NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Sherman igen brutális szeződést kapott a Hawkstól. Vajon Peterson is ennyit fog kérni? Kétlem, hogy ekkora összeget fizetnének neki Keimék.Danny
PPnek még😉 nincs gyűrűje... de ha lesz, akkor hóhó... :cool:

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
na egy kis draftos tippjáték:
- offense vagy defense játékost húzunk az 1. körben?
- az 1-3. körben húzunk irányítót?
- az 1-3. körben lesz letrade Keiméktől?
- az 1-3. körben húzunk DT-t?
- offense vagy defense játékosból húzunk többet az idei drafton?Dexxter Tailor
offense, igen, igen, igen, offense 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Most akkor mikor is kezdődik a draft pontosan?silent7939
Hajnali 2-kor.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most akkor mikor is kezdődik a draft pontosan?
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Defense, nem, nem, nem, Defense
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
na egy kis draftos tippjáték:
- offense vagy defense játékost húzunk az 1. körben?
- az 1-3. körben húzunk irányítót?
- az 1-3. körben lesz letrade Keiméktől?
- az 1-3. körben húzunk DT-t?
- offense vagy defense játékosból húzunk többet az idei drafton?Dexxter Tailor
Defense, Igen, Igen, Igen, Defense
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
na egy kis draftos tippjáték:
- offense vagy defense játékost húzunk az 1. körben?
- az 1-3. körben húzunk irányítót?
- az 1-3. körben lesz letrade Keiméktől?
- az 1-3. körben húzunk DT-t?
- offense vagy defense játékosból húzunk többet az idei drafton?Dexxter Tailor
Defense, nem, nem, igen, defense
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 885 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na egy kis draftos tippjáték:
- offense vagy defense játékost húzunk az 1. körben?
- az 1-3. körben húzunk irányítót?
- az 1-3. körben lesz letrade Keiméktől?
- az 1-3. körben húzunk DT-t?
- offense vagy defense játékosból húzunk többet az idei drafton?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Sherman igen brutális szeződést kapott a Hawkstól. Vajon Peterson is ennyit fog kérni? Kétlem, hogy ekkora összeget fizetnének neki Keimék.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Larry Foote érkezett egy évre.

Egy dolognak nem örülnék a draft első körében mégpedig egy feltradenek. Amúgy meg andreehoz hasonlóan nyugodtan várom mit alakítanak Keimék.Fucu
A feltrade nagyon rossz üzlet lenne. Inkább eladni kellene az első kört.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Larry Foote érkezett egy évre.

Egy dolognak nem örülnék a draft első körében mégpedig egy feltradenek. Amúgy meg andreehoz hasonlóan nyugodtan várom mit alakítanak Keimék.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Tavaly nem hatott furán a Hyundai logó? 😊
Skype-os második draftnap nekem ugrik ha minden igaz mert arról is nyomatunk adást a kollégákkal.Fucu
akkor fel sem tűnt... 😊
én meg 3 napra kivonulok a pusztába madarászni :cool: de azért majd vasárnap este rápislantok, milyen fiókák kerültek a kardinálisfészekbe 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tavaly nem hatott furán a Hyundai logó? 😊

Skype-os második draftnap nekem ugrik ha minden igaz mert arról is nyomatunk adást a kollégákkal.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
mindeközben a honlapunkon lévő szavazás jelenlegi állása:
Which position should the Cardinals target with their first-round draft pick?
CB 5%
S 36%
QB 19%
OT 11%
OLB 20%
DT 5%
Other 4%
3516 Total Votes

hyundai logo kissé furán hat nekem a mezeken… 😉


jaés virraszthatunk majd rendesen az előszezonban:
 www.azcardinals.com/team/season-schedule.html

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Teljesen kiszámíthatatlan az idei draftunk. Keimék filozófiája az, hogy keretet kialakítani ott a szabadügynök piac, drafton meg meg kell találni azokat a játékosokat, akik hosszútávon a csapatnál lehetnek.

Irányítót akkor fognak húzni, ha látnak valakiben frachise QB potenciált. Sztem akkora különbség nincs a csapatok boardjai között, hogy egy ilyen játékos eljusson a 20. pickhez.

