NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Matyit ma műtik, pár meccsek ki kell hagynia, Tony Jefferson time!. Veldeer bokája jobb állapotban van mint Fanaika-é. Előbbi valószínűleg fog edzeni a héten, az utóbbi kérdéses.
Ellington biztosan nem edz a héten (semennyit) és majd meccsnapon dől el hogy játszik-e a Chiefs ellen.

Egyértelmű, hogy mi vagyunk a szerencsétlenebb csapat, de ki a faszt érdekel? Mindenki leszarja, hogy ki sérült meg, ki van eltiltva, azok játszanak akik bevethetők. Nem szabad azon agyalni, hogy "mi lenne ha...", ez van ezt kell elfogadni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ha van 2 All Pro ILB-d és kiesik az egyik akkor még nincs akkora para. nálunk mindkettő kiesett.petey
most komolyan azon versenyzünk, kié a szerencsétlenebb csapat?
amúgy meg nálunk sincs a tavalyi két kezdő (és kurvajó) középső LB a csapatban, igaz Dansby helyett Foote nem rossz pótlék. (mondjuk D-Wash még a csapatnál van, kíváncsi vagyok hogy Ariansék megtartják-e)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Szerintetek mennyi maradt még idénre a csapatotokból? Nagyon jó kezdés után megakadt a gépezet. Még a Seattle meccs előtt írta valaki, hogy nem biztos a rájátszás. Szerintem a KC elleni meccs döntő lesz. Hasonló cipőben járnak ők is. Aki nyer, lendületet kap és bejut a PO-ba.biepet
Ettől a csapattól bőven erőn felül volt ez a 9-1, ezen az utóbbi két meccsen viszont jóval a tudásunk alatt teljesítettünk. Szerintem Stanton nem ilyen rossz irányító. Én úgy gondolom, hogy a PO meglesz, onnan meg ugye már bármi lehet, csalódott lennék, ha nem jutnánk be, de megvan rá az esély, hogy nem sikerül. Sajnos hiába a legjobb edzői stáb, egyszerűen a sérülések és az eltiltások kinyírták a csapatot. Palmer, Fitz, Dwyer, Dockett, Washington, Abraham, Mathieu, ezt egyik csapat sem bírná el, csoda, hogy eddig ekkorát mentünk, de azért még ne temessük ezt a szezont, mert Arians egy kibaszott zseni 😊Danny
hát eddig szerencsések voltatok a sérülésekkel. mi ezzel küzdünk az első meccs óta. és még nincs vége, valószínű Bowman is befejezi a szezont.petey
Azért ezt nem mondanám. Szerintem Dockett és Washington is elég nagy érvágás volt, nem beszélve Abraham-ről, és a szezon közbeni 2-3 meccses kihagyásokról ( Campbell, Fitzgerald ), ráadásul Matyi is később kezdte a szezont.
Bowman jó játékos, de azért az sem utolsó szempont, hogy egy ILB-t ezerszer könnyebb pótolni, mint egy QB-t, szerintem. Nem tudom mit szólnál, ha a 8. fordulótól nálatok is Gabbert pajtás irányítana. 😊 Szerintem jó móka lenne. 😊, gondolom te is csapkodnád a térded a röhögéstől 😊Leon78
Petey fel van borulva 😀 Csekkold már le az IR-t és az eltiltottakat 😀silent7939
lecsekkoltam
 www.azcardinals.com/roster/player-roster.html
 www.49ers.com/team/roster.html

ezek után ki röhög, na?
azért egy kiváló defense el tud rejteni egy backup QB-t, lásd a ti szezonotok. itt már kibuknak a dolgok. átéltünk mi már olyat is hogy egy free agent QB-val toltuk le a szezont, mert kidőlt mindenki.

ha van 2 All Pro ILB-d és kiesik az egyik akkor még nincs akkora para. nálunk mindkettő kiesett.

