NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Úgy gondolod? Konkrétan a sec elég homály... 😊silent7939
Én arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy vajon milyen mértékű pass rush-ra leszünk képesek. Nem nagyon követtem idén a Cardinalst, így megkérdezném, hogy az O-line milyen erőt képvisel nálatok jelenleg? (mind futásblokkolást mind pass protection-t tekintve) Köszi a választ előre is! 😊Highlander
szerintem nem rossz ez az o-line, legalábbis az utóbbi pár évhez képest. Veldheer (LT) az első pár meccsen jó volt, most picit visszaesett, középen a Larsen - Sendlein - Fanaika megbízható, de Larsen teljesítménye elég ingadozó, Massie meg gyengécske, de eléggé kapja a pofájába az elit rushereket. Futásblokkolásban meg átlag alattiak a srácok, nem véletlenül draftoltuk tavaly Coopert, de ő meg a sérülése óta nem találja a formáját


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Úgy gondolod? Konkrétan a sec elég homály... 😊silent7939
Én arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy vajon milyen mértékű pass rush-ra leszünk képesek. Nem nagyon követtem idén a Cardinalst, így megkérdezném, hogy az O-line milyen erőt képvisel nálatok jelenleg? (mind futásblokkolást mind pass protection-t tekintve) Köszi a választ előre is! 😊Highlander
Nem túl veretes.... főleg a jobb oldal, de ezt majd szakértőink kifejtik.
PFF szerint 26. az O-line ami javulás az előző szezonbéli 32.-hez képest de ez elenyésző mert nem sok látszata van.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Úgy gondolod? Konkrétan a sec elég homály... 😊silent7939
Én arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy vajon milyen mértékű pass rush-ra leszünk képesek. Nem nagyon követtem idén a Cardinalst, így megkérdezném, hogy az O-line milyen erőt képvisel nálatok jelenleg? (mind futásblokkolást mind pass protection-t tekintve) Köszi a választ előre is! 😊

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 128 — Így remélem megfelelek nektek.....
:cool:
Cardinalis
Izgalmas lesz, nálunk kezd újra összeállni a fal, lehet Mathis is visszatér, és akkor "csak" Kelce hiányzik majd, de őt meg Molk egyre jobban helyettesíti. Meglátjuk ki dominál majd. Amitől még tartok, hogy nálatok a Sec sem rossz, és ha Foles passzokra lesz kényszerítve, akkor nehéz esténk lehet, nektek meg jó.dande
Úgy gondolod? Konkrétan a sec elég homály... 😊silent7939
Akkor jo legyen úgy😛 most inkább az emlékeimből s a nevekből gondoltam h igy van 😀
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
:cool:
Cardinalis
Izgalmas lesz, nálunk kezd újra összeállni a fal, lehet Mathis is visszatér, és akkor "csak" Kelce hiányzik majd, de őt meg Molk egyre jobban helyettesíti. Meglátjuk ki dominál majd. Amitől még tartok, hogy nálatok a Sec sem rossz, és ha Foles passzokra lesz kényszerítve, akkor nehéz esténk lehet, nektek meg jó.dande
Úgy gondolod? Konkrétan a sec elég homály... 😊
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 128 — Így remélem megfelelek nektek.....
:cool:
Cardinalis
Izgalmas lesz, nálunk kezd újra összeállni a fal, lehet Mathis is visszatér, és akkor "csak" Kelce hiányzik majd, de őt meg Molk egyre jobban helyettesíti. Meglátjuk ki dominál majd. Amitől még tartok, hogy nálatok a Sec sem rossz, és ha Foles passzokra lesz kényszerítve, akkor nehéz esténk lehet, nektek meg jó.
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
:cool:

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ellington kurva jó arc volt, mert saját maga mondta hogy lemegy és menjen fel helyette Taylor a második TD-nál.
Ez nem az a csapat amelyik simán nyeri a meccseit. Ahogy már írták előttem pont annyit ad ki magából amennyi a győzelemhez szükséges. Ha meg becsúszik egy két hiba (és vereség) abból tanulni fognak.
Nagyon örülök az 5-1-nek és hazai pályán bárkit meg tudunk fogni, bízok egy újabb 10 győzelmes szezonban de piszok nehéz lesz.
D előbb az Eagles-t kell megfogni, akik ugye bye weekről jönnek vissza és biztos nem lesz olyan szar a futás mint eddig volt. Meg ugye Kelly imádja a screeneket tehát oda kel figyelni kinek mi a feladata.

