Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Most hallgatom a War Room 40. adását, hát mit mondjak nem túl sok jót várnak a Cardinalstól a jövő esztendőre. remélem nem lesz igazuk Höriéknek, és folytatódik a felfelé ívelő formánk. Ti mit gondoltok, merre mozdulhat el a csapat, és milyen összetevői lehetnek a kövi szezonnak.
Elsősorban a jól értesültektől arra lennék kíváncsi, hogy mit várnak az új DC-től, és az általa kialakított védelemtől.
James Bettcher milyen típusú edző, agresszívabb, mint Bowls volt, vagy netán visszafogottabb.

Sajnos én erős visszaesést várok, valahogy nem bízom benne, bár remélem nem lesz igazam, és hasít majd a D. Szerintem nagyon fognak hiányozni a félidei elemzések, bár az is lehet, hogy Bettcher volt a fő elemző 😊Leon78
Akkor hallgasd meg tavaly vagy tavaly előtt mit mondtak, és nyugodj meg. Extrának bele lehet venni Bill Simmons meg a Grantland NFL podcast szezon előtti-eleji értékeléseit. Ezekben is folyamatosan esünk vissza, minden szar, Palmer feladja 2 hét után, stb... Van egy baromi jó GM-ünk és egy zseniális edzőnk, meg egy PO csapatunk, erős fiatal maggal. Én nem parázok, miért is tenném.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Most hallgatom a War Room 40. adását, hát mit mondjak nem túl sok jót várnak a Cardinalstól a jövő esztendőre. remélem nem lesz igazuk Höriéknek, és folytatódik a felfelé ívelő formánk. Ti mit gondoltok, merre mozdulhat el a csapat, és milyen összetevői lehetnek a kövi szezonnak.
Elsősorban a jól értesültektől arra lennék kíváncsi, hogy mit várnak az új DC-től, és az általa kialakított védelemtől.
James Bettcher milyen típusú edző, agresszívabb, mint Bowls volt, vagy netán visszafogottabb.

Sajnos én erős visszaesést várok, valahogy nem bízom benne, bár remélem nem lesz igazam, és hasít majd a D. Szerintem nagyon fognak hiányozni a félidei elemzések, bár az is lehet, hogy Bettcher volt a fő elemző 😊
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
"Patrick Peterson Antonio Cromartie-ről: "Megpróbálom rábírni, hogy maradjon, de ez nehéz lesz. Állandóan arról beszél, hogy mennyire imádja New Yorkot." Todd Bowles, a Cardinals védőkoordinátora a Jets főedzője lett, így könnyen elképzelhető, hogy magával viszi Cromartie-t, aki így visszatérne korábbi csapatához. (Fűzővel kifelé!)"
Campbell pedig sikeres sérv műtétből lábadozik...

