Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Pont úgy játszott a csapat, mint aki rövid hét után átutazza az országot majd korai meccset játszik, plusz a csereirányítóval.
Nem kevés szerencse kellett ehhez a győzelemhez.
A védelem nem volt jó, sőt. A futás ellen hiába jók, ha Eli kipasszolta őket. Pass rush 0 és ez a legaggasztóbb.
A támadóknak is volt nem kevés hiába. Stanton pont egy csereirányító benyomását keltette. Végre volt valamilyen futójáték.
CatMan bevágta a mezőnygólokat. Ginn visszahordott TD-ja szép volt végre mutatott valamit, de messze nem elég ez a teljesítmény a ST-től.
2-0 és jön a 49ers. Sokkal jobban kell játszani egy hét múlva.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
inaktívok:
- Carson Palmer (QB)
- Glenn Carson (LB)
- Alex Okafor (LB)
- Marcus Benard (LB)
- Dave Zastudil (P)
- Darren Fells (TE)
- Frostee Rucker (DE)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Erdekes meccs lesz ez igy, ha Ellington 100%os lenne akar meg orulnek is hogy Stanton lehetoseghez jut, igy viszont meleg lehet a pite. De oszessegeben szerintem behuzzuk igy is 😊
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mindig meg akartam nézni Stantont élesben... hát itt van 😀silent7939
Szívesen lemondtam volna róla.😕 Szegény embert még az ág is húzza. Ok Fucu, akkor azt mondod, hogy Fantasyba Fitz a kezdőbe. 😊Leon78
fantasy tippeket én nem adok senkinek (3 csapatom 0-1-el áll) 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Mindig meg akartam nézni Stantont élesben... hát itt van 😀silent7939
Szívesen lemondtam volna róla.😕 Szegény embert még az ág is húzza. Ok Fucu, akkor azt mondod, hogy Fantasyba Fitz a kezdőbe. 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mindig meg akartam nézni Stantont élesben... hát itt van 😀
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ooooops
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
BA liblingje most megmutathatja, hogy képes elirányítani ezt az offense-t. SOk labdát várok Larry felé tőle, vagy Jaron Brown felé.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stanton>Palmer
Franchise QB meglássátok!

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Carson Palmer nélkül kell kiállnotok


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nem akarok senkit sem elkeseríteni, de volt egy rémálmom, amiben az történt, hogy Matyi megint megsérült. Ne legyen igazam...😕
Egyébként meg ezt a meccset mindenféleképpen hozni kell, ha rájátszásba szeretnénk kerülni. Az esély meg is van rá, csak a szokásos D kell, és rendben lesz a dolog. Nem tudom elképzelni, hogy ne mutassunk be legalább 2-3 sack-et, és remélem lesz labdaszerzés is legalább 2. Ha a futást meg tudjuk ölni ( bár Jennings jó futó szerintem ) akkor nem tudom elképzelni, hogy ne nyerjünk. Domináns D-t várok, szoros meccset kevés ponttal.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én sima győzelmet várok ha CP nem Intezi el a vereséget 😀
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Mit vártok a mai meccstől?
Szerintem 20 pont fölött lesz mindkét csapat, és az utolsó negyedre már több mint 1 TD előnnyel megyünk.
Eli-tól félek egyébként, mert kinéz már neki egy nagyobb comeback, viszont ha Matyi tényleg játszik akkor nemhiszem hogy pont ellenünk fog ez bekövetkezni 😊 .

Na hajrá Cards, én egy közepes összeggel meg is tettem a csapatot, remélem nem okoznak csalódást 😊Kexandro
Sok turnoveres(mind a két oldalon) 30 pont környéki meccset várok Cardinals győzelemmel.
több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Mit vártok a mai meccstől?
Szerintem 20 pont fölött lesz mindkét csapat, és az utolsó negyedre már több mint 1 TD előnnyel megyünk.
Eli-tól félek egyébként, mert kinéz már neki egy nagyobb comeback, viszont ha Matyi tényleg játszik akkor nemhiszem hogy pont ellenünk fog ez bekövetkezni 😊 .

Na hajrá Cards, én egy közepes összeggel meg is tettem a csapatot, remélem nem okoznak csalódást 😊
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Mondjuk jobban tetszene, ha idén megkapná a 10 meccsre redukált füvezős büntit, meg rádobnák a 6 meccses ne verd a nőket fegyelmezést, és így nem kéne 1,5 szezonig a pálya mellett ülnie. Mondjuk kezd az NFL eltiltások állatorvosi lova lenni, így nem lepődnék meg, ha simán kiraknánk nyáron.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mint kiderült kedd a határidő Abrahamnek hogy visszatérjen.

