Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ki lesz a DC-nk?silent7939
Állítólag a korábbi OLB-edző James Bettcher:  www.sbnation.com/nfl/2015/2/1/7960593/james-bettcher-cardinals-defensive-coordinator-hireempty taxi
Hm....

Köszi az infót. 😊
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ki lesz a DC-nk?silent7939
Állítólag a korábbi OLB-edző James Bettcher:  www.sbnation.com/nfl/2015/2/1/7960593/james-bettcher-cardinals-defensive-coordinator-hire


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ki lesz a DC-nk?
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
A tévén keresztül úgy tűnt, a SB-n a Seattle szurkolói voltak fölényben. Létezik, hogy a helyi Cardinals rajongók miatt ?harras
nem hinném...
Seattle-ből jött a horda 😉
 www.latinpost.com/articles/34724/20150129/bad-news-for-new-england-patriots-seattle-seahawks-expected-to-have-home-field-advantage-in-2015-super-bowl.htm

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
harras Arizona Cardinals 515
A tévén keresztül úgy tűnt, a SB-n a Seattle szurkolói voltak fölényben. Létezik, hogy a helyi Cardinals rajongók miatt ?
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Dockett szerintem tuti megy, Washington is cut lesz valószínű... Palmer maradni fog, most kapott szerződést, meg fel fog ő épülni, jövőre game winning td-t ad Fitznek a super bowlon 😀Dexxter Tailor
Remélem nem lesz igazad, és valahogy marad Washington, kell a játéka nincs mese, sokat dobhatna a védelmen, ha végre megkomolyodna.Leon78
Hagyjuk már DWasht... mehet amerre lát. Aki 2 év alatt nem volt képes felfogni hogy itt nem buziskodhat, az soha nem fog.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Dockett szerintem tuti megy, Washington is cut lesz valószínű... Palmer maradni fog, most kapott szerződést, meg fel fog ő épülni, jövőre game winning td-t ad Fitznek a super bowlon 😀Dexxter Tailor
Remélem nem lesz igazad, és valahogy marad Washington, kell a játéka nincs mese, sokat dobhatna a védelmen, ha végre megkomolyodna.
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
itt a helye 😀
Adam Herczeg ‏@H0RIggins
Ilyet akar @Fucu23 a konyhàba

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
mennyi DD fizuja most?petey
mennyi DD fizuja most?petey
egy tizessilent7939
not bad. szerintem maradni fog, egy egészséges DD brutál tud lenni, kár lenne ha elmenne pedig nem kedvelem túlzottan 😊 de egy jelenség

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
mennyi DD fizuja most?petey
mennyi DD fizuja most?petey
egy tizes
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
mennyi DD fizuja most?

több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Dockett szerintem tuti megy, Washington is cut lesz valószínű... Palmer maradni fog, most kapott szerződést, meg fel fog ő épülni, jövőre game winning td-t ad Fitznek a super bowlon 😀Dexxter Tailor
ááá... Fitz már a következő hivatására hangolódik... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Még nem tudjuk mennyi lesz a sapka. Ha bejelentik, onnantól lehet kalkulálni. Sok mozgásterünk így se-úgy se lesz, de Fitz jövője szempontjából döntő lehet. Nekem amúgy úgy tűnt Arians nagyon megbecsüli Dockettet, de a veterán kontingensből tényleg ő a legneccesebb. Fitzet cap szempontból fixen engedni kéne, de ez a támadósor vele teljes. Annyira jó volt nézni, ahogy kiegészítik egymást. Nehezen adnám fel ezt, még akkor is, ha ő most a nagyjából a felét éri a fizetésének.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Dockett szerintem tuti megy, Washington is cut lesz valószínű... Palmer maradni fog, most kapott szerződést, meg fel fog ő épülni, jövőre game winning td-t ad Fitznek a super bowlon 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Hogy látjátok Fitz jövőjét?
A napokban volt 1-2 bizakodó hangvételű cikk vele kapcsolatban, de nem tudom...
Ezeknek az átstrukturálásoknak nem sok értelmét látom, csak tologatjuk magunk előtt a sz*rt, de igazából csak egyre nehezebb és büdösebb lesz az egész 😊. Ha át is tudunk csúsztatni pár misit a következő évre, mit érünk el vele? Nyerünk egy fél szezont, a 8. hét környékétől már újra előjönnek a távozásáról szóló pletykák...
Nem tudom ti hogy vagytok vele de én elengedném, hacsak nem engedi megvágni a szerződését valamelyest. Vérző szívvel persze...Kexandro
Nem vagyok egy CAP SPACE szakértő, de ha valami nem történik, még a draftolt újoncokra sem lesz hely a sapka alatt. 😊
Jó lenne, ha lemondana a fizujáról, de ez csak egy álom, és ráadásul azt sem tudom, hogy azzal mennyi helyet lehetne nyerni.
Egy két cuttal még lehetne helyet csinálni / Dockett( nyugdíj), vagy Washington. Remélem egyik sem történik meg. Washington nagy kedvencem, csak kár hogy tök hülye a srác. Szerintem az is kérdés, hogy Palmer fel tud e normálisan épülni, és marad e egyáltalán.