Dex: maximum nézzük streamről a telefonomról 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Bár az eredménykövetőben nem kommentáltam az eseményeket, azért néztem a meccset, és valóban nem tűnt nagyon simának, aminek az az előnye azért megvan, hogy talán nehezebben alszik bele a csapat egy egy meccsbe. 😊

Az O-tól nem voltam elragadtatva, viszont örülök, hogy végre Taylor is kapott több lehetőséget, mint az eddigiekben. Ez remélem így is marad, mert szerintem igencsak meghálálta a bizalmat. Ellington szép lassan a liga egyik legjobb futójává vált, mind futásoknál, mind elkapásoknál fenomenális, még ha el is ejtett egy két lasztit. 😊

A védelem megint nem hozott egy szuper teljesítményt, de ez a sérülések tükrében nem is csoda. A secondary megint nem fogott ki erős napot, de remélem ez majd az idény előre haladtával változni fog. A sérülések arra mindenképpen jók, hogy így a fiatalokat mély vízben is ki lehet próbálni, ami az elkövetkező éveket nézve pozitívum lehet. Véleményem szerint ahhoz képest, hogy a liga egyik legfiatalabb védelme játszott az elmúlt két meccsen igencsak helytálltak a srácok. Martin, Stinson, Okafor, Bucannon hozzák a tőlük elvárhatót, még ha hibázgatnak is néha.

Nem tudom, ki hogy látja a dolgokat, de az elmúlt két draft így utólag elég jól sikerült, kivéve talán Coopert, akiben azért még benne van a potenciál. Mindenesetre véleményem szerint nagy bajban leszünk amikor majd elkövetkezik a szerződéshosszabbítások ideje 2 illetve 3 év múlva. Van néhány játékos, akit mindenféleképpen itt kellene tartani, csak kérdés lesz e rá keret. 😊 Kicsit előreszaladtam. 😊

Ja és a sorsolást elnézve ha a csapat játéka nem esik vissza erőteljesen, akkor a hazai meccsek közül akár 5/5 is lehet, ami már eleve PO-t érhet. Reméljük így is lesz 😊
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Bár így maradna a végéig:

 www.playoffstatus.com/nfl/nflpostseasonprob.html
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mindent egybevéve én azért nem voltam nyugodt.... nem volt ez olyan sima meccs sztem. De ahogy nézem el kell fogadni hogy fortuna idén mellénk állt és ezt már sokadszor bizonyította. 😉
5-1... ez a lényeg, bár most jön a nehezesilent7939
szerintem pont annyit adnak ki magukból a srácok, hogy meglegyen a W... redskins ellen is, most is. eagles ellen otthon talán jobban felpörögnek, campbell nagyon fog kelleni a védőfalba, ellingtont meg remélem nem használjuk el hamar...Dexxter Tailor
A próféta szoljon belőled... mellesleg ez kicsit kötélentáncolás ám mert 1-2 hiba és elmeheta meccs. Annyi TD-t kell csinálni amennyit bírunk nehogy visszanyaljon a fagyi by Rams
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mindent egybevéve én azért nem voltam nyugodt.... nem volt ez olyan sima meccs sztem. De ahogy nézem el kell fogadni hogy fortuna idén mellénk állt és ezt már sokadszor bizonyította. 😉
5-1... ez a lényeg, bár most jön a nehezesilent7939
szerintem pont annyit adnak ki magukból a srácok, hogy meglegyen a W... redskins ellen is, most is. eagles ellen otthon talán jobban felpörögnek, campbell nagyon fog kelleni a védőfalba, ellingtont meg remélem nem használjuk el hamar...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Mindent egybevéve én azért nem voltam nyugodt.... nem volt ez olyan sima meccs sztem. De ahogy nézem el kell fogadni hogy fortuna idén mellénk állt és ezt már sokadszor bizonyította. 😉
5-1... ez a lényeg, bár most jön a nehezesilent7939
Jaja, most jön a szopóroller: Eagles, Cowboys, Hawks 2x, Niners, Lions... És akkor még meglephet a Falcons, Chiefs, Rams brancsból is valamelyik.
A hátralévő menetre én várok (de nem remélek 😊) 3-4 buktát. Bár azzal is meglehet a végén egy 11-5, ami egyáltalán nem hangzik rosszul 😊
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mindent egybevéve én azért nem voltam nyugodt.... nem volt ez olyan sima meccs sztem. De ahogy nézem el kell fogadni hogy fortuna idén mellénk állt és ezt már sokadszor bizonyította. 😉
5-1... ez a lényeg, bár most jön a neheze
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Dockett mekkora egy paraszt 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jaja, érdekes lesz, remélem londonban tudjuk valahol nézni 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Nem semmi meccs lesz a jövő vasárnapi 😉 Két 5-1-es csapat, már alig várom 😀

több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
1976-ban álltunk utoljára 5-1-gyel 😀 Dexxter Tailor
hoztuk a kötelezőt 😉

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
csakhogy ne legyünk az alján, GO CARDS! 😉

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 730
Mondjuk a Denver elleni meccs csúnyán torzítja a statisztikát ilyen kicsi mintán, bár valljuk meg Eli is szépen szétdobált minket pár hete. A kulcsszitukban eddig helytálltunk(pl. Chargers meccs). Remélem így is marad.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
no pass rush no "no fly zone"



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
ojoj, most látom csak, hogy jelenleg ligautolsók vagyunk a benyelt passzyardok tekintetében (309yds) 😕
no fly zone, what...?
viszont az engedett futott yardok vonatkozásában még ott vagyunk a dobogón, a 3. fokán (75,8yds)
akkor már inkább NO RUSH ZONE 😊

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 128 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ez érdekes lesz majd, reméljük nem pihenjük ki túlságosan magunkat addig. Ha Foles nem lenne ilyen inkonzisztens, és a Sec is biztosabban állna a lábán, valóban mi lennék az esélyesebbek, de sajnos nem így van. S ha a védelmetek kicsit jobban odafigyel, Ellington megindul, és a két elkapótok fickándozni kezd bajban leszünk. Nincs garancia rá sajnos, hogy a DL-nk és az OL-nk minden meccset ennyire dominálni tud majd, mint a Giants ellen.
Kiderül, de addig nektek még van egy meccs. Sok sikert hozzá.
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Egyébként van újabb hír a sérültekről?Leon78
Kikre gondolsz?
Campbell mér terhelte a térdét, de a Raiders ellen nem játszik, talán ha minden jól megy az Eagles ellen igen.
Frostee Rucker rásérült a vádlijára, de ezzel együtt tud majd játszani, kérdés hogy mennyit és milyen intenzitással.
PP bokája nem okoz gondot, de nem 100%-os (és nem is lesz)Fucu
Campbell nagyon kelleni fog az Eagles ellen, remélem rendbe jön addig.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egyébként van újabb hír a sérültekről?Leon78
Kikre gondolsz?
Campbell mér terhelte a térdét, de a Raiders ellen nem játszik, talán ha minden jól megy az Eagles ellen igen.
Frostee Rucker rásérült a vádlijára, de ezzel együtt tud majd játszani, kérdés hogy mennyit és milyen intenzitással.
PP bokája nem okoz gondot, de nem 100%-os (és nem is lesz)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter