NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
3. kör jött a 27mellé. Ez így baromi jó trade.
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Hát a fasz tudja, hogy jó-e ez. Pryort szerettem volna, kiment. HaHa nem az az SS típus aki nekünk kellene, így érthető a trade.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
ez az trade 😊 szinte gondoltam 😊
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Ha-Ha eltrédeltük.
több mint 10 éve
lazars Arizona Cardinals 86
az is lehet, hogy letradeLeon78
Talán a Cleveland előzné a filit
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most nézem... a nagyarcú focijani nem kell senkinek? 😀😀😀😀😀😀😀
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
az is lehet, hogy letrade
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
esetleg Bridgewater? 😊Leon78
Johnny?lazars
Nem ide való szerintem, nem hiszem, hogy vállalnák Keimék a kockázatot...
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
jó reggelt
több mint 10 éve
lazars Arizona Cardinals 86
esetleg Bridgewater? 😊Leon78
Johnny?
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
esetleg Bridgewater? 😊Leon78
hú én nagyon örülnék neki meg a safetyknek is 😊
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
esetleg Bridgewater? 😊
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 884 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Gyerekek alakul a dolog, lehetőségek tárháza előttünk, legalábbis eddig 😊 úgy néz ki 😊Leon78
jaja, Dix vagy Pryor jöhetne nyugodtan 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Gyerekek alakul a dolog, lehetőségek tárháza előttünk, legalábbis eddig 😊 úgy néz ki 😊
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 884 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ha nincs bent a két safety, szerintem Barr lenne a leglogikusabb választás. aztán ha ő sincs, akkor jöhet DT, TE is felőlem. vagy letrade


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
janisz 137 — Warnerfan
sziasztok!
hol ehet majd nézni a Draftot? streem?

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 884 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
szerintem mettenberger már nem lesz bent 2/20-ra, ha meg igen, én örülnék neki, illene a rendszerbe és tanulhatna 1-2 évet


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
1. kör
1. Clinton-Dix: Nekem nagyon tetszett a mozgása. Safety elférne bőven. Nekem nagyon jónak tűnt az Alabama meccseken. OK

2. Pryor: Kemény srác. Sztem sokat hibázgatott, de amúgy nagyon jó safety lesz ő is. Nálam hátrébb van mint Dix. OK

3. Ryan Shazier: róla már írtam a múltkor a mockomban. Idén róla vannak a legjobb személyes élményeim, ráadásul a fizikális paraméterei is brutálisak. OK

4. Barr: Az az OLB, akinek reálisan van esélye hozzánk csúszni és 1. körös tehetség. Gyors, és ez nálunk akár elég is lehet, ilyen védőfal mögül indulva. NÁLAM Ő A FAVORIT OLB

5. Jake Matthews: A fal bal oldala jól néz ki, nem ártana a jobb oldalát is bebiztosítani. Winston nem valószínű, hogy visszatér, szóval talán egy minőségi RT, ami a legtöbbet dobná ezen az támadósoron(meg persze Peyton Manning). NEM LESZ BENT 😊

6. Manziel: Tavaly miatta imádtam Texax A&M meccseket nézni. Nem szimpi a srác, de a játéka nagyon élvezetes. Az ő esetében amúgy inkább annak szurkolok, hogy egy másik általam kedvelt csapat vigye, szóval én nyerjek ők meg vállalják a kockázatot. 😊 Utóbbi bőven benne van, de 20-nál nem nagyon érdekelne. A HIDEG RÁZ TŐLE!!!!

