Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Wilson aláírt a Bears-hez.
Sok sikert kívánok neki! 😊 Azt hittem már nem fog játszani többet.silent7939
várjál még túl kell élnie az edzőtábor utáni keretszűkítést, de én is szurkolok neki.Fucu
hiába 34, szerintem még simán befér sok csapatba
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Wilson aláírt a Bears-hez.
Sok sikert kívánok neki! 😊 Azt hittem már nem fog játszani többet.silent7939
várjál még túl kell élnie az edzőtábor utáni keretszűkítést, de én is szurkolok neki.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Wilson aláírt a Bears-hez.
Sok sikert kívánok neki! 😊 Azt hittem már nem fog játszani többet.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Nincs valami infó hogy Logan Thomas hogy teljesített az edzések alatt?silent7939
semmi extra... "Speaking of not ready, that’s quarterback Logan Thomas, but he was always a long-term vision anyway."  blog.azcardinals.com/2014/06/16/a-look-at-the-rookies/

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nincs valami infó hogy Logan Thomas hogy teljesített az edzések alatt?
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
D-wash egy hatalmas fasz...
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
96. D-Wash, hiányozni fog...
https://d1sgwhnao7452x.cloudfront.net/dazn-og.jpg
NFL Game Pass on DAZN GB | Enjoy 50% off
Get 50% off your first 3 months of NFL Game Pass only on DAZN. See over 250 games live plus all of the Playoffs & Super Bowl LIX.

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
és egy kis napi Larry 😉 és ő is kihagyhatatlan RoH!
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Top-100-Players-of-2014-Larry-Fitzgerald/84fbd1a9-f1e0-4d6c-8d6a-5b75396072a7

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azt hittem valaki beírja helyettem, de ha nem hát nem.

Kurt Warner a Cardinals Ring of Honor-ra kerül! Mégpedig szeptember 8-án (magyar idő szerint szeptember 9-én) a Chargers elleni MNF szünetében. Nagyon megérdemli még akkor is ha csak 5 (4 és fél) évet játszott Arizonában, mivel gyakorlatilag a franchise legjobb irányítója volt és elsőként vele jutottunk el a Super Bowlba.

Összesen 13-an (most már 14-en) vannak fent a Ring of Honor-on és közülük 11-en a Hall of Fame-be is bekerültek már. Tekintve hogy mikor alakult a franchise kevésnek mondható a RoH-on lévők száma, de Michael Bidwill a tegnapi sajtótájékoztatón elmondta, hogy csak a legjobbak kerülnek fel.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
peterson idén ebben a cipőben fog játszani :cool:


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Fitz FB oldaláról 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
én bírom ezeket, ez is egy jól sikerült darab 😊
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Xmo-Xtra---Minicamp-In-Motion/3f05af06-ea59-4e2a-bbd1-d87967d8e684

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Nem ment véletlenül spambe? Amúgy próbálj meg leiratkozni, majd vissza megint, hátha. Most már az sincs, hogy ha egyet nem nyitsz meg, akkor addig nem kapsz újat, szóval jó kérdés, hogy nálad miért nem jelennek meg.
Amúgy meg kurva hasznos funkció, így egyből lehet látni, hogy azokban a topicokban, amelyek érdekelnek, történt-e valamiWyatt
jaja, szerintem is jó dolog ez, és megvan a bibi, változtattak valamit a céges rendszeren és simán kizárja ezeket, de úgy, hogy a levélszemetek között sincs megjeleníthető elem... na mindegy, átállítottam a profilomba az emailemet a privát gmailesre, ennyi 😊

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
(nekem nem jönnek az értesítések a hozzászólásokról, pedig a feliratkozásom aktív... és nektek?)Cardinalis
Milyen értesítésre gondolsz?silent7939
nekem ilyen szívhez szóló emilek jöttek, amikor valaki felcöcögött valamit a feliratkozott topicomra 😊 de hétfő óta ez megszűnt...

