NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha megtetszik Keiméknek valamelyik irányító akkor be fogják húzni függetlenül Thomas fejlődésétől, Palmer felépülésétől és Stanton idei játékától.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Mit gondoltok, jövőre hogy fogunk kinézni irányító poszton? Szerintem simán bennevan hogy Stanton megtáltosodik, és kezdőként számolunk vele, de Logan is beérhet addigra, plusz ha Palmert nem vágjuk ki akkor talán benne is lehet még potenciál. Illetve ha Logan nem fejlődik úgy ahogy kellene, akkor szerintem érik egy 1.-2. körös QB draft.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Palmer ACL szakadás, megy IR-re.
Logan Thomason kívül van még valaki backup QB a PS-ben? Vagy kukáznak valaki FA-t? Kell egyáltalán szerintetek valaki?
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000426227/article/bruce-arians-carson-palmer-tore-acl-to-go-on-irNatloz
Visszahozzuk Dixont, vagy visszacsenjük Lindleyt a Chargers PS-ből.
A héten biztosan jön valaki.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Csóró Palmernek hányattatott karrierje alatt két sansza volt egy Super Bowl runra és mind a kétszer szakadt ACL lett a vége. Ráadásul ugyanaz.

Orbitális szopó 😕gabtsi
A Bengalsos sérülés durvább volt akkor több minden szakadt. Itt "csak" az ACL, amivel ma már relatíve gyorsan vissza lehet térni. 8 hónappal számolva az edzőtáborra felépül.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Csóró Palmernek hányattatott karrierje alatt két sansza volt egy Super Bowl runra és mind a kétszer szakadt ACL lett a vége. Ráadásul ugyanaz.

Orbitális szopó 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Palmer ACL szakadás, megy IR-re.
Logan Thomason kívül van még valaki backup QB a PS-ben? Vagy kukáznak valaki FA-t? Kell egyáltalán szerintetek valaki?
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/awshzqktcosasiklkmfy
Bruce Arians: Carson Palmer tore ACL, to go on IR
Arizona Cardinals coach Bruce Arians confirmed Monday that quarterback Carson Palmer tore his ACL and will be placed on injured reserve.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
1948-ban volt utoljára ilyen jó, 8-1es kezdése a Cardsnak, a vége 11-1 lett, de sajna NFL-döntő bukta, az Eagles ellen (havas meccs: 7-0)

Ez az előző évi, 1947es döntő visszavágója volt, ahol a Chicago Cardinals győzött és másodszor lett NFL-bajnok (először 1925ben), 9-3es alapszakasz mérleggel.

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Én még Palmer sérülése előtt matekoztam kicsit magamban a meccs alatt (bízva a győzelemben 😊).
Így a 8-1-gyel még egy nem túl optimista forgatókönyv szerint is meglesz szerintem egy 11-5 (ha a maradék 7 meccsből már csak 3-at hozunk), az meg kizárt hogy ne lenne elég a PO-ra. Ha Stantonnal jövő héten meglesz a W a Lions ellen is, akkor meglehet a 12-4 is, ami pedig nagy eséllyel nem csak csoportgyőzelmet, hanem egy no.1 seedet is jelentene a most nem túl erős NFC-ben. Ez az utóbbi álom lenne, a SB-ig ki se kéne mozdulni otthonról 😊

Na de egyelőre szurkoljuk ki az oroszlánok ellenit.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
100% már, hogy szalagszakadás?
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 859 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
szerintem sem kell nagyon aggódni Stanton miatt, ugyanúgy ismeri Arians offense-ét, amikor játszott, nem adta el a lasztit, a Frisco ellen meg kifejezetten jó volt. nyilván szopás, hogy Palmernek megint egy szerződéshosszabbítás után törik ketté a karrierje, lehet, hogy tényleg nem fog már többet játszani nálunk, de bízom a csapatban, PO innen meglesz, Arians zsenije meg majd meglátjuk meddig tart ki (meg a védelem meddig tud ilyen faszán játszani)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Azert annyira ne legyunk magunk alatt, 8-1el vezetjuk az NFL-t, Stanton pedig iden mar tobbszor is megmutatta, hogy lehet ra szamitani. Inkabb oruljunk hogy egy ilyen backup QB var bevetesre 😊. Nyilvan nem elonyos a szitu, de ki tudja hogy spannolja fel a sracokat ez az ujabb serules.
A PO egyebkent szerintem mar meglesz, csakhat jolenne kicsit tovabb menetelni.

