Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Dockett a 49ershez megy visitre hétfőnemberke22
Remélem ez csak egy vicc.
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Dockett a 49ershez megy visitre hétfőn
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Dockett cut 😕 várható volt mondjukDexxter Tailor
Azért reméltem, hogy maradni fog, nagyon sajnálom, nekem is az egyik kedvencem volt. Azok után, hogy mindenki milyen pozitívan állt a másik félhez mondjuk kicsit váratlan, hogy egy sima cut lett a vége.
Remélem azért még lesz visszaút, és apróért vissza tudjuk hozni. Főleg a mentalitása, és a csapathoz való hozzáállása miatt.Leon78
Kérdem én hogy álljanak hozzá ha nem pozitívan? De ezek csak a kiszivárgott hírek voltak.
Fucu
gondolom úgy értette a pozitívat, hogy nem volt semmi összezördülés vagy személyes balhé korábban, ami előrevetített volna egy cut-ot
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Szerintem mi ebből csak jól jöhetünk ki, tavaly a csapat bizonyította hogy Dockett nélkül is van élet. Így azért már bőven lesz mozgástere Keiméknek, ha pedig bagóért vissza tudjuk hozni az tényleg király lenne.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Dockett cut 😕 várható volt mondjukDexxter Tailor
Azért reméltem, hogy maradni fog, nagyon sajnálom, nekem is az egyik kedvencem volt. Azok után, hogy mindenki milyen pozitívan állt a másik félhez mondjuk kicsit váratlan, hogy egy sima cut lett a vége.
Remélem azért még lesz visszaút, és apróért vissza tudjuk hozni. Főleg a mentalitása, és a csapathoz való hozzáállása miatt.Leon78
Kérdem én hogy álljanak hozzá ha nem pozitívan? De ezek csak a kiszivárgott hírek voltak.
Dockett, Rosenhaus-zal együtt beárazta magát, hogy mennyit kér. Ez nem egyezett a Cards összegével és a csapat ezért rakta ki. Hogy megnézhesse a piacon mennyit ér, ha megadja valamelyik csapat neki amit kért akkor lelke rajta. Nem tudok emiatt haragudni rá. De nem biztos, hogy akkora kereslet lesz rá (mondjuk ha Josh McCownt 3 évre szerződtette a Browns, lehet vannak még hülye csapatok). Dockett 34 éves és ACL szakadásból tér vissza egy év kihagyás után. Ha nem lesz kereslet rá, szerintem visszajön.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Dockett cut 😕 várható volt mondjukDexxter Tailor
Azért reméltem, hogy maradni fog, nagyon sajnálom, nekem is az egyik kedvencem volt. Azok után, hogy mindenki milyen pozitívan állt a másik félhez mondjuk kicsit váratlan, hogy egy sima cut lett a vége.
Remélem azért még lesz visszaút, és apróért vissza tudjuk hozni. Főleg a mentalitása, és a csapathoz való hozzáállása miatt.
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Adrian Peterson közleményt adott ki, melyben lefutja a kötelező köröket, miszerint köszöni a bírónak a döntést, ezután jobb apa lesz, örül, hogy a footballra koncentrálhat stb...
Ami ennél fontosabb, hogy a közleményben nem tért ki a jövőjével kapcsolatban, viszont a futó apja behozta a Cowboys vonal mellé, hogy érdeklődik a Cardinals és Colts is.
(Fűzővel kifelé!)

Itt az eredeti cikk:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rpeldcwzhiaxzduj9pru
Adrian Peterson releases statement on ruling
Minnesota Vikings running back Adrian Peterson released a statement on the ruling of his overturned suspension. Find out what he had to say.


Ez csak A.Peterson cutja után lehetséges, de ha ez bejönne eldobnám az agyam 😀

Uborkaszezon 😀
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Dockett cut 😕 várható volt mondjukDexxter Tailor
Sajnálom, egyik kedvencem volt a mentalitása miatt. Ez a 4 perc pedig feledhetetlen.

 www.azcardinals.com/videos/videos/Wired_Darnell_Dockett_vs_San_Francisco_/ea419362-cc49-49f1-b888-0d593727a48f

Egyébként van rá esély, hogy visszatér, ha nem kap megfelelő ajánlatot a piacon. Kíváncsi vagyok mennyi pénzt adhatnak neki 34 évesen ACL és egy szezon kihagyás után.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Kíváncsi vagyok mennyit kap a piacon. Elvileg 13 millió körül lesz így helyünk. Az már komolyabb pénz, de jó lenne vigyázni a következő évek capjére. Jócskán lesz CB a piacon, ha Cro ennyire visszavágyik, akkor is kényelmesen tudjuk majd pótolni. A többi majd kiderül.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Dockett cut 😕 várható volt mondjuk


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
uborkaszezon lámákkal 😀
The #AZCardinals have agreed to one-year deals with the #llamasontheloose. Each llama will earn 2,340 lbs of hay. Steve Keim does it again.
 espn.go.com/video/clip?id=espn:12389267
 twitter.com/AZCardinals/status/571049717171429376

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Dan Wiliams-t kár lenne elengedni, bár nem hiszem, hogy azért spórolunk, hogy megtartsuk sajna. Tuti meg fog látszani a hiánya, jó kis játékos szerintem. Ha elmegy, szerintetek hol érkezhet DT a drafton? Egyáltalán szerintetek mik lehetnek a prioritások. Véleményem szerint az első kör vagy ILB, vagy egy jó OLB, de a többi elég lutri, a fene tudja Ariansék mit találnak ki majd. 😊Leon78
Szerintem megpróbáljuk megtartani. Az LB sorunk túl viharvert ahhoz, hogy a D-Line-t is hagyjuk szétesni. Drafton LB és CB lesz a prioritás valószínűleg. Fa-ról majd jön valami veterán futó(Jackson?) meg talán egy guard. Nem lepődnék meg egy veterán középső LB-n sem. Sokkal több pénzünk nem nagyon lesz. Persze olyan offseason még nem volt, hogy Keim ne okozzon meglepetéseket. 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bradley Sowell még egy évig marad nálunk, valamint érkezett egy Damond Smith nevű CB. roster feltöltés on



