/watch?v=n8El7dM_d3I

A Kareem Martin DE / Fucu szerint OLB lesz / pick egyre jobban tetszik. Az írások szerint erős felépítésű, az előrejelzések szerint akár a 2. körre is esélyes volt, ami azt jelenti, elég jó helyen tudtuk behúzni. A combine eredményei nem kiemelkedők egyet kivéve, de szinte mindenütt átlag feletti eredménye volt valamivel. Majd meglátjuk, a videói alapján elég jó siettetésbe, és futás ellen is. Remélem okoz majd örömöt nekünk. 
 www.youtube.com/watch?v=MYftzD-Ok1I

Josh Brown WR a második 3. körös pickkünk volt. Nem a legkeresettebb elkapó, és nem is a legtehetségesebb, de gondolom Ariansék tudják miért draftolták a 3. körben.  Véleményem szerint slot –ba sdraftolták, de ami biztos, hogy villámgyors a srác. A combine-on 4,34 alatt futotta a 40 yardot ezzel az eredménnyel 3. lett a teljes mezőnyben Archer és Cooks mögött. Austin ugyanennyit produkált tavaly. Reméljük egy csiszolatlan gyémánt a srác. 
 www.youtube.com/watch?v=L7QIOfuw_8ILeon78
Ha akarnám meg tudnám magyarázni hogy miért ezek a pickek, de nekem nem tetszenek. Ja nem.... Brownt nem tudnám.

C-.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Megelőztetek, de azért leírom amit akartam 😊

Ha nem haragszotok egy kis összefoglaló az éjszaka eseményeiről azoknak akin nem kísérték figyelemmel a draftot élőben. 
Troy Niklas TE jó játékosnak tűnik elég nagy fejlődési potenciállal. Erős Red zone célpont, blokkolni is tud, de ebben még kell fejlődnie. Hosszú távon biztosan segítségére lesz a csapatnak. Méretei átlag felettiek.
 www.youtube.com/watch?v=n8El7dM_d3I

A Kareem Martin DE / Fucu szerint OLB lesz / pick egyre jobban tetszik. Az írások szerint erős felépítésű, az előrejelzések szerint akár a 2. körre is esélyes volt, ami azt jelenti, elég jó helyen tudtuk behúzni. A combine eredményei nem kiemelkedők egyet kivéve, de szinte mindenütt átlag feletti eredménye volt valamivel. Majd meglátjuk, a videói alapján elég jó siettetésbe, és futás ellen is. Remélem okoz majd örömöt nekünk. 
 www.youtube.com/watch?v=MYftzD-Ok1I

Josh Brown WR a második 3. körös pickkünk volt. Nem a legkeresettebb elkapó, és nem is a legtehetségesebb, de gondolom Ariansék tudják miért draftolták a 3. körben.  Véleményem szerint slot –ba sdraftolták, de ami biztos, hogy villámgyors a srác. A combine-on 4,34 alatt futotta a 40 yardot ezzel az eredménnyel 3. lett a teljes mezőnyben Archer és Cooks mögött. Austin ugyanennyit produkált tavaly. Reméljük egy csiszolatlan gyémánt a srác. 
 www.youtube.com/watch?v=L7QIOfuw_8I
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egyszerű a John Brown választás: 4.32
Martint OLB-nek hoztuk, pedig én azt hitten pakolnak rá 10 font izmot és DE lesz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 882 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Niklas meg Martin jó pick, de ezt a John Brown választást nem igazán értem, jöhetett volna valami CB depthnek, Brown meg szerintem a 6. körben is simán bent lett volna


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!