Szóval fogalmam sincs 😊

 www.spotrac.com/nfl/cap/
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Hogy látjátok Fitz jövőjét?
A napokban volt 1-2 bizakodó hangvételű cikk vele kapcsolatban, de nem tudom...
Ezeknek az átstrukturálásoknak nem sok értelmét látom, csak tologatjuk magunk előtt a sz*rt, de igazából csak egyre nehezebb és büdösebb lesz az egész 😊. Ha át is tudunk csúsztatni pár misit a következő évre, mit érünk el vele? Nyerünk egy fél szezont, a 8. hét környékétől már újra előjönnek a távozásáról szóló pletykák...
Nem tudom ti hogy vagytok vele de én elengedném, hacsak nem engedi megvágni a szerződését valamelyest. Vérző szívvel persze...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
Talán meg tudom nézni ma a döntőt.... valahogy nem tudok a Hox mellé állni.... egyszerűen nem megy 😊
Nyerjen a Pecc és Brady vonuljon vissza 😉silent7939
Szerintem Brady nem vonul vissza a győzelem ellenére, mert ebben is rekordot akar dönteni, mármint hogy ő legyen a legidősebb aktív játékos a visszavonuláskor!mamii
előbb tippelnk arra, hogy ő akar lenni a legtöbb gyűrűt nyert iránytó 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Talán meg tudom nézni ma a döntőt.... valahogy nem tudok a Hox mellé állni.... egyszerűen nem megy 😊
Nyerjen a Pecc és Brady vonuljon vissza 😉silent7939
Szerintem Brady nem vonul vissza a győzelem ellenére, mert ebben is rekordot akar dönteni, mármint hogy ő legyen a legidősebb aktív játékos a visszavonuláskor!


GO CARDINALS!!!
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Egyébként bod prediction kiértékelés lesz? Tegnap visszanéztem, szerintem rosszabb lett mint a tavalyi 😊Fucu
Természetesen! 😊

A tavalyi bold prediction-ök egész jól bejöttek, szóval kabalából itt egy idei adag:

Támadók:
-Palmernek legalább kétszer annyi TD-je lesz, mint INt-je
-Ellington 1500 net yard fölött lesz szezon végére
-Legalább két 1000 yardos elkapónk lesz.

Védők:
-Futás ellen top 5-ben lesz a csapat
-40 labdaszerzés fölött végez a védelem
-Legjobb 5-ben leszünk az ellenfél irányítóinak engedett passer rating-ben.
-Ed Stinson TOP 3-ban lesz szezon végére a legtöbb snappet játszó védőfalemberek között.

Csapat:
-Pozitív mérlegünk lesz a szezon felénél.
-Lesz annyi győzelmünk, mint a legrosszabb PO csapatnak.

Ma nyerünk. 😊andree
Támadók:
-Bejött, de sajnos elég kicsi lett a minta. Szegény Palmer amúgy nagyon jó szezont futott volna.
-Andre épp hogy átlépte az ezret. Szezon elejétől sérüléssel küszködött, és még az erőfutó is kiesett előle. Sürgősen kell neki egy jó kiegészítő, hogy úgy használhassuk, ahogy a legtöbb hasznot hozza.
-Hát, egy se lett, de a majd 700 yardos 5 TD-s John Brownért ezt bármikor becserélem.

Védők:
-Yard/próbálkozást nézve Top 10-ben se lettünk benne, ami elég meglepő, mert szemre nagyon jónak tűnt a futás elleni védelem.
-Messze nem, de azért nem panaszkodom.
-Ez is csak TOP10
-5. lett Jócskán lemaradva, de nem panaszkodom. Valóban ígéretes játékos.

Csapat: Pipa pipa.

Ez most tényleg túl boldra sikerült, a számokat kicsit túllőttem, de jövőre visszatérek, mint Palmer. 😀
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Talán meg tudom nézni ma a döntőt.... valahogy nem tudok a Hox mellé állni.... egyszerűen nem megy 😊
Nyerjen a Pecc és Brady vonuljon vissza 😉
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
És még Fitz is nyert egy fair play díjat (Art Rooney award).
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Arians lett az év edzője 😊long dozen
Bowles meg az év segédedzője 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Gr3g0r Arizona Cardinals 34
Arians lett az év edzője 😊

"So be who you are, just understand I'm looking for f----- killers."
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Arizona Cardinals WR John Brown had the top TD dance of the 2014 season 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-am/0ap3000000464673/John-Brown-crowned-Dancing-with-the-Starters-champion?campaign=Facebook_video_brown

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
PP bekerült a guinness rekordok könyvébe, mert idén ő engedte a legtöbb elkapást egy óra alatt 1449 szelfit csinált 😀Dexxter Tailor
a frencsájz új arca...?! 😉

THIS IS THE WAY