Ha elfogadják az új drog policy-t akkor elméletileg van esély Washington játékára. Azért elméletileg, mert még van egy másik ügye is az asszonyverős, szóval nem kell reménykedni.Fucu
Washington? Mi a szösz, azt hittem a döntés végleges. Szerinted mi az esély a pozitív döntésre? Basszus nagyot dobna a védelmen az biztos.Leon78
Igen, olyanért kapott egész évest mint a clevelandi Gordon (megbukott doppingteszt., nála most 10 meccset írnak eltiltásra. DE!!! Van egy függőben lévő ügye amiben gyermeke anyját bántalmazta és az elmúlt egy hét után simán maradni fog a büntetése.Fucu
Kicsit megkavartál ezzel a ,,van esély Wash" játékára. Azt hittem már a hétvégén. 😊 De ezek szerint, ha játszik is esetleg idén, akkor is csak az alapszakasz végétől. 😊Leon78
Igaz, hogy nem írtam, hogy az idei szezonban. Nem fog játszani idén, ezt szerintem garantált.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Mint kiderült kedd a határidő Abrahamnek hogy visszatérjen.

Ha elfogadják az új drog policy-t akkor elméletileg van esély Washington játékára. Azért elméletileg, mert még van egy másik ügye is az asszonyverős, szóval nem kell reménykedni.Fucu
Washington? Mi a szösz, azt hittem a döntés végleges. Szerinted mi az esély a pozitív döntésre? Basszus nagyot dobna a védelmen az biztos.Leon78
Igen, olyanért kapott egész évest mint a clevelandi Gordon (megbukott doppingteszt., nála most 10 meccset írnak eltiltásra. DE!!! Van egy függőben lévő ügye amiben gyermeke anyját bántalmazta és az elmúlt egy hét után simán maradni fog a büntetése.Fucu
Kicsit megkavartál ezzel a ,,van esély Wash" játékára. Azt hittem már a hétvégén. 😊 De ezek szerint, ha játszik is esetleg idén, akkor is csak az alapszakasz végétől. 😊
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mint kiderült kedd a határidő Abrahamnek hogy visszatérjen.

Ha elfogadják az új drog policy-t akkor elméletileg van esély Washington játékára. Azért elméletileg, mert még van egy másik ügye is az asszonyverős, szóval nem kell reménykedni.Fucu
Washington? Mi a szösz, azt hittem a döntés végleges. Szerinted mi az esély a pozitív döntésre? Basszus nagyot dobna a védelmen az biztos.Leon78
Igen, olyanért kapott egész évest mint a clevelandi Gordon (megbukott doppingteszt., nála most 10 meccset írnak eltiltásra. DE!!! Van egy függőben lévő ügye amiben gyermeke anyját bántalmazta és az elmúlt egy hét után simán maradni fog a büntetése.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Mint kiderült kedd a határidő Abrahamnek hogy visszatérjen.

Ha elfogadják az új drog policy-t akkor elméletileg van esély Washington játékára. Azért elméletileg, mert még van egy másik ügye is az asszonyverős, szóval nem kell reménykedni.

Okafor és Rucker biztosan nem játszik holnap, Palmer, Ellington Zastudil kérdéses. Fanaika, Rashad Johnson ééééés Tyrann Mathieu probable. Két hete teljes edzésmunkát végez Matyi így lehet holnap játszani fog.Fucu
Washington? Mi a szösz, azt hittem a döntés végleges. Szerinted mi az esély a pozitív döntésre? Basszus nagyot dobna a védelmen az biztos.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mint kiderült kedd a határidő Abrahamnek hogy visszatérjen.

Ha elfogadják az új drog policy-t akkor elméletileg van esély Washington játékára. Azért elméletileg, mert még van egy másik ügye is az asszonyverős, szóval nem kell reménykedni.

Okafor és Rucker biztosan nem játszik holnap, Palmer, Ellington Zastudil kérdéses. Fanaika, Rashad Johnson ééééés Tyrann Mathieu probable. Két hete teljes edzésmunkát végez Matyi így lehet holnap játszani fog.Fucu
Palmer? Vele meg mi történt? Beszakadt a körme?

Közben megnéztem és a vállával van valami... hááát nemtom.... ez nem jön jókor. Simán ütöttük volna a NYG-t de ha nem játszik.... kíváncsi leszek Drew hogy muzsikál.silent7939
Arians nyilatkozata alapján szerintem tutira játszani fog, a tavalyi Rams meccsből kiindulva.
Palmer van már annyira tapasztalt hogy 1 hét visszafogott edzés után sem esik ki a ritmusból 😊
(reméljük)Kexandro
Kérdés hogy az a váll mennyire fog látszani a dobásain....silent7939
Tavaly a Rams ellen sem látszódott és akkor a meccs előtti héten egyet sem dobott edzésen. Megoldják.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mint kiderült kedd a határidő Abrahamnek hogy visszatérjen.