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Szerintetek mennyi maradt még idénre a csapatotokból? Nagyon jó kezdés után megakadt a gépezet. Még a Seattle meccs előtt írta valaki, hogy nem biztos a rájátszás. Szerintem a KC elleni meccs döntő lesz. Hasonló cipőben járnak ők is. Aki nyer, lendületet kap és bejut a PO-ba.biepet
Ettől a csapattól bőven erőn felül volt ez a 9-1, ezen az utóbbi két meccsen viszont jóval a tudásunk alatt teljesítettünk. Szerintem Stanton nem ilyen rossz irányító. Én úgy gondolom, hogy a PO meglesz, onnan meg ugye már bármi lehet, csalódott lennék, ha nem jutnánk be, de megvan rá az esély, hogy nem sikerül. Sajnos hiába a legjobb edzői stáb, egyszerűen a sérülések és az eltiltások kinyírták a csapatot. Palmer, Fitz, Dwyer, Dockett, Washington, Abraham, Mathieu, ezt egyik csapat sem bírná el, csoda, hogy eddig ekkorát mentünk, de azért még ne temessük ezt a szezont, mert Arians egy kibaszott zseni 😊Danny
hát eddig szerencsések voltatok a sérülésekkel. mi ezzel küzdünk az első meccs óta. és még nincs vége, valószínű Bowman is befejezi a szezont.petey
Azért ezt nem mondanám. Szerintem Dockett és Washington is elég nagy érvágás volt, nem beszélve Abraham-ről, és a szezon közbeni 2-3 meccses kihagyásokról ( Campbell, Fitzgerald ), ráadásul Matyi is később kezdte a szezont.
Bowman jó játékos, de azért az sem utolsó szempont, hogy egy ILB-t ezerszer könnyebb pótolni, mint egy QB-t, szerintem. Nem tudom mit szólnál, ha a 8. fordulótól nálatok is Gabbert pajtás irányítana. 😊 Szerintem jó móka lenne. 😊, gondolom te is csapkodnád a térded a röhögéstől 😊Leon78
Petey fel van borulva 😀 Csekkold már le az IR-t és az eltiltottakat 😀
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Szerintetek mennyi maradt még idénre a csapatotokból? Nagyon jó kezdés után megakadt a gépezet. Még a Seattle meccs előtt írta valaki, hogy nem biztos a rájátszás. Szerintem a KC elleni meccs döntő lesz. Hasonló cipőben járnak ők is. Aki nyer, lendületet kap és bejut a PO-ba.biepet
Ettől a csapattól bőven erőn felül volt ez a 9-1, ezen az utóbbi két meccsen viszont jóval a tudásunk alatt teljesítettünk. Szerintem Stanton nem ilyen rossz irányító. Én úgy gondolom, hogy a PO meglesz, onnan meg ugye már bármi lehet, csalódott lennék, ha nem jutnánk be, de megvan rá az esély, hogy nem sikerül. Sajnos hiába a legjobb edzői stáb, egyszerűen a sérülések és az eltiltások kinyírták a csapatot. Palmer, Fitz, Dwyer, Dockett, Washington, Abraham, Mathieu, ezt egyik csapat sem bírná el, csoda, hogy eddig ekkorát mentünk, de azért még ne temessük ezt a szezont, mert Arians egy kibaszott zseni 😊Danny
hát eddig szerencsések voltatok a sérülésekkel. mi ezzel küzdünk az első meccs óta. és még nincs vége, valószínű Bowman is befejezi a szezont.petey
Azért ezt nem mondanám. Szerintem Dockett és Washington is elég nagy érvágás volt, nem beszélve Abraham-ről, és a szezon közbeni 2-3 meccses kihagyásokról ( Campbell, Fitzgerald ), ráadásul Matyi is később kezdte a szezont.
Bowman jó játékos, de azért az sem utolsó szempont, hogy egy ILB-t ezerszer könnyebb pótolni, mint egy QB-t, szerintem. Nem tudom mit szólnál, ha a 8. fordulótól nálatok is Gabbert pajtás irányítana. 😊 Szerintem jó móka lenne. 😊, gondolom te is csapkodnád a térded a röhögéstől 😊
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Szerintetek mennyi maradt még idénre a csapatotokból? Nagyon jó kezdés után megakadt a gépezet. Még a Seattle meccs előtt írta valaki, hogy nem biztos a rájátszás. Szerintem a KC elleni meccs döntő lesz. Hasonló cipőben járnak ők is. Aki nyer, lendületet kap és bejut a PO-ba.biepet
Ettől a csapattól bőven erőn felül volt ez a 9-1, ezen az utóbbi két meccsen viszont jóval a tudásunk alatt teljesítettünk. Szerintem Stanton nem ilyen rossz irányító. Én úgy gondolom, hogy a PO meglesz, onnan meg ugye már bármi lehet, csalódott lennék, ha nem jutnánk be, de megvan rá az esély, hogy nem sikerül. Sajnos hiába a legjobb edzői stáb, egyszerűen a sérülések és az eltiltások kinyírták a csapatot. Palmer, Fitz, Dwyer, Dockett, Washington, Abraham, Mathieu, ezt egyik csapat sem bírná el, csoda, hogy eddig ekkorát mentünk, de azért még ne temessük ezt a szezont, mert Arians egy kibaszott zseni 😊Danny
hát eddig szerencsések voltatok a sérülésekkel. mi ezzel küzdünk az első meccs óta. és még nincs vége, valószínű Bowman is befejezi a szezont.