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
😀 Darnell Dockett meglátogatott egy általános iskolás gyerekekből álló futballcsapatot, és jó tanácsokkal látta el őket az életről.
"Azt akarom, hogy mondjatok nemet a drogokra. És ne járjatok sztriptízbárokba. Legalábbis még ne." (Fűzővel kifelé!)
 igcdn-videos-a-14-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t50.2886-16/11019826_402804186560494_775241531_n.mp4Cardinalis
Sziasztok!
A free agentjeinkekről érdeklődnék, szerintetek Dan Williamsre, Tommy Kellyre mennyi esély van, hogy aláíratjuk újra és mennyiért mehetnének el a piacon? Valamint mekkora összeg kéne Cromartie-hoz?
Valamint van valami infó, hogy Keimék kiket akarnának szerződtetni, esetleg nektek valami favoroit free agent árérték arányokat figyelembe véve?emberke22
 overthecap.com/cardinals-2015-salary-cap-outlook/
szerintem Dan Williams tesztelni fogja a piacot, és valahol nagy(obb) lóvét kap. Kelly szerintem aláír olcsóért, Cro meg kb esélytelen hogy visszajöjjön. most Palmerről kezdtek el pletykálni, hogy átstrukturálják a frissen kötött szerződését, hogy nyerjenek vele valamennyi cap space-t.
hatalmas neveket nem várok FA-ról, inkább a hatékony, olcsó veteránok fognak jönni, RB biztos, O-line-ba is kell vérfrissítés, az LB sorba meg jöhet FA-ról meg draftról is első körben akár.Dexxter Tailor
Dan Wiliams-t kár lenne elengedni, bár nem hiszem, hogy azért spórolunk, hogy megtartsuk sajna. Tuti meg fog látszani a hiánya, jó kis játékos szerintem. Ha elmegy, szerintetek hol érkezhet DT a drafton? Egyáltalán szerintetek mik lehetnek a prioritások. Véleményem szerint az első kör vagy ILB, vagy egy jó OLB, de a többi elég lutri, a fene tudja Ariansék mit találnak ki majd. 😊
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
😀 Darnell Dockett meglátogatott egy általános iskolás gyerekekből álló futballcsapatot, és jó tanácsokkal látta el őket az életről.
"Azt akarom, hogy mondjatok nemet a drogokra. És ne járjatok sztriptízbárokba. Legalábbis még ne." (Fűzővel kifelé!)
 igcdn-videos-a-14-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t50.2886-16/11019826_402804186560494_775241531_n.mp4

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Sziasztok!
A free agentjeinkekről érdeklődnék, szerintetek Dan Williamsre, Tommy Kellyre mennyi esély van, hogy aláíratjuk újra és mennyiért mehetnének el a piacon? Valamint mekkora összeg kéne Cromartie-hoz?
Valamint van valami infó, hogy Keimék kiket akarnának szerződtetni, esetleg nektek valami favoroit free agent árérték arányokat figyelembe véve?emberke22
 overthecap.com/cardinals-2015-salary-cap-outlook/
szerintem Dan Williams tesztelni fogja a piacot, és valahol nagy(obb) lóvét kap. Kelly szerintem aláír olcsóért, Cro meg kb esélytelen hogy visszajöjjön. most Palmerről kezdtek el pletykálni, hogy átstrukturálják a frissen kötött szerződését, hogy nyerjenek vele valamennyi cap space-t.
hatalmas neveket nem várok FA-ról, inkább a hatékony, olcsó veteránok fognak jönni, RB biztos, O-line-ba is kell vérfrissítés, az LB sorba meg jöhet FA-ról meg draftról is első körben akár.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Sziasztok!
A free agentjeinkekről érdeklődnék, szerintetek Dan Williamsre, Tommy Kellyre mennyi esély van, hogy aláíratjuk újra és mennyiért mehetnének el a piacon? Valamint mekkora összeg kéne Cromartie-hoz?
Valamint van valami infó, hogy Keimék kiket akarnának szerződtetni, esetleg nektek valami favoroit free agent árérték arányokat figyelembe véve?
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mock Draft Game topikban elvittem a Cardinalst, de ha valaki vinné, írjon. Én viszek más csapatot szívesen.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
nemis rossz :cool:

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ebben nincs semmi meglepő.... abszolút jó döntés.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Ginnre lehetett számítani. olyan hatalmas impact nem volt a pénzéhez képest. Keiméknek örülök.
több mint 9 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Ted Ginn kivágva! 😊
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Keim és BA 2018-ig bebetonozva 😊. Nem is tudom melyiküknek örülök jobban, remélem ott folytatják ahol abbahagyták, és akkor lehet lépegetni tovább előre 😊
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
inkább kéne egy rendes erőfutó is...
Andre Ellington must get 'stronger,' Steve Keim says
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bmj0d1imii3rurkptwxv
Andre Ellington must get 'stronger,' Steve Keim says
The Cardinals still believe Andre Ellington can be the focal point of their offense, but want him to get "bigger and stronger" this year. Will Arizona be in the market for a complementary back this offseason?

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 hosszabbitas.hu/amerikai/isten-vagy-larry