Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Azért Kerwynn Williamsről se feledkezzünk meg, a szezon második felében elég jó teljesítményt nyújtott, Ellington mellé szerintem elég lehet. Persze ha egy Jackson kaliberű tapasztaltabb futót el tudnánk hozni olcsón akkor el kell vállalni.

AP-ra szerintem nekünk nincs szükségünk, bár szimpatikus és tetszik a játéka, de vannak nagyobb needek.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Washingtonnal mi lesz?
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Jackson 32 éves lesz a nyáron
már amikor a Falconsba ment akkor se nagyon értettem, már akkor se nagyon volt neki a tankban, most meg már porzik
meglepődnék ha lenne olyan franchise aki ad neki szerződést.
OLB, RB, CB, (a TE mióta need, móita az eszemet tudom nem volt itt normális TE) a need, ezek megoldhatóak akár mind draftról. 1.körös pass rusher, 2.körben CB, 3.körben akár feltraddel egy RB, pl Ajayi aki szerintem passzolna a mostani RBk mellé
szal FAról nem biztos h húznék nagyobb nevet, inkább kiegészítő embereketbraxa88
Én abból indulok ki, hogy Ellington még mindig első számú futó, és kell valaki mellé 10-15 cipelésre. Erre Jacksont nyugodt szívvel be merném húzni. Drafton jöhet valami project(Nekem Mike Davis szimpi lenne Ellington mellé), valamint a tavalyi tarcsiból is meg lehet tartani 1-2 embert. Ezzel a rotációval már meg lennék elégedve.

Összességében egyetértek, hogy nem kell top tier FA-ra áldozni. Keimék filozófiája az, hogy rutinos free agentekkel betöltik az egyértelmű lyukakat, így drafton nyugodtan ragaszkodhatnak a boardjukhoz(persze azért a pozíciós needek figyelembevételével). Ahol egyértelmű lyuk van az az ILB, CB2, RG,TE. OLB-ben pedig minőségre állunk nagyon rosszul. Ezért is írtam ezeket a 2.-3. vonalas Fa-kat, mert PO csapatba már nem a jobb mint az UDFA, de rosszabb mint bármi más emberkéket kéne hozni, hanem azért minőségi játékosokat. Teljes mértékben a draftra nem mernék hagyatkozni, ahogy Keimék is próbálják ezt elkerülni minden évben, bár tavaly a Buccanon pick egyértelmű needre húzás volt. TE-t tuti nem húzunk újat. Ritkán indulnak be az első évben és projectnek itt van a tavalyi második körös Troy Niklas.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Na akkor egy lista:
-Dan Williams, Kelly és esetleg Acho vissza.
-Egy korrekt guard, pl Boling.
-Steven Jackson. Nála jobb futót én nem hoznék sok pénzért, de persze nem csapkodnám az asztal szélét ha elhozzuk valamelyik elit elérhető RB-t.
-Brandon Spikes. Sztem rendben lenne vele középen az LB sor. Passz downokra meg jöhet LB-be Buccanon mint tavaly.
-Gresham. Palmernek nagyon kéne egy stabil célpont középre. Troy nem tudom mikorra válik azzá. Ilyen elkapók mellé talán ennél drágább játékosra fölösleges menni, de ő sztem jó lenne ár/érték arányban.
-Az utolsó pont a CB. Kell egy minőségi corner. Én Cro-t hoznám vissza a legszívesebben, de úgy néz ki menni akar. Van a piacon elég most, majd a stáb tudja kire van szüksége.
-OLB majd jön draftról. Annyi pénzünk nincs, hogy oda elit játékost hozzunk.

Na abba is hagytam a maddenezést. 😀 Azért igyekeztem reális neveket írni a listára. Egy center cserének is örülnék, vagy bármilyen top FA-nak, de nem akartam nagyon elszállni, inkább a Keim-féle tömjük a lyukakat FA-ról, majd jön hosszú távú megoldás a draftról filozófiát próbáltam követni.andree
Jackson 32 éves lesz a nyáron
már amikor a Falconsba ment akkor se nagyon értettem, már akkor se nagyon volt neki a tankban, most meg már porzik
meglepődnék ha lenne olyan franchise aki ad neki szerződést.
OLB, RB, CB, (a TE mióta need, móita az eszemet tudom nem volt itt normális TE) a need, ezek megoldhatóak akár mind draftról. 1.körös pass rusher, 2.körben CB, 3.körben akár feltraddel egy RB, pl Ajayi aki szerintem passzolna a mostani RBk mellé
szal FAról nem biztos h húznék nagyobb nevet, inkább kiegészítő embereket
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Na akkor egy lista:
-Dan Williams, Kelly és esetleg Acho vissza.
-Egy korrekt guard, pl Boling.
-Steven Jackson. Nála jobb futót én nem hoznék sok pénzért, de persze nem csapkodnám az asztal szélét ha elhozzuk valamelyik elit elérhető RB-t.
-Brandon Spikes. Sztem rendben lenne vele középen az LB sor. Passz downokra meg jöhet LB-be Buccanon mint tavaly.
-Gresham. Palmernek nagyon kéne egy stabil célpont középre. Troy nem tudom mikorra válik azzá. Ilyen elkapók mellé talán ennél drágább játékosra fölösleges menni, de ő sztem jó lenne ár/érték arányban.
-Az utolsó pont a CB. Kell egy minőségi corner. Én Cro-t hoznám vissza a legszívesebben, de úgy néz ki menni akar. Van a piacon elég most, majd a stáb tudja kire van szüksége.
-OLB majd jön draftról. Annyi pénzünk nincs, hogy oda elit játékost hozzunk.

Na abba is hagytam a maddenezést. 😀 Azért igyekeztem reális neveket írni a listára. Egy center cserének is örülnék, vagy bármilyen top FA-nak, de nem akartam nagyon elszállni, inkább a Keim-féle tömjük a lyukakat FA-ról, majd jön hosszú távú megoldás a draftról filozófiát próbáltam követni.andree
A nevek alapján nem lenne rossz, de ha már az OLB posztnál tartunk, és visszahoznám O'Brien Schofield-et a Seahawks-tól. Szerintem jóval jobb játékos, mint amikor lelépett tőlünk, és bagóért meg lehetne szerezni. Persze ez csak az én ötletem, valszeg Keim-ék észre sem veszik. 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Na akkor egy lista:
-Dan Williams, Kelly és esetleg Acho vissza.
-Egy korrekt guard, pl Boling.
-Steven Jackson. Nála jobb futót én nem hoznék sok pénzért, de persze nem csapkodnám az asztal szélét ha elhozzuk valamelyik elit elérhető RB-t.
-Brandon Spikes. Sztem rendben lenne vele középen az LB sor. Passz downokra meg jöhet LB-be Buccanon mint tavaly.
-Gresham. Palmernek nagyon kéne egy stabil célpont középre. Troy nem tudom mikorra válik azzá. Ilyen elkapók mellé talán ennél drágább játékosra fölösleges menni, de ő sztem jó lenne ár/érték arányban.
-Az utolsó pont a CB. Kell egy minőségi corner. Én Cro-t hoznám vissza a legszívesebben, de úgy néz ki menni akar. Van a piacon elég most, majd a stáb tudja kire van szüksége.
-OLB majd jön draftról. Annyi pénzünk nincs, hogy oda elit játékost hozzunk.

Na abba is hagytam a maddenezést. 😀 Azért igyekeztem reális neveket írni a listára. Egy center cserének is örülnék, vagy bármilyen top FA-nak, de nem akartam nagyon elszállni, inkább a Keim-féle tömjük a lyukakat FA-ról, majd jön hosszú távú megoldás a draftról filozófiát próbáltam követni.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Palmer szerződése saját elmondása szerint újra lett strukturálva. gondolom a roster bónusza lett aláírási pénzé alakítva. Így akár 20 milla hely környékén is lehetünk. Kíváncsi vagyok mi a terv.andree
Azt ugye elmondták már Keimék hogy agresszívek lesznek (már kezdünk hozzászokni szerintem 😊 ), kíváncsi vagyok kire próbálnak rámenni.Fucu
Ezek szerint csak a vasak vannak a tűzbe rakva. De abból jó sok:
Kent Somers ‏@kentsomers 11m11 minutes ago
as has been pointed out, Keim has approached handful of players about restructuring, if needed. Palmer, Veldheer, Campbell among candidates
Ilyenkor már azért elkezd álmodozni az ember. Lehet össze is írok pár nevet a kívánságlistára. 😊andree
Még az is elképzelhető, hogy 19-re lapot húzunk, és beszerzünk egy két meghatározó játékost., bár kérdéses, hogy a felsoroltak közülük ki enged esetleg a fizujából. Arról már ne is beszéljünk, hogy mi lesz pénzügyileg jövőre, meg azután. Persze azért jó agyalni. Azért én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy legalább Dan Williams-t meg kellene tartani. És az sem ártana, ha Acho is maradna, valamint engednék végre játszani azt a tökkelütött Washingtont.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Palmer szerződése saját elmondása szerint újra lett strukturálva. gondolom a roster bónusza lett aláírási pénzé alakítva. Így akár 20 milla hely környékén is lehetünk. Kíváncsi vagyok mi a terv.andree
Azt ugye elmondták már Keimék hogy agresszívek lesznek (már kezdünk hozzászokni szerintem 😊 ), kíváncsi vagyok kire próbálnak rámenni.Fucu
Ezek szerint csak a vasak vannak a tűzbe rakva. De abból jó sok:
Kent Somers ‏@kentsomers 11m11 minutes ago
as has been pointed out, Keim has approached handful of players about restructuring, if needed. Palmer, Veldheer, Campbell among candidates
Ilyenkor már azért elkezd álmodozni az ember. Lehet össze is írok pár nevet a kívánságlistára. 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Palmer szerződése saját elmondása szerint újra lett strukturálva. gondolom a roster bónusza lett aláírási pénzé alakítva. Így akár 20 milla hely környékén is lehetünk. Kíváncsi vagyok mi a terv.andree
Azt ugye elmondták már Keimék hogy agresszívek lesznek (már kezdünk hozzászokni szerintem 😊 ), kíváncsi vagyok kire próbálnak rámenni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Palmer szerződése saját elmondása szerint újra lett strukturálva. gondolom a roster bónusza lett aláírási pénzé alakítva. Így akár 20 milla hely környékén is lehetünk. Kíváncsi vagyok mi a terv.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
És mi lesz az Rb és a Te sorsa???FA-ról halászunk?janisz
max két hét és tisztábban látunk majd sokmindent



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
janisz 137 — Warnerfan
És mi lesz az Rb és a Te sorsa???FA-ról halászunk?

több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
A helyében 4-3ba mentem volna inkább. Megnéztem volna az eredeti posztján még egyszer utoljára. Ezt a két évet nem tudom miért preferálta. Sztem úgy is olyan szerződést kap, hogy kisebb áldozattal cutolhassák jövőre. Őszintén sajnálom, hogy nem nálunk fejezi be, bár én személy szerint soha nem tudtam azonosulni a taplóságai egy részével(pl a Raiders elleni köcsögösködés). Az öltözőből hiányozni fog, a pályáról szerintem annyira már nem.andree
Ja !!!! Igaz, ráadásul pont egy ősi ellenséghez ment, hát mit mondjak, nem egy szimpi cselekedet. 😕

Közben rájöttem mi a vezetőség terve. 😊 Csak a védelembe fogunk draftolni. 😊
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
A helyében 4-3ba mentem volna inkább. Megnéztem volna az eredeti posztján még egyszer utoljára. Ezt a két évet nem tudom miért preferálta. Sztem úgy is olyan szerződést kap, hogy kisebb áldozattal cutolhassák jövőre. Őszintén sajnálom, hogy nem nálunk fejezi be, bár én személy szerint soha nem tudtam azonosulni a taplóságai egy részével(pl a Raiders elleni köcsögösködés). Az öltözőből hiányozni fog, a pályáról szerintem annyira már nem.andree
van az ilyen játékosoknak olyan arca h azt hiszi kitölti a szerződését.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
A helyében 4-3ba mentem volna inkább. Megnéztem volna az eredeti posztján még egyszer utoljára. Ezt a két évet nem tudom miért preferálta. Sztem úgy is olyan szerződést kap, hogy kisebb áldozattal cutolhassák jövőre. Őszintén sajnálom, hogy nem nálunk fejezi be, bár én személy szerint soha nem tudtam azonosulni a taplóságai egy részével(pl a Raiders elleni köcsögösködés). Az öltözőből hiányozni fog, a pályáról szerintem annyira már nem.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Dockett aláírt 2 évre a 9ershezDanny
Hát ez nem egy jó hír... Lassan elfogy a D falunk. Kíváncsi vagyok mi lesz a megoldás Keim-ék részéről...
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Dockett aláírt 2 évre a 9ershezDanny
2 év 7,5 milla, amiből 2 milla garantált. Nem hinném, hogy a pénz miatt ment el a sivatagból... Szerintem ezt megkapta volna itt is.Natloz
hanem mert egy évvel többet adtak neki.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Dockett aláírt 2 évre a 9ershezDanny
2 év 7,5 milla, amiből 2 milla garantált. Nem hinném, hogy a pénz miatt ment el a sivatagból... Szerintem ezt megkapta volna itt is.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Dockett aláírt 2 évre a 9ershezDanny
Remek.... Bár nem lepődök meg rajta. Tesztelheti az O falat 😀
több mint 9 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Dockett aláírt 2 évre a 9ershez
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A legfrissebb hírek szerint Dockett ma fog dönteni, hogy Friscoba megy vagy hozzánk jön vissza.