több mint 9 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Szerintetek mennyi maradt még idénre a csapatotokból? Nagyon jó kezdés után megakadt a gépezet. Még a Seattle meccs előtt írta valaki, hogy nem biztos a rájátszás. Szerintem a KC elleni meccs döntő lesz. Hasonló cipőben járnak ők is. Aki nyer, lendületet kap és bejut a PO-ba.biepet
Ettől a csapattól bőven erőn felül volt ez a 9-1, ezen az utóbbi két meccsen viszont jóval a tudásunk alatt teljesítettünk. Szerintem Stanton nem ilyen rossz irányító. Én úgy gondolom, hogy a PO meglesz, onnan meg ugye már bármi lehet, csalódott lennék, ha nem jutnánk be, de megvan rá az esély, hogy nem sikerül. Sajnos hiába a legjobb edzői stáb, egyszerűen a sérülések és az eltiltások kinyírták a csapatot. Palmer, Fitz, Dwyer, Dockett, Washington, Abraham, Mathieu, ezt egyik csapat sem bírná el, csoda, hogy eddig ekkorát mentünk, de azért még ne temessük ezt a szezont, mert Arians egy kibaszott zseni 😊
több mint 9 éve
biepet San Francisco 49ers Michigan State Spartans 14
Szerintetek mennyi maradt még idénre a csapatotokból? Nagyon jó kezdés után megakadt a gépezet. Még a Seattle meccs előtt írta valaki, hogy nem biztos a rájátszás. Szerintem a KC elleni meccs döntő lesz. Hasonló cipőben járnak ők is. Aki nyer, lendületet kap és bejut a PO-ba.
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
"Safety Tyrann Mathieu will undergo surgery on his thumb fracture Wednesday and will be out "a couple weeks," via Darren Urban of the team's official website." 😕
"Expect Tony Jefferson to take Mathieu's snaps, which will be a step down in coverage on the Cards' tail end."

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Total offense: 9.
Pass offense: 6.
Rush offense: 25.

Csak 3 alap stat, elitet sose mondtam, de egy összességében top10 egységre azt mondani, hogy impotens, hááát nemtudom.... sztem nem az.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Impotens falcons O? Wtf? 😀 sztem arra gondoltál, hogy a ti Offensetek tette naggyá az amúgy impotens falcons D-t...peach
Azért ugye azt az offenset te sem nevezed elitnek ami csak az egyébként halálgyenge csoporton belül tud meccset hozni a csapatnak. Egyébként nyilván az eddigi, szezonbeli impotenciáról beszélek, nem amit most mutattak...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Impotens falcons O? Wtf? 😀 sztem arra gondoltál, hogy a ti Offensetek tette naggyá az amúgy impotens falcons D-t...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Én pl ezért nem értettem egyet ezzel a "Fitzet tartogassuk a SB-ra, hadd gyógyuljon addig" mentalitással. Ő már úgy érezte tud játszani, lehet hogy vele szorosabb lett volna a meccs. Persze Drew akkor is lehet hogy megdobja a pickjeit szóval nem tudom.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az ucsó fordulóban vejük a 49erst? Mert nem látom hogy kit vernénk meg az utolsö négy ellenfél közül. KC harapni fog. Rams meccs rövid pihenő után lesz, Seahawks megint bedarál minket ilyen támadó játékkal.
Új mantrát kell kitalálnia BA-nek mert ez nem jó már. A legbosszantóbb hogy a saját kezünkben volt a PO de ilyen offense-el az is benne van hogy 9-7 lesz és lecsúszunk a rájátszásról. Az igen Cardinalsos lenne.Fucu
Én legutóbb úgy nyomogattam a PO machinet, hogy csak a Ninerst veritek de meglesz a PO 😀
Annak kell szurkolni főleg, hogy az Eagles verje a Dallast, a Packers meg a Lionst, a többi alakulhat papírforma szerint.

