NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 974
egy újabb Steelers játékos nálatok...bár nálunk nem futott be nagy karriert, de a PS-ből elvittétek Josh Mauro-t, aki az előszezon mérkőzéseken 10 tackle-t és 2 sack-et mutatott be...sajnálom, de sok sikert neki
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 858 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ismét egy jó döntés Bidwill és Keim részéről:
 www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/posts/822629124461895Fucu
reméljük ő nem kerül IR-re egyből 😀 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ismét egy jó döntés Bidwill és Keim részéről:
 www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/posts/822629124461895Fucu
Ez egy jó hír. Gondolom nem hosszabbított volna, ha nem akarna maradni. :Leon78
Ne legyen kétségünk afelől, hogy ettől függetlenül simán benne van hogy lelép HC-nek valahova.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ismét egy jó döntés Bidwill és Keim részéről:
 www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/posts/822629124461895Fucu
Ez egy jó hír. Gondolom nem hosszabbított volna, ha nem akarna maradni. :
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ismét egy jó döntés Bidwill és Keim részéről:
 www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/posts/822629124461895



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Egy kis érdekesség. 😊

 now.nfl.com/play/2c14edcc-d88c-412f-aaaf-f30d6a0229ab?id=2c14edcc-d88c-412f-aaaf-f30d6a0229ab
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Suh-Mosely-Ansah-Jason Jones-Devin Taylor DL sor nagyon meg fogja keseríteni az OL dolgát.
Megnéztem (ameddig tudtam) a Dolphins elleni meccsét a Lionsnak. Hát ütötték rendesen Tannehillt. Stantonnak nem kéne ennyi ütést kapnia. A középső három OL embernek tartania kell bármi áron. A két szélső miatt annyira nem aggódok.
A Lions OL sem áttörhetetlen. Ezért is operálnak gyakran screenekkel Tatenek. Nem szabad elbaszni a szereléseket, mert akkor Tate +20 yardot fog hozni. A PP-Megatron csata miatt nem aggódok annyira. A DL-nek kell nyomás alatt tartani Staffordot.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Véleményem szerint a hazai meccseket nyerni kell , és kész. Nem látom a Detroit miért lenne esélyesebb, mint mi. Rajtuk van a nagyobb teher, ha kikapnak, akkor elég messze kerülhet tőlük az első kiemelés, amit nem nagyon szeretnének gondolom. Egy szó mint száz hazai pályán meg kell nyerni a meccset, és utána mi is nyugodtabban nézhetünk a jövőbe.Leon78
Két brutál védelem csatája lesz kevés ponttal. Ellenünk a rossz passzvédekezés és úgy általában a Stafford - Megatron páros jelenléte szól, mellettünk a hazai pálya. Egy esetleges L abszolút vállalható, de szerintem se kéne egyből leírni magukat. Kérdés, hogy egy ilyen védelem ellen Stanton mit fog produkálni, de őt lehet hogy az is fogja hajtani, hogy valami emlékezeteset alkosson az első NFL klubja ellen.
több mint 9 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Most olvastam, hogy a bowl.hu teenager lett, sok szeretettel gratulálok Hörinek és még azoknak akik az oldal szerkesztésével foglalkoznak, kívánok még sokszor 10 évet!


GO CARDINALS!!!
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Véleményem szerint a hazai meccseket nyerni kell , és kész. Nem látom a Detroit miért lenne esélyesebb, mint mi. Rajtuk van a nagyobb teher, ha kikapnak, akkor elég messze kerülhet tőlük az első kiemelés, amit nem nagyon szeretnének gondolom. Egy szó mint száz hazai pályán meg kell nyerni a meccset, és utána mi is nyugodtabban nézhetünk a jövőbe.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 858 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
PP lett a hét védőjátékosa az NFC-ben 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
a Denver elleni vereség után miért lett volna önbizalom visszaesés? a rákövetkező meccsen már visszajött CP.
egyébként meg köztudott, a vezéráldozatot követő vereségek csak pozitív hatással lehetnek a játékosok önbizalmára.Cardinalis
sikerült rögtön ellent is mondanod saját magadnak 😊
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
a Denver elleni vereség után miért lett volna önbizalom visszaesés? a rákövetkező meccsen már visszajött CP.
egyébként meg köztudott, a vezéráldozatot követő vereségek csak pozitív hatással lehetnek a játékosok önbizalmára.

