NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
este 11-től van Buccanon sajtótájékoztató a Cards honlapján lesz majd látható.

Ma három pickünk van (egy 2. és kettő 3. körös) jó lesz. Várós! 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
akkor éjféltől/1től közös 2.-3. kör nézés/skype-olás?Dexxter Tailor
Én ma a berúgást választom, de holnap benne lennék, ha lenne létszám... 😊
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 884 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
akkor éjféltől/1től közös 2.-3. kör nézés/skype-olás?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 884 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nekem még mindig tetszik a húzás, a pici reach ellenére is, remélem ma húzunk DT-t, OT-t meg TE-t. de OLB-n sem lepődnék meg


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ezt a mi GM-ünk nyilatkozta 😀 :

"I told Steve Keim to pick a punter but he didn’t do it.’’undisputedly
Mókamiki 😀
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Ezt a mi GM-ünk nyilatkozta 😀 :

"I told Steve Keim to pick a punter but he didn’t do it.’’undisputedly
Kickert akart, végül nem jelentkezett a draftra a legjobb 😀
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Ezt a mi GM-ünk nyilatkozta 😀 :

"I told Steve Keim to pick a punter but he didn’t do it.’’undisputedly
arra kíváncsi lennék, hogy mikor ment ki utoljára punter vagy long snapper a drafton az első körben 😊
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezt a mi GM-ünk nyilatkozta 😀 :

"I told Steve Keim to pick a punter but he didn’t do it.’’
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Sokak szerint a Frisco kivitte volna Ward helyett. Keimék úgy érezték Buccannon méretei és skillsete jobban illik a needjeinkbe, mint HA-HA. Mikor lecseréltük mondtam, hogy nem lesz QB. Ha lett volna franchise QB-nak minősített prospect, gondolkodás nélkül kihúztuk volna. Annak semmi értelme nem lett volna, hogy Arians nyakára hozzunk valakit, akit amúgy nem szeretne, csak azért mert bent van. ZM még jöhet 2. körben, és ő jobb fitnek tűnik(Még ha szerintem gyengébb játékos is Bridgewaternél).
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Én teljesen megbarátkoztam ezzel a picckel. Bucannon jó kis játékos, futás ellen is kiváló, Wardnál jobbnak tartom. Örülök neki, hogy végül ő jött, nem véletlen nem húztuk be HaHát. A draft no1 SS-ét húztuk 1/27-re így nézve nem lehet belekötni a dologba és még egy 3. kört is szereztünk. Szerintem ahogy Pryor kiment Keimék már tudták, hogy Bucannon fog kelleni a kérdés csak az maradt, hogy mikor.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 678 — Csodabogár
Úgy tűnik korán húztuk, de szerintem jó pick. Kellett egy hard hitter safety megszerezték.Fucu
Semmi bajom vele. Need-re jött, ügyes srác, jó keze van, szeret ütközni és mozgékonyabb is mint Bell, DE!
Hasonló képességű SS-t simán húzhattunk volna 2. vagy 3. körben is és elhozhattunk volna egy franchise QB-t Teddy személyében ami hosszú távon nagyobb lendületet adhatott volna a csapatnak.

Jut eszembe, mikor indul a mai nap?silent7939
Ilyenkor jut eszembe az a kérdés, hogy honnan tudod hogy hasonló képességű SS lett volna később? Keimék utánajártak a srácnak, volt privát látogatáson is. Pryor és Clinton-Dix kiment. Korainak tűnik, de nem tudjuk hogyan épül fel a 120-as listájuk. Én bízok bennük.

Ma (holnap) 1-kor indul a 2. kör.Fucu
ezt akartam pont mondani. nem tudni milyen a draft board, és hogy kivel voltak kapcsolatban, kitől kaptak infot hogy esetleg be akarják húzni Bucannont. sokan mondják, ha ott van és tetszik, vidd el. vagy mehet a 19-re lapot.

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Azért sajnálom hogy idén nem játszunk a barnákkal. Megnéztem volna Focijanit ahogy földbe döngöli az NFC West D. 😊silent7939
Én is sajnálom,bár szerintem a Hollók és a Vasasok is helyre teszik😊Ha nem elég neki,akkor jövőre csak kapnak valakit az NFC West-ből😀
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért sajnálom hogy idén nem játszunk a barnákkal. Megnéztem volna Focijanit ahogy földbe döngöli az NFC West D. 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Úgy tűnik korán húztuk, de szerintem jó pick. Kellett egy hard hitter safety megszerezték.Fucu
Semmi bajom vele. Need-re jött, ügyes srác, jó keze van, szeret ütközni és mozgékonyabb is mint Bell, DE!
Hasonló képességű SS-t simán húzhattunk volna 2. vagy 3. körben is és elhozhattunk volna egy franchise QB-t Teddy személyében ami hosszú távon nagyobb lendületet adhatott volna a csapatnak.

Jut eszembe, mikor indul a mai nap?silent7939
Ilyenkor jut eszembe az a kérdés, hogy honnan tudod hogy hasonló képességű SS lett volna később? Keimék utánajártak a srácnak, volt privát látogatáson is. Pryor és Clinton-Dix kiment. Korainak tűnik, de nem tudjuk hogyan épül fel a 120-as listájuk. Én bízok bennük.

