Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Fasza! Így nem kell szögre akasztani a Fitz mezemet.... amiből van 2 is 😀silent7939
Divat! a hárdkór fanoknak Derek Anderson mezük van 😛petey
Ezen sírok...
https://www.youtube.com/img/desktop/yt_1200.png
YouTube
Auf YouTube findest du die angesagtesten Videos und Tracks. Außerdem kannst du eigene Inhalte hochladen und mit Freunden oder gleich der ganzen Welt teilen.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Fasza! Így nem kell szögre akasztani a Fitz mezemet.... amiből van 2 is 😀silent7939
Divat! a hárdkór fanoknak Derek Anderson mezük van 😛petey
Én egy Leinart mezre vágyom a lelkem mélyén 😀silent7939
 www.sportsmemorabilia.com/sports-products/matt-leinart-autographed-cardsreebokred-jersey.html

200 dodóért megkapod aláírva 😀 ennyit nem ér meg neked? 😀

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Fasza! Így nem kell szögre akasztani a Fitz mezemet.... amiből van 2 is 😀silent7939
Divat! a hárdkór fanoknak Derek Anderson mezük van 😛petey
lófaszt, Max Hall!Dexxter Tailor
benne legalább volt akarat anno 😊 ha már tudás nem sok

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Fasza! Így nem kell szögre akasztani a Fitz mezemet.... amiből van 2 is 😀silent7939
Divat! a hárdkór fanoknak Derek Anderson mezük van 😛petey
lófaszt, Max Hall!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fasza! Így nem kell szögre akasztani a Fitz mezemet.... amiből van 2 is 😀silent7939
Divat! a hárdkór fanoknak Derek Anderson mezük van 😛petey
Én egy Leinart mezre vágyom a lelkem mélyén 😀
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Fasza! Így nem kell szögre akasztani a Fitz mezemet.... amiből van 2 is 😀silent7939
Divat! a hárdkór fanoknak Derek Anderson mezük van 😛

több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Fasza! Így nem kell szögre akasztani a Fitz mezemet.... amiből van 2 is 😀silent7939
A LEGENDA TOVÁBB ÉL :cool:
 www.azcardinals.com/videos/videos/Larry-Fitzgerald-Forever-A-Cardinal/6bc66f9d-5147-4b5d-82e1-34ff0b8c5a25

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fasza! Így nem kell szögre akasztani a Fitz mezemet.... amiből van 2 is 😀
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Mondjuk ahhoz képest, hogy az egyik legfontosabb játékosotok marad, elég csendben kezelitek ezt a tényt 😉 Hozsannázások tömegét vártam volna 😛
Maximális elismerés neki!!!dande
teljesen igazad van, én hálát adtam az Úrnak teljes szívemből, HALLELUJAH! 😊


THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Mondjuk ahhoz képest, hogy az egyik legfontosabb játékosotok marad, elég csendben kezelitek ezt a tényt 😉 Hozsannázások tömegét vártam volna 😛

Maximális elismerés neki!!!dande
Bizony, maximális elismerés, és egyébként valahol várható volt, hogy születik majd megegyezés a felek között. 😊 Kicsit nehéz volt elképzelni Fitzet, hogy mondjuk egy Pats mezben futkos a pályán. 😊
Ezek után nem lepődnék meg, ha Dockett is kapna egy kisebb összegű deal-t, és még ott is spórolnánk egy kis pénzt. Az előző nyilatkozatait figyelembe véve talán nem zárkózna el eleve a dologtól.
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Mondjuk ahhoz képest, hogy az egyik legfontosabb játékosotok marad, elég csendben kezelitek ezt a tényt 😉 Hozsannázások tömegét vártam volna 😛