Kedves Cardinalis!

petey hozzászólt a(z) Arizona Cardinals topichoz:
cöcö

Topic megtekintéséhez kattints az alábbi linkre:
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/arizona_cardinalsCardinalis
Nem ment véletlenül spambe? Amúgy próbálj meg leiratkozni, majd vissza megint, hátha. Most már az sincs, hogy ha egyet nem nyitsz meg, akkor addig nem kapsz újat, szóval jó kérdés, hogy nálad miért nem jelennek meg.
Amúgy meg kurva hasznos funkció, így egyből lehet látni, hogy azokban a topicokban, amelyek érdekelnek, történt-e valami

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Remélem a Glennon pletyka csak pletyka 😀silent7939
ahogy nézem már áprilisban is rebesgették:  arizonasports.com/40/1727362/Could-Mike-Glennon-be-a-future-Cardinal
sőt: "Glennon conducted a private workout for the Cardinals last season"Cardinalis
Draft előtt volt PWO-n de az semmit nem jelent....
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
azé' egy CP INT csak kell az összefoglalóba... 😉
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/2014-Arizona-Cardinals-Minicamp-Highlights/fa0c3f19-a44b-47e0-ab67-d245a9367a38Cardinalis
és még egy INT, és megint az ügyeske 37-eske (ANTHONY WALTERS, pedig a Chicagóban 3 év alatt egy szemet sem akasztott...)  www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Cardinals-Minicamp-2014-Day-2-Highlights/2ce57872-edbc-4eab-ad11-db07cb8fec3b

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Remélem a Glennon pletyka csak pletyka 😀silent7939
ahogy nézem már áprilisban is rebesgették:  arizonasports.com/40/1727362/Could-Mike-Glennon-be-a-future-Cardinal
sőt: "Glennon conducted a private workout for the Cardinals last season"

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
(nekem nem jönnek az értesítések a hozzászólásokról, pedig a feliratkozásom aktív... és nektek?)Cardinalis
Milyen értesítésre gondolsz?silent7939
nekem ilyen szívhez szóló emilek jöttek, amikor valaki felcöcögött valamit a feliratkozott topicomra 😊 de hétfő óta ez megszűnt...

Kedves Cardinalis!

petey hozzászólt a(z) Arizona Cardinals topichoz:
cöcö

Topic megtekintéséhez kattints az alábbi linkre:
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/arizona_cardinalsCardinalis
Jaaa... én ezeket a szarokat alapból kikapcsolom. 😀 Így sajnos nem tudok releváns információval szolgálni.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
(nekem nem jönnek az értesítések a hozzászólásokról, pedig a feliratkozásom aktív... és nektek?)Cardinalis
Milyen értesítésre gondolsz?silent7939
nekem ilyen szívhez szóló emilek jöttek, amikor valaki felcöcögött valamit a feliratkozott topicomra 😊 de hétfő óta ez megszűnt...

Kedves Cardinalis!

petey hozzászólt a(z) Arizona Cardinals topichoz:
cöcö

Topic megtekintéséhez kattints az alábbi linkre:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Arizona Cardinals - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Remélem a Glennon pletyka csak pletyka 😀
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
azé' egy CP INT csak kell az összefoglalóba... 😉
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/2014-Arizona-Cardinals-Minicamp-Highlights/fa0c3f19-a44b-47e0-ab67-d245a9367a38
(nekem nem jönnek az értesítések a hozzászólásokról, pedig a feliratkozásom aktív... és nektek?)Cardinalis
Milyen értesítésre gondolsz?silent7939
Egy csinos lány hoz hideg sört és értesít.ulpianus
Na pont ezért kérdeztem... ha ezt várja akkor ilyen nincs 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
azé' egy CP INT csak kell az összefoglalóba... 😉
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/2014-Arizona-Cardinals-Minicamp-Highlights/fa0c3f19-a44b-47e0-ab67-d245a9367a38
(nekem nem jönnek az értesítések a hozzászólásokról, pedig a feliratkozásom aktív... és nektek?)Cardinalis
Milyen értesítésre gondolsz?silent7939
Egy csinos lány hoz hideg sört és értesít.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
azé' egy CP INT csak kell az összefoglalóba... 😉
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/2014-Arizona-Cardinals-Minicamp-Highlights/fa0c3f19-a44b-47e0-ab67-d245a9367a38
(nekem nem jönnek az értesítések a hozzászólásokról, pedig a feliratkozásom aktív... és nektek?)Cardinalis
Milyen értesítésre gondolsz?
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
azé' egy CP INT csak kell az összefoglalóba... 😉
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/2014-Arizona-Cardinals-Minicamp-Highlights/fa0c3f19-a44b-47e0-ab67-d245a9367a38
(nekem nem jönnek az értesítések a hozzászólásokról, pedig a feliratkozásom aktív... és nektek?)

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
F@sza hírek... Troy Niklas eltörte a kezét ezáltal kidőlt a training camp idejéreemberke22
Jaja... én is láttam reggel. Reméljük ennyivel beérik a srácok, mármint sérülések tekintetében.