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hasonló Low score meccseket játszanak mint mi. Nem leszek szomorú ha kikapunk.silent7939
én azért kicsit igen 😕 nagyon jót tenne a csapatnak most, így Palmer kiesése után egy W, pláne egy 7-2es csapat ellen... attól tartok, hogy egy L kissé visszavetné a csapat önbizalmát... nem nekünk áll a zászló, de stabil játékkal és némi szerencsével 😉 akár meg is lehet az a W...Cardinalis
Egy L talán nem is nagy baj. Egyrészt fiatalok vagytok, és a beinduló média-hype sosem jó dolog. Könnyen elviszi a fiatal játékosok figyelmét.

Másrészt egy vereséggel még mindig vezetnétek a csoportot, és nagy önbizalommal ráfordulni az utolsó 4 csoport meccsre, nem biztos,hogy a legjobb dolog. Csökkenhet az "élesség".
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mitől esne vissza az önbizalom ha kikapunk? A Denver elleni vereség után volt önbizalom visszaesés?
Arians az edzőtábor óta azt mondja nekik hogy tegyenek gyűrűt az ujjukra és februárban ne engedjenek senkit az öltözőjukben öltőzni.
Jobb csapat ellen nem szégyen kikapni.
Nagy derbi lesz az biztos.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Hasonló Low score meccseket játszanak mint mi. Nem leszek szomorú ha kikapunk.silent7939
én azért kicsit igen 😕 nagyon jót tenne a csapatnak most, így Palmer kiesése után egy W, pláne egy 7-2es csapat ellen... attól tartok, hogy egy L kissé visszavetné a csapat önbizalmát... nem nekünk áll a zászló, de stabil játékkal és némi szerencsével 😉 akár meg is lehet az a W...

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Lindley újra a pintyfészekben 😊
Stantonnak pedig kisleánya született hétfőn 😊Cardinalis
Remélem vasárnapra kijózanodik 😀silent7939
bizony nem ártana 😀 mert most nézem csak, hogy ojoj, a DET defense mind a 4 kategóriában dobogós…@)
PTS: 15.8 (1st)
YDS: 283.4 (1st)
PASS YDS: 212.1 (3rd)
RUSH YDS: 71.3 (2nd)Cardinalis
Hasonló Low score meccseket játszanak mint mi. Nem leszek szomorú ha kikapunk.
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Lindley újra a pintyfészekben 😊
Stantonnak pedig kisleánya született hétfőn 😊Cardinalis
Remélem vasárnapra kijózanodik 😀silent7939
bizony nem ártana 😀 mert most nézem csak, hogy ojoj, a DET defense mind a 4 kategóriában dobogós…@)
PTS: 15.8 (1st)
YDS: 283.4 (1st)
PASS YDS: 212.1 (3rd)
RUSH YDS: 71.3 (2nd)

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Lindley újra a pintyfészekben 😊
Stantonnak pedig kisleánya született hétfőn 😊Cardinalis
Remélem vasárnapra kijózanodik 😀
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Lindley újra a pintyfészekben 😊
Stantonnak pedig kisleánya született hétfőn 😊

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Max Hall!petey
sitten van/volt.Fucu
😕)
a hithű mormon

több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
na vajon ki az eheti TD celebnyertes? 😉

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Sziasztok Drágáim!
Élek, igaz már 65 vagyok, I'm on route to 66, és tényleg rég jártam erre. A facen gyakrabban vagyok, naponta kétszer, de mivel a fiam újságíró és a számítógép nála munkaeszköz, ezért csak akkor jutok géphez ha eszik, vagy épp riporton van. Továbbra is Arizona rajongó vagyok, épp tegnap írtam a klubomban, hogy az elmúlt 6 évben, amióta NFL-t nézek, most sem választanék más csapatot. Nagyon remélem, hogy ebben a szezonban is eljutunk a play offig, jó lenne SB-t játszani otthon. Erre reményt ad a mostani 8-1 és talán már a csapat is elhiszi magáról, hogy képesek győzni, még akkor is ha Palmer most kiesett a játékból. Köszönöm hogy érdeklődtetek utánam és hogy eszetekbe jutottam. Ha valakit érdekel a személyem, akkor Klári Hegedűsné Simon néven megtalál a facen vagy a Hungarian Arizona Cardinals Fan Club-ban.
Puszilok mindenkit, jó szurkolást kívánok!
Klári mamii


GO CARDINALS!!!
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Max Hall!petey
sitten van/volt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Max Hall!