NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
jééé, a Chargers-el kétszer is játszunk, egymás után... külön érdekes lesz így az uccsó preszínön mecsáp 😉Cardinalis
Roppant izgalmas lesz. A cserék cseréi tolják majd, a kutya alól kiszedett 10 éves gameplannel. 😀andree
Attól én sem tartok, hogy lerágjuk a körmünket. 😊Leon78
hát igen: "Nagyon várjuk majd, nagyon unjuk majd" :cool:

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
jééé, a Chargers-el kétszer is játszunk, egymás után... külön érdekes lesz így az uccsó preszínön mecsáp 😉
Cardinalis
Roppant izgalmas lesz. A cserék cseréi tolják majd, a kutya alól kiszedett 10 éves gameplannel. 😀andree
Attól én sem tartok, hogy lerágjuk a körmünket. 😊
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
jééé, a Chargers-el kétszer is játszunk, egymás után... külön érdekes lesz így az uccsó preszínön mecsáp 😉
Cardinalis
Roppant izgalmas lesz. A cserék cseréi tolják majd, a kutya alól kiszedett 10 éves gameplannel. 😀
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
jééé, a Chargers-el kétszer is játszunk, egymás után... külön érdekes lesz így az uccsó preszínön mecsáp 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na ezzel ki is békülnék:

 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Will-the-Cardinals-make-the-2014-playoffs/be663006-b809-4306-a7b5-74d8d13137bd

😊
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
Idén nem láttam annyi meccset, mint tavaly, de azért összedobtam egy mockot(a magam elfogult módján persze 😀)

1. kör: Ryan Shazier
Mindjárt egy szarnak tűnő választás. Úgy kalkulálok, hogy a két top safety kimegy hamarabb és az 1. körben mindenképpen kezdőt szeretnék hozni, szóval a Tuittféle DL depth helyett inkább a kopaszt választom. Őt láttam több meccsen is, a kedvencem az idei classból. Rendszeridegennek tűnik elsőre, de ha belegondolunk gyakran mutatunk 4-3-at, illetve tavaly is két inkább gyenge oldalra méretezett mozgékony ILb-vel játszottunk. Dansby és Washington fantasztikusan működött együtt, és Carlost szívesen helyettesíteném egy olyan playmakerrel, mint Shazier. Úgy gondolom a mi rendszerünkbe belefér, noha elsősorban 4-3 játékosról van szó.


andree
még ugyancsak de jó húzás lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Idén nem láttam annyi meccset, mint tavaly, de azért összedobtam egy mockot(a magam elfogult módján persze 😀)

1. kör: Ryan Shazier
Mindjárt egy szarnak tűnő választás. Úgy kalkulálok, hogy a két top safety kimegy hamarabb és az 1. körben mindenképpen kezdőt szeretnék hozni, szóval a Tuittféle DL depth helyett inkább a kopaszt választom. Őt láttam több meccsen is, a kedvencem az idei classból. Rendszeridegennek tűnik elsőre, de ha belegondolunk gyakran mutatunk 4-3-at, illetve tavaly is két inkább gyenge oldalra méretezett mozgékony ILb-vel játszottunk. Dansby és Washington fantasztikusan működött együtt, és Carlost szívesen helyettesíteném egy olyan playmakerrel, mint Shazier. Úgy gondolom a mi rendszerünkbe belefér, noha elsősorban 4-3 játékosról van szó.

2. kör: Jimmie Ward
Még egy alul méretezett játékos. Ettől függetlenül ő tűnik a legjobb számunkra is elérhető játékosnak safety posztra. Nem Bell-t akarom egy az egyben pótolni(Akkor Loston vagy Dixon lenne a választásom a következő körben), hanem még egy kiemelkedő játékossal bővíteni a rotációt. Nekem szimpatikus a srác, és inkább választok egy kiemelkedő játékost a tökéletestől elmérő méretekkel, mint egy bénábbat prototípus felépítéssel. Szerintem a Matyi-Ward páros a kezdőben se lesz gáz, de ha hozzáadjuk a méretesebb Jeffersont és az univerzális Johnosont, akkor ez már egy egész jól variálható négyes.