Én személy szerint csak hátradőlök, és élvezem a draftot. Megvannak a kedvenc játékosaim, akiknek nagyon örülnék, de nem fogok idegrángást kapni, ha jön a 20. pickel egy TE/WR, vagy ne adj isten egy QB. A csapatok szerintem többre értékelik a boardjaikat, mint a needjeiket, szóval nem fognak egy 2. körre értékelt safety-t kihúzni, csak azért, hogy egy needet betömjenek. Amúgy annak örülnék a legjobban, ha draft elején megindulnának a QB-k és a WR-ek, mert akkor nagyon-nagyon jó játékos jöhetne a 20. helyen needre.andree
Én is pont emiatt nem írok már neveket. Van néhány favoritom, de ők inkább D-be. Idén valahogy az O nem mozgat. Illetve egy WR van akit szeretnék nálunk látni, de Ő nem az elején fog jönni.silent7939
Az a szép a mockolásba, hogy bármit meg lehet magyarázni benne. Pl ha WR-t akarnék mockolni, akkor olyasmit írnék:
Fitzgerald szerződése tarthatatlan, a franchisenak fel kell készülnie a távozására. Mikor oldhatnák meg legjobban a hosszútávú pótlását, mint az utóbbi évtized legjobb classából szemezgetve. xyz itt elérhető elkapó bármelyik másik draft első számú WR-e lenne. A verzió: Úgy is slotba keresnek embert, Grimm nem bizonyította még, hogy Wr-ként is lehet számolni vele, így a remek kezekkel megáldott xyz már idén sokat pályán lehet. B verzió: Floyd személyben van a keretben egy remek possession reciever, így xyz remek komplementere lehet.
Ugyan ezzel a módszerrel erőltettem be hozzánk az általam kedvelt Shaziert is pár napja. 😀andree
Nekem mint ex salesnek ne mond... bármit meg ideologizálok 😀
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Teljesen kiszámíthatatlan az idei draftunk. Keimék filozófiája az, hogy keretet kialakítani ott a szabadügynök piac, drafton meg meg kell találni azokat a játékosokat, akik hosszútávon a csapatnál lehetnek.

Irányítót akkor fognak húzni, ha látnak valakiben frachise QB potenciált. Sztem akkora különbség nincs a csapatok boardjai között, hogy egy ilyen játékos eljusson a 20. pickhez.

Én személy szerint csak hátradőlök, és élvezem a draftot. Megvannak a kedvenc játékosaim, akiknek nagyon örülnék, de nem fogok idegrángást kapni, ha jön a 20. pickel egy TE/WR, vagy ne adj isten egy QB. A csapatok szerintem többre értékelik a boardjaikat, mint a needjeiket, szóval nem fognak egy 2. körre értékelt safety-t kihúzni, csak azért, hogy egy needet betömjenek. Amúgy annak örülnék a legjobban, ha draft elején megindulnának a QB-k és a WR-ek, mert akkor nagyon-nagyon jó játékos jöhetne a 20. helyen needre.andree
Én is pont emiatt nem írok már neveket. Van néhány favoritom, de ők inkább D-be. Idén valahogy az O nem mozgat. Illetve egy WR van akit szeretnék nálunk látni, de Ő nem az elején fog jönni.silent7939
Az a szép a mockolásba, hogy bármit meg lehet magyarázni benne. Pl ha WR-t akarnék mockolni, akkor olyasmit írnék:
Fitzgerald szerződése tarthatatlan, a franchisenak fel kell készülnie a távozására. Mikor oldhatnák meg legjobban a hosszútávú pótlását, mint az utóbbi évtized legjobb classából szemezgetve. xyz itt elérhető elkapó bármelyik másik draft első számú WR-e lenne. A verzió: Úgy is slotba keresnek embert, Grimm nem bizonyította még, hogy Wr-ként is lehet számolni vele, így a remek kezekkel megáldott xyz már idén sokat pályán lehet. B verzió: Floyd személyben van a keretben egy remek possession reciever, így xyz remek komplementere lehet.
Ugyan ezzel a módszerrel erőltettem be hozzánk az általam kedvelt Shaziert is pár napja. 😀
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Teljesen kiszámíthatatlan az idei draftunk. Keimék filozófiája az, hogy keretet kialakítani ott a szabadügynök piac, drafton meg meg kell találni azokat a játékosokat, akik hosszútávon a csapatnál lehetnek.

Irányítót akkor fognak húzni, ha látnak valakiben frachise QB potenciált. Sztem akkora különbség nincs a csapatok boardjai között, hogy egy ilyen játékos eljusson a 20. pickhez.