több mint 9 éve
Gr3g0r Arizona Cardinals 34
Sziasztok!
Sajnos ez a meccs gyalázatos volt. Ha az O nem szedi össze magát a PO se lesz meg. 2 győzelem még kellene, de ezzel a játékkal ez sajnos felejtő. Stanton sisakját nem veregetni kell ha nem jön össze valami. Ne attól féljen, ami a pályán van, hanem attól amit az edzőtől kap, ha nem alakít a pályán.
Ennyi sérültet összeszedni, egyre nehezebben bírja el ezt a csapat. Remélem páran azért felépülnek a következő meccsre.
Rice nem tudom, hogy jó lenne-e nekünk, nem tenne jót a morálnak.

"So be who you are, just understand I'm looking for f----- killers."
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Ez katasztrófa volt, Stanton a borzasztó Leinart-Anderson-Lindley-Skelton érát kezdi idézni. De szánalmas volt az egész csapat, a védelem az impotens Falcons O-t is naggyá tette, ezt a pick6 sem tudta nagyon szépíteni.
Ennyi sérült már túl sok, most már Ellington meg Matyi is megint rokkant.
Felejtsük el a SB álmodozást de lassan a PO álmot is. Ha a Chiefs is elpicsáz jövő héten akkor ennyi volt...
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Amúgy mit gondoltok Ellingtonról?Szerintem jó játékos de inkább egy másik nagyobb erőfutót kéne szereznünk vagy F-A piacról vagy a draftról( egy igazán jó futót!), őt pedig egy ilyen Sproles-hoz és Bush-hoz hasonlóan kéne alkalmazni több elkapással és kevesebb direkt futással, mert így nincsenek kihasználva a képességei, sőt a csapatnak ebben a daráló pozíciójában félő hogy mindig sérült lesz illetve hamar kiég!
több mint 9 éve
mamii Arizona Cardinals 68
OK fiúkák, kikaptunk, de nézzétek már tegnap még kik kaptak ki rajtunk kívül: Chicago, Dallas, 49ers, Baltimore, Giants, Steelers, Patriots! Vagyis akiket csukott szemmel a PO garantált csapataiba sorolnánk
. Még mindig jó a W-L arányunk, és a remény hal meg utoljára. Én 6 éve láttam az első meccset, akkor mi játszottunk SB-t, igaz, a QB-t úgy hívták Kurt Warner, de eddig 3 meccset nyertünk Stantonnal, talán elhiszi hogy nagyfiú, ha nem, akkor sajna lőttek nekünk, mert Palmer -bárhogy imádkozunk - nem lesz ebben a szezonban.


GO CARDINALS!!!
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Rattlesnake: Azért a futás elleni védelem két futást leszámítva (Jackson 55 yardosa az első playben és Freeman 19 yardosa) továbbra is jó volt.

Nem látom kinek a megjátszásával tudnánk javítani a passzjátékot. Ginn szépen volt foglalkoztatva és jól üresre játszotta magát.
Azt nem értem Stanton miért van befosva. kb négyszer-ötször (javítsatok ki ha rosszul emlékszem) értek oda hozzá. A tavalyi vagy a korábbi évek alatt itt játszó fal mögött már rég meghalt volna.
Mondanám, hogy Ted Larsent ki kéne baszni a kezdőből, de sajnos Fanaika bokasérülése nem a jobb verzió, így továbbra is el kell viselnie mindenkinek a szabálytalanságait. Cooper most bizonyíthat, elég jól mozgott remélem a Chiefs ellen azért jobban fogunk futni mögötte.