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Fasza hír.... kár hogy a sok IQ bajnok miatt rohadtul homofób ez a liga. Jól mutatja ezt Rhodes példája is aki miután kiraktuk nem talált csapatot. Pedig nem volt fakezű.silent7939
Ha jól tudom nem véletlen, hogy nem talált csapatot, elég nagyok voltak az idényei.Leon78
Miután egy évig nem volt csapata, szerintem már lecsökkentek az igényei tavaly februárban 😊 de meg se hívták sehová 31 évesen.Höri
Egy év alatt sok minden történhet valakivel, lehet alkesz és drogfüggő lett szegény. 😊 De ha nem is valami oka csak van, hogy elfelejtették. Te biztosan tudsz valamit az ügyről. 😊Leon78
AZ ugye megvan mi a közös Samben és Rhodesban? Ha igen akkor megvan az ok is....silent7939
Jó ti nyertetek, fogalmam sem volt, miért példálóztok 😊 Ez az infó új volt nekem. 😊 Még jó hogy itt vagytok.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fasza hír.... kár hogy a sok IQ bajnok miatt rohadtul homofób ez a liga. Jól mutatja ezt Rhodes példája is aki miután kiraktuk nem talált csapatot. Pedig nem volt fakezű.silent7939
Ha jól tudom nem véletlen, hogy nem talált csapatot, elég nagyok voltak az idényei.Leon78
Miután egy évig nem volt csapata, szerintem már lecsökkentek az igényei tavaly februárban 😊 de meg se hívták sehová 31 évesen.Höri
Egy év alatt sok minden történhet valakivel, lehet alkesz és drogfüggő lett szegény. 😊 De ha nem is valami oka csak van, hogy elfelejtették. Te biztosan tudsz valamit az ügyről. 😊Leon78
AZ ugye megvan mi a közös Samben és Rhodesban? Ha igen akkor megvan az ok is....
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Fasza hír.... kár hogy a sok IQ bajnok miatt rohadtul homofób ez a liga. Jól mutatja ezt Rhodes példája is aki miután kiraktuk nem talált csapatot. Pedig nem volt fakezű.silent7939
Ha jól tudom nem véletlen, hogy nem talált csapatot, elég nagyok voltak az idényei.Leon78
Miután egy évig nem volt csapata, szerintem már lecsökkentek az igényei tavaly februárban 😊 de meg se hívták sehová 31 évesen.Höri
Egy év alatt sok minden történhet valakivel, lehet alkesz és drogfüggő lett szegény. 😊 De ha nem is valami oka csak van, hogy elfelejtették. Te biztosan tudsz valamit az ügyről. 😊Leon78
hadd ne tegyem be újra az előbbi alpakás képet...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Fasza hír.... kár hogy a sok IQ bajnok miatt rohadtul homofób ez a liga. Jól mutatja ezt Rhodes példája is aki miután kiraktuk nem talált csapatot. Pedig nem volt fakezű.silent7939
Ha jól tudom nem véletlen, hogy nem talált csapatot, elég nagyok voltak az idényei.Leon78
Miután egy évig nem volt csapata, szerintem már lecsökkentek az igényei tavaly februárban 😊 de meg se hívták sehová 31 évesen.Höri
Egy év alatt sok minden történhet valakivel, lehet alkesz és drogfüggő lett szegény. 😊 De ha nem is valami oka csak van, hogy elfelejtették. Te biztosan tudsz valamit az ügyről. 😊
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fasza hír.... kár hogy a sok IQ bajnok miatt rohadtul homofób ez a liga. Jól mutatja ezt Rhodes példája is aki miután kiraktuk nem talált csapatot. Pedig nem volt fakezű.silent7939
Ha jól tudom nem véletlen, hogy nem talált csapatot, elég nagyok voltak az idényei.Leon78
Miután egy évig nem volt csapata, szerintem már lecsökkentek az igényei tavaly februárban 😊 de meg se hívták sehová 31 évesen.

több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Fasza hír.... kár hogy a sok IQ bajnok miatt rohadtul homofób ez a liga. Jól mutatja ezt Rhodes példája is aki miután kiraktuk nem talált csapatot. Pedig nem volt fakezű.silent7939
Ha jól tudom nem véletlen, hogy nem talált csapatot, elég nagyok voltak az idényei.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fasza hír.... kár hogy a sok IQ bajnok miatt rohadtul homofób ez a liga. Jól mutatja ezt Rhodes példája is aki miután kiraktuk nem talált csapatot. Pedig nem volt fakezű.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nem mellesleg ez az első 3-4-es csapata.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Coach Bruce Arians told Outsports.com the Cardinals will be looking at free agent OLB Michael Sam in the next few weeks.Höri
Én örülnék neki. Nem tűnt rossz passrushernek, tőlem elfetrenghet Kaepernicken vasárnap délutánonként. Az biztos, hogy értékesebb az utolsó körös pick/kutyának se kellő FA státusznál.andree
Egy Marcus Benard szintet simán tudna hozni.Fucu
Valami nem mégsem stimmel vele ha a Ramsnek meg a Boysnak sem kellett. Vagy csak a média túlérdeklődése zavarja a csapatokat, nem kellett nekik a felhajtás, mert akkor el kell felejteni sajnos?!Ka'deemCarey25
A Ramsben telített volt a posztja ezt biztosan tudom. A Boysba a PS-be kellett, de az meg nagyon képlékeny hogy mikor kit raknak onnan ki. Az biztos, hogy a Dallasban biztos tudták kezelni a médiát.
Egy próbát megér a srác, d még semmi sem biztos.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Valami nem mégsem stimmel veleKa'deemCarey25