Én személy szerint csak hátradőlök, és élvezem a draftot. Megvannak a kedvenc játékosaim, akiknek nagyon örülnék, de nem fogok idegrángást kapni, ha jön a 20. pickel egy TE/WR, vagy ne adj isten egy QB. A csapatok szerintem többre értékelik a boardjaikat, mint a needjeiket, szóval nem fognak egy 2. körre értékelt safety-t kihúzni, csak azért, hogy egy needet betömjenek. Amúgy annak örülnék a legjobban, ha draft elején megindulnának a QB-k és a WR-ek, mert akkor nagyon-nagyon jó játékos jöhetne a 20. helyen needre.andree
Én is pont emiatt nem írok már neveket. Van néhány favoritom, de ők inkább D-be. Idén valahogy az O nem mozgat. Illetve egy WR van akit szeretnék nálunk látni, de Ő nem az elején fog jönni.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Teljesen kiszámíthatatlan az idei draftunk. Keimék filozófiája az, hogy keretet kialakítani ott a szabadügynök piac, drafton meg meg kell találni azokat a játékosokat, akik hosszútávon a csapatnál lehetnek.

Irányítót akkor fognak húzni, ha látnak valakiben frachise QB potenciált. Sztem akkora különbség nincs a csapatok boardjai között, hogy egy ilyen játékos eljusson a 20. pickhez.

Én személy szerint csak hátradőlök, és élvezem a draftot. Megvannak a kedvenc játékosaim, akiknek nagyon örülnék, de nem fogok idegrángást kapni, ha jön a 20. pickel egy TE/WR, vagy ne adj isten egy QB. A csapatok szerintem többre értékelik a boardjaikat, mint a needjeiket, szóval nem fognak egy 2. körre értékelt safety-t kihúzni, csak azért, hogy egy needet betömjenek. Amúgy annak örülnék a legjobban, ha draft elején megindulnának a QB-k és a WR-ek, mert akkor nagyon-nagyon jó játékos jöhetne a 20. helyen needre.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Peter King mai mockjában Carr-t írja hozzánk 1/20-ra. Úgy hogy Teddy és Bortles is bent van. WTF??????silent7939
az itteni 9 szagértőnél BLAKE BORTLES (QB) szerepel kétszer... a posztok is eléggé szórnak: CB 2x, DE 2x, OT, OLB, WR...
 www.nfl.com/draft/2014/mock-draftsCardinalis
Én még mindig azt mondom hogy az első 3 körben S,DT,OLB,ILB posztokra fogunk lőni.
Aztán lehet hogy jól mellélövök. 😀 De hamarosan úgyis kiderül.

Mit szólnátok megint egy közös 2. draft naphoz?
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Peter King mai mockjában Carr-t írja hozzánk 1/20-ra. Úgy hogy Teddy és Bortles is bent van. WTF??????silent7939
az itteni 9 szagértőnél BLAKE BORTLES (QB) szerepel kétszer... a posztok is eléggé szórnak: CB 2x, DE 2x, OT, OLB, WR...
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/dygxr9leqzmyzpf1khnc.jpg
2024 NFL Draft | NFL Draft News, Video & Photos | NFL.com
Get the latest NFL draft news. Watch live streaming draft videos & video highlights. Follow our NFL draft tracker, draft history & mock draft commentary.

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Több helyen olvastam már Carrt. Vicces nem szabad foglalkozni vele. Az sem biztos hogy a 20. helyen választunk.

A bleacher reporton van 7 körös mock ott is Carrt írják utána meg két olb-t. jót nevettem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Peter King mai mockjában Carr-t írja hozzánk 1/20-ra. Úgy hogy Teddy és Bortles is bent van. WTF??????
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
EXCLUSIVE: Cardinals begin on-field work:  www.azcardinals.com/videos-photos/videos/EXCLUSIVE-Cardinals-begin-on-field-work-/a98dd503-6386-4922-ab51-3d8432b5dcf3
Tenacious Part 5 - 'Next Steps to Greatness':  www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Tenacious_Part_5_Next_Steps_to_Greatness/2a470d6f-1a78-483e-a659-9742910eb21b
és egy kis Star Wars móka Cardinals módra 😉
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Celebrating-StarWarsDay/5c1fda36-fb60-4b5b-a9f3-9fe387d2ed1d

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
jópofák 😉

NFL FAN PASS: 2014 Larry Fitzgerald Double Play Celebrity Softball Game
 www.nfl.com/videos/nfl-fan-pass/0ap2000000345432/2014-Larry-Fitzgerald-Double-Play-Celebrity-Softball-Game

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 885 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Keim és Arians 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!