PP azt mondta egész héten, hogy Juliot akarja fogni végig. Tessék Fiam, jól pofára estél. Nesze neked shutdown corner. Persze vállalta a felelősséget.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Minden NFC West csapatnak értékelhetetlen támadó sora van. Arians talán most rájött, hogy Stantonnal nem lehet olyan playbookot játszatni amit szeretne, és inkább azt kell játszani ami van Egy minimál offense még kijöhet belőle, és elég ha a védelem hasít és a ST, a jó field pozíciókból pedig rugdossátok a FG-okat.

Könnyen lehet,hogy kikapunk Phillyben, a 9ersnek 10 emberrel kellene kiállni a Raiders ellen,hogy kikapjanak, szóval azért még nem kell lemondani a szezonotokról.
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Sziasztok!Értem a csalódottságot tényleg borzalmas meccs volt!A csapat hullámvölgybe került és mentálisan egyik csapatrész sem volt a toppon az Atlanta ellen!Kicsit szerintem nagyképűen mentünk bele ebbe a meccsbe( látván az Atlanta mérlegét és védelmének gyengeségét), a csapat nem harapott, nem küzdött igazán( ez látszott pl.a PP-Julio Jones párharcon, vagy akár a futás elleni védelmen stb.)!De azért kár lenne lemondani a PO-ról és temetni a csapatot!Nyilván vannak nálunk erősebb csapatok(pláne offense😀), de valahogy megnyertünk 9 meccset, ebből 3 Stantonnal, aki valóban nem egy QB fenomén, de ha a sérülteink felépülnek nem értem miért ne lehetne egy 11-5 akár 12-4-es mérleg a végére!Mert azért az ellenfeleink sem verhetetlenek a KC például legutóbb 194 támadó yardra volt csak képes a Denver ellen és ebből mindössze 41 futott volt! A Rams javul ugyan de kétarcú csapat és hozzánk hasonlóan ugyancsak nem túl acélos QB-val rendelekeznek!A Seahawks egyértelműen esélyes még Arizónában is, de például a Frisco engem finoman szólva sem győzött meg a Seattle ellen, nem játszottak egy fokkal sem jobban mint mi az utolsó két héten! Úgyhogy én azért a látottak ellenére is megpróbálok pozitív maradni hiszen még nincs veszve semmi!U.I.: Panaszkodunk, de sok csapat szurkolója ölne érte ha kedvenceik 9-3 mérleggel mehetnének bele az utolsó 4 fordulóba! 😀Rattlesnake
Nagyjából egyetértek, viszont engem nem maga a vereség zavar, hanem az Offense teljesítménye az utóbbi hetekben. Esetleges, kilátástalan, tele nagy bakikkal. Lassan jön vissza Fitz, aki mégiscsak a csapat egyik arca és vezére, vele biztos javulunk, de közben újabb arcok dőltek ki. Mondjuk Ellington pont nem villogott az utóbbi hetekben, de azért kell Ő abba a csapatba.
A PO szerintem meglesz már, de ha így folytatjuk akkor inkább égés lesz a január.Kexandro
Az teljesen igaz hogy az offense rendkívül gyengén játszik az utóbbi hetekben, de ezek inkább mentális problémák, mert ha képességbeliek lennének most 3-9-el állnánk(Jó Stantonnál mindkettő😀 )A mentális problémákat pedig még lehet orvosolni! Stantonnál azt érzem hogy megtudná ő oldani ezt a feladatot jobban is volt azért jópár szép játéka korábban, de amikor felmegy a pályára egyből tele van a gatya és lássuk be úgy azért nehéz játszani 😀!