7. Bridgewater: Mindenki el volt tőle ájulva, én is megnéztem pár Luisville meccset. Hidegvérű volt és pontos. Arians nehezen megtanulható rendszerébe kellenek az értelmes QB-k, ő állítólag az. Nem hiszek a meccsek nélkül alázuhanó prospectekben. OK

8. Watkins: Brutál jó volt a Clemsonban. Ő lehetne az átmenet Fitz és a jövő között, ha 4-5 éves távlatban gondolkodunk. NEM LESZ BENT, DE ISZONYAT PLAYMAKER

9. Bortles: Lásd előző komment. HMHM... LEGYEN.

10. Eric Ebron: Ha tényleg sztár Te lesz, akkor nagyon is vállalható húzás. Egy jó TE-nek több értelme van, mint WR-nek, szóval nem rökönyödnék meg, ha őt húznánk. REMÉLEM NEM

2. kör

1. Jimmy Ward: Nekem ő a nagy kedvenc. Első körben is behúzhatjuk, nem fogok sírni. Kár hogy ilyen pici. Videók alapján az ő játéka tetszik a legjobban az idei safety classból OK DE Ő SZTEM 3.-BAN IS BENT LESZ

2. Jordan Matthews: Év elején nagy meccsei voltak a Vanderbiltben. Meg is rökönyödtem, hogy a 2. körre írják. Sztem nagyon jó játékos, elég jónak tűnő adottságokkal. NEM ISMEREM

3. Ra’Shede Hageman: Dockett szellemi örököse. Maradjunk a bevált dolgoknál. 😀 NEM CSÚSZIK 2.-BA SZTEM. RÁ GONDOLTAM 1-KÖRÖS DT-NEK 1/20-ra

4. Kevin Benjamin: Jó vaulenak tűnik második körben. Akár sztár is lehet belőle. SZTEM OVERRATED

5. Jace Amaro: Hasonló okokból amiért Ebron az elsőben. ITT OK A TE

6. Marqise Lee: Barkley miatt egy csomó USC meccset megnéztem tavaly. Ott annyira jó volt, hogy fix első körösnek hittem. Sztem nagyon jó játékos lesz. NEM LESZ BENT

7. Dee Ford: Pass rusherből nincs túl sok akinek örülnék, Ő még ez a kategória. ISTENCSÁSZÁR A MÓKUS

8. Buccanon: Ő az aki a legjobban lefedi a needünket. Nekem személy szerint ő se nagyon tetszett a vidiken, de hiszek azoknak akik jó játékosnak tartják. JÖHET DE SZTEM Ő IS 3-BAN BENT LESZ

9. Mettenberger: Tényleg sokat lépett előre tavaly óta. A paraméterei nagyon jók. Itt már beleférne. NE MÁR. ÉRTE SOK A 2. KÖR

10. Kouandjio: Sokáig eléggé elöl rangsorolták. Ha a térde rendbe lesz, akkor szerintem fix első körös tehetséget lehet szerezni a személyében. NEM ISMEREM 😕


.andree
Sok minden tetszene innen 😊 Belekommenteztem kicsit a tiedbe 😀
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Szóval a kinek örülnék nagyon lista. Sajnos idén nem volt időm többször végignézni a meccseket. Ezért is van több támadójátékos benne. Róluk könnyebb insta élményeket szerezni. Év elején követni akartam a kosaras kedvenc egyetemek meccseit. Néztem is Ohio State meg Vanderbilt meccseket, de aztán beütött az élet és kevesebb időm maradt erre. Ezért is van sok olyan játékos rajta akit tavaly kedveltem meg, idén alig láttam, és sajnos van olyan név is a listán, akit csak leírásokból meg összefoglaló vidikből ismerek. Amúgy a favoritom Vic Beasley volt a Clemsonból. Nekik láttam sok meccsüket(A TV is adott párat), kár hogy végül nem jelentkezett.

1. kör
1. Clinton-Dix: Nekem nagyon tetszett a mozgása. Safety elférne bőven. Nekem nagyon jónak tűnt az Alabama meccseken.

2. Pryor: Kemény srác. Sztem sokat hibázgatott, de amúgy nagyon jó safety lesz ő is. Nálam hátrébb van mint Dix.

3. Ryan Shazier: róla már írtam a múltkor a mockomban. Idén róla vannak a legjobb személyes élményeim, ráadásul a fizikális paraméterei is brutálisak.