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Coach Bruce Arians told Outsports.com the Cardinals will be looking at free agent OLB Michael Sam in the next few weeks.Höri
Én örülnék neki. Nem tűnt rossz passrushernek, tőlem elfetrenghet Kaepernicken vasárnap délutánonként. Az biztos, hogy értékesebb az utolsó körös pick/kutyának se kellő FA státusznál.andree
Egy Marcus Benard szintet simán tudna hozni.Fucu
Valami nem mégsem stimmel vele ha a Ramsnek meg a Boysnak sem kellett. Vagy csak a média túlérdeklődése zavarja a csapatokat, nem kellett nekik a felhajtás, mert akkor el kell felejteni sajnos?!
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Coach Bruce Arians told Outsports.com the Cardinals will be looking at free agent OLB Michael Sam in the next few weeks.Höri
Én örülnék neki. Nem tűnt rossz passrushernek, tőlem elfetrenghet Kaepernicken vasárnap délutánonként. Az biztos, hogy értékesebb az utolsó körös pick/kutyának se kellő FA státusznál.andree
Egy Marcus Benard szintet simán tudna hozni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Coach Bruce Arians told Outsports.com the Cardinals will be looking at free agent OLB Michael Sam in the next few weeks.Höri
Én örülnék neki. Nem tűnt rossz passrushernek, tőlem elfetrenghet Kaepernicken vasárnap délutánonként. Az biztos, hogy értékesebb az utolsó körös pick/kutyának se kellő FA státusznál.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Coach Bruce Arians told Outsports.com the Cardinals will be looking at free agent OLB Michael Sam in the next few weeks.

több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Elég jó a FA pass rusherek szempontjából, szerintetek fog érkezni egy Veldheerhez hasonló név oda?Danny
Inkább Abraham-féle olcsóbb, de minőségi veteránra számítok(pl. Freeney vagy Phillips) és a draftról egy korai választásra. Elvileg Okafor beválni látszik és DD is visszatér. Kéne egy elit pass rusher, de nem hiszem hogy egy sztárfizut elnyomnak rá.
több mint 9 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Elég jó a FA pass rusherek szempontjából, szerintetek fog érkezni egy Veldheerhez hasonló név oda?
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kellene Ő oda. DE a tavalyi egy év a füvezés miatt volt. Még vár rá egy eltiltás az exének a megütéséért szóval ne nagyon számítsatok rá. A liga csak május közepe felé tárgyalja az újra aktiválását.
A csapat egyébként is arra készül, hogy nem lesz elérhető Washington és így mennek neki a free agency-nek és a dratnak is.Fucu
Ilyenkor mi van a fizujával? Számít a cap-ben, vagy ilyenkor felszabadul a neki járó összeg?Leon78
megmondom őszintén, nem tudom



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hivatalosan is James Bettcher az új DC



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Kellene Ő oda. DE a tavalyi egy év a füvezés miatt volt. Még vár rá egy eltiltás az exének a megütéséért szóval ne nagyon számítsatok rá. A liga csak május közepe felé tárgyalja az újra aktiválását.
A csapat egyébként is arra készül, hogy nem lesz elérhető Washington és így mennek neki a free agency-nek és a dratnak is.Fucu
Ilyenkor mi van a fizujával? Számít a cap-ben, vagy ilyenkor felszabadul a neki járó összeg?
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kellene Ő oda. DE a tavalyi egy év a füvezés miatt volt. Még vár rá egy eltiltás az exének a megütéséért szóval ne nagyon számítsatok rá. A liga csak május közepe felé tárgyalja az újra aktiválását.
A csapat egyébként is arra készül, hogy nem lesz elérhető Washington és így mennek neki a free agency-nek és a dratnak is.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Dockett szerintem tuti megy, Washington is cut lesz valószínű... Palmer maradni fog, most kapott szerződést, meg fel fog ő épülni, jövőre game winning td-t ad Fitznek a super bowlon 😀Dexxter Tailor
Remélem nem lesz igazad, és valahogy marad Washington, kell a játéka nincs mese, sokat dobhatna a védelmen, ha végre megkomolyodna.Leon78
Hagyjuk már DWasht... mehet amerre lát. Aki 2 év alatt nem volt képes felfogni hogy itt nem buziskodhat, az soha nem fog.silent7939
Szokás szerint megint nem vagyunk egy véleményen! Felhívnám a figyelmedet a mondat utolsó részére. 😊

ha végre megkomolyodna.Leon78
Megmondanám neki, figyelj haver kapsz még egy uccsó esélyt ha elbaszod mehetsz amerre látsz. Amúgy egyetértek maradnia kellene, kell ő oda.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Dockett szerintem tuti megy, Washington is cut lesz valószínű... Palmer maradni fog, most kapott szerződést, meg fel fog ő épülni, jövőre game winning td-t ad Fitznek a super bowlon 😀Dexxter Tailor
Remélem nem lesz igazad, és valahogy marad Washington, kell a játéka nincs mese, sokat dobhatna a védelmen, ha végre megkomolyodna.Leon78
Hagyjuk már DWasht... mehet amerre lát. Aki 2 év alatt nem volt képes felfogni hogy itt nem buziskodhat, az soha nem fog.silent7939
Szokás szerint megint nem vagyunk egy véleményen! Felhívnám a figyelmedet a mondat utolsó részére. 😊

ha végre megkomolyodna.