GO CARDS!
több mint 9 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Palmer ismét akkor sérül meg, amikor akármeddig is eljuthatott volna... sztem vége a karriernek... nagyon sajnálom! 😕
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Sajnalom szegenyt! 😕
Megerdemelte volna a PO menetelest...
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
jobb lesz Stanton, nem tudom mit paráztok tőle. jobban örültem volna ha Palmer marad 😀
jobbulást neki, hihetetlen hogy ilyen apró szartól szakadni bírnak a szalagok (N)petey
Meglátjuk.... hozzon le még 3W-t és akkor nyugodtabbak leszünk...
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
jobb lesz Stanton, nem tudom mit paráztok tőle. jobban örültem volna ha Palmer marad 😀
jobbulást neki, hihetetlen hogy ilyen apró szartól szakadni bírnak a szalagok (N)

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Albert Breer: "Cardinals QB Carson Palmer feared to have torn his left ACL, which would end his season"

még nem 100%, de készüljünk fel a legrosszabbra...Dexxter Tailor
Természetesen nagyon sajnálom Palmert, de szerintem nincs mitől tartani. Stanton is nagyon jó irányító, én maximálisan bízok benne az eddig látottak alapján.Danny
Azért nem ugyanaz a kategória.Leon78
Hát nem... és most jön a menetrend nehezebbik fele. Ez nagyon rosszkor jöt és ez a Po-ba is kerülhet....
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Albert Breer: "Cardinals QB Carson Palmer feared to have torn his left ACL, which would end his season"

még nem 100%, de készüljünk fel a legrosszabbra...Dexxter Tailor
Természetesen nagyon sajnálom Palmert, de szerintem nincs mitől tartani. Stanton is nagyon jó irányító, én maximálisan bízok benne az eddig látottak alapján.Danny
Azért nem ugyanaz a kategória.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 121 — Így remélem megfelelek nektek.....
Annyira adja magát, hogy ez szerződés hosszabbítás után történt....................

Azért Stantonnal mégsem lesz ugyan az
több mint 9 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Albert Breer: "Cardinals QB Carson Palmer feared to have torn his left ACL, which would end his season"

még nem 100%, de készüljünk fel a legrosszabbra...Dexxter Tailor
Természetesen nagyon sajnálom Palmert, de szerintem nincs mitől tartani. Stanton is nagyon jó irányító, én maximálisan bízok benne az eddig látottak alapján.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 859 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Albert Breer: "Cardinals QB Carson Palmer feared to have torn his left ACL, which would end his season"

még nem 100%, de készüljünk fel a legrosszabbra...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
na, ki nem kapott még ki idén a Ramstól az NFC WEST-ben?
CARDS CARDS CARDS CARDS CARDS CARDS CARDS 😀

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Klári Mami csapatja most is csak facebookon 😀silent7939
Ne mááár! Szenzációs volt a néni. És még mindig van cards vonatkozása?diverdoc
Persze hogy van. 😊Fucu
Na ő nem divatszurkoló! 😀catattack
egyem a szívét, még a születésnapomon is felköszöntött a facsén 😊

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
catattack 3 520
Klári Mami csapatja most is csak facebookon 😀silent7939
Ne mááár! Szenzációs volt a néni. És még mindig van cards vonatkozása?diverdoc
Persze hogy van. 😊Fucu
Na ő nem divatszurkoló! 😀
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Klári Mami csapatja most is csak facebookon 😀silent7939
Ne mááár! Szenzációs volt a néni. És még mindig van cards vonatkozása?diverdoc
Persze hogy van. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Klári Mami csapatja most is csak facebookon 😀silent7939
Ne mááár! Szenzációs volt a néni. És még mindig van cards vonatkozása?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P