3. kör: Antonio Richardson
Ideje valamit a támadóknak is adni. Richardson sérülés és egyéb okok miatt elég sok helyen már erre a tájékra van prognosztizálva. A fal jobb oldalára ráférne egy kis erősítés. Szerintem megérné a kockázatot, mert ha beválik, akkor hosszútávú megoldás lehet a fal jobb szélén.

4. kör: Ed Stinson
Kis vérfrissítés a védőfalba. Nem ő fogja véglegesen átvenni Dockett helyét, de a rotációba be tudná verekedni magát idővel.

5. kör: Jackson Jeffcoat
Egy próbát megérne a srác. Amilyen dögrováson volt az egész banda, simán elfér még egy project játékos mögéjük.

6. kör Marcel Jensen
Valami TE jól jönne még. Lynch vagy Grimble is jó lenne, de ők nem nagyon lesznek már bent. Jensen jól megtermett srácnak tűnik, talán még Palmer is eltalálná néha.
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Az új mockokat elnézve az is elképzelhetőnek látszik, hogy lecsúszik húszra valamelyik TOP irányító. Elképzelhető, hogy mondjuk kikapjuk Bridgewatert ? Mindenesetre érdekes lenne a dolog. Kíváncsi vagyok, hogy a vezetőség látná e valamelyikben a franchise irányítót.
Véleményem szerint, mivel BPA alapon fogunk választani, akár ennek is adhatunk egy kis esélyt.
Nem tudom jó e a gondolatmenetem, de örülnék egy a tavalyihoz hasonló OL runnnak. Mondjuk ha az első 20 választásból 5-6 OL lenne, vagy WR, akkor jó esély lenne arra, hogy még a második körben is egy kezdő szintű játékost tudnánk húzni a védelembe.
Ha a felhozatalt nézzük, és a BPA húzásokat, akkor én is a S, DE/ DT, ILB sorrendet tudom elképzelni.
Kicsit konkrétabban tudnék örülni egy
1/20 Pryor
1/52 Hagemen, Tuitt
1/84 Skov

kombinációnak nagyon, persze ezzel lehet egyedül vagyok. Az OLB húzást nem tartom valószínűnek, hiába nem acélos a felhozatal, de számban megvan ez a csapategység, és ráadásul Okafort még nem is láttuk, pedig annak idején nagy potenciált láttak benne.

Egyszóval lehet, hogy hülyeség, de szurkolok egy OL, és egy WR runért 😊Leon78
Nem hülyeség, ezek mind jót tennének a draftnak, Tuitt nálam is az egyik személyes kedvenc nagyon jó fit 3-4-be. QB-t szerintem nem draftolunk.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Az új mockokat elnézve az is elképzelhetőnek látszik, hogy lecsúszik húszra valamelyik TOP irányító. Elképzelhető, hogy mondjuk kikapjuk Bridgewatert ? Mindenesetre érdekes lenne a dolog. Kíváncsi vagyok, hogy a vezetőség látná e valamelyikben a franchise irányítót.
Véleményem szerint, mivel BPA alapon fogunk választani, akár ennek is adhatunk egy kis esélyt.
Nem tudom jó e a gondolatmenetem, de örülnék egy a tavalyihoz hasonló OL runnnak. Mondjuk ha az első 20 választásból 5-6 OL lenne, vagy WR, akkor jó esély lenne arra, hogy még a második körben is egy kezdő szintű játékost tudnánk húzni a védelembe.
Ha a felhozatalt nézzük, és a BPA húzásokat, akkor én is a S, DE/ DT, ILB sorrendet tudom elképzelni.
Kicsit konkrétabban tudnék örülni egy
1/20 Pryor
1/52 Hagemen, Tuitt
1/84 Skov

kombinációnak nagyon, persze ezzel lehet egyedül vagyok. Az OLB húzást nem tartom valószínűnek, hiába nem acélos a felhozatal, de számban megvan ez a csapategység, és ráadásul Okafort még nem is láttuk, pedig annak idején nagy potenciált láttak benne.

Egyszóval lehet, hogy hülyeség, de szurkolok egy OL, és egy WR runért 😊
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
BPA lesz, szinte bárki jöhet, Pryornak örülnék a legjobban az elején, mert szerintem egy állat a csávó és nagyon ránk férne egy ilyesvalaki, bár egyre megy felfele ő is a big boardokon, de talán van esély rá, hogy bent lesz nálunk. QB draft fölösleges, RB nem hiszem, hogy érkezne, nagyon sokat kell csúsznia ahhoz valakinek, WR-re sincs szükségünk, TE viszont szerintem elkélne. Housler tavaly gyenge volt, ez a Carlson gyerek sem egy életbiztosítás, amúgy is 2 TE-vel játszunk, szóval, ha Ebron esetleg 1/20-ig csúszna én örülnék neki, de egyébként a későbbi körökben várok ide húzást. OL-be is érkezik valaki, de szerintem is fölös lenne az 1. körünket oda ellőni, esetleg, ha mindenki kimegy és Lewan marad akkor ám legyen, mert bírom a srácot, de alapvetően a hátsó periódusban várok ide húzást. DE és DT is égető szükség nagyon kell a mélység a falban, hogy fenn tudjuk tartani a futás elleni dominanciánkat, ami a védelmünk alapja volt, úgyhogy az 1.-3. körig 2 húzást várok ide. OLB nem hiszem, hogy jönne, szerintem az a poszt marad jövőre, ha már Abraham nem lesz, mert van így is elég fiatal, hátha valaki beérik jövőre. ILB-re is számítok a 3. napon, elég karcsúak vagyunk ott is. Corner poszton megvagyunk, egy SS-re viszont nagy szükségünk van, szerintem alapvetően az 1/20 erre van szánva. Tehát én nagyjából egy ilyen draftot várok:
1: S
2-3: DE / DT
4-6: ILB, OL, TE
De ugye ez "álom scenario".
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 885 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Keimék alapvetően BPA-zni szeretnek, szóval ha HaHa meg Pryor kimegy előttünk, akkor WR-en kívül kb bármilyen posztot el tudok képzelni, TE-t is, mert a Housler, Ballard, Carlson trió nem egy életbiztosítás.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ha már draft, és bizonytalanságok, akkor én is kérdezek 😊
Szerintetek mennyire várható, hogy esetleg OL erősítés jön az első körben? Alapvetően én úgy gondolom, hogy az idei börze elsősorban a D-re fog fókuszálni, de ha már BPA, akkor mennyire elképzelhető egy ilyen pick?
Illetve ha az elsődleges célpontok mind kimentek, akkor egy letrade mennyire tűnhet reális forgatókönyvnek?Natloz
Én nagyon remélem hogy nem az OL-re pazarolják az első kört. Szerintem nincs ott olyan nagy gáz hogy az elejét erre kellene lőni. Olyan hogy letrade nem létezik. Ha van olyan aki fel akar jönni akkor igen 😊 de az 1/20-nak nincs olyan értéke hogy azt mondhassuk hatalmas bizniszt csináltunk. A D-ben van elég lyuk amit be kell tömni, illetve gondolni kell a jövőre. Sok minden függ attól hogy a tavalyi szerzemények hogyan muzsikálnak az FO szerint. Itt konkrétan Minterre és Okaforra gondolok. Eddig nem sokat voltak pályán.

A roster pillanatnyilag így néz ki elvileg. Aláhúztam akik sztem benne lesznek az 53-ba.

Offense:
QB: Palmer, Stanton, Lindley (Ide jöhet valaki a 4. körtől sztem, bár kérdés hogy mennyire látják Stantonban Palmer utódját)
RB: Dwyer, Ellington, Taylor, Williams, Huges (fogalmam sincs ki ez 😊) Ez sztem rendben van, ide ne várjunk picket.
WR: Fitz, Floyd, Ginn, Brown, Golden, Williams, ?Buckner? - Ide szintén jöhet egy slot WR
TE: Ballard, Housler, Carlson, ?Fells?, ?Hardy? - Ide sem jön senki sztem... nem is értem azokat a mockokat ahol első körben TE-t írnak
OT: Veldheer, Massie, Potter, Sowel, - Így megnézve kicsit vékony, jönni fog ember, de nem az elején.
G: Cooper, Blake, Fanaika, Johnson, Watford - Ide se várjunk senkit sztem
C: Sendlein, Draheim, Estes, Larsen, - Ide sem

Deffense:

DT: Dockett, McCloud, Ta'Amu, Williams - Ide tuti húzunk az első 3 körben
DE: Campbell, Rucker, - Ide is jönni fog valaki
OLB: Abraham, Acho, Alexander, Benard, Okafor, Rowe, Shaughnessy, Tracy - Ez nem tűnik rossznak de én várnék ide egy speedstert
ILB: Demens, Dickson, Minter, Washington, - Ez elég vékonyka, főleg D-Wash újabb ügye miatt
S: Jefferson, R. Johnson, O. Johnson, Matyi, Taylor - Ide is kell egy kezdő kaliber
CB: Peterson, Powers, Bethel, Lewis, McCann, Whitley, Cro

Nekem ebből az jön le hogy a D-nek sok poszton nincs meg a kellő mélysége.

Előre is elnézést ha faszságot írtam volna...
több mint 10 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Ha már draft, és bizonytalanságok, akkor én is kérdezek 😊
Szerintetek mennyire várható, hogy esetleg OL erősítés jön az első körben? Alapvetően én úgy gondolom, hogy az idei börze elsősorban a D-re fog fókuszálni, de ha már BPA, akkor mennyire elképzelhető egy ilyen pick?
Illetve ha az elsődleges célpontok mind kimentek, akkor egy letrade mennyire tűnhet reális forgatókönyvnek?

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
D-Wash egy év felfüggesztett. Kíváncsi vagyok a liga mennyi meccsre fogja eltiltani.Fucu
Mit csinált már?catattack
súlyos testi sértés...
Per the plea, Judge M. Scott McCoy sentenced Daryl Washington to one year of supervised probation for aggravated assault.
 twitter.com/courtpiopetey
Cardinalis
Azért már kapott 4 meccses eltiltást, nem?
Azon gondolkodtam, hogy veszek magamnak egy Washington mezt, hát ezek után át kell gondolnom. Ki tudja, hogy meddig nézik neki el ezeket az idiótaságokat. 😊

Más.: Ahogy nézegetem a mockokat, az egyik legbizonytalanabb pick a mienk. Ha nem merült már fel vagy 20 - 30 játékos neve velünk kapcsolatban akkor egy sem. Szerintetek van esélye annak, hogy C.J. Mosley hozzánk kerüljön?

Rendezhetnénk egy Mock versenyt, mindenki csinálhatna egy Cards Mockot, hátha eltalálunk valakit. 😊Leon78
Csinálhatunk mockot... én benne vagyok.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azért már kapott 4 meccses eltiltást, nem?
Azon gondolkodtam, hogy veszek magamnak egy Washington mezt, hát ezek után át kell gondolnom. Ki tudja, hogy meddig nézik neki el ezeket az idiótaságokat. 😊

Más.: Ahogy nézegetem a mockokat, az egyik legbizonytalanabb pick a mienk. Ha nem merült már fel vagy 20 - 30 játékos neve velünk kapcsolatban akkor egy sem. Szerintetek van esélye annak, hogy C.J. Mosley hozzánk kerüljön?Leon78
Nem, a tavalyi 4 meccset tiltott szer használat miatt kapta.

Ez Keim terve, hogy ne legyen égető need a draft előtt. Ezért jó ez mert a draft alatti cserék, választások nem fogják befolyásolni kit húzzon. BPA.
Mosley-ra is van esély, de tavaly hoztuk Mintert a második körben ezért picit meglepődnék.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
D-Wash egy év felfüggesztett. Kíváncsi vagyok a liga mennyi meccsre fogja eltiltani.Fucu
Mit csinált már?catattack
súlyos testi sértés...
Per the plea, Judge M. Scott McCoy sentenced Daryl Washington to one year of supervised probation for aggravated assault.
 twitter.com/courtpiopetey
Cardinalis
Azért már kapott 4 meccses eltiltást, nem?
Azon gondolkodtam, hogy veszek magamnak egy Washington mezt, hát ezek után át kell gondolnom. Ki tudja, hogy meddig nézik neki el ezeket az idiótaságokat. 😊

Más.: Ahogy nézegetem a mockokat, az egyik legbizonytalanabb pick a mienk. Ha nem merült már fel vagy 20 - 30 játékos neve velünk kapcsolatban akkor egy sem. Szerintetek van esélye annak, hogy C.J. Mosley hozzánk kerüljön?

Rendezhetnénk egy Mock versenyt, mindenki csinálhatna egy Cards Mockot, hátha eltalálunk valakit. 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
100% hogy az első mnf-t adja a sporttv a másikat nem.
Fucu
Szerintem pont fordítva lesz. Az MNFt az aznapi doubleheader 2. meccseként miatt nem hiszem, hogy leadják (bár jó lenne). A Cardinals-Rams TNF itthoni képernyőre kerülésére szerintem elég jó esély mutatkozik, mert ez egy brutálisan erős csoport, 4 nagyon jó csapattal.iktriad
Sanszos hogy én vagyok a hülye de nem értem mit írsz.
Azt írtam hogy az első heti MNF első meccsét adja biztosan a SportTV a másodikat vagyis a Cards-Chargerst pedig nem.Fucu
Akkor tényleg félreértettük egymást. My bad.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
100% hogy az első mnf-t adja a sporttv a másikat nem.
Fucu
Szerintem pont fordítva lesz. Az MNFt az aznapi doubleheader 2. meccseként miatt nem hiszem, hogy leadják (bár jó lenne). A Cardinals-Rams TNF itthoni képernyőre kerülésére szerintem elég jó esély mutatkozik, mert ez egy brutálisan erős csoport, 4 nagyon jó csapattal.iktriad
Sanszos hogy én vagyok a hülye de nem értem mit írsz.
Azt írtam hogy az első heti MNF első meccsét adja biztosan a SportTV a másodikat vagyis a Cards-Chargerst pedig nem.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
tavaly májusi eset: exbarátné, közös gyermek, akár másfél év börtön, dulakodás, fojtogatás, esésből fakadó kulcscsont törés stb... részletek itt:  espn.go.com/nfl/story/_/id/10827773/daryl-washington-arizona-cardinals-gets-probation-assault-plea?ex_cid=espnapi_public

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
12-4 vajon elég lenne...?
 espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/124472/nfl-nation-how-will-your-team-finishCardinalis
Ha a többi NFC csapat is olyan W/L mutatóval zár mint a listában, akkor igen!!!
Bár tudom mindig én vagyok az aki a negatív sapit hordja, de az a 12-4 az elég optimista becslés.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
D-Wash egy év felfüggesztett. Kíváncsi vagyok a liga mennyi meccsre fogja eltiltani.Fucu
Mit csinált már?catattack
súlyos testi sértés...
Per the plea, Judge M. Scott McCoy sentenced Daryl Washington to one year of supervised probation for aggravated assault.
 twitter.com/courtpiopetey
Cardinalis
Agyatlan barom!!!

Így lassan az ILB is need lesz nem csak az OLB.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
12-4 vajon elég lenne...?
 espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/124472/nfl-nation-how-will-your-team-finish

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
D-Wash egy év felfüggesztett. Kíváncsi vagyok a liga mennyi meccsre fogja eltiltani.Fucu
Mit csinált már?catattack
súlyos testi sértés...
Per the plea, Judge M. Scott McCoy sentenced Daryl Washington to one year of supervised probation for aggravated assault.
 twitter.com/courtpiopetey

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
2 MNF van mindig a nyitófordulóban, ez lesz a második meccs, ami hajnali 4 után fog kezdődni. 100% hogy a magyar idő szerint éjjel 1kor kezdődő Lions - Giants kerül itthon képernyőre.iktriad
Jah tényleg, más meccset meg sem néztem hirtelen...bakker, nagy kár érte.
Két pozitív mérlegű csapatot jobban néztem volna.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
catattack 3 520
D-Wash egy év felfüggesztett. Kiváncsi vagyok a liga mennyi meccsre fogja eltiltani.Fucu
Mit csinált már?