Plusz vicces, hogy minden futó iránt érdeklődünk aki elérhető lesz, pl. Murray, AP vagy Spiller. Nem látom hogy bármelyik is itt kössön ki, inkább Steven Jackson.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Fitz Moszkvában nyaral 😊

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
A védekező snapek kevesebb, mint a felét töltötte a pályán. Őt, DD-t és Kellyt szerintem kiheverjük. Cro és Foote lesznek az igazán érzékeny veszteségek. Egyébként én nem lepődnék meg egy Powers cuton sem, több, mint 4 milliót spórolnánk, annyit meg nem ér. Mindenképp kell veterán DE, DT, D-Washtól függetlenül ILB. OLB és CB is. Komoly feladat lesz összerakni ezt a D-t, de amíg itt van Keim és Arians nem félek 😊
És, ha már belementem a Defensebe, akkor az O-ról is leírom a véleményem. A Fitz átstrukturálással megoldódott a legnagyobb kérdés. Viszont egy erős RB-re égető szükség van, hogy ne használjuk el Ellingtont a szezon felére, illetve a TE még mindig hatalmas need nekem.Danny
Azért azok elég fontosak voltak. Nagyban hozzájárul, hogy így fogtuk a futást, és ezzel a teljes védekezésünkben is fontos szerepet töltött be. Persze nagyon gazdaggá én se tenném, de örülnék ha megtartanánk, ahogy Kelly is kéne a rotációba kis pénzért. DD-t valóban kiheverjük, van két fiatal a posztjára.

Powerst szerintem nem rakjuk ki. Cro el fog menni és kell valaki, akit be lehet rakni CB2-re. Viszont szívesen látnék nála egy hosszabbítást olcsó pénzért, mert az az 5milla tényleg sok. Ha sikerül szerezni a piacon egy Cromartie szintű cornert, akkor tényleg mehet.

ILB tényleg mindenképpen kell. Nézegettem a drafton szóba jöhető embereket és egyik se győzött meg arról, hogy day1 kezdők lehetnek. Minter is lassan indított, oda mindenképpen kell egy veterán. Maualuga- vagy Spikesféle arc megfelelne, a drafton meg jöhetne egy gyorsabb ember, aki később átvehetné Washington szerepét.

RB-ből bőven megfelel egy olcsó veterán. Majd csak találunk valakit. Guard posztra gondolom majd draftolunk, bár én szívesen látnék egy tapasztalt és jó RG-t. Mivel Houslert elengedjük, oda is jöhet valaki FA-ról. Kicsit sok ember ez már 15milla(-draft) capspacehez. Meglátjuk. Mindenesetre nagy nevet nem várok, de pár minőségi játékosra mindenképpen számítok.
több mint 9 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Dockett a 49ershez megy visitre hétfőnemberke22
Remélem ez csak egy vicc.Leon78
Dan Williams iránt meg a Redskins érdeklődik.emberke22
A védekező snapek kevesebb, mint a felét töltötte a pályán. Őt, DD-t és Kellyt szerintem kiheverjük. Cro és Foote lesznek az igazán érzékeny veszteségek. Egyébként én nem lepődnék meg egy Powers cuton sem, több, mint 4 milliót spórolnánk, annyit meg nem ér. Mindenképp kell veterán DE, DT, D-Washtól függetlenül ILB. OLB és CB is. Komoly feladat lesz összerakni ezt a D-t, de amíg itt van Keim és Arians nem félek 😊
És, ha már belementem a Defensebe, akkor az O-ról is leírom a véleményem. A Fitz átstrukturálással megoldódott a legnagyobb kérdés. Viszont egy erős RB-re égető szükség van, hogy ne használjuk el Ellingtont a szezon felére, illetve a TE még mindig hatalmas need nekem.
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Dockett a 49ershez megy visitre hétfőnemberke22
Remélem ez csak egy vicc.Leon78
Dan Williams iránt meg a Redskins érdeklődik.