Maximális elismerés neki!!!dande
Azért a legfontosabbtól elég messze van. Sokunk nagy kedvence, de játékban talán már inkább lefelé megy, és jó ideje nem róla szól már a Cards.
Én örülök hogy marad, ezzel a döntésével ha lehet még tovább nőtt a szememben, de nálam már sokkal inkább ikon, mint kulcsjátékos.
Persze az idei év még hozhat változást, BA helyében biztos jobban építenék rá a jövőben.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk ahhoz képest, hogy az egyik legfontosabb játékosotok marad, elég csendben kezelitek ezt a tényt 😉 Hozsannázások tömegét vártam volna 😛

Maximális elismerés neki!!!
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Itt ha jól látom 4 éves szerződést írnak, és az összegek sem stimmelnek, vajon miért? Felhomályosítana valaki? 😊

 www.spotrac.com/nfl/arizona-cardinals/larry-fitzgerald/Leon78
Szerintem ez még csak ilyen folyamatban lévő táblázatocska. Ennyit tudnak biztosan, a többit majd beírogatják, ha kijönnek a rendes részletek.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Itt ha jól látom 4 éves szerződést írnak, és az összegek sem stimmelnek, vajon miért? Felhomályosítana valaki? 😊

 www.spotrac.com/nfl/arizona-cardinals/larry-fitzgerald/
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
egész jól sikerült: Grade: B 😊

és állítólag őket érdemes majd figyelni az idei kombinén 😉
OLB: Clemson's Vic Beasley, Kentucky's Bud Dupree and Virginia's Eli Harold
ILB: Mississippi State ILB Benardrick McKinney, UCLA's Eric Kendricks, Miami's Denzel Perryman
 www.nfl.com/combine/story/0ap3000000470721/article/nfc-west-rookie-grades-aaron-donald-led-rams-stellar-crop?campaign=Ext_Email_1st10_20150218&cvosrc=Ext_Email.Epsilon.1st10_20150218Cardinalis
Vagy Scooby Wright, elvileg ő is ILB.Ka'deemCarey25
 m.espn.go.com/ncf/playergamelog?playerId=552099
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
egész jól sikerült: Grade: B 😊

és állítólag őket érdemes majd figyelni az idei kombinén 😉
OLB: Clemson's Vic Beasley, Kentucky's Bud Dupree and Virginia's Eli Harold
ILB: Mississippi State ILB Benardrick McKinney, UCLA's Eric Kendricks, Miami's Denzel Perryman
 www.nfl.com/combine/story/0ap3000000470721/article/nfc-west-rookie-grades-aaron-donald-led-rams-stellar-crop?campaign=Ext_Email_1st10_20150218&cvosrc=Ext_Email.Epsilon.1st10_20150218Cardinalis
Vagy Scooby Wright, elvileg ő is ILB.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
és állítólag őket érdemes majd figyelni az idei kombinén 😉
OLB: Clemson's Vic Beasley, Kentucky's Bud Dupree and Virginia's Eli Harold
ILB: Mississippi State ILB Benardrick McKinney, UCLA's Eric Kendricks, Miami's Denzel Perryman
 www.nfl.com/combine/story/0ap3000000470721/article/nfc-west-rookie-grades-aaron-donald-led-rams-stellar-crop?campaign=Ext_Email_1st10_20150218&cvosrc=Ext_Email.Epsilon.1st10_20150218Cardinalis
Idén nem volt időm NCAA-ra. de Vic Beasley-t már tavaly is szívesen láttam volna nálunk. Elég sok meccsét láttam, az egyik kedvencem volt, és szerintem tökéletes fit lenne a védelmünkbe. Fogalmam sincs hová sorolják, ha első kör végén el lehetne csípni én már nagyon elégedett lennék a draftunkal.

Fitznek nagyon örülök. Más lenne ez a csapat nélküle. Hosszútávon nem tudom, hogy fog kinézni ez a szerződés, gondolom aláírási bónusszal lesz ilyen alacsony az első caphit. Kíváncsi vagyok, hogy oldották meg. Reálisan nézve most olyan 6-8 millió évente, ami reális pénz neki. Mindettől függetlenül szép tőle, hogy marad a csapatnál. Gondolom számos bajnokesélyes szívesen látta volna.