Ma (holnap) 1-kor indul a 2. kör.Fucu
I think... 😊
Az eszmefuttatásom alapvetően arra épült hogy prémium posztra húzhattunk volna egy a franchise jövőjét meghatározó embert.

Mellesleg kezdek megbarátkozni vele (Buccanon) és nem a bizalommal van bajom mert sztem jól csinálják amit csinálnak, csak egyszerűen ez a véleményem. És utólagos engedelmeddel attól függetlenül hogy jól működik az FO nem fogok térdre esni és furulyázni nekik, ha úgy gondolom hogy lett volna jobb opció.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Úgy tűnik korán húztuk, de szerintem jó pick. Kellett egy hard hitter safety megszerezték.Fucu
Semmi bajom vele. Need-re jött, ügyes srác, jó keze van, szeret ütközni és mozgékonyabb is mint Bell, DE!
Hasonló képességű SS-t simán húzhattunk volna 2. vagy 3. körben is és elhozhattunk volna egy franchise QB-t Teddy személyében ami hosszú távon nagyobb lendületet adhatott volna a csapatnak.

Jut eszembe, mikor indul a mai nap?silent7939
Ilyenkor jut eszembe az a kérdés, hogy honnan tudod hogy hasonló képességű SS lett volna később? Keimék utánajártak a srácnak, volt privát látogatáson is. Pryor és Clinton-Dix kiment. Korainak tűnik, de nem tudjuk hogyan épül fel a 120-as listájuk. Én bízok bennük.

Ma (holnap) 1-kor indul a 2. kör.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
na egy kis draftos tippjáték:
- offense vagy defense játékost húzunk az 1. körben?
- az 1-3. körben húzunk irányítót?
- az 1-3. körben lesz letrade Keiméktől?
- az 1-3. körben húzunk DT-t?
- offense vagy defense játékosból húzunk többet az idei drafton?Dexxter Tailor
Defense, Igen, Igen, Igen, Defensesilent7939
Eddig 2/4-en állok! 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Úgy tűnik korán húztuk, de szerintem jó pick. Kellett egy hard hitter safety megszerezték.Fucu
Semmi bajom vele. Need-re jött, ügyes srác, jó keze van, szeret ütközni és mozgékonyabb is mint Bell, DE!
Hasonló képességű SS-t simán húzhattunk volna 2. vagy 3. körben is és elhozhattunk volna egy franchise QB-t Teddy személyében ami hosszú távon nagyobb lendületet adhatott volna a csapatnak.

Ha Buccanon lesz a következő Adrian Wilson akkor hiphip hurrá!!!

Nagyon várom a mai napot, mert ezek a körök valahogy sokkal jobban sikerülnek mint az első nap. Van 3 pickünk mára és ebből azért elég szépen lehet gazdálkodni.

A mai várományosaim DT, T, LB vagy DE. Meglátjuk mi sül ki belőle. 😊

Jut eszembe, mikor indul a mai nap?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Úgy tűnik korán húztuk, de szerintem jó pick. Kellett egy hard hitter safety megszerezték.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A mai napi választottunk:

 www.youtube.com/watch?v=twqQxpCDpWI
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Hát igen, ezért húztam volna be Biridgewatert, de ez csak az én okoskodásom. Lett volna egy ígéretes QB palántánk, és a második harmadik körben mélyíthettük volna a S és a DT/ DE posztokat
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Igazából szerintem kiment volna Buccanon és Ward is 2/20-ig. Őt jobb fitnek ítélték Ariansék és behúzták. Hiába mondogatták, hogy nincs need, a strong safety az volt. Csúnya reachnek tűnik, de a körülmények indokolták. Az idő majd eldönti megérte-e.andree
És ki lesz a kezdő SS??? Buccanon nem kezdő szintsilent7939
Tony Jeffersonban van egy év rutin, Johnson pedig elboldogul ott is. Attól, hogy 2. körben húzunk egy bárkit, attól még nem lenne kezdő SS. Buccannonban bőven van azért potenciál. A mi keretünkbe azonnal kezdő játékos sztem nem volt bent 1/27-nél, talán ég Buccannon van a legközelebb hozzá, bár én Wardot jobban kedvelem.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Igazából szerintem kiment volna Buccanon és Ward is 2/20-ig. Őt jobb fitnek ítélték Ariansék és behúzták. Hiába mondogatták, hogy nincs need, a strong safety az volt. Csúnya reachnek tűnik, de a körülmények indokolták. Az idő majd eldönti megérte-e.andree
És ki lesz a kezdő SS??? Buccanon nem kezdő szint
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Na Ward közben ki is ment. 100%, hogy nem maradt volna bent Buccanon.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Mi ez S run?
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Igazából szerintem kiment volna Buccanon és Ward is 2/20-ig. Őt jobb fitnek ítélték Ariansék és behúzták. Hiába mondogatták, hogy nincs need, a strong safety az volt. Csúnya reachnek tűnik, de a körülmények indokolták. Az idő majd eldönti megérte-e.