4. Barr: Az az OLB, akinek reálisan van esélye hozzánk csúszni és 1. körös tehetség. Gyors, és ez nálunk akár elég is lehet, ilyen védőfal mögül indulva.

5. Jake Matthews: A fal bal oldala jól néz ki, nem ártana a jobb oldalát is bebiztosítani. Winston nem valószínű, hogy visszatér, szóval talán egy minőségi RT, ami a legtöbbet dobná ezen az támadósoron(meg persze Peyton Manning).

6. Manziel: Tavaly miatta imádtam Texax A&M meccseket nézni. Nem szimpi a srác, de a játéka nagyon élvezetes. Az ő esetében amúgy inkább annak szurkolok, hogy egy másik általam kedvelt csapat vigye, szóval én nyerjek ők meg vállalják a kockázatot. 😊 Utóbbi bőven benne van, de 20-nál nem nagyon érdekelne.

7. Bridgewater: Mindenki el volt tőle ájulva, én is megnéztem pár Luisville meccset. Hidegvérű volt és pontos. Arians nehezen megtanulható rendszerébe kellenek az értelmes QB-k, ő állítólag az. Nem hiszek a meccsek nélkül alázuhanó prospectekben.

8. Watkins: Brutál jó volt a Clemsonban. Ő lehetne az átmenet Fitz és a jövő között, ha 4-5 éves távlatban gondolkodunk.

9. Bortles: Lásd előző komment.

10. Eric Ebron: Ha tényleg sztár Te lesz, akkor nagyon is vállalható húzás. Egy jó TE-nek több értelme van, mint WR-nek, szóval nem rökönyödnék meg, ha őt húznánk.

2. kör

1. Jimmy Ward: Nekem ő a nagy kedvenc. Első körben is behúzhatjuk, nem fogok sírni. Kár hogy ilyen pici. Videók alapján az ő játéka tetszik a legjobban az idei safety classból

2. Jordan Matthews: Év elején nagy meccsei voltak a Vanderbiltben. Meg is rökönyödtem, hogy a 2. körre írják. Sztem nagyon jó játékos, elég jónak tűnő adottságokkal.

3. Ra’Shede Hageman: Dockett szellemi örököse. Maradjunk a bevált dolgoknál. 😀

4. Kevin Benjamin: Jó vaulenak tűnik második körben. Akár sztár is lehet belőle.

5. Jace Amaro: Hasonló okokból amiért Ebron az elsőben.

6. Marqise Lee: Barkley miatt egy csomó USC meccset megnéztem tavaly. Ott annyira jó volt, hogy fix első körösnek hittem. Sztem nagyon jó játékos lesz.

7. Dee Ford: Pass rusherből nincs túl sok akinek örülnék, Ő még ez a kategória.

8. Buccanon: Ő az aki a legjobban lefedi a needünket. Nekem személy szerint ő se nagyon tetszett a vidiken, de hiszek azoknak akik jó játékosnak tartják.

9. Mettenberger: Tényleg sokat lépett előre tavaly óta. A paraméterei nagyon jók. Itt már beleférne.

10. Kouandjio: Sokáig eléggé elöl rangsorolták. Ha a térde rendbe lesz, akkor szerintem fix első körös tehetséget lehet szerezni a személyében.


.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Bortles nem tűnik rossz boltnak. Egy értelmes, jó kezű QB, aki elég nagy és mobilis. Sztem jó fit lenne Arians támadóstratégiájába. Különösen jó, hogy itt lenne 1-2 éve fejlődni. Nem tervezünk TOP10-ben draftolni a közeljövőben, szóval ha egy ilyen QB odaesik szerintem ki lehet húzni. Persze én csak a leírásokból ismerem, ha tényleg gyenge a hosszú passzokban, akkor nincs miről beszélni esetében.