Edit: Közben meg is van. Garantált 11 milla a következő 2 évben. Elég sok, de még épp annyi, hogy ne fogjam a fejem. Megérdemli a sok év szenvedés után, nekünk meg nagyon kell, hogy megtartsuk a szintet.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk
Per source, Cardinals' new deal with Larry Fitzgerald is done. Creates nearly $13M in 2015 cap space.Beki
Kellett nekem annyit cifrázni... 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
That report by Schefter has been confirmed by Kent Somers, who covers the team for AZCentral Sports.
 arizonasports.com/40/1808635/AZ-FOR-LIFECardinalis
Van aki úgy tudja, az üzlet már meg is köttetett:  profootballtalk.nbcsports.com/2015/02/18/new-larry-fitzgerald-deal-creates-13-million-in-cap-space/

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk
Per source, Cardinals' new deal with Larry Fitzgerald is done. Creates nearly $13M in 2015 cap space.
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Adam Schefter (ESPN Insider)
Cardinals and Larry Fitzgerald closing in on multi-year deal that will get done and enable him to finish his career in Arizona.
 twitter.com/AdamSchefter/status/568048103871389696
Pedig már itt-ott pedzegették, hogy ha FA lenne, akkor akár hozzánk is jöhetne...tejbegrrr!!!
nem kell elhinni mindenféle blogger bejegyzését 😊 Fitz életidegen lenne más mezbenpetey
That report by Schefter has been confirmed by Kent Somers, who covers the team for AZCentral Sports.
 arizonasports.com/40/1808635/AZ-FOR-LIFE

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Adam Schefter (ESPN Insider)

Cardinals and Larry Fitzgerald closing in on multi-year deal that will get done and enable him to finish his career in Arizona.

 twitter.com/AdamSchefter/status/568048103871389696

Pedig már itt-ott pedzegették, hogy ha FA lenne, akkor akár hozzánk is jöhetne...tejbegrrr!!!
nem kell elhinni mindenféle blogger bejegyzését 😊 Fitz életidegen lenne más mezben

több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Adam Schefter (ESPN Insider)

Cardinals and Larry Fitzgerald closing in on multi-year deal that will get done and enable him to finish his career in Arizona.

 twitter.com/AdamSchefter/status/568048103871389696

Pedig már itt-ott pedzegették, hogy ha FA lenne, akkor akár hozzánk is jöhetne...

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
egész jól sikerült: Grade: B 😊

és állítólag őket érdemes majd figyelni az idei kombinén 😉
OLB: Clemson's Vic Beasley, Kentucky's Bud Dupree and Virginia's Eli Harold
ILB: Mississippi State ILB Benardrick McKinney, UCLA's Eric Kendricks, Miami's Denzel Perryman
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ouqmbubnuzqeg3ajwajo
NFC West rookie grades: Aaron Donald led Rams' stellar crop
What's one way to ace the draft? Pick the Defensive Rookie of the Year. Bucky Brooks grade the rookies in the NFC West -- including Aaron Donald and the Rams' crop -- and looks to the combine.

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most hallgatom a War Room 40. adását, hát mit mondjak nem túl sok jót várnak a Cardinalstól a jövő esztendőre. remélem nem lesz igazuk Höriéknek, és folytatódik a felfelé ívelő formánk. Ti mit gondoltok, merre mozdulhat el a csapat, és milyen összetevői lehetnek a kövi szezonnak.
Elsősorban a jól értesültektől arra lennék kíváncsi, hogy mit várnak az új DC-től, és az általa kialakított védelemtől.
James Bettcher milyen típusú edző, agresszívabb, mint Bowls volt, vagy netán visszafogottabb.

Sajnos én erős visszaesést várok, valahogy nem bízom benne, bár remélem nem lesz igazam, és hasít majd a D. Szerintem nagyon fognak hiányozni a félidei elemzések, bár az is lehet, hogy Bettcher volt a fő elemző 😊Leon78
Ne parázz.... amelyik podcastben Rajna benne van, abban a Cards csak szar lehet 😀