Ha elfogadják az új drog policy-t akkor elméletileg van esély Washington játékára. Azért elméletileg, mert még van egy másik ügye is az asszonyverős, szóval nem kell reménykedni.

Okafor és Rucker biztosan nem játszik holnap, Palmer, Ellington Zastudil kérdéses. Fanaika, Rashad Johnson ééééés Tyrann Mathieu probable. Két hete teljes edzésmunkát végez Matyi így lehet holnap játszani fog.Fucu
Palmer? Vele meg mi történt? Beszakadt a körme?

Közben megnéztem és a vállával van valami... hááát nemtom.... ez nem jön jókor. Simán ütöttük volna a NYG-t de ha nem játszik.... kíváncsi leszek Drew hogy muzsikál.silent7939
Arians nyilatkozata alapján szerintem tutira játszani fog, a tavalyi Rams meccsből kiindulva.
Palmer van már annyira tapasztalt hogy 1 hét visszafogott edzés után sem esik ki a ritmusból 😊
(reméljük)Kexandro
Kérdés hogy az a váll mennyire fog látszani a dobásain....
több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Mint kiderült kedd a határidő Abrahamnek hogy visszatérjen.

Ha elfogadják az új drog policy-t akkor elméletileg van esély Washington játékára. Azért elméletileg, mert még van egy másik ügye is az asszonyverős, szóval nem kell reménykedni.

Okafor és Rucker biztosan nem játszik holnap, Palmer, Ellington Zastudil kérdéses. Fanaika, Rashad Johnson ééééés Tyrann Mathieu probable. Két hete teljes edzésmunkát végez Matyi így lehet holnap játszani fog.Fucu
Palmer? Vele meg mi történt? Beszakadt a körme?

Közben megnéztem és a vállával van valami... hááát nemtom.... ez nem jön jókor. Simán ütöttük volna a NYG-t de ha nem játszik.... kíváncsi leszek Drew hogy muzsikál.silent7939
Arians nyilatkozata alapján szerintem tutira játszani fog, a tavalyi Rams meccsből kiindulva.
Palmer van már annyira tapasztalt hogy 1 hét visszafogott edzés után sem esik ki a ritmusból 😊
(reméljük)
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mint kiderült kedd a határidő Abrahamnek hogy visszatérjen.

Ha elfogadják az új drog policy-t akkor elméletileg van esély Washington játékára. Azért elméletileg, mert még van egy másik ügye is az asszonyverős, szóval nem kell reménykedni.

Okafor és Rucker biztosan nem játszik holnap, Palmer, Ellington Zastudil kérdéses. Fanaika, Rashad Johnson ééééés Tyrann Mathieu probable. Két hete teljes edzésmunkát végez Matyi így lehet holnap játszani fog.Fucu
Palmer? Vele meg mi történt? Beszakadt a körme?

Közben megnéztem és a vállával van valami... hááát nemtom.... ez nem jön jókor. Simán ütöttük volna a NYG-t de ha nem játszik.... kíváncsi leszek Drew hogy muzsikál.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mint kiderült kedd a határidő Abrahamnek hogy visszatérjen.

Ha elfogadják az új drog policy-t akkor elméletileg van esély Washington játékára. Azért elméletileg, mert még van egy másik ügye is az asszonyverős, szóval nem kell reménykedni.

Okafor és Rucker biztosan nem játszik holnap, Palmer, Ellington Zastudil kérdéses. Fanaika, Rashad Johnson ééééés Tyrann Mathieu probable. Két hete teljes edzésmunkát végez Matyi így lehet holnap játszani fog.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sziasztok!
Van valami friss hír Abrahamról?
Hallottam a Reserve list-et. Mikor telik le az 5 nap?
Sajnálnám, ha visszavonulni de nyilván az egészség az első! Biztató volt az első meccs, csak így tovább. 😀
Sok sikert a szezonra, remélem idén összejön nektek!balazs799
Nincs. Péntek vagy szombat az 5. nap, de nem biztos. Szerintem nem jön vissza.Fucu
Legyen bárhogy is ugy gondolom, hogy neki is bérelt helye lesz a Hall of Fame-ben. 😀
Kicsit belekontárkodva a másik témába, biztos, hogy nem csapatutasítás áll amögött, hogy Larry nem kapott labdákat. Legalább is szerintem. És remélem hogy jövőre is itt játszik majd. Green Bayben persze szívesen látnám, de a Nelson - Cobb párost úgy néz ki itt tartja a vezetőség, és mellettük már nem férne el még egy elit fizus WR (Sajnos).
A Cardinals meg legalább egy szimpatikus csapat.😀


Liverpool Fc fan