Amúgy ez a mockolás akkor az ogazi ha TOP10ben van a csapat. Oda azért elég jó %-al lövik be a prospecteket a draftnikek is. Én is elkezdtem összeírni a kinek hol örülnék táblázatot, mint tavaly, de ráébredtem, hogy a 20. pickel kb bárki jöhet. Minden csúszónak örül az ember. Azért az első 2 kört lehet mindjárt összeírom, hogy legit legyen ha nagyon örülök valakiknek(Meg teljen az idő estig 😀).andree
Hááát nem tudom. Én inkább Teddyt húznám be ha bent lenne, de valójában nem erőltetném 1/20-ra a QB-t.

Az NFL.com-os "szakértők" elég elborult húzásokat mockoltak nekünk itt az utsó 1-2 napban. QB, TE, OLB??? C'mon man!!!! 😊 Van egy olyan érzésem hogy idén sem lesz nagy QB run az első körben.
Szerintem nagyobb need a S poszt, de egy DT, DE, ILB húzáson sem sírnék nagyon. Ellenben ha valakinek kellene a pozink akkor inkább szereznék egy extra 2. vagy 3. körös picket.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Bortles nem tűnik rossz boltnak. Egy értelmes, jó kezű QB, aki elég nagy és mobilis. Sztem jó fit lenne Arians támadóstratégiájába. Különösen jó, hogy itt lenne 1-2 éve fejlődni. Nem tervezünk TOP10-ben draftolni a közeljövőben, szóval ha egy ilyen QB odaesik szerintem ki lehet húzni. Persze én csak a leírásokból ismerem, ha tényleg gyenge a hosszú passzokban, akkor nincs miről beszélni esetében.

Amúgy ez a mockolás akkor az ogazi ha TOP10ben van a csapat. Oda azért elég jó %-al lövik be a prospecteket a draftnikek is. Én is elkezdtem összeírni a kinek hol örülnék táblázatot, mint tavaly, de ráébredtem, hogy a 20. pickel kb bárki jöhet. Minden csúszónak örül az ember. Azért az első 2 kört lehet mindjárt összeírom, hogy legit legyen ha nagyon örülök valakiknek(Meg teljen az idő estig 😀).
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A mai mockok kezdenek egy kicsit furán alakulni...

Egyre többen hoznak össze minket 1/20-ra irányítókkal. (Bortles, Carr)
Ahogy telnek az órák, egyre biztosabb vagyok abban hogy ébren maradok... a főnökeim úgysem lesznek bent holnap 😀silent7939
Én örülnék Bortles-nek 😊
Carr-nak, hát neki már annyira nem 😀emberke22
Egyik sem ér első kört...
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
A mai mockok kezdenek egy kicsit furán alakulni...

Egyre többen hoznak össze minket 1/20-ra irányítókkal. (Bortles, Carr)
Ahogy telnek az órák, egyre biztosabb vagyok abban hogy ébren maradok... a főnökeim úgysem lesznek bent holnap 😀silent7939
Én örülnék Bortles-nek 😊
Carr-nak, hát neki már annyira nem 😀
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A mai mockok kezdenek egy kicsit furán alakulni...

Egyre többen hoznak össze minket 1/20-ra irányítókkal. (Bortles, Carr)
Ahogy telnek az órák, egyre biztosabb vagyok abban hogy ébren maradok... a főnökeim úgysem lesznek bent holnap 😀
több mint 10 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
na egy kis draftos tippjáték:
- offense vagy defense játékost húzunk az 1. körben? DEF
- az 1-3. körben húzunk irányítót? IGEN
- az 1-3. körben lesz letrade Keiméktől? IGEN
- az 1-3. körben húzunk DT-t? NEM
- offense vagy defense játékosból húzunk többet az idei drafton? DEF

Just a simple Lineman... ZP#76