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Sziasztok!Értem a csalódottságot tényleg borzalmas meccs volt!A csapat hullámvölgybe került és mentálisan egyik csapatrész sem volt a toppon az Atlanta ellen!Kicsit szerintem nagyképűen mentünk bele ebbe a meccsbe( látván az Atlanta mérlegét és védelmének gyengeségét), a csapat nem harapott, nem küzdött igazán( ez látszott pl.a PP-Julio Jones párharcon, vagy akár a futás elleni védelmen stb.)!De azért kár lenne lemondani a PO-ról és temetni a csapatot!Nyilván vannak nálunk erősebb csapatok(pláne offense😀), de valahogy megnyertünk 9 meccset, ebből 3 Stantonnal, aki valóban nem egy QB fenomén, de ha a sérülteink felépülnek nem értem miért ne lehetne egy 11-5 akár 12-4-es mérleg a végére!Mert azért az ellenfeleink sem verhetetlenek a KC például legutóbb 194 támadó yardra volt csak képes a Denver ellen és ebből mindössze 41 futott volt! A Rams javul ugyan de kétarcú csapat és hozzánk hasonlóan ugyancsak nem túl acélos QB-val rendelekeznek!A Seahawks egyértelműen esélyes még Arizónában is, de például a Frisco engem finoman szólva sem győzött meg a Seattle ellen, nem játszottak egy fokkal sem jobban mint mi az utolsó két héten! Úgyhogy én azért a látottak ellenére is megpróbálok pozitív maradni hiszen még nincs veszve semmi!U.I.: Panaszkodunk, de sok csapat szurkolója ölne érte ha kedvenceik 9-3 mérleggel mehetnének bele az utolsó 4 fordulóba! 😀Rattlesnake
Nagyjából egyetértek, viszont engem nem maga a vereség zavar, hanem az Offense teljesítménye az utóbbi hetekben. Esetleges, kilátástalan, tele nagy bakikkal. Lassan jön vissza Fitz, aki mégiscsak a csapat egyik arca és vezére, vele biztos javulunk, de közben újabb arcok dőltek ki. Mondjuk Ellington pont nem villogott az utóbbi hetekben, de azért kell Ő abba a csapatba.
A PO szerintem meglesz már, de ha így folytatjuk akkor inkább égés lesz a január.
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Sziasztok!Értem a csalódottságot tényleg borzalmas meccs volt!A csapat hullámvölgybe került és mentálisan egyik csapatrész sem volt a toppon az Atlanta ellen!Kicsit szerintem nagyképűen mentünk bele ebbe a meccsbe( látván az Atlanta mérlegét és védelmének gyengeségét), a csapat nem harapott, nem küzdött igazán( ez látszott pl.a PP-Julio Jones párharcon, vagy akár a futás elleni védelmen stb.)!De azért kár lenne lemondani a PO-ról és temetni a csapatot!Nyilván vannak nálunk erősebb csapatok(pláne offense😀), de valahogy megnyertünk 9 meccset, ebből 3 Stantonnal, aki valóban nem egy QB fenomén, de ha a sérülteink felépülnek nem értem miért ne lehetne egy 11-5 akár 12-4-es mérleg a végére!Mert azért az ellenfeleink sem verhetetlenek a KC például legutóbb 194 támadó yardra volt csak képes a Denver ellen és ebből mindössze 41 futott volt! A Rams javul ugyan de kétarcú csapat és hozzánk hasonlóan ugyancsak nem túl acélos QB-val rendelekeznek!A Seahawks egyértelműen esélyes még Arizónában is, de például a Frisco engem finoman szólva sem győzött meg a Seattle ellen, nem játszottak egy fokkal sem jobban mint mi az utolsó két héten! Úgyhogy én azért a látottak ellenére is megpróbálok pozitív maradni hiszen még nincs veszve semmi!U.I.: Panaszkodunk, de sok csapat szurkolója ölne érte ha kedvenceik 9-3 mérleggel mehetnének bele az utolsó 4 fordulóba! 😀
több mint 9 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
tragédia volt ez a meccs... Elég csalódott vagyok, mert már-már kezdtem elhinni, hogy tényleg lesz komoly PO esélyünk, de ezek után már abban se hiszek, hogy meglesz. De ha valahogy mégis sikerül egy újabb W-t megcsípni, és valahogy bejutni a Wildcard körbe, az ott tuti bukta lesz. :-/

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
hát sajnos tegnap elég rendesen belelógott a kezünk a bilibe... a mutatott játék alapján nagyon úgy tűnik, hogy a hazai SB csak álom marad... de azért jó volt róla ábrándozni 😉 eddig